Turniri od 31.07 -06.08.

GENERALI OPEN, KITZBÜHEL, AUSTRIA, ATP 250, € 482.060, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) GIANNESSI, Alessandro (ITA, 1) 3-6 7-5 6-4
2/2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, 8) 7-6(4) 7-6(3)
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MARTERER, Maximilian (GER, Q) 7-5 7-6(4)
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) KUZNETSOV, Andrey (RUS) 7-6(4) 7-6(6)
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SIMON, Gilles (FRA, 4) 6-4 6-4
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) FOGNINI, Fabio (ITA, 2) 4-6 4-6
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KOHLSCHREIBER, Philipp (GER) 6-4 4-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 1)
JEBAVY, Roman (CZE)/
VESELY, Jiri (CZE)
7-6(5) 7-6(4)
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 1)
MIRNYI, Max (BLR)/
OSWALD, Philipp (AUT)
6-4 6-7(3) 6-10

CITI OPEN, WASHINGTON, DC, USA, WTA International, €$ 226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) DODIN, Oceane (FRA, 5) 6-4 3-6 0-2
BANK OF THE WEST CLASSIC, Stanford, USA, Premier, $ 710.900, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
VIKHLYANTSEVA, Natalia (RUS)
CAKO, Jacqueline (USA)/
GEUER, Nicola (GER)
1-6 2-6

2017 International Challenger Chengdu, Chengdu, China, $125.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) KELLY, Dayne (AUS) 6-4 7-5
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) KIBI, Yuya (JPN) 6-3 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) ZHANG, Zhizhen (CHN, WC) 6-3 6-3
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) CHUNG, Yunseong (KOR, Q) 7-6(4) 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) LU, Yen-Hsun (TPE, 1) 6-7(8) 0-3
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) WARD, James (GBR, PR) 7-6(5) 6-3
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 4) DONSKOY, Evgeny (RUS, 2) 6-7(6) 3-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
MATSUI, Toshihide (JPN)
CHEN, Ti (TPE)/
YI, Chu-Huan (SPE)(3)
6-4 3-6 10-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
MATSUI, Toshihide (JPN)
KIM, Cheong Eui (KOR)/
KWON, Soon Woo (KOR)
5-7 5-7
Thindown Challenger Biella, Biella, Italy, $106,500, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) GIMENO-TRAVER, Daniel (ESP) 6-1 6-4
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) DONATI, Matteo (ITA, WC) 6-2 7-6(1)
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) CECCHINATO, Marco (ITA, 1) 6-4 6-2
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) SOUZA, Joao (BRA, 6) 6-4 7-6(7)
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) CARUSO, Salvatore (ITA) 6-3 6-2
SVIJANY OPEN, Liberec, Czech republic, €43.000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) BIELINSKYI, Oleksandr (UKR) 6-2 6-3
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) LAZOV, Alexandar (BUL, 4, WC) 7-5 6-7(5) 0-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
BORSOS, Gabor (HUN)
KELLOVSKY, Dominik (CZE)/
STANEK, Robin (CZE)
6-3 6-7 5-10

6. ITF TC Kern Future, Vogau, Austria, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 8) MARTINEZ S., Felipe (ARG) 3-6 1-6
Dubl
1.kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)
FABIAN, Elmar (AUT)/
POGLITSCH, Joerg (AUT)
3-6 6-1 10-5
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)
FINK, Lorenz (AUT)/
KOSSLER, Bernd (AUT)
4-6 4-6
Kazan Kremlin Cup 2, Kazan, Russia, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) VALENTSEV, Nikita (RUS, WC) 6-1 6-3
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) YEVSEYEV, Denis (KAZ, 6) 6-2 4-6 5-7
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ)/
SAIDKARIMOV, Saida’lo (UZB)
6-7(4) 3-6
TENNISPARK SKOPJE F2, Skopje, Former Yugoslav Republic Of Macedonia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) TRAYKOV, Ivaylo (BUL) 7-6(6) 6-0
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) slobodan  
ARSIĆ, Nikola (SRB) slobodan  
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 6-7(2) 3-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) BAKKAR, Hassan (AUS, WC) 6-1 6-3
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) STOJANOVSKI, Stojan (MKD) 2-6 0-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 10) slobodan  
2/3. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) DONEV, Gabriel (BUL, 1) 3-6 3-6
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) VALEOV, Hristo (BUL) 4-6 3-6
ARSIĆ, Nikola (SRB)  LAMBERTI, Edoardo (ITA) 1-6 3-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) MORO, Andrea (ITA, A) 7-5 6-1
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 10) NARCISI, Luca (ITA) 6-1 7-6(0)
3/3. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 7-6(2) 1-6 2-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 10) OSMAKCIC, Marko (SUI, 7) 3-6 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) CUTULI, Mirko (ITA) 6-4 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB) PAVLOVIC, Luka (FRA, Q) 2-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) FONIO, Giovanni (ITA, Q) 1-6 5-7
2. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) PICHLER, David (AUT, 1) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
DONEV, Gabriel (BUL)/
VALEOV, Hristo (BUL)
6-4 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)(3)
MORO, Andrea (ITA)/
NARCISI, Luca (ITA)(WC)
6-1 6-1
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)(4)
DI FALCO, Laerte (ITA)/
GARZELLI, Francesco (ITA)
6-3 6-4
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
PROPOGGIA, Dane (AUS)/
YANG, Tsung-Hua (TPE)
5-7 3-6
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
HORTON, Nicholas (AUS)/
KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH)
6-7(3) 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)(3)
ALVAREZ-GUZMAN, Maurucio (CHI)/
KRIVOKUĆA, Neven (CRO)
6-1 6-3
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)(4)
CUTULI, Marko (ITA)/
FONIO, Giovanni (ITA)
W/O
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)(3)
HORTON, Nicholas (AUS)/
KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH)
1-6 6-7(4)
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)(4)
PROPOGGIA, Dane (AUS)/
YANG, Tsung-Hua (TPE)
2-6 2-6

Targu Jiu, $15,000, Targu Jiu, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) BIRAN, Shahar (ISR) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) TIRON, Evelyne C.A. (ROU, WC) 6-2 3-6 6-3
ERIĆ, Doroteja (SRB) STOICA, Denise Antonela (ROU, WC) 1-6 1-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB) BOGDAN, Elena (ROU, Q) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/(4)
LAZAREVA, Margarita (RUS)
CIUTESCU, Francesca D. (ROU)/
LUIKHAM, Jennifer (IND)(WC)
5-7 6-2 10-5
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB)/(4)
LAZAREVA, Margarita (RUS)
JONES, Giorgie (AUS)/
SHARMA, Astra (AUS)
6-4 1-6 10-6
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB)/(4)
LAZAREVA, Margarita (RUS)
SANCHEZ, Ana Sofia (MEX)/
SUVRIJN, Jade (FRA)(1)
7-6(5) 6-2
FINALE SPREMO, Milana (SRB)/(4)
LAZAREVA, Margarita (RUS)
HARRIS, Samantha (AUS)/
WOOLCOCK, Belinda (AUS)
1-6 5-7
Koza WOS Cup, Istanbul, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) GUMUSSOY, Begum Elif (TUR) 6-1 6-1
2/2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) BAKHODIROVA, Laylo (UZB, 4) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo KENIĆ, Jovana (SRB, Q) ARSHINKOVA, Petia (BUL) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo KENIĆ, Jovana (SRB)/
BAYKAL, Beyda (TUR)(WC)
BAKHODIROVA, Laylo (UZB)/
PAYKOC, Deniz (TUR)
4-6 6-3 3-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Luxembourg Outdoor Junior Open 2017, Schifflange, Luxembourg, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 3) TUBELLO, Alice (FRA) 4-6 2-6
SARIĆ, Mila (SRB, 5) KIEFFER, Claudia (LUX, WC) 6-3 6-1
