Turniri od 4.03 – 10.03.

  Santiago, Chile, $ 35, 000, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) SOUSA, Joao (BRA, 6) 7-6(4) 6-4 
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) LAMA, Gonzalo  (CHI, WC) 6-3 1-6 4-6
Dubl
1. kolo
PASHANSKI, Boris (SRB)/
VEIC, Antonio (CRO)
BEHAR, Ariel (URU)/
VELOTTI, Agustin (ARG)
2-6 6-4 10-6
1/4 finale
PASHANSKI, Boris (SRB)/
VEIC, Antonio (CRO)
DEMOLINER, Marcelo (BRA)/
SOUZA, Joao (BRA)          (1)
4-6 3-6

Lille, France, $ 15,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) BURTON, Lewis (GBR) 6-3 6-4
BJELICA, Ivan (SRB) SABRY, Sheri  (EGY) 6-3 6-2
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) GHEDIN, Riccardo (ITA, 7) 6-1 3-6 6-1
BOZOLJAC, Ilija (SRB) DE SCHEPPER, Kenny (FRA, 1,WC) 3-6 6-3 6-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB) LESTIENNE, Constant  (FRA,WC) 7-6(4) 6-0
BJELICA, Ivan (SRB) HUTA GALUNG, Jesse  (NED) 3-6 2-6 
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB) HUTA GALUNG, Jesse  (NED) 7-6(5) 7-6(0) 
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB) RENAVAND, Nicolas (FRA) 6-4 3-6 6-3  !!!
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
GROEN, Sander (NED)
ROBERT, Quentin (REU)/
ROY, Matthieu (FRA)
7-6(4) 3-6 10-8 
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
GROEN, Sander (NED)
Riccardo GHEDIN (ITA)/
Di WU (CHN) [4]
4-6 4-6
Faro, Portugal, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) STORME, James Junior (BEL) 1-3 predao Đ.Đ
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) NUNES, Jose-Ricardo (POR,WC) 1-4 predao M.Đ
Reus, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo RAJIĆ, Marko (SRB) DE FRAIA, Nicolo (ITA, WC) 1-6 6-3 6-4
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 11) RIVELLINI, Tommaso (ITA) 6-2 6-1 
2/4. kolo  JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 11) ISERN, Marc (ESP) 6-1 6-1
RAJIĆ, Marko (SRB) BILFINGER-SANCHEZ, Linus(GER) 6-4 6-2 
3/4. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 11) CAPECCHI, Daniele (ITA) 6-0 6-3
RAJIĆ, Marko (SRB) PEREZ JANE, Roger  (ESP) 4-6 2-6 
4/4. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 11) MARTOS GORNES, Sergio (ESP, 6) 6-7(5) 6-7(5)
Glavni žreb
1. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, LL) SORGI, Joao Pedro (BRA) 6-3 6-7(5) 2-6
Dubl
1. kolo
Slobodan JEVTIC (SRB)/
Marko RAJIC (SRB)
Marc GINER (ESP)/
Mark VERVOORT (NED)
3-6 1-6
Netanya, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 1) REICHELT, Timon (GER) 4-6 6-1 6-7
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 3) ROTH, Idan (ISR, WC) 6-0 6-0
2/3. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB,3) BOTZER, Bar Tzur (ISR) 7-5 6-2
3/3. kolo  STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB,3) BLOMGREN, Tobijas (SWE, 14) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) VALENZUELA, Juan Vazquez (ARG) 7-5 6-1
2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) CHEN, Ti (TPE, 1) 5-7 3-6
Frauenfeld, Switzerland, $ 10,000, tepih
