Turniri od 31.03 – 06.04.

Ove nedelje nema ATP turnira

Charleston, United States, $ 710,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) slobodna
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) DAVIS, Lauren (USA) 6-0 6-3
3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) TOMLJANOVIC, Ajla (CRO) 7-5 6-1
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) BOUCHARD, Eugenie (CAN, 6) 4-6 6-3 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PETKOVIĆ, Andrea (GER) (WC)
HUBER, Liezel (USA)/
RAYMOND, Lisa (USA)
7-5 2-6 10-7
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PETKOVIĆ, Andrea (GER) (WC)
KOPS-JONES, Raquel (USA)/
SPEARS, Abigail (USA) (3)
4-6 6-1 14-16
Monterrey, Mexico, $ 500,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KNAPP, Karin (ITA, 7) 6-3 6-4
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) RADWANSKA, Urszula (POL) 4-6 6-3 6-3
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KUMKHUM, Luksika (THA, Q) 3-6 7-6(5) 7-6(2)
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) WOZNIAK, Aleksandra (CAN, Q) 6-4 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) BOSERUP, Julia (USA, Q) 6-3 6-0
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) RYBARIKOVA, Magdalena (SVK, 6) 6-1 0-6 6-2
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) DATE-KRUMM, Kimiko (JPN) 6-7(5) 6-4 6-4
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) WOZNIACKI, Carolina (DEN, 3) 7-6(5) 6-4
FINALE IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) H2H JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 6-2 6-1

Ove nedelje nema naših tenisera na ATP Challenger turnirima

Harlingen, TX, USA, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) NOVIKOV, Dennis (USA) 6-4 3-6 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) SANTIAGO, Mico (USA) 6-2 6-4
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) AUBONE, Jean-Yves (USA) 6-4 6-2
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) ESCOBEDO, Ernesto (USA) 6-3 6-2
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) SMETHURST, Daniel (GBR, 2) 6-2 6-4
Rovinj, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ĆURČIN, Aleksandar (SRB) STOŠIĆ, Marko (SLO) 7-5 2-6 2-6
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) VLADUŠIĆ, Nenad (AUT) 1-6 3-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) BARANSKI, Piotr (POL) 4-6 1-6
ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) BLANCANEAUX, Geoffrey (FRA) 0-6 0-6
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) DOROZHKIN, Sergey (RUS) 4-2 Retired
KOPRIVICA, Miloš (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN) 7-6(4) 4-6 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) PECORARO, Gianluca (ITA) 0-6 7-5 4-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 3-6 4-6
2/4. kolo ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) WOERNER, Paul (GER) 2-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) OTTOLINI, Federico (ITA) 4-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) OTTE, Oscar (GER) 7-5 7-6(0)
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) LIZARITURRY, Juan (ESP, 4) 6-4 6-4
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB) MARCAN, Dino (CRO) 3-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
RITZ, Kresimir (CRO)/
WEINHANDL, Lukas (AUT)
6-1 3-6 4-10
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)
KEKEZ, Duje (CRO)/
ZANINOVIĆ, Luka (CRO)
2-6 1-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 7) KUNIN, Alexander (RUS, WC) 6-1 6-0
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) SALABA, Libor (CZE) 3-6 4-6
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 7) CIAS, Pawel (POL) 6-4 7-6(1)
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 7) DOMINGUES, Joao (POR, 4) 6-4 6-2
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 7) MENSURADO, Vasco (POR) 6-4 7-6(6)
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 7) YMER, Elias (SWE, Q) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
CIAS, Pawel (POL)/
GAWRON, Marcin (POL)
T.M./Z.A. odustali
Shymkent, Kazakhstan, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) HORANSKY, Filip (SVK, 6) 7-6(5) 6-4
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) CHEPELEV, Alexandr (RUS, Q) 6-0 4-0, ret.
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) VASILEVSKI, Andrei (BLR) 7-6(3) 6-2
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) LAZOV, Alexander (BUL, 7) 4-6 6-0 2-6
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
LAZOV, Alexander (BUL, 4)
AKRAMOV, Odil (UZB)/
AYAP, Sagadat (KAZ, WC)
6-1 6-4
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
LAZOV, Alexander (BUL, 4)
BEKIMOV, Kaysar (KAZ)/
PULATOV, Sardor (UZB)
6-0 6-3
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
LAZOV, Alexander (BUL, 4)
SHYLA, Yaraslau (BLR)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR, 1)
4-6 6-2 10-12
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 16)
DANKL, Tobias Maximilian (GER) 6-4 7-5
2/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 16) GEORGOUDAS, Alexandros-Ferninandos (GRE, WC) 3-6 6-0 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) SCHOLZ, Phillipp (GER, Q) 6-1 6-2
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) KOVALIK, Jozef (SVK, 4) 1-6 3-6
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) WARD, Alexander (GBR, 6) 3-6 7-5 6-3
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB) ARENAS-GUALDA, Ivan (ESP, 3) 6-4 6-3
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB) ŠETKIC, Aldin (BIH, 1) 6-3, 2-1, ret.
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB) KOVALLIK, Jozef (SVK, 4) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
ARENAS-GUALDA, Ivan (ESP)/
BASSO, Andrea (ITA) (2)
7-6(5) 3-6 3-10
Oran, Algeria, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) MERUNKA, Stefan (CRO, LL) 6-1 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) GROLL, Teri (FRA) 6-1 6-1
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 2) MARRAI, Matteo (ITA, 8) 6-1 6-1
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 2) REUTER, Yannik (BEL, 3) 6-4 6-2
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 2) UBIERGO, Jordan (FRA) 7-6(5) 6-1

Edgbaston, Great Britain, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) OZGEN, Pemra (TUR) 6-1 3-6 6-2
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) MARCINKEVICA, Diana (LAT) 2-6 4-6
Dijon, France, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 9)
CODINO, Fiona (FRA) odustala S.D
Sibenik, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) TOULY, Carla (FRA) 6-0 6-2
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)
PANTUCKOVA, Gabriela (CZE) 4-6 3-6
JOKIĆ, Katarina (SRB)
BUKTA, Agnes (HUN, 2) 6-4 2-6 6-1
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) HEIL, Anna Maria (AUT, Q) 6-4 7-6(3)
JOKIĆ, Katarina (SRB) GRAJDEK, Kim-Alice (GER) 6-2 6-2
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 6) KUBICIKOVA, Martina (CZE, 4) 6-3 6-0
JOKIĆ, Katarina (SRB) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 5) 6-4 6-7(1) 6-3
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB, 6) JOKIĆ, