Turniri od 31.12 – 06.01.

Doha, Qatar, $1,150,720, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3.kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MEKTIĆ, Nikola (CRO) 6-3 4-6 6-3 
2/3. kolo  LAJOVIĆ, Dušan (SRB) OUANNA, Josselin (FRA, 3) 1-6 7-5 4-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) PHAU, Bjorn (GER) 6-3 3-6 6-4
2. kolo  TROICKI, Viktor (SRB, 6) LACKO, Lukas (SVK) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)  (1)
HUEY, Treat Conrad (PHI)/
INGLOT, Dominic (GBR)
2-6 2-6
TROICKI, Viktor (SRB)/
ZEMLJA, Grega (SLO)
KAS, Christopher (GER)/
KOHLSCHREIBER, Philipp (GER)
3-6 3-6 
Chennai, India, $ 442,750, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) YANG, Tsung-Hua (TPE, 8) 6-3 7-6(3)
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) RAWAT, Sidharth (IND) 6-3 6-2
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BEMELMANS, Ruben (BEL, 1) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo  TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) Slobodan
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) ROGER-VASELIN, Edouard (FRA) 6-2 6-3
1/4 finale  TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) SOEDA, Go (JPN, 8) 6-2 6-4 
1/2 finale  TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) BEDENE, Aljaz (SLO) 4-6 6-2 6-2
 FINALE TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP) 3-6 6-1 6-3 !!!! 

Hopman Cup, Perth, Australia, $ 1,000,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
GRUPA A
Serbia (1)
Novak Djoković     /    Ana Ivanović
Italy (3)
Andreas Seppi       /    Francesca Schiavone
Germany (5)
Tommy Haas         /   Tatjana Malek (Andrea Petković)
Australia (8)
Bernard Tomić       /  Ashleigh Barty
GRUPA B
USA (2)
John Isner             /     Venus Williams
Spain (4)
Fernando Verdasco /     Anabel Medina Garrigues
S. Africa (6)
Kevin Anderson      /     Chanelle Scheepers 
France (7)
Jo-Wilfried Tsonga  /     Mathilde Johansson
GRUPA A
29.12.2012  Germany  Australia 0-3
31.12.2012  Serbia  Italy 2-1
IVANOVIĆ, Ana SCHIAVONE, Francesca 6-0 6-4 
ĐOKOVIĆ, Novak SEPPI, Andreas 6-3 6-4 
ĐOKOVIĆ, Novak/
IVANOVIĆ, Ana
SEPPI, Andreas/
SCHIAVONE, Francesca
6-7(4) 4-6
02.01.2013  Italy  Germany 2-1
02.01.2013  Serbia  Australia 2-1
IVANOVIĆ, Ana BARTY, Ashleigh 6-2 6-3
ĐOKOVIĆ, Novak TOMIĆ, Bernard 4-6 4-6
ĐOKOVIĆ, Novak/
IVANOVIĆ, Ana
TOMIĆ, Bernard/
BARTY, Ashleigh
6-4 6-7(8) 10-6
03.01.2013  Italy  Australia 1-2
04.01.2013  Serbia  Germany 2-0
IVANOVIĆ, Ana MALEK, Tatjana 6-0 6-1
ĐOKOVIĆ, Novak HAAS, Tommy 6-2 6-0
ĐOKOVIĆ, Novak/
IVANOVIĆ, Ana
6-0 6-0
GRUPA A
Pos. Country W L Matches Sets Games
1  Serbia 3 0 7-2 14-5 103-55
2  Australia 2 1 6-3 14-8 108-75
3  Italy 1 2 4-5 2-12 83-104
4  Germany 0 3 1-8 5-16 49-117
GRUPA B
29.12.2012  Spain  South Africa 2-1 
30.12.2012  United States  South Africa 2-1 
30.12.2012  Spain  France 2-1
01.01.2013  United States  France 2-1
03.01.2013  United States  Spain 0-3
04.01.2013  South Africa  France 2-1
GRUPA B
Pos. Country W L Matches Sets Games
1  Spain     3     0 7-2 14-5 103-54
2  United States     2     1 4-5 8-13 74-102
3  South Africa 1 2 4-5 10-11 100-103
4  France     0     3 3-6 9-12 88-106
FINALE
05.01.2013.  Serbia  Spain 1-2 