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) ABEL, Maximilian (GER, 11) 3-6 7-5 3-6 
Antalya – Kaya-Belek, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 3) SULUOGLU, Sefa (TUR, WC) 6-4 6-2
DALJEV, Pavle (SRB, WC) PULATOV, Sardor (UKR) 6-3 6-3 
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 3) RICHARD, Antoine (CAN) 6-3 6-0 
DALJEV, Pavle (SRB, WC) GRIEKSPOOR, Scott (NED) 1-6 0-6
3/3. kolo  VUČIĆ, Ilija (SRB, 3) JOHANSSON, Morgan (SWE) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) GAO, Wan (CHN, Q) 7-6(3) 1-6 6-3
TEPAVAC, Marko (SRB, WC) ALTUNA, Tuna (TUR, Q) 1-6 7-6(8) 6-1
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) ILHAN, Marsel (TUR, 1WC) 4-6 2-6
TEPAVAC, Marko (SRB, WC) LI, Zhe (CHN, 7) 1-6 4-6
Umag, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo MILETIĆ, Aleksa (SRB) BECHT, Marko (CRO) 1-6 1-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) CHIURULLI, Daniele (ITA) 3-6 6-0 6-0
NIKOLIĆ, Filip (SRB) BORGES PEREIRA, Kevin (BRA) 5-7 6-2 4-6
ZAFIROVIĆ, Djordje (SRB) VITTONE, Alessandro (ITA) 0-6 4-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) PARO, Alessio (ITA) 6-1 6-0 
ILIĆ, Luka (SRB) PERRET, Loic (SUI) 7-6(5) 0-6 2-6
2/4. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) BORGES PEREIRA, Kevin (BRA) 6-0 6-1
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) MOLON, Giuseppe (ITA) 3-6 3-6
3/4. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) GARZOTTI, Davide (ITA) 6-1 6-1
4/4. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) BORGO, Francesco (ITA, 8) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) KEKEZ, Duje (CRO) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
RAZBORSEK, Nik (SLO)
SABANOV, Ivan (CRO)/
SABANOV, Mate (CRO)    (WC)
3-6 1-6
Madurai, India, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TOMIC, Petar (SRB, 16) ANAND, Rithvik (IND, WC) 6-0 6-3
2/2. kolo TOMIC, Petar (SRB, 16) CHUANG, Ting Yu (TPE, 4) 3-6 2-6
Cherkassy, Ukraine, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) SLAUTINSKYY, Volodymyr (UKR) 6-0 6-0
3/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) RYBENKOV, Grigory (RUS) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) MEUFFELS, Alban (NED) 6-3 6-4
KRSTIN, Peđa (SRB, Q) IGOSHIN, Alexander  (RUS, Q) 6-4 7-6(3) 
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) SHYLA, Yaraslau  (BLR) 1-6 4-6 
KRSTIN, Peđa (SRB, Q) BIRYUKOV, Mikhail (RUS, 8) 6-1 2-6 3-6
Dubl
1. kolo
Nikola CACIC (SRB)/
Otakar LUCAK (CZE)
Sergey DYAKONOV (RUS)/
Yan SABANIN (RUS)
6-3 7-6(4)
1/4 finale
Nikola CACIC (SRB)/
Otakar LUCAK (CZE)
DUBARENCO, Maxim (MDA)/
MANAFOV, Vladyslav (UKR)  (4)
1-6 2-6

Irapuato, Mexico, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) LINETTE, Magda (POL) 6-2 6-2 
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) MOORE, Tara (GBR) 5-0 rt. Moore
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) PEKHOVA, Polina (BLR) 7-5 6-1
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) SADIKOVIĆ, Amra (SUI) 6-4 6-2
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) SAVCHUK, Olga (UKR) 7-6(4) 6-4 !!!
Dubl
1. kolo
Aleksandra KRUNIC (SRB)/
Amra SADIKOVIC (SUI)
Alyona SOTNIKOVA (UKR)/
Lenka WIENEROVA (SVK)
7-5 6-4
1/4 finale
Aleksandra KRUNIC (SRB)/
Amra SADIKOVIC (SUI)
Magda LINETTE (POL)/
Katarzyna PITER (POL) [4]
6-4 3-6 10-4
1/2 finale
Aleksandra KRUNIC (SRB)/
Amra SADIKOVIC (SUI)
HERMOSO, Ximena (MEX)/
RODRIGUEZ, Victoria (MEX)
7-5 6-3
 FINALE Aleksandra KRUNIC (SRB)/
Amra SADIKOVIC (SUI)
KUDRYAVTSEVA, Alla/
(RUS)SAVCHUK, Olga (UKR)
6-4 2-6 6-10
Sydney, Australia, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRASKOVIC, Ivana (SRB) BELOVUKOVIC, Monique (AUS) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) BALIC, Sonja (AUS, WC) 6-1 6-2
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) SAKAI, Yuriko  (JPN, Q) 6-3 7-6(5) 
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB) MOORE, Jessica (AUS, 1) 4-6 6-7 (4)
Dubl
1. kolo
Tamara CUROVIC (SRB)/Deeon MLADIN (AUS) [4]
Pamela BOYANOV (AUS)/Alexandra OSBORNE (AUS) (WC)
6-7(5) 6-3 10-8
1/4 finale
Tamara CUROVIC (SRB)/
Deeon MLADIN (AUS) [4]
BARIC, Nives (AUS)/
KARAITIANA, Joanne (AUS)
6-4 0-6 7-10
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VESELINOVIĆ, Ana (SRB) slobodna
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) slobodna
2/2. kolo VESELINOVIĆ, Ana (SRB) POLETINOVA, Alena (CZE) 6-3 6-1
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) CIRAOLO, Vincenza (ITA) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo VESELINOVIĆ, Ana (SRB, Q) ERAYDIN, Basak (TUR, 1) 3-6 6-2 1-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) BROADY, Naomi (GBR, 3) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo
Kristina OSTOJIC (SRB)/
Guadalupe PEREZ ROJAS (ARG)
Ilka CSOREGI (ROU)/
Zarah RAZAFIMAHATRATRA (MAD) WC
2-6 2-6
Naomi BROADY (GBR)/
Ana VESELINOVIC (SRB)
Sultan GONEN (TUR)/
Tanya NOURY (USA)
6-1 6-2
1/4 finale Naomi BROADY (GBR)/
Ana VESELINOVIC (SRB)
Elena-Teodora CADAR (ROU)/
Anna MORGINA (RUS)
5-7 6-4 10-3
1/2 finale Naomi BROADY (GBR)/
Ana VESELINOVIC (SRB)
ARTAMANOVA,Alexandra RUS)/ LEBESHEVA, Dariya (BLR)   (3) 6-4 5-7 11-13
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVANOVIĆ, Dzina (SRB) SHAKOULINA, Daria (RUS) 7-5 7-6(5) 
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) POKRAS, Annely (EST) 6-4 6-0
2/3. kolo MILOVANOVIĆ, Dzina (SRB) GULDAS, Gulben (TUR, 15) 6-1 6-1
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) SZUPPER, Marlies (AUT, 16) 0-6 0-6
3/3. kolo MILOVANOVIĆ, Dzina (SRB) STRAKHOVA, Valeriya (UKR, 5) 0-6 1-6
Amiens, France, $ 10,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo GLIGIĆ, Minja (SRB, WC) slobodna
2/3. kolo GLIGIĆ, Minja (SRB, WC) BACQUIE, Alice (FRA) 3-6 1-6

Nondhaburi, Thailand, G1, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) PEREZ, Eilen (AUS) 6-2 2-6 5-7
Dubl
1. kolo
Elizaveta KULICHKOVA (RUS)/
Nina STOJANOVIC (SRB) [1]
slobodne
2. kolo Elizaveta KULICHKOVA (RUS)/
Nina STOJANOVIC (SRB) [1]
HON, Priscilla (AUS)/
PEREZ, Eilen (AUS)
6-2 6-2
1/4 finale Elizaveta KULICHKOVA (RUS)/
Nina STOJANOVIC (SRB) [1]
HUN, Fang Ying (CHN)/
ZHANG, Yukun (CHN)
6-1 3-6 10-5 
1/2 finale Elizaveta KULICHKOVA (RUS)/
Nina STOJANOVIC (SRB) [1]
IP, Katherine (HKG)/
WANG, Yan (CHN)        (6)
7-5 6-3
 FINALE Elizaveta KULICHKOVA (RUS)/
Nina STOJANOVIC (SRB) (1)
Boulter, Katie (GBR)/
Isabelle, WALLACE (GBR)   (5)
6-4 6-3 !!!
