Ubedljiv poraz Bojane

Bojana Jovanovski doživela je poraz u 1. kolu WTA turnira u Nju Hejvenu od Kanađanke Eženi Bušar rezultatomn 6-1, 6-1 za samo 52 minuta igre. Naša tensierka nije prikazala ništa u meču pa i ne čudi ovakakv ishod.

bojana jovanovskiMeč je počeo brejkom Eženi Bušar, a Kanađanka je to uradila još dva puta, za 3-0 i velikih 5-0. U šestom gemu Bojana Jovanovski je uspela da vrati jedan brjk, smanji na 1-5, ali je potom Eženi isto učinila u narednom i osvojila prvi deo igre rezultatom 6-1.

U drugom setu takođe neizvesnosti nije bilo. Kanađanka je set otvorila sa dva brejka, za velikih 4-0, a u nastavku seta teniserke su dobro servirale, te je drugi deo igre pripao osmoj teniserkis sveta rezultatom 6-1. Protivnica Kanađanki u 2. kolu biće Samanta Stosur koja je sa 2-1 eliminisala Kurumi Naru.