ĐOKOVIĆ, Novak VERDASCO, Fernando 6-3 7-5 
IVANOVIĆ, Ana MEDINA GARRIGUES, Anabel 4-6 7-6(3) 2-6 
ĐOKOVIĆ, Novak/
IVANOVIĆ, Ana
VERDASCO, Fernando/
MEDINA GARRIGUES, Anabel
4-6 5-7 

Brisbane International, Australia, $1,000,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
DOLONC, Vesna (SRB, 8)  – MARTINEZ SANCHEZ, Maria Jose (ESP) 7-6(5) 1-6 6-7(4) 
Shenzhen, China, $ 500,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 8) CADANTU, Alexandra (ROU) 6-3 6-1 
2. kolo  JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 8) DUAN, Ying-Ying (CHN, WC) 6-3 6-1 
1/4. finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 8) LI, Na (CHN, 1) 3-6 3-6

Ove nedelje nema nasih tenisera na ATP Challenger Touru

Ove nedelje nema nasih teniserki na ITF turnirima


Ove nedelje nema ITF turnira

Copa Del Cafe 2013, San Jose, Costa Rica, G1, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) RESTREPO, Javier (USA) 6-4 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) GIL, Gose Pablo (CRC) 6-1 6-2
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) TENREIRO, T. Adriano (VEN, 16) 6-4 6-7(6) 6-4 
1/4. finale  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) BUTSCH, Justin (USA) 6-4 6-0
1/2. finale  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) PANTA, Jorge Bryan (PER, 4) 0-6 7-6(5) 6-1 
  FINALE  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MYLNIKOV, Tommy (CAN) 7-5 6-3 !!!! 
Belgrade Open 2013, Belgrade, Serbia, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo ČERNY, Dušan (SRB) slobodan
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) TOPOLIĆ, Marko (SRB) 7-6(3) 6-2 
MILJAK, Ognjen (SRB) slobodan
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) slobodan
DEDIĆ, Predrag (SRB) slobodan
RADOJKOVIĆ, Miodrag (SRB) VUKAŠINOVIĆ, Mihailo (GBR) 1-6 1-6
MARJANOVIĆ, Lazar (SRB) slobodan  
AC, Daniel (SRB, WC) slobodan  
TRAJKOVSKI, Andrej (SRB) slobodan  
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI) 0-6 0-6
ŠEKULARAC, Ognjen (SRB) slobodan  
ĐERIĆ, Marko (SRB) slobodan  
BOŠKOVIĆ , Aleksandar (SRB) slobodan  
SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) PETROVIC, Aleksa (SRB, WC) 0-6 0-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) slobodan
BULIĆ, Pavle (SRB) slobodan
2/3. kolo ČERNY, Dušan (SRB) ĆURČIN, Aleksandar (SRB) 3-6 1-6
MILJAK, Ognjen (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 7-6(5) 6-4 
DEDIĆ, Predrag (SRB) VUKAŠINOVIĆ, Mihailo (GBR) 4-6 2-6
MARJANOVIĆ, Lazar (SRB) AC, Daniel (SRB, WC) 6-7(8) 6-2 6-3
TRAJKOVSKI, Andrej (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI) 0-6 1-6
ŠEKULARAC, Ognjen (SRB) ĐERIĆ, Marko (SRB) 0-6 0-6
BOŠKOVIĆ , Aleksandar (SRB) PETROVIC, Aleksa (SRB, WC) 1-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) BULIĆ, Pavle (SRB) 1-6 2-6
3/3. kolo ĆURČIN, Aleksandar (SRB) MILJAK, Ognjen (SRB) 6-1 6-2
MARJANOVIC, Lazar (SRB) VUKAŠINOVIĆ, Mihailo (GBR) 4-6 1-6
ĐERIĆ, Marko (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI) 3-6 0-6
BULIĆ, Pavle (SRB) PETROVIC, Aleksa (SRB, WC) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo BLANUŠA, Stefan (SRB, WC) KISS, David (CZE) 6-3 6-4
MILJAK, Ognjen (SRB, LL) POLONSKIY, Ilya (RUS) 0-6 0-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB, 5) ALPEZA, Marino (BIH) 6-4 6-0
