Turniri od 31.12. – 06.01.

QATAR EXXONMOBIL OPEN, Doha, Qatar, ATP 250, $1.416.205, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) DŽUMHUR, Damir (BIH) 6-1 6-2
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MANNARINO, Adrian (FRA) 6-3 7-6(5)
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) FUCSOVICS, Marton (HUN) 4-6 6-4 6-1
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) BERANKIS, Ricardas (LTU, Q) 7-6(4) 0-6 7-5
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) CECCHINATO, Marco (ITA, 4) 6-7(2) 2-6
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO, 5) 4-6 6-3 6-4
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP, 7) 6-3 6-7(6) 4-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
DŽUMHUR, Damir (BIH)
MARACH, Oliver (AUT)/
PAVIĆ, Mate (CRO) (1)
6-4 1-6 10-7
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)(WC)
ZAYID, M. Shannan (QAT)/
ILKEL, Cem (TUR) (WC)
6-3 3-6 10-6
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)(WC)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
DŽUMHUR, Damir (BIH)
7-5 3-6 10-7
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)(WC)
GOFFIN, David (BEL)/
HERBERT, Pierre-H. (FRA)
1-6 6-3 13-15
TATA OPEN MAHARASHTRA, Pune India, ATP 250, $589.680, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) KADHE, Arjun (IND, WC) 7-5 7-6(5)
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) ANDERSON, Kevin (RSA, 1) 6-7(3) 6-7(6)
BRISBANE INTERNATIONAL, Brisbane, Australia, ATP 250, $589.680, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) BANES, Maverick (AUS) 6-2 6-0
2/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) DANIEL, Taro (JPN, 2) 7-5 6-7(9) 6-3
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) MAYER, Leonardo (ARG) 6-3 6-1
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) RAONIĆ, Miloš (CAN, 5) 3-6 6-7(2)

BRISBANE INTERNATIONAL, Brisbane, Australia, WTA Premier, $1.000.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) MCHALE, Christina (USA) 3-6 0-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB) HRADECKA, Lucie (CZE) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/(Alt)
POTAPOVA, Anastasia (RUS)
GROENEFELD, Anna-Lena (GER)/
KING, Vania (USA)
7-6(3) 7-6(4)
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/(Alt)
POTAPOVA, Anastasia (RUS)
MELICHAR, Nicole (USA)/
PESCHKE, Kveta (CZE)(3)
5-7 1-6
SHENZHEN OPEN, Shenzhen, China, WTA International, $750.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) BARA, Irina (ROU) 7-5 6-4
2/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) KALININA, Anhelina (UKR, 4) 6-0 5-7 6-0
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) GARCIA, Caroline (FRA, 2) 6-4 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) ZVONAREVA, Vera (RUS, WC) 5-7 6-4 4-6

INTERNATIONAUX BNP PARIBAS NOUVELLE CALEDONIE, Noumea, New Caledonia, $81.240, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 8) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 8) YMER, Mikael (SWE) 6-4 5-7 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
CHAZAL, Maxime (FRA)/
SAKHAROV, Gleb (FRA)(WC)
0-6 3-6
CITY OF PLAYFORD TENNIS INTERNATIONAL, Playford, Australia, $81.240, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 16) slobodan
  TROICKI, Viktor (SRB) MOLLEKER, Rudolf (GER) 6-4 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 16) KAMKE, obias (GER) 5-7 4-6
  TROICKI, Viktor (SRB) OTTE, Oscar (GER, 13) 6-4 1-6 5-7
 
ORLANDO OPEN, Orlando, FL, USA, $54.160, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
ROMBOLI, Fernando (BRA)
OLIVEIRA, Goncalo (POR)/
VAVASSORI, Andrea (ITA)(3)
3-6 2-6

Ove nedelje nema naših predstavnika

Kidsland Men’s and Women’s 25K tournament in Hong Kong, Hong Kong, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) NAMIGATA, Junri (JPN) 7-6(9) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
TJANDRAMULIA, Olivia (AUS)
HSIEH, Shu-Ying (TPE)/
OMAE, Akiko (JPN)(3)
4-6 4-6

3CPayment ITF Junior 2019, Arlon, Belgium, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo TEBOUL, Luca (SRB) BAILLY, Gilles A. (BEL, WC) 4-6 6-4 2-6
Glavni žreb
1. kolo ZUBAC, Dimitrije (SRB) BLOCKX, Alexander (BEL, Q) 4-6 3-6
SALK Open, Stockholm, Sweden, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo KIJAC, Nikola (SRB, 3) JONSSON, Sebastian (SWE) 6-1 6-3
2/3. kolo KIJAC, Nikola (SRB, 3) VEIKKOLAINEN J., Samuel (SWE) 6-4 6-3
3/3. kolo KIJAC, Nikola (SRB, 3) ARSOV, Viktor (SWE) 4-6 6-1 0-6

RWB Christmas Cup 2019, Khimki, Russia, U14, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 1) MENSIK, Jakub (CZE, 11) 2-6 6-2 6-2
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 1) ZHUKOV, Maxim (RUS, 4) 6-4 6-7(4) 1-6
Dubl
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB)/(8)
ZIMMERMANN, Daniel (AUT)
COMAN, Mihai A. (ROU)/
SCHOEN, Patrick (SUI)
3-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Sanja Đurđević
Glavni žreb
1. kolo: Anja Petković
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 11) TSITAVETS, Hanna (BLR, 4) 6-4 7-5
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 6) BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS, 3) 4-6 4-6
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 11) HAVLICKOVA, Lucie (CZE, 7) 6-4 2-6 6-1
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 11) PRIDANKINA, Elena (RUS, 8) 7-5 6-1
Dubl
1/4 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/(4)
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)
DEVAS, Sophua (GBR)/
SHANCHNEVA, Daria (RUS)
4-6 6-3 7-10
30ème Open des 10-12 du TCBB, , France, U12, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen Jagrović; 2. kolo: Pavle Ćopić