Turniri od 31.08 – 06.09.

Ove nedelje nema naših tenisera na čelindžerima
ATP forum

BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) TONEJC, Fran (CRO, WC) 6-2 7-5
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) BRADARIĆ, Marin (CRO, Q) 7-6(6) 6-0
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) GILLE, Sander (BEL, 6) 3-6 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) KRIVOKUĆA, Neven (CRO, Q) 6-4 6-0
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) GILLE, Sander (BEL, 6) 6-3 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) NAGY, Peter (HUN, 5) 6-3 6-4
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) WARD, Alexander (GBR, 1) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
GILLE, Sander (BEL)(1)
BORSOS, Gabor (HUN)/
KELLNER, Adam (HUN)
2-6 1-6
Brasov, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) FELER, Melik (FRA, 15) 6-3 6-2
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) MARASIN, Alexandru Catalin (ROU) 6-1 2-6 6-2
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) BORZA, Bogdan (ROU, 8) 6-2 4-6 7-6
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) COCIASU, Andrei (ROU) 6-3 5-7 6-2
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) MUGEVICIUS, Lukas (LTU, 5) 1-6 2-6
TENNIS ORGANSIATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga:
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) Slobodan
2/2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) DUNCAN, Scott (GBR) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1, Q) DAGNINO, Paolo (ITA, Q) 6-0 6-1
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1, Q) PONCELET, Victor (BEL, Q) 6-1 6-1
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1, Q) NIESTEN, Miliaan (NED, 5) 6-2 6-4
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1, Q) BERRETTINI, Matteo (ITA, 7) 6-4 6-2
FINALE KRSTIN, (SRB, 1, Q) EHARA, Hiroyasu (JPN, 2) 1-6 0-4, ret.

1st Tournament Women World Winner Barcelona, Barcelona, Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) CORTINA, POU (ESP) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
HOMUTOVA, Anastasija (LAT)
ARIOS MANJON, Paula (ESP)/
CANTOS SIEMERS, Irina (GER)
4-6 2-6
Madainitennis Open, St. Poelten, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) slobodna
MAŠIĆ, Mila (SRB) MRAZOVA, Kristina (CZE) 6-3 6-0
2/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) TEGLAS, Vivien (HUN) 6-2 6-3
MAŠIĆ, Mila (SRB) HERPERTZ, Katharina (GER) 6-4 3-6 6-3
3/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) KALAVSKA, Anna Maria (CZE) 6-2 6-4
MAŠIĆ, Mila (SRB) KUZMOVA, Katarina (SVK) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB, Q) SZUPPER, Marlies (AUT) 3-6 1-6
KOŠANIN, Nataša (SRB, Q) KONIG, Pia (AUT, 2) 0-6 0-6
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) slobodna
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) MAMIĆ, Matea (CRO, WC) 7-6(6) 6-4
2/2. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) SAVELJIĆ, Slađana (MNE, WC) 6-1 7-5
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) KRIVIĆ, Iva (CRO) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB, Q) MEKOVEC, Iva (CRO, 2) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)/
CROUCH, Mollie (GBR)
NILSSON, Ann-Christin (GER)/
PANTUCKOVA, Magdalena (CZE)
0-6 0-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KUPKOVA, Tamara (SVK)
KILIĆ, Karla (CRO)/
KRIVIĆ, Iva (CRO)
6-0 6-4
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KUPKOVA, Tamara (SVK)
BONDAR, Anna (HUN)/
STOLMAR, Rebeka (HUN) (2)
1-6 3-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo POPIVODA, Mila (SRB) BONGIOVANNI, Gabriella (ITA) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) UEDA, Ramu (JPN, Q) 6-3 7-6(4)
POPIVODA, Mila (SRB, Q) MORDERGER, Yana (GER) 1-6 1-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) GIMENEZ, Sara (PAR) 2-6 6-1 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) APONASENKO, Vasilisa (RUS) 7-6(1) 6-1
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 4) 4-6 7-6(1) 6-1
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) BROULEAU, Lou (FRA, 3) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB)/
ABLE, Emerald (USA)
IRIMESCU, Oana (ROU)/
KURPIERS, Amelie Carolin (GER)
6-0 6-0
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 1)
POPIVODA, Mila (SRB)/
ABLE, Emerald (USA)
6-0 6-3
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 1)
KERFS, Deborah (BEL)/(3)
MORDERGER, Yana (GER)
6-3 6-2
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 1)
FERRANDO, Cristiana (ITA)/
GRIMM, Chiara (SUI)
1-6 6-1 10-5
VRNJACKA BANJA OPEN 2015, Vrnjačka Banja, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 4-6 0-6
TOMIĆ, Tamara (SRB) VELKOSKA, Teona (MKD) 7-6(4) 6-2
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) 6-1 6-1
MIŠIĆ, Sandra (SRB) ĆULIBRK, Tamara (USA) 1-6 1-6
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) LAZAREVIĆ, Katarina (SRB) 6-1 6-3
2/3. kolo RISTESKI, Ivana (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS, 1) 0-6 1-6
TOFILOSKI, Tijana (SRB) BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) 0-6 0-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 6-3 6-4
PANIĆ, Milica (SRB) KOSTIĆ, Kristina (SRB, WC) 7-5 6-3
TOMIĆ, Danijela (SRB) CHAVARRIA PEREZ, Claudia (ESP) 6-0 6-1
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) MEJIĆ, Mila (SRB) 1-6 0-4, ret.