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) SELECKY, Matej (SVK, 4) 6-2 1-6 1-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, Q) 6-3 2-6 0-6
CVIJOVIĆ, Miloš (SRB, WC) HEDLEY, George (GBR) 2-6 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) KRIZAJ, Rok (SLO) 6-1 7-6(6)
KAIĆ, Luka (SRB) SITAR, Rok (SLO, 7) 0-6 2-6
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) VUKAŠINOVIĆ, Mihailo (GBR) 6-1 6-1
ĆURČIN, Aleksandar (SRB, Q) OSMAKČIĆ, Mario (SUI) 6-4 6-4 
CONKIĆ, Petar (SRB, 3) DE QUANT, William Alexander (NED) 6-0 6-0
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 8) VUCIDOLOV, Dino (MKD) 7-5 6-2
BULIĆ, Pavle (SRB, Q) TAYLOR, Lucas (GBR) 3-6 7-5 2-6
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB, WC) DEMBEK, Michal (POL) 4-6 1-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH, 2) 4-6 4-6
2. kolo BLANUŠA, Stefan (SRB, WC) PICHLER, David (AUT, 1) 1-6 0-6 
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB, 5) POLONSKIY, Ilya (RUS) 6-2 6-3 
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) HEDLEY, George (GBR) 6-1 6-4 
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) SITAR, Rok (SLO, 7) 6-3 7-5
CONKIĆ, Petar (SRB, 3) ĆURČIN, Aleksandar (SRB, Q) 6-0 6-0 
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 8) TAYLOR, Lucas (GBR) 6-3 6-1 
1/4 finale VITOŠEVIĆ, Luka (SRB, 5) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH, 2) 1-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, Q) 6-4 5-7 3-6
CONKIĆ, Petar (SRB, 3) GRBIĆ, Filip (SRB, WC) 6-3 6-4 
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 8) DEMBEK, Michal (POL) 3-6 2-6
1/2 finale CONKIĆ, Petar (SRB, 3) DEMBEK, Michal (POL) 6-3 6-2
  FINALE CONKIĆ, Petar (SRB, 3) PICHLER, David (AUT, 1) 6-4 7-6(4) !!!!
Dubl
1. kolo ĐERIĆ, Marko (SRB)/
PETROVIC, Aleksa (SRB)
PICHLER, David (AUT)/
SITAR, Rok (SLO)              (1)
1-6 1-6 
BOŠKOVIĆ , Aleksandar (SRB)/
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)
HEDLEY, George (GBR)/
SUNTAR , Jan Vit (SLO)
1-6 2-6 
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB)       (4)
OSMAKČIĆ, Mario (SUI)/
OSMAKČIĆ, Marko (SUI)
3-6 3-6 
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)/
GRBIĆ, Filip (SRB)
DE QUANT, W.Alexander (NED)/
TAYLOR, LUCAS (GBR)
6-1 6-3 
ĆURČIN, Aleksandar (SRB)/
RADOJKOVIĆ, Miodrag (SRB)
KISS, David (CZE)/
SELECKY, Matej (SVK)
Predaja A.Ć/M.R. bez borbe
BLANUŠA, Stefan (SRB)/
CVIJOVIĆ, Miloš (SRB)
ALPEZA, Marino (BIH)/
KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH)    (3)
4-6 0-6 
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)
KAIĆ, Luka (SRB)/
VUKAŠINOVIĆ, Mihailo (GBR)
6-2 6-3 
CONKIĆ, Petar (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)        (2)
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)/
POLONSKIY, Ilya (RUS)
6-4 6-0 
1/4. finale  VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)/
GRBIĆ, Filip (SRB)
OSMAKČIĆ, Mario (SUI)/
OSMAKČIĆ, Marko (SUI)
6-4 7-6(3)
CONKIĆ, Petar (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)        (2)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)
6-1 6-1 
1/2. finale VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)/