Potchefstroom, South Africa, G2, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) SARJOO, Sarah (RSA) 6-4 6-2
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) HATTINGH, Ilze (RSA, 1) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo
Nicole DZENGA (ZIM)/
Vanja KLARIC (SRB)
Magali KEMPEN (BEL)/
Gabriella TAYLOR (GBR)
3-6 4-6

Milovice – Mlada Boleslav, Czech Republic, G2, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB) OETTLE, Maximilijan (GER) 7-5 6-0
2. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB) KOTORMAN, Akos (HUN, 4) 6-3 4-6 6-3
1/4 finale KOLARIĆ, Igor (SRB) GUSKOV, Alexander (RUS, 8) 6-4 6-2
1/2 finale KOLARIĆ, Igor (SRB) VALKUSZ, Mate (HUN, 1) 2-6 3-6 
Dubl
1. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB)/
ELIS, Merdin (GER)
BOLARDIT, Antonin (CZE)/
ZELINKA, David (CZE)
6-7(5) 3-6
Cambon Sur Lignon, France, G2, U16
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOJKOVIĆ, Klara (SRB) slobodna
2/2. kolo MILOJKOVIĆ, Klara (SRB) KOSTENBAUM, Jessica (SUI) 6-4 6-3 
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) CHINIKOVA, Alexandrina (BUL) 6-3 4-6 6-3 
MILOJKOVIĆ, Klara (SRB, Q) CAKAREVIC, Sara (FRA) 3-6 6-2 4-6
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) VUKOVIĆ, Danijela (SUI) 6-7(1) 1-6
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CAKAREVIC, Sara (FRA) [4, WC]
slobodne
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CAKAREVIC, Sara (FRA) [4, WC]
Opheline DEPOILLY (FRA)/
Joana FERREIRA (POR)
6-3 6-0
1/2 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CAKAREVIC, Sara (FRA) (4, WC)
BRUEHWILER, Jessica (SUI)/
SAHINAGIĆ, Medina  (BIH)  (1)
5-7 0-6
Nastola, Finland, G3, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB, 4) slobodan
2/2. kolo BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB, 4) PANTELEEV, Mikhail (RUS, 9) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB, Q) POGOSYAN, Sergey (RUS, Q) 6-1 6-4
2. kolo BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB, Q) SIIMAR, Mattias (EST, 1) 4-6 0-6
Sainte-Genevieve Des Bois, France G1, U4
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) PAYGINA, Marta (RUS, 15) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/ BOŽINOVIĆ, Sandra (FRA) slobodne
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BOŽINOVIĆ, Sandra (FRA)
BOŠKOVIĆ, Lea (CRO)/
ROBIĆ, Petra (CRO)
6-3 2-6 8-10
Tel Aviv, Israel, G2, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) HOROSHEVSKAYA, Polina (RUS,Q) 7-6(5) 6-3 
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) KHALTURINA, Valentina (RUS, Q) 6-0 7-5 
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) SHAKHRAYCHUK, Angelina (UKR,7) 6-4 6-0
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) MAKAROVA, Tatiana (RUS, 1) 6-7(7) 2-6 
Auray, France, G3, U12
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) ERHARD, Mathys (FRA) 6-1 6-4
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) HILLHOUSE, Alexander (FRA) 6-3 6-2
3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) JIANU Filip Cristian (ROU) 6-1 4-6 6-2
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) CHIDECH, Clement (FRA, WC) 6-2 6-2
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) FEARNLEY,Jacob (GBR) 4-6 6-3 6-1 
FINALE POPOVIĆ, Mihailo (SRB) FAINBLUM, Daniel (CAN) 3-6 6-3 6-0 !!!
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
KOSTOV, Simeon (BUL)
slobodni
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
KOSTOV, Simeon (BUL)
BONNET FLORES, Raphael (FRA)/
Clement CHIDEKH (FRA)
6-3 2-6 10-6
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB)/
KOSTOV, Simeon (BUL)
DRAPER, Jack (GBR)/
FEARNLEY, Jacob (GBR)
4-6 1-6