Turniri od 31.10 – 06.11.

BNP PARIBAS MASTERS, Paris, France, ATP  Masters 1000, $3.748.925, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 8) MILLOT, Vincent (FRA, WC) 4-6 6-4 7-5
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 8) JAZIRI, Malek (TUN, 3) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) MANNARINO, Adrian (FRA, WC) 6-4 3-6 7-6(5)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) KARLOVIĆ, Ivo (CRO) 6-7(4) 6-7(5)
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MULLER, Gilles (LUX) 6-3 6-4
TROICKI, Viktor (SRB) NISHIKORI, Kei (JPN, 5) 2-6 5-7
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) DIMITROV, Grigor (BUL, 14) 4-6 6-2 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) ČILIĆ, Marin (CRO, 9) 4-6 6-7(2)
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)
HALYS, Quentin (FRA)/
MANNARINO, Adrian (FRA, WC)
3-6 4-6

ATP BAUER watertechnology CUP, Eckental, Germany, €35K+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) KAMKE, Tobias (GER, 8) 4-6 3-6
ĐERE, Laslo (SRB) DARCIS, Steve (BEL, 5) 2-6 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB) VATUTIN, Alexey (RUS, Q) 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)
KRAWIETZ, Kevin (GER)/
OLIVETTI, Albano (FRA)
6-7(1) 1-6

Internationale Badische Hallenmeisterschaften 2016, Leimen, Germany, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 11) slobodan
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 11) GUENTHER, Valentin (GER) 3-6 0-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) slobodan
2/2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) BORRONI, Andrea (ITA) 6-3 6-0
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) CHIURULLI, Daniele (ITA, Q) 6-1 6-2
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, WC)  CAGNINA, Julien (BEL) 0-6 0-6
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) ECHARGUI, Moez (TUN) 6-3 4-6 6-0
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) MUSIALEK, Alexis (FRA, 8) 6-3 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) DOMINGUES, Joao (POR, 4) 6-3 3-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
MARDONES, Bruno (ESP)/
ROMERO DE AVILA SENISE, Alberto (ESP)
6-3 7-6(4)
1/4 finale VOJINOVIĆ, Lazar (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
DOMINGUES, Joao (POR)/
LOURENCO, Diogo (POR)(3)
2-6 5-7
Digicall Futures F1, Stellenbosch, South Africa, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) slobodan
2/3. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) OLJACA, Mark (USA) 1-6 3-6
9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) FOURNERIE, Theo (FRA, 2) 6-4 6-7(3) 1-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) BODMER, Adrian (SUI, 9, WC) 0-6 2-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 10) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 7-5 6-4
JANAČKOVIĆ, Đorđe (SRB) BERNAERTS, Brecht (BEL) 7-6(7) 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) ZONZA, Gabriel (FRA, WC) 6-0 6-2
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) SAKELLARIDIS, Michalis (GRE) 4-6 7-5 6-7(1)
2/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 10) GUICHOUD, Maxime (SUI) 6-1 6-4
JANAČKOVIĆ, Đorđe (SRB) GROZEV, Serafim (BUL, 13) 1-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) SAKELLARIDIS, Michalis (GRE) 6-3 6-2
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 10) KRAINIK, Pavel (CAN, 4) 2-6 0-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 8) EGER, Daniel (AUT) 6-1 3-0, ret
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) KELLOVSKY, Dominik (CZE, 8) 2-6 6-4 7-5
DRINIĆ, Milan (SRB) FILIPENKO, Viktor (HUN) 6-3 0-6 4-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) HIRSCHMUELLER, Christian (GER) 6-4 5-7 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) ANTONOPOULOS, Christos (GRE, WC) 6-3 7-6(6)
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) KEKERCHENI, Filipp (UKR) 1-6 6-3 7-6(9)
JANDRIĆ, Darko (SRB) STERGIOU, Ioannis (GRE, WC) 1-6 0-5, ret.
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) GIGOUNON, Germain (BEL, 2) 3-6 0-6
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB) SAFRANEK, Vaclav (CZE, 1) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN
DIEP, Florent (FRA)/
MULLER, Alexandre (FRA)(3)
4-6 2-6
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
GUICHOUD, Maxime (SUI)/
NIKLES, Johan (SUI)
6-1 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
RONCALLI, Simone (ITA)
ANDRZEJCZUK, Adrian (POL)/
SMOLICKI, Mateusz (POL)
3-6 4-6
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
BODMER, Adrian (SUI)/
SUDE, Jakob (GER)
2-6 0-6

