Turniri od 15.03 – 21.03.

DUBAI, DUTY FREE TENNIS  CHAMPIONSHIPS, Dubai, UAE, ATP 500, $2.048.855, tvrda podloga
ATP 14-20.03. Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) POLMANC, Marc (AUS,  8) 7-5 6-0
2/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) RUUSUVUORI, Emil (FIN, 3) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip  (SRB, 14) slobodan
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 11) slobodan
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip  (SRB, 14) DAVIDOVICH F., Alejandro (ESP) 7-5 6-4
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 11) JAZIRI, Malek (TUN, WC) 7-5 6-2
3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 11) FUCSOVICS, Marton (HUN) 1-6 6-4 4-6
KRAJINOVIĆ, Filip  (SRB, 14) HARRIS, Lloyd (RSA, Q) 6-7(5) 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ,  Nenad (SRB)/
POSPISIL, Vasek (CAN)(WC)
HURKACZ, Hubert (POL)/
SINNER, Jannik (ITA)
0-3, ret.
ABIERTO MEXICANO TELCEL, Acapulco, Mexico, ATP 500, $1.204.960, tvrda podloga
ATP 15-20.03. Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) SEYBOTH WILD, Thiago (BRA, 5) 3-6 6-4 4-6
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) LOPEZ, Feliciano (ESP) 6-4 6-4
ĐERE, Laslo (SRB) JOHNSON, Steve (USA) 6-2 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) ZVEREV, Alexander (GER, 2) 4-6 3-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) DIMITROV, Grigor (BUL, 5) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
PAIRE, Benoit (FRA)
KRAJICEK, Austin (USA)/
SKUGOR, Franko (CRO)
2-6 6-3 10-6
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
PAIRE, Benoit (FRA)
HERBERT, Pierre-H. (FRA)/
MAHUT, Nicolas (FRA)(3)
4-6 1-6

ST.PETERSBURG LADIES TROPHY, St. Petersburg, Russia, WTA 500, $565.530, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) CRISTIAN, Jaqueline (ROU, 7) 1-6 3-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) RAKHIMOVA, Kamilla (RUS, 5) 2-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PANOVA, Alexandra (RUS)
NICULESCU, Monica (ROU)/
PATTINAMA K., Lesley (NED)
4-6 4-6
ABIERTO GNP SEGUROS, Monterrey, Mexico, WTA 250, $235.238, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) TREVISAN, Martina (ITA) 6-3 6-2
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) KALINSKAYA, Anna (RUS, Q) 4-6 3-6

Ove nedelje nema naših predstavnika

2′ INTERNACIONAL DAVID FERRER 2021, La Nucia, Spain, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) WUELFING, Maximilian (USA, WC) 0-6 0-6
MAGIC HOTEL TOURS, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, WC) RODRIGUES, Natan (BRA, JR) 6-3 6-7(7) 5-7
MTA OPEN SERIES, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) KARIĆ, Janićije (USA, WC) 6-3 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB) KOROLEV, Vladimir (RUS, 7) 0-6 0-6
2/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) ALEXANDRU T., Dan (ROU, 2) 6-7(8) 2-6
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) VIVES MARCOS, Pedro (ESP) 2-6 3-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) HOOGMARTENS, Alexander (BEL) 5-7 7-5 6-2
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, JR) HELLER, Peter (GER, 3) 3-6 6-7(5)
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) KOROLEV, Vladimir (RUS, Q) 6-2 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) PAZ, Juan Pablo (ARG, 8) 6-7(9) 6-2 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) VALKUSZ, Mate (HUN) 4-6 7-5 4-1, ret.
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) DE ALMEIDA, Matheus P. (BRA, SE) 6-1 3-6 6-4
Dubl
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
AZKARA, Arda (TUR)(WC)
7-6(3) 3-6 11-9
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)/
ALIMLI, Mikail (FRA)
CHAN HONG, Seong (KOR)/
LEE, Duckhee (KOR)
3-6 3-6
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
HELLER, Peter (GER)/(1)
VANNESTE, Jeroen (BEL)
2-6 5-7
ISTARSKA RIVIJERA-ROVINJ, Rovinj, Hrvatska, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKOVIĆ, Miloš (SRB) GALOPPINI, Davide (ITA, 3) 2-6 0-6
JUHAS, Kristijan (SRB, WC) FLABOREA M., Michelangelo Z. (ITA, WC) 6-0 6-1
2/3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, WC) OTEGUI, Juan B. (ARG, 7) 6-0 6-2
3/3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, WC) PASSARO, Francesco (ITA) 1-6 0-6

W15 SHARM EL SHEIKH, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) DEFALCO, Jenna (USA, WC) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
KRUGER, Isabella (RSA)
OSTLUND, Fanny (SWE)/
SEKULIC, Sarah-Rebecca (GER)
4-6 4-6
1ST WTT W15 BRATISLAVA, Bratislava, Slovakia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo GANČEV, Tara (SRB, 14) MARUSINOVA, Martina (SVK) 1-6 1-6