GRBIĆ, Filip (SRB)
HEDLEY, George (GBR)/
SUNTAR , Jan Vit (SLO)
6-3 7-5 
CONKIĆ, Petar (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)        (2)
KISS, David (CZE)/
SELECKY, Matej (SVK)
3-6 2-6
  FINALE VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)/
GRBIĆ, Filip (SRB)
KISS, David (CZE)/
SELECKY, Matej (SVK)
6-4 6-7(1) 10-8
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo GLIGIĆ, Minja (SRB) BABUNSKI , Lena (SRB) 4-6 5-7
FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB) DRČA, Milana (CAN) 6-1 6-1
JOVANOVIĆ, Marta (SRB) VRUĆAN, Nikolina (BIH) 6-4 6-3
ISAJILOVIĆ, Isidora (SRB) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH, 2) 3-6 4-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) LABAN, Anđela (MNE) 6-0 6-0
PETROVIĆ, Julijana (SRB) KIRKIN, Sezgi (TUR) 6-4 6-2
MILIJANOVIĆ, Milica (SRB) SEBREK, Anđela (SRB) 3-6 6-3 0-6
TEŠIĆ, Milica (SRB, 3) MARINKOVIĆ, Jovana (SRB) 6-1 6-1 
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) GRUBAČ, Milica (MNE) 6-3 6-3
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) DANAILOVA, Elizabeth (BUL) 7-5 2-6 0-6
AŠANIN, Nina (SRB) ANTONIJEVIĆ, Jovana (SRB) 3-6 1-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) BELENOVA, Elena (RUS, 4) 0-6 3-6
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) FRERY, Hanna (FRA) 7-5 6-1
BABUNSKI, Vanja (SRB) VOJINOVIĆ, Vasilija (SRB) 7-5 6-1 
KOSTIĆ, Marija (SRB) ČAMDžIĆ, Ena (BIH, 5) 5-7 1-6
2/3. kolo BABUNSKI , Lena (SRB) ROSCA, Andreea Amalia (ROU,1) 1-6 2-6
FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB) JOVANOVIĆ, Marta (SRB) 6-1 6-1
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH, 2) 7-5 5-7 6-7(7)
SEBREK, Anđela (SRB) PETROVIĆ, Julijana (SRB) 6-2 6-2
TEŠIĆ, Milica (SRB, 3) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 6-2 6-0
ANTONIJEVIĆ, JOVANA (SRB) DANAILOVA, Elizabeth (BUL) 2-6 1-6
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) BELENOVA, Elena (RUS, 4) 3-6 2-6
BABUNSKI, VANJA (SRB) ČAMDžIĆ, ENA (BIH, 5) 1-6 1-6
3/3. kolo FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB) ROSCA, Andreea Amalia (ROU,1) 3-6 2-6
SEBREK, Anđela (SRB) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH, 2) 5-7 3-6
TEŠIĆ, Milica (SRB, 3) DANAILOVA, Elizabeth (BUL) D.E. odustala
Glavni žreb
1. kolo BOGICEVIĆ, Marija (SRB, WC) KURZ, Karoline (AUT, 1) 3-6 3-6
KOSTIĆ, Sara (SRB, WC) BOJANIĆ, Tamara (MNE) 7-5 6-4 
PANIĆ, Milica (SRB) CURNIĆ, Marija (CRO) 3-6 2-6
IVKOVIĆ, Iva (SRB) GRIGORIU, Madalina (ROU, 7) 0-6 6-3 4-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) RENTOULI, Anastasia (GRE) 6-2 6-3
LUKIĆ, Jelena (SRB) BOVY , Margaux (BEL) 4-6 2-6
MITROVIĆ, Sara (SRB) OPARENOVIĆ, Ana (SLO, 6) 1-6 0-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) KUZMOVA, Viktoria (SVK, 5) 1-6 0-6
TEŠIĆ, Milica (SRB, Q) ČAMDžIĆ, Ena (BIH, Q) 2-6 1-6
KENIĆ, Jovana (SRB) ROSCA, Andreea Amalia (ROU,Q) 4-6 1-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB,4) ANTONITSCH, Mira (AUT) 4-6 3-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) MRAZ, Hana (SLO, 8) 1-6 6-3 0-6
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) STOJANOVSKA, Tanja (MKD) 7-5 6-3
MARKOVIĆ, Mina (SRB, 2) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH, Q) 6-4 6-3