Tevlin Challenger, Toronto, Canada, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) SCHAEDER, Laura (GER) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
ZARAZUA, Renata (MEX)(4)
STEVENSON, Alexandra (USA)/
STOLLAR, Fanni (HUN)
6-7(7) 6-2 0-10
9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) slobodna
2/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) SPIEGELMAN, Adi (ISR) 6-0 6-1
3/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) BOEV, Michaela (BEL, 3) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ZERBONE, Jennifer (FRA, 8) 6-7(5) 6-3 6-3
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ROGOZINSKA DZIK, Stefania (POL, Q) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL, 3)
KRUIJER, Nina (NED)/
LAMENS, Suzan (NED)
4-6 6-3 6-10
Collector Bank Norwegian Open, Oslo, Norway, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TRAILOVIĆ, Nataša (SRB) SCHNELL JACOBSEN, Victoria (NOR) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB) BUCZYNSKA, Aleksandra (POL) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB)/
EWA, Duda (POL)
DAHL, Nora Lima (NOR)/
PEDERSEN, Mina Adelin (NOR, WC)
1-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) 3-6 3-6
2/2. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) KAYA, Balsen (TUR) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, Q) MORDERGER, Tayisiya  (GER) 1-6 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MARTI, Sandy (SUI) 6-3 6-3
ČVOROVIĆ, Sara (SRB) QUATTRONE, Chiara (ITA) 1-6 6-4 0-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) BOVY, Margaux (BEL) 7-6(5) 5-7 6-3
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, Q) ARCIDIACONO, Federica (ITA, 8) 3-6 6-7(3)
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) GUIMARAES BUENO, Flavia (BRA) 1-6 6-4 3-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) MARTINICH, Ivania (CHI) 6-2 6-7(5) 3-6
Dubl
1. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)
BECCIO, Victoria Ariadna (ARG)/
RIABTSEVA, Kateryna (UKR)
6-3 2-6 11-9
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(2)
QUATTRONE, Chiara (ITA)/
SELLA, Francesca (ITA)
6-0 6-1
1/4 finale ČVOROVIĆ, Sara (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)
PEREZ ROJAS, Guadalupe (ARG)/
TEICHMANN, Jil (SUI)(1)
0-6 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(2)
RAGGI , Angelica (ITA)/
ZEBALLOS, Noelia (BOL)
6-3 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(2)
DROZD PEREIRA, Erika (BRA)/
GUIMARAES BUENO, Flavia (BRA)
6-2 7-6(4)
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(2)
PEREZ ROJAS, Guadalupe (ARG)/
TEICHMANN, Jil (SUI, 1)
1-6 6-4 9-11

2nd UAE Fujairah Junior Cup, Fujairah, United Arab Emirates, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 3) RAGHUNATHAN, Siddharth (IND) 6-1 6-0
3/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 3) OHL, Henri (GER) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, SE) ALHAQBANI, Saud (KSA, Q) 6-3 3-6 6-4
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, Q) SENGUL, Bora (TUR, 3) 4-6 1-6
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, SE) SVRCINA, Dalibor (CZE, 1) 6-4 3-6, ret
Dubl
1/4 finale PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
TAMAKI, Yusuke (JPN)
ALKAYA, Mert (TUR)/
SENGUL, Bora (TUR)(2)
1-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 7) slobodna
HADŽOVIĆ, Una (SRB) PRADIP, Kalpaka (IND) 6-0 6-1
2/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 7) ASIM, Zoha (PAK) 6-0 6-1
HADŽOVIĆ, Una (SRB) ELSBORG, Mille (DEN, 4) 0-6 0-6
3/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 7) BISSETT, Amelia (GBR) 1-6 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ELEON TENNIS CLUB U16, Nicosia, Cyprus, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Uroš Todorović (1, WC)
Glavni žreb
1. kolo: Adam Kovač, Relja Eskić; 2. kolo: Hamad Međedović (8)
Dubl
1/2 finale Uroš TODOROVIĆ (SRB)/
Maksims VASILENKO (LAT) 
Demetris LIVERAS (CYP)/
Stefanos SAVVA (CYP)(1) 
0-6 5-7
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Staša Vasić : 3/3. kolo:  Iva Divac (12)
Glavni žreb
1. kolo:  Anđela Jocović; 2. kolo: Ana Vilček
Dubl
1/2 finale Ana VILČEK (SRB)/
Ana P. MANEA (ROU)(4)
Anna Laura HINKA (UKR)/
Valeriia SHEIKINA (UKR)(2) 
6-3 6-7(6) 10-8
FINALE Ana VILČEK (SRB)/
Ana P. MANEA (ROU)(4)
Maria BONDARENKO (RUS)/
Iuliia NIKITINA (RUS)(1)
6-7(11) 6-3 8-10
, Palmanova-Mallorca, Spain, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Popović
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Tara Gančev (12)