2. kolo SARIĆ, Mila (SRB, 5) DELEU, Beau (BEL) 6-4 6-0
1/4 finale SARIĆ, Mila (SRB, 5) ERMANN, Celina (GER, Q) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
CHIESA, Enola (ITA)(1)
ARGYRAKASTRITI, Marianne (GRE)/
Hageman, Madelief (NED)
4-6 6-0 10-8
SARIĆ, Mila (SRB)/(4)
BARBER, Cora Stefanie (GER)
ERMANN, Celina (GER)/
JUNGHANNS, Louisa (GER)
6-2 6-2
1/2 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
CHIESA, Enola (ITA)(1)
SARIĆ, Mila (SRB)/(4)
BARBER, Cora Stefanie (GER)
6-4 7-6(3)
FINALE GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
CHIESA, Enola (ITA)(1)
WELKER, Emily (GER)/
WIRGES, Angelina (GER)(3)
3-6 7-6(5) 11-9
Epetion Cup, Split, Croatia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB) TONEJC, Vito (CRO, 2) 6-3 6-2
2/3. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB) GERASIMCHUK, Artem (RUS) 2-6 6-1 7-6(4)
3/3. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB) GALIĆ, Marko (CRO, 8) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) MISOLIC, Filip (AUT) 1-6 1-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB) MALAKHOV, Volodymyr (UKR, 3) 6-4 7-6(5)
KALAFATIĆ, Stefan (SRB, Q) MATIĆ, Mile (CRO) 6-4 6-2
SUVAJAC, Stefan (SRB) SHUMEIKO, Pavel (UKR, 2) 1-6 2-6
2. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB) BAŠIĆ, Nikola (CRO, WC) 6-2 2-6 5-7
KALAFATIĆ, Stefan (SRB, Q) PUERRER, Tobias (AUT, Q) 6-2 6-0
1/4 finale KALAFATIĆ, Stefan (SRB, Q) VOLOSHYN, Anatoliy (UKR) 6-4 6-3
1/2 finale KALAFATIĆ, Stefan (SRB, Q) SHUMEIKO, Pavel (UKR, 2) 3-6 1-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) SIPEK, Lana (CRO, 3) 2-6 1-6
2017 EUROPEAN SUMMER CUPS, Valerio/Galea Cup, Piestany, Slovakia, U18, Kvalifikacije, Zona D, šljaka
2-4.8. Satnica
JUNIORI
Zona D: Portugalija, Rusija, SRBIJA, Slovačka, Švedska, Ukrajina
SRBIJA B18: Marko MILADINOVIĆ, Boris BUTULIJA, Konstantin KIROVSKI
1/4 finale SRBIJA B18 2-1 ŠVEDSKA B18
Boris BUTULIJA ERIKSSON ZIVERTS Jonas 2-6 1-6
Marko MILADINOVIĆ FRIBERG Karl 6-3 6-4
Konstantin KIROVSKI/
Marko MILADINOVIĆ
ERIKSSON ZIVERTS Jonas/
FRIBERG Karl
6-4 6-3
1/2 finale SRBIJA B18 1-2 RUSIJA B18
Boris BUTULIJA DUBRIVNYY Artem 0-6 1-6
Marko MILADINOVIĆ ZAKHAROV Alexey 6-2 6-3
Konstantin KIROVSKI/
Marko MILADINOVIĆ
DUBRIVNYY Artem/
ZAKHAROV Alexey
3-6 4-6
3-4. mesto SRBIJA B18 2-1 UKRAJINA B18
Konstantin KIROVSKI KRAVCHENKO Georgii 1-6 6-1 6-0
Marko MILADINOVIĆ MASHTAKOV Mykyta 6-4 4-6 6-1
Konstantin KIROVSKI/
Marko MILADINOVIĆ
KRUTYKH Oleksii/
MASHTAKOV Mykyta
W/O
SRBIJA B18 je osvojila 3. mesto i NIJE se kvalifikovala za Finalni turnir
2017 EUROPEAN SUMMER CUPS, Reina/Soisbault Cup,  Most, Czech republic, U18, Kvalifikacije, Zona A, šljaka
2-4.8. Satnica
JUNIORKE
Zona A: Belorusija, Češka, Grčka (4), SRBIJA (3), Španija (1), Švedska (2), Turska
SRBIJA G18: Jana BOJOVIĆ, Tamara MALEŠEVIĆ, Vera MARKOVIĆ
1/4 finale SRBIJA G18 2-1 TURSKA G18
 Tamara MALEŠEVIĆ OZ Ipek 1-6 7-6(5) 6-2
Jana BOJOVIĆ AKBAS Basak 7-6(3) 6-4
Tamara MALEŠEVIĆ/
Vera MARKOVIĆ
AKBAS Basak/
TAKUNYACI Doga Selen
1-6 7-5 10-12
1/2 finale SRBIJA G18 0-3 ŠPANIJA G18
Tamara MALEŠEVIĆ MARISTANY Z.D.R., Guiomar 2-6 2-6
Jana BOJOVIĆ ARIAS MANJON Paula 6-4 2-6 0-6
Vera MARKOVIĆ/
Tamara MALEŠEVIĆ
GUERRERO ALVAREZ Eva/
MARISTANY Z.D.R., Guiomar
1-6 1-6
3-4. mesto SRBIJA G18 0-2 BELORUSIJA G18
Tamara MALEŠEVIĆ PAULENKA Katyarina 2-6 4-6
Jana BOJOVIĆ HATOUKA Yuliya 2-6 5-7
Tamara MALEŠEVIĆ/
Jana BOJOVIĆ
PAULENKA Katyarina/
HATOUKA Yuliya
Nije odigrano
SRBIJA G18 je osvojila 4. mesto i NIJE se kvalifikovala za Finalni turnir

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

2017 EUROPEAN SUMMER CUPS, Latiano, Italy, U16, Kvalifikacije, šljaka
2-4.8. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Zona B: Bosna i Hercegovina, Češka (1), Izrael, Italija (2), Poljska (4), SRBIJA (3), Slovačka
SRBIJA B16: Kristijan JUHAS, Viktor JOVIĆ, Mihailo POPOVIĆ
1/4 finale SRBIJA B16 2-1 SLOVAČKA B16
Mihailo POPOVIĆ MINARIK Kristof 6-4 1-6, ret.