2. kolo KOSTIĆ, Sara (SRB, WC) KURZ, Karoline (AUT, 1) 7-5 3-6 7-5 
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) MUMINOVIĆ, Damira (BIH) 3-6 1-6 
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) MRAZ, Hana (SLO, 8) 6-4 7-5 
MARKOVIĆ, Mina (SRB, 2) GHIOROAIE, Ylona-Georgiana (ROU) 6-3 6-1 
1/4 finale KOSTIĆ, Sara (SRB, WC) CURNIĆ, Marija (CRO) 4-6 2-6
MARKOVIĆ, Mina (SRB, 2) DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) 4-6, M.M. predala
1/2 finale DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) ROSCA, Andreea Amalia (ROU,Q) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MARKOVIĆ, Mina (SRB)         (1)
BOJANIĆ, Tamara (MNE)/
CHEMODANOVA, Daria (RUS)
6-2 6-2 
BABUNSKI, Vanja (SRB)/
BABUNSKI, Lena (SRB)
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
MUMINOVIĆ, Damira (BIH)
2-6 2-6 
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)     (WC)
ANTONITSCH, Mira (AUT)/
KURZ, Karoline (AUT)           (3)
5-7 2-6 
MITROVIĆ, Sara (SRB)/
TEŠIĆ, Milica (SRB)
ROSCA, Andreea Amalia (ROU)/
TUDOR, Cristiana Miruna (ROU)
2-6 0-6 
BOGICEVIĆ, Marija (SRB)/
FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB) (WC)
PANIĆ, Milica (SRB)/
RENTOULI, Anastasia (GRE)
6-7(2) 2-6 
IVKOVIĆ, Iva (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
KENIĆ, Jovana (SRB)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)
3-6 3-6 
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB)/
AŠANIN, Nina (SRB)
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
GRIGORIU, Madalina (ROU)   (2)
6-4 4-6 4-10 
1/4. finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MARKOVIĆ, Mina (SRB)         (1)
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
MUMINOVIĆ, Damira (BIH)
6-4 6-2 
PANIĆ, Milica (SRB)/
RENTOULI, Anastasia (GRE)
MRAZ, Hana (SLO)/
OPARENOVIC, Ana (SLO)      (4)
2-6 1-6 
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
GRIGORIU, Madalina (ROU)   (2)
KENIĆ, Jovana (SRB)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)
2-6 5-7 
1/2. finale  MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MARKOVIĆ, Mina (SRB)         (1)
ROSCA, Andreea Amalia (ROU)/
TUDOR, Cristiana Miruna (ROU)
MB/MM odustale
KENIĆ, Jovana (SRB)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)
MRAZ, Hana (SLO)/
OPARENOVIC, Ana (SLO)      (4)
3-6 3-6

Belgrade, Serbia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo TREBJEŠANIN, Borislav (SRB) HORNITSCEHK, Nico (GER, 1) 0-6 2-6 
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) FILICHEV, Ilya (RUS) 6-0 6-0
RADOVIĆ, Darko (SRB) WOLFSCHMID, Alexander (GER,2) 4-6 2-6 
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) VASIĆ, Nikola (SRB) 2-6 3-6 
LEŠEVIĆ, Lazar (SRB) HOLBAN, Andrei Holsman (ROU,3) 0-6 3-6 
ĆENDIĆ, Luka (SRB, WC) NEDIĆ, Mihailo (SRB) 1-6 1-6 
STANČETIĆ, Ivan (SRB) BOVY, Arnaud (BEL, 4) 2-6 1-6 
PETROVIĆ, Stefan (SRB, WC) FUGINA, Aljaz (SRB) 4-6 6-3 6-7(3)
STANKOVIĆ, Nikola (SRB) DEGODUK, Ilya (UKR, 5) 0-6 2-6 
BABIĆ, Andrej (SRB) ĐANIS, Filip (SRB, WC) 6-2 6-0 
ĐORĐEVIC, Bogdan (SRB, 6) MCLEOD, Luca (GER) 6-2 6-3
RADAN, Đorđe (SRB) YAPICI, Emre (TUR) 6-3 6-0 
KOVAČEVIĆ, Radivoje (SRB, WC) ROSA, Luka (SLO, 7) 2-6 3-6 