TOMIĆ, Tamara (SRB) GHEORGHITA, Ioana (ROU) 2-6 4-6
STOJČIĆ, Nađa (SRB) STOJANOVIĆ, Marija (SRB) 6-0 6-3
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) KOKANOVIĆ, Emilija (SRB) 6-1 6-1
MILIJANOVIĆ, Milica (SRB) MILOJEVIĆ, Miljana (SRB) 1-6 4-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) 2-6 0-6
LJUJIĆ, Katarina (SRB) STEPANOV, Borislava (SRB) 6-0 6-0
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) ĆULIBRK, Tamara (USA) 4-6 5-7
STANKOVIĆ, Sara (SRB) MALETIN, Sandra (SRB) 6-3 2-6 1-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) 6-0 6-2
3/3. kolo BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS, 1) 2-6 0-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) JOVANOVIĆ, Maša (AUS, 2) 6-2 6-3
PANIĆ, Milica (SRB) TOMIĆ, Danijela (SRB) 0-6 1-6
MEJIĆ, Mila (SRB) GHEORGHITA, Ioana (ROU) 3-6 3-6
STOJČIĆ, Nađa (SRB) PANTELIĆ, Anastassia (SRB) 0-6 2-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) MILOJEVIĆ, Miljana (SRB) 6-1 6-1
LJUJIĆ, Katarina (SRB) ĆULIBRK, Tamara (USA) 6-7(3) 1-6
MALETIN, Sandra (SRB) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, Q) 6-2 6-2
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP) 6-3 6-4
IVKOVIĆ, Iva (SRB, WC) ESTABLE, Julieta Lara (ARG, 5) 0-6 1-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, Q) 6-2 6-0
PANTELIĆ, Anastassia (SRB, Q) HORAČKOVA, Gabriela (CZE) 1-6 1-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, Q) MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) 3-6 4-6
BONIĆ, Barbara (SRB, 7) POTOČNIK, Nina (SLO) 1-6 6-7(5)
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) NOVOTNA, Natalie (CZE) 6-3 6-2
GRUBAČ, Sara (SRB, WC) ŠKAMLOVA, Chantal (SVK, 3) 2-6 0-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) MAKHORKINA, Anna (RUS, Q) 2-6 6-3 5-7
LUKIĆ, Jelena (SRB) POLIĆ, Ema (SRB) 6-1 1-0, ret.
LAZIĆ, Marina (SRB) JUHASZOVA, Vivien (SVK) 6-4 6-7(4) 1-6
2. kolo TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) GJORCHESKA, Lina (MKD, 1) 2-6 2-6
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) ESTABLE, Julieta Lara (ARG, 5) 1-6 0-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) HORAČKOVA, Gabriela (CZE) 6-7(1) 1-4, ret.
MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) ARGYELAN, Csilla (HUN, 6) 6-4 7-5
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) ŠKAMLOVA, Chantal (SVK, 3) 2-6 5-7
LUKIĆ, Jelena (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS, Q) W/O
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) HORAČKOVA, Gabriela (CZE) 0-6 6-4 2-6
Dubl
1. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)
JOVANOVIĆ, Maša (AUS)/
MAKHORKINA, Anna (RUS)
3-6 5-7
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB)/
ČVOROVIĆ, Sara (SRB)
LJUJIĆ, Katarina (SRB)/
GHEORGHITA, Ioana (ROU)
W/O
LAZIĆ, Marina (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
LUKIĆ, Jelena (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)
W/O
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP)(4)
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB)/
ČVOROVIĆ, Sara (SRB)
6-2 6-2
LAZIĆ, Marina (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
BONIĆ, Barbara (SRB)/
JUHASZOVA, Vivien (SVK)(2)
W/O
1/2 finale LAZIĆ, Marina (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
ESTABLE, Julieta Lara (ARG)/
GOBBI MONLLAU, Ana Victoria (ARG)(3)
6-7(5) 7-5 10-4
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP)(4)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
ŠKAMLOVA, Chantal (SVK)
4-6 0-3, ret.
FINALE LAZIĆ, Marina (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
ŠKAMLOVA, Chantal (SVK)
4-6 0 6

ITF International 2015, Pančevo, Srbija, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vuk (SRB) ZUKIĆ, Sanin (BIH, 1) 3-6 1-6
PEŠIĆ, Aleksa (SRB, WC) KURZMANN, Sebastian (AUT, WC) 1-6 0-6
PETROV, Kosta (SRB) VARGA, Matko (CRO) 7-6(5) 6-3
DABIĆ, Miloš (SRB, 6) PAVLOVIĆ, Luka (FRA) 7-5 6-7(2) 6-4
ARSIĆ, Nikola (SRB) ZAPLOTNIK, Jernej (SLO, 2) 4-6 7-5 6-7(9)
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN, WC) 0-6 4-6
KORUGA, Stefan (SRB) OPAČIĆ, Đuro (SRB) 6-3 1-6 6-3
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) SOUZA PLENTZ, Breno (BRA, 5) 1-6 0-6
GMIJOVIĆ, Stefan (SRB) CUNGU, Rrezart (MNE, 3) 0-6 0-6
MILOŠEVIĆ, Aleksandar (SRB) VUJIĆ, Marko (AUT) 0-6 0-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) ZIJIAN, Ye (CHN) 6-1 6-1
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) 6-3 6-7(3) 6-3
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB) MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU, 4) 2-6 3-6
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) KAČAR, Marko (CAN) 6-1 6-4
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, WC) POPOVIĆ, Miodrag (SRB) 6-2 6-3
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) NINČEVIĆ, Frane (CRO, 7) 4-6 0-6
2/3. kolo PETROV, Kosta (SRB) DABIĆ, Miloš (SRB, 6) 3-6 2-6
KORUGA, Stefan (SRB) SOUZA PLENTZ, Breno (BRA, 5) 2-6 1-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) 2-6 0-6
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU, 4) 2-6 1-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, WC) NINČEVIĆ, Frane (CRO, 7) 4-6 2-6
3/3. kolo DABIĆ, Miloš (SRB, 6) ZUKIĆ, Sanin (BIH, 1) 7-6(5) 3-6 5-7
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) CUNGU, Rrezart (MNE, 3) 5-7 2-6
Glavni žreb
1. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, WC) GUENTHER, Valentin (GER) 1-6 0-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) PAZ, Eduardo (BOL) 6-2 3-6 6-3
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, WC) FRIBERG, Karl (SWE) 6-2 5-7 2-6
BUTULIJA, Boris (SRB) GOJO, Borna (CRO) 3-6 2-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) KOTOV, Pavel (RUS, 2) 6-2 6-3
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) RAMAZZOTTI, Samuele (ITA, 5) 2-5, ret.
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) STEVENS, Bart (NED) 7-6(6) 2-6 7-5
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) KIRKIN, Ergi (TUR, 6) 2-6 1-6
Dubl
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
JANKULOVSKI, Bojan (MKD)
DE KROM, Michiel (NED)/
STEVENS, Bart (NED)
W/O
BUTULIJA, Boris (SRB)/
GOJO, Borna (CRO)
CHUMAK, Vladyslav (UKR)/
MOORE, Ewan (GBR)(2)
2-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo BALAŠA, Gabriela (SRB) TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR) 2-6 4-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) BABUNSKI, Lena (SRB) 6-4 6-1
TEŠIĆ, Nikolina (SRB) ĐOKIĆ, Hristina (SRB, 7) 0-6 1-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) BELOVUKOVIĆ, Stephanie (AUS) 6-1 6-2
SKROBONJA, Anđela (SRB) ZHALGASOVA, Diana (KAZ) 6-1 6-2
MANDIĆ, Sofija (SRB) MERDEEVA, Alija (RUS, 8) 3-6 2-6
GAJIĆ, Jovana (SRB) KONG, Gianxin (CHN) 4-6 0-6
CVRKOTA, Milica (SRB) REPINA, Ekaterina (RUS, WC) 6-7(4) 1-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) TUTURINA, Irina (RUS) 6-3 6-2
MILOŠEVIĆ, Anja (SRB) JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) 1-6 2-6
LEKO, Marija (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 6) 1-6 3-6
2/3. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) ĐOKIĆ, Hristina (SRB, 7) 1-6 2-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 2) MARKOVIĆ, Bojana (SRB) 6-2 3-6 6-7(4)
SKROBONJA, Anđela (SRB) MERDEEVA, Alija (RUS, 8) 3-6 7-5 3-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 5) REPINA, Ekaterina (RUS, WC) 7-6(3) 5-7 0-4, ret.