Viktor JOVIĆ KATUCH Jakub 7-5 6-3
Viktor JOVIĆ/
Mihailo POPOVIĆ
MINARIK Kristof/
PALOVIC Lukas
6-4 4-6 10-6
1/2 finale SRBIJA B16 0-2 ČEŠKA B16
Mihailo POPOVIĆ FOREJTEK Jonas 2-6, ret.
Viktor JOVIĆ SVRCINA Dalibor 5-7 1-2, ret.
Kristijan JUHAS/
Mihailo POPOVIĆ
LEHECKA Jiri/
SVRCINA Dalibor
Nije igrano
3-4. mesto SRBIJA B16 2-1 IZRAEL B16
Viktor JOVIĆ SIMON Sahar 3-6 6-3 4-6
Kristijan JUHAS GINAT Roi 7-6(1) 6-2
Viktor JOVIĆ/
Kristijan JUHAS
SAROUK Yair/
SIMON Sahar
 6-2 6-7(4) 10-7
SRBIJA B16 je osvojila 3. mesto i NIJE se kvalifikovala za Finalni turnir
2017 EUROPEAN SUMMER CUPS, Rivne, Ukraine, U16, Kvalifikacije, šljaka
2-4.8. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Zona D: Austrija, Nemačka, Italija (1), Portugalija (4), SRBIJA (3), Ukrajina (2)
SRBIJA G16: Elena MILOVANOVIĆ, Mihaela ĐAKOVIĆ, Anđela SKROBONJA
1/4 finale SRBIJA G16 2-1 AUSTRIJA G16
Anđela SKROBONJA MEYER Emily 6-3 7-5
Elena MILOVANOVIĆ KRAUS Sinja 3-6 6-7(3)
Mihaela ĐAKOVIĆ/
Anđela SKROBONJA
BOEHM Daniela/
KRAUS Sinja
6-3 6-3
1/2 finale SRBIJA G16 1-2 ITALIJA G16
Anđela SKROBONJA ROSSI Federica 6-3 6-1
Elena MILOVANOVIĆ COCCIARETTO Elisabetta 2-6 4-6
Mihaela ĐAKOVIĆ/
Anđela SKROBONJA
ROSSI Federica/
COCCIARETTO Elisabetta
4-6 6-2 4-10
3-4. mesto SRBIJA G16 3-0 NEMAČKA G16
Elena MILOVANOVIĆ PFENNIG Isabella 3-6 6-3 6-1
Mihaela ĐAKOVIĆ MAYER A.D.H. Luisa 6-2 2-6 6-3
Elena MILOVANOVIĆ/
Anđela SKROBONJA
HODZIC Mina /
MAYER A.D.H. Luisa
6-2 7-6(3)
SRBIJA G16 je osvojila 3. mesto i NIJE se kvalifikovala za Finalni turnir
EMINENT PODGORICA OPEN 2017, Podgorica, Montenegro, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Mihailo Radosavljević, Jovan Poznan (Q), Stevan Antić (Q)
1/4 finale PAVLOVIĆ, Ognjen (SRB, 6) TOMAC, Maj (SLO, 4) 6-7(1) 2-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb Kvalifikacije
1. kolo: Kristina Stamenković (WC), Iva Poleksić (WC), Sofija Rajić (Q), Neda Mimović (Q)
2. kolo: Mia Marjanović, Anđela Vukčević (Q), Anđela Vukčević (Q), Andrea Mrvić
1/4 finale DAKIĆ, Tara (SRB, 8) WONG, Hoi Ki Jenny (HKG, 1) 5-7 2-6
LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 3) DADVANI, Luyiza (UKR, 7) 3-6 6-3 6-2
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 6) KHALTURINA, Nadezda (RUS, 4) 6-1 6-4
VIDOVIĆ, Anđela (SRB, 2) PALECEK, Nicole (CZE, 5) 3-6 6-4 3-6
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 3) WONG, Hoi Ki Jenny (HKG, 1) 2-6 1-6
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 6) PALECEK, Nicole (CZE, 5) 6-0 6-2
FINALE KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 6) WONG, Hoi Ki Jenny (HKG, 1) 7-6(4) 2-6 0-6
Dubl
1/2 finale VIDOVIĆ, Anđela (SRB)/
WONG, Hoi Ki Jenny (HKG)(1)
MRVIĆ, Andrea (SRB)/
ĆEMALOVIĆ, Lajla (BIH)(4)
6-1 6-1
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
KHALTURINA, Nadezda (RUS)(2)
DADVANI, Luyiza (UKR)/