JANKOVIĆ, Luka (SRB) BERBEROVIĆ, Sulejman (BIH, 10) 4-6 5-7 
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) CMAGER, Nick (SLO, 8) 1-6 1-6
JANJIĆIJEVIĆ, Bogdan (SRB, WC) BAERLOCHER, Nico (SUI, 9) 6-2 6-4
2/2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) HORNITSCEHK, Nico (GER, 1) 6-0 6-3 
VASIĆ, Nikola (SRB) WOLFSCHMID, Alexander (GER,2) 6-3 6-3 
NEDIĆ, Mihailo (SRB) HOLBAN, Andrei Holsman (ROU,3) 4-6 2-6
BABIĆ, Andrej (SRB) DEGODUK, Ilya (UKR, 5) 1-6 3-6
ĐORĐEVIC, Bogdan (SRB, 6) RADAN, Đorđe (SRB) 6-2 6-1 
JANJIĆIJEVIĆ, Bogdan (SRB, WC) CMAGER, Nick (SLO, 8) 3-6 1-6
Glavni zreb
1. kolo PETROV, Kosta (SRB, WC) KIRKIN, Ergy (TUR, 1) 2-6 0-6
POPOVIĆ, Nemanja (SRB) PAVEL, Bogdan (ROU) 4-6 3-6 
HAJDUKOVIĆ, Igor (SRB) ARH, Anze (SLO) 2-6 2-6 
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB, 5) HOLBAN, Andrei Holsman (ROU,Q) 6-3 3-6 1-6 
BUTULIJA, Boris (SRB, 3) BERESNEV, Stepan (RUS) 6-0 6-3 
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) DEGODUK, Ilya (UKR, Q) 6-0 6-1
SIMIĆ, Marko (SRB, WC) CMAGER, Nick (SLO, Q) 6-7(2) 0-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) PRAJESCU, Marian (ROU ,6) 2-6 0-6 
MARJANOVIĆ,  Aleksa (SRB) JURAS ,David (SVK, 7) 2-6 1-6 
BUĆAN, Aleksa (SRB) ROSA, Luka (SLO, Q) 6-0 6-4 
DROBNJAKOVIĆ, Pavle BOVY, Arnaud (BEL, Q) 6-4 6-0 
GAZO, Stefan (SRB) ALDICA, Florian (ROU, 4) 3-6 1-6 
VASIĆ, Nikola (SRB, Q) DICU, Raul Alin (ROU, 8) 1-6 7-5 3-6 
ĐORĐEVIC, Bogdan (SRB, Q) VEHOVEC, Jan (SLO) 6-3 4-6 4-6 
KIROVSKI, Konstatin (SRB) BOICI, Laurentiu Junior (ROU) 6-1 6-2 
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 2) AGIOUS, George (GRE) 6-4 3-6 6-3 
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) 6-1 6-4 
BUĆAN, Aleksa (SRB) JURAS ,David (SVK, 7) 3-6 6-0 1-6 
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) ALDICA, Florian (ROU, 4) 2-6 2-6 
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 2) KIROVSKI, Konstatin (SRB) 2-6 3-6
1/4. finale BUTULIJA, Boris (SRB, 3) PRAJESCU, Marian (ROU ,6) 7-6(3) 3-6 3-6
KIROVSKI, Konstatin (SRB) VEHOVEC, Jan (SLO) 6-4 6-3 
1/2. finale KIROVSKI, Konstatin (SRB) ALDICA, Florian (ROU, 4) 6-3 6-1
  FINALE KIROVSKI, Konstatin (SRB) KIRKIN, Ergy (TUR, 1) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo BABIĆ, Andrej (SRB)/
ĐANIS, Filip (SRB)          (WC)
ALDICA, Florian (ROU)/
PRAJESCU, Marian (ROU )   (1)
1-6 2-6 
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB)/
POPOVIĆ, Nemanja (SRB)
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB)/
BOICI, Laurentiu Junior (ROU)
6-2 6-4 
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
PETROV, Kosta (SRB)       (3)
BERESNEV, Stepan (RUS)/
DEGODUK, Ilya (UKR)
3-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB)/
KIROVSKI, Konstatin (SRB)
ROSA, Luka (SLO)/
VEHOVEC, Jan (SLO)
6-1 6-2 
RADAN, Đorđe (SRB)/
SIMIĆ, Marko (SRB)       (WC)
BERBEROVIĆ, Sulejman (BIH)/
BOVY, Arnaud (BEL)
5-7 4-6 
ĆENDIĆ, Luka (SRB)/
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)
BUĆAN, Aleksa (SRB)/
JURAS ,David (SVK)           (4)
0-6 1-6 
MARJANOVIĆ,  Aleksa (SRB)/
NEDIĆ, Mihailo (SRB)
ARH, Anze (SLO)/
CMAGER, Nick (SLO)
7-6(3) 4-6 8-10 
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
GAZO, Stefan (SRB)         (2)
HOLBAN, Andrei Holsman (ROU)/
