Viktor izgubio gotovo dobijeno

Imao je Viktor dve meč lopte, doduše na servis Fonjinija ali i lepu šansu da sve to iskoristi. Nije uspeo, a onda je dozvvolio protivniku da napravi brejk u petom setu i realizuje lagano tu priliku za pobedu.

Pre toga, Viktor je došao do 2-1, a zatim u četvrtom setu, posle razmene brejkova  došao do, pokazalo se, nenadoknadivog brejka manjka. U petom setu, posle sigurnije igre, Viktor ipak prvi popušta, ali na 3-4, vraća brejk da bi na 6-5 propustio praznu paralelu, udarcen koji mu je inače bolji, bekendom. Umesto u nebranjeni deo terena, bekend završava u mreži a kod sledeće meč lopte, Fonjini hrabrijom igrom sšrečava poraz.

Posle ovakvog razvoja situacije, poraz još uvek nesigurnog Viktora je bio očekivan i dogodio se. Šteta, zbog protivnika, kojeg je realno mogao da dobije ali šta je tu je, čekamo Viktorov definitivni oporavak.