Turniri od 19.04 – 25.04.

SERBIA OPEN, Beograd, Srbija, ATP 250, 711.800, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) DANIEL, Taro (JPN, 8) 1-6 2-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) GALAN, Daniel Elahi (COL, 6) 7-6(4) 7-6(5)
2/2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) BAGNIS, Facundo (ARG, 2) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
ĐERE, Laslo (SRB) MAGER, Gianluca (ITA, Q) 4-6 3-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) BAGNIS, Facundo (ARG, Q) 7-6(5)7-6(4)
PETROVIĆ, Danilo (SRB, WC) MILLMAN, John (AUS, 7) 5-7 4-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) slobodan
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) TRAVAGLIA, Stefano (ITA) 7-5 5-7 6-3
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, WC) CORIA, Federico (ARG) 6-4 6-0
TROICKI, Viktor (SRB, WC) CECCHINATO, Marco (ITA) 1-6 4-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) KWON,  Soonwoo (KOR) 6-1 6-3
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) DELBONIS, Federico  (ARG) 4-6 6-2 4-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, WC) 6-1 6-1
  KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) RINDERKNECH, Arthur (FRA, Q) 6-3 3-6 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) 6-1 6-3
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) BERRETTINI, Matteo (ITA, 2) 4-6 4-6
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) KARATSEV, Aslan (RUS, 3) 5-7 6-4 4-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
AREVALO, Marcelo (ESA)/
MIDDELKOOP, Matwe (NED)(4)
6-4 7-6(5)
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)(WC)
BOLELLI, Simone (ITA)/
GONZALEZ, Maximo (ARG)
4-6 4-6
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
BOLELLI, Simone (ITA)/
GONZALEZ, Maximo (ARG)
0-6 7-6(7) 10-8
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
BEHAR,Ariel (URU)/
ESCOBAR,Gonzalo (ECU)
3-6 4-6

Ove nedelje nema naših teniserki na WTA turnirima

Ove nedelje nema naših tenisera na ATP-CH turnirima

MAGIC HOTEL TOURS, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, WC) OZOLINS, Karlis (LAT, JR) 5-7 6-4 6-3
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, WC) GUTIERREZ, Oscar Jose (BRA, 3) 2-6 3-6
SIBENIK OPEN 2021, Šibenik, Hrvatska, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 16) KRSTANOVIĆ, Josip (CRO) 4-6 3-6
ESKIĆ, Relja (SRB, WC) BALATI, Tomas (SVK) 1-6 6-3 9-11
JEVTIĆ, Andrija (SRB) BOTEZAN, George (ROU, 7) 0-6 2-6
RADOJKOVIĆ, Milan  (SRB) ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO, 8) 4-6 5-7
BUTULIJA, Boris  (SRB, 12) PROTIĆ Zakelj, Jaka (SLO) 6-3 6-4
2/3. kolo BUTULIJA, Boris  (SRB, 12) HORAK, Ondrej (CZE, WC) 2-6 6-7(3)
EGYPT MEN’S FUTURE, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) KAWAKAMI, Rimpei (JPN, 4) 2-6 2-6
Glavni žreb
1.  kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) GILL, Felix (GBR, JR) 6-2 6-7(1) 7-5
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) GALARZA, Juan Ignacio (ARG) 6-7(5)  0-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
BARRENA, Alex (ARG)
SANCHEL JOVER, Carlos (ESP)/
VIDAL AZORIN, Jose Fco. (ESP)(3)
4-6 4-6

OEIRAS LADIES OPEN 25, Oeiras, Portugal, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 10) slobodna
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 10) PARRY,Diane (FRA, JE) 2-6 2-6
MAGIC TOURS, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) MALIK, Tara (USA, WC) 2-6 7-6(5) 13-11
2/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) ORLOVA, Natalia (RUS, 6) 2-6 6-2 11-9
3/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) WILDGRUBER, Anja (GER, 2) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB) TOTH, Amarissa Kiara (HUN) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
STAMATOVA, Julia (BUL)
MASAROVA, Rebeka (ESP)/
VISMANE, Daniela (LAT)(3)
1-3, ret.
W15 CAIRO, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJEVIĆ, Anastasija (SRB) PATTA, Elisa (ITA, WC) 6-1 6-3
2/3. kolo RADOJEVIĆ, Anastasija (SRB) SEIBOLD, Emily (GER, 8) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) LUKACS, Vanda (HUN, 4) 5-7 7-6(3) 2-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) TRAN, Lian (NED) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ALHUSEIN A. A., Lamis (EGY)
BOEHNER, Laura (GER)/
SAUVANT, Chantal (GER)
2-6 1-6