PAVEL, Bogdan (ROU)
5-7 6-7(6) 
1/4. finale DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB)/
POPOVIĆ, Nemanja (SRB)
ALDICA, Florian (ROU)/
PRAJESCU, Marian (ROU )   (1)
1-6 4-6 
BUTULIJA, Boris (SRB)/
KIROVSKI, Konstatin (SRB)
BERESNEV, Stepan (RUS)/
DEGODUK, Ilya (UKR)
6-1 6-1 
BUĆAN, Aleksa (SRB)/
JURAS ,David (SVK)           (4)
BERBEROVIĆ, Sulejman (BIH)/
BOVY, Arnaud (BEL)
6-1 6-4 
1/2. finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
KIROVSKI, Konstatin (SRB)
ALDICA, Florian (ROU)/
PRAJESCU, Marian (ROU )   (1)
7-5 6-3 
BUĆAN, Aleksa (SRB)/
JURAS ,David (SVK)           (4)
ARH, Anze (SLO)/
CMAGER, Nick (SLO)
6-2 6-2 
  FINALE  BUTULIJA, Boris (SRB)/
KIROVSKI, Konstatin (SRB)
BUĆAN, Aleksa (SRB)/
JURAS ,David (SVK)           (4)
6-3 6-0 
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) KOKKINAKI, Evgenia (GRE) 6-1 6-1
DUKIĆ, Katarina (SRB,WC) GAL, Anja (SLO, 2) 6-7(2) 3-6
CVETANOVIĆ, Emilija (SRB) PAHOR, Nika (ITA) 6-1 3-6 6-7(4)
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB) TOPALOVA, Gergana (BUL, 3) 6-3 6-1
MATEJIĆ, Anita (SRB) RAKIĆ, Radina (AUT) 3-6 2-6
STOJKOVIĆ, Marija (SRB, 4) CVOROVIĆ, Sara (SRB) 2-6 3-6
MILATOVIĆ, Andjela (SRB) STEVIĆ, Snežana (BIH, WC) 0-6 0-6
ĐAKOVIĆ, Miahela (SRB) VELES, Urška (SLO, 5) 4-6 4-6
TODOROVIĆ, Anđela (SRB) KOKKINAKI, Evaggelia (GRE) 4-6 3-6
KOCIĆ, Majda (SRB) MATIĆ, Iva (BIH, 6) 6-3 6-3
PENIĆ, Neda (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 0-6 4-6
KUNIĆ, Ana ONITA, Paula Mihaela (ROU, 7) 6-7(3) 6-7(3)
SKROBONJA, Anđela (SRB) VELKOSKA, Teona (MKD, 10) 4-6 2-6
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) ZERIU, Patricia (ROU, 8) 2-6 6-7(4) 
KOSTIĆ, Katarina (SRB, 9) PANARALE, Francescamaria (ITA) 3-6 3-6 
2/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) ELENOVA, Marija (MKD, 1) 3-6 6-1 Predaja M.E
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB) RAKIĆ, Radina (AUT) 6-2 6-2 
ČVOROVIĆ, Sara (SRB) STEVIĆ, Snežana (BIH, WC) 6-3 6-2
KOCIĆ, Majda (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 6-7(4) 6-1 6-3
Glavni zreb
1. kolo  ČVOROVIĆ, Sara (SRB, Q) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 1) 1-6 1-6 
SAMOCETA, Jovana (SRB) ONITA, Paula Mihaela (ROU, Q) 6-2 6-2 
KOCIĆ, Majda (SRB, Q) PANARALE, Francescamaria (ITA,Q) 6-0 0-6 6-4 
ĐžUNOV, Nikolina (SRB, 5) LJUJIĆ, Katarina (SRB, WC) 6-3 7-6(8) 
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) RADIŠIĆ, Dragana (BIH) 6-1 6-0 
KOTLICA, Boba (SRB) ŠLJUKIĆ, Sara (MNE) 7-6(9) 6-0 
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) RISTIĆ , Teodora (SRB, WC) 7-5 5-7 3-6 
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, Q) ERJAVEC, Veronika (SLO, 8) 6-2 6-3 
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7) CVRKOTA, Milica (SRB) 6-1 6-0 
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) ZERIU, Patricia (ROU, Q) 6-0 3-0 Predaja P.Z
MEJIĆ, Mila (SRB) GAL, Anja (SLO, Q) 6-2 6-1
MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) MALOVIĆ, Anđela (MNE) 6-2 6-3
VELIČKOVIĆ, Sandra (SRB) UKOLOVA, Anna (RUS, 6) 6-4 7-6(5) 
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) VELEC, Urška (SLO, Q) 2-6 6-4 7-5 
BOJOVIĆ, Jana (SRB) ĐOKIĆ, Hristina (BIH) 6-7(3) 6-2 6-4 