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 4) SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) 6-2 6-2
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 6) 1-6 2-6
3/3. kolo ĐOKIĆ, Hristina (SRB, 7) ORPANA, Oona (FIN, 1) 6-7(2) 7-6(6) 4-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) MERDEEVA, Alija (RUS, 8) 6-3 6-3
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 4) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 6) 6-3 5-7 1-2, ret.
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) MINCA, Ioana (ROU, 1) 1-6 1-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) FURAK, Csenge (HUN) 6-2 6-7(7) 0-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) LAZIĆ, Ema (GBR, 4) 4-6 3-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB, WC) ORTEVALL, Sandra (SWE) 2-6 7-6(4) 7-5
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) BOŽINOVIĆ, Sandra (FRA) 3-6 3-6
MARKOVIĆ, Vera (SRB, WC) ROSCA, Andreea Amalia (ROU) 1-6 1-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, LL) CHEN, Al Qi (CHN, WC) 6-0 6-2
ŠEBREK, Anđela (SRB) MRAZ, Hana (SLO, 2) 2-6 2-6
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, WC) KOZAR, Nika (SLO, 8) 4-6 1-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, LL) LEBEDZEVA, Lita (NED) 6-3 6-2
1/4 finale ĐOKIĆ, Hristina (SRB, LL) MRAZ, Hana (SLO, 2) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
ANSHBA, Amina (RUS)(4)
BABIĆ, Ena (CRO)/
BOŠKOVIĆ, Lea (CRO)
6-3 6-1
1/2 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
ANSHBA, Amina (RUS)(4)
DE JONG, Isolde (NED)/
KRUIJER, Nina (NED)(2)
2-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

BOHDAN TOMASZEWSKI CUP, Warszawa, Poland, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) SHUMEIKO, Pavel (UKR, 8) 6-1 6-1
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) MAROZSAN, Fabian (HUN) 6-2 2-6 6-0
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) STROMBACHS, Robert (GER, 3) 6-4 6-3
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mihaela Đaković
Budaors Cup, Budaors, Hungary, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mihailo Radosavljević
2. kolo: Uroš Todorović (WC)
3. kolo: Miloš Vuković (11, Q), Relja Eskić (WC)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Milica Durić
1/4 finale VIDOVIĆ, Anđela (SRB, 12) SELEKHMETEVA, Oksana (RUS) 4-3, ret.
Intesa Sanpaolo Cup U14, Arad, Romania, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Adam Kovač
2. kolo: Viktor Stojanović
1/4 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) MALOBABIĆ, Luka (SRB, 6) 6-0 6-0
JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) GEORGESCU, Matei Adrian (ROU, 5, Q) 6-3 4-6 6-2
KIJAC, Nikola (SRB, 4) CEARA, Filip Ioan (ROU) 3-6 6-2 3-6
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) 6-3 6-2
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) CEARA, Filip Ioan (ROU) 6-1 6-0
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) (2)
DAVID, Ciprian Andrei (ROU)/
PAPOE, Radu Mihai (ROU) (3)
6-3 6-4
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) (2)
CEARA, Filip Ioan (ROU)/
URSULEANU, Mihai (ROU) (4)
6-0 6-1
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB, 3) TRASCA, Mara Georgiana (ROU, 6) 6-2 6-1
1/2 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB, 3) ZADORI, Reka (HUN, 1) 3-6 2-6
INTERNACIONALES DE ANDALUCÍA SUB-12 DE TENIS, Sevilla, Spain, U12, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Popović Stefan