PALECEK, Nicole (CZE)(3)
6-3 6-1
FINALE VIDOVIĆ, Anđela (SRB)/
WONG, Hoi Ki Jenny (HKG)(1)
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
KHALTURINA, Nadezda (RUS)(2)
6-0 6-0
CRNA REKA Open 2017 U16, Kavadarci, Makedonija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Veljko Pejčić
3. kolo: Uroš Jović (6),  Lazar Radenković (12)
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 1) JEVTIĆ, Andrija (SRB, 8) 4-6 6-1, ret.
KIJAC, Nikola (SRB, 7) RADEV, Mario (BUL, 4) 5-7 2-6
STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 2) RADONJANIN, Vedran (MKD, 5) 6-4 7-5
1/2 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 1) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD, 3) 2-6 0-6
STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 2) RADEV, Mario (BUL, 4)  2-6 6-7(2)
Dubl
1/2 finale RADENKOVIĆ, Lazar (SRB)/
RADEV, Mario (BUL)(3)
MINNI, Giorgio (ITA)/
ORSO, Alberto (ITA)
6-4 6-3
FINALE RADENKOVIĆ, Lazar (SRB)/
RADEV, Mario (BUL)(3)
PAVEL, Alex Cosmin (ROU)/
PAGLIAPOCO, Andrea (ITA)
6-4 6-1
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Andriana Simović (A), Milica Durić, Julija Radenković (A), Anastasija Stojanović
1/4 finale DELETIĆ, Senka (SRB, 4, A) DINU, Ana Maria Daniela (ROU) 6-4 6-2
1/2 finale DELETIĆ, Senka (SRB, 4, A) MUTAVDŽIĆ, Matilda (GBR, 1, A) 3-6 2-6
40. LBS Müller Junior Cup Ulm, Ulm, Germany, U16/14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ZUBAC, Dimitrije (SRB, 3) FRIEDLER, Asaf (ISR) 1-6 6-3 2-6
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Rupnjak (WC)
3. kolo: Marko Topo
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 6) BERG, Leon (GER, Q) 6-2 6-4
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 6) VO, Edward (AUS, Q) W/O
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 6) ARZHANKIN, Anton (RUS, 1) 1-6 1-6
Dubl
1/2 finale TOPO, Marko (SRB)/(3)
TEODOROVIĆ, Petar (SRB)
ELLOUCK, Ron (ISR)/
MIKRUT, Luka (CRO)(1)
7-6(2) 6-3
FINALE TOPO, Marko (SRB)/(3)
TEODOROVIĆ, Petar (SRB)
BORBOLLA, Francisci Javier (MEX)/
MUSTRE TORRES, Eduardo (MEX)
W/O
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Lea Rupnjak
2. kolo: Mirjana Jovanović (WC)
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) MATASOVA, Victoria (RUS, 6) 6-3 6-3
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) PINEDA, Andrea (GBR, 3) 1-6 1-6
Dubl
1/2 finale RUPNJAK, Lea (SRB)/(8)
FONTENEL, Chelsea (SUI)
HOFBAUER, Karina (GER)/
PUTZ, Laura Isabel (GER)(3)
1-6 3-6
Elia Cup 2017, Sofia, Bulgaria, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Vanja Petrov, Petar Belošević, Stefan Skobelev
2. kolo: Vanja Vojinović (13)
3. kolo: Luka Jovanović (11)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo:  Sara Milosavljević
Glavni žreb
1. kolo: Mina Milosavljević, Jovana Nikolić (Q), Sara Milosavljević (LL), Natalina Nikolić (Q)
2. kolo: Laura Dukić