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 2) ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, Q) 6-3 7-5 
2. kolo  SAMOCETA, Jovana (SRB) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 1) 1-6 2-6 
ĐžUNOV, Nikolina (SRB, 5) KOCIĆ, Majda (SRB, Q) 5-7 7-5 4-6 
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) KOTLICA, Boba (SRB) 6-2 6-2 
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, Q) RISTIĆ , Teodora (SRB, WC) 6-1 3-6 3-6 
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7) SOKOVIĆ, Nevena (SRB) 6-1 6-3 
MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) MEJIĆ, Mila (SRB) 6-4 7-5
VELIČKOVIĆ, Sandra (SRB) MIJATOVIĆ, Mia (SRB) 3-6 1-6 
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 2) BOJOVIĆ, Jana (SRB) 4-6 6-0 4-6 
1/4. finale KOCIĆ, Majda (SRB, Q) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 1) 2-6 1-6 
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) RISTIĆ , Teodora (SRB, WC) 6-2 6-4 
MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7) 6-3 3-6 6-4 
BOJOVIĆ, Jana (SRB) MIJATOVIĆ, Mia (SRB) 4-6 6-4 5-7 
1/2. finale  VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 1) 6-1 6-1
MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) MIJATOVIĆ, Mia (SRB) 7-6(4) 6-3
  FINALE MILETIĆ, Kristina (SRB, 4) VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) 6-3 3-6 7-6(6) 
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
POPOVIĆ, Natalija (SRB)   (1)
Slobodne
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB)
SKROBONJA, Anđela (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
6-3 4-6 10-3 
KOTLICA, Boba (SRB)/
LJUJIĆ, Katarina (SRB)
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)/
MALOVIĆ, Anđela (MNE)      (3)
3-6 1-6 
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
RISTIĆ , Teodora (SRB)
KOKKINAKI, Evaggelia (GRE)/
KOKKINAKI, Evgenia (GRE)
6-1 6-0 
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)
ONITA, Paula Mihaela (ROU)/
VELEC, Urška (SLO)
6-3 6-1 
SAMOCETA, Jovana (SRB)/
VELIČKOVIĆ, Sandra (SRB)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
GAL, Anja (SLO)                 (4)
1-6 3-6 
ĐžUNOV, Nikolina (SRB)/
DUKIĆ, Katarina (SRB)
RADIŠIĆ, Dragana (BIH)/
UKOLOVA, Anna (RUS)
3-6 7-5 6-10
MEJIĆ, Mila (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)    (2)
Slobodne
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
POPOVIĆ, Natalija (SRB)   (1)
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB)
3-6 3-6 
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
RISTIĆ , Teodora (SRB)
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)/
MALOVIĆ, Anđela (MNE)      (3)
4-6 1-6 
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
GAL, Anja (SLO)                 (4)
0-6 2-6 
MEJIĆ, Mila (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)    (2)
RADIŠIĆ, Dragana (BIH)/
UKOLOVA, Anna (RUS)
6-4 7-6(2)
1/2. finale  VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB)
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)/
MALOVIĆ, Anđela (MNE)      (3)
5-7 2-6 
MEJIĆ, Mila (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)    (2)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
GAL, Anja (SLO)                 (4)
6-7(5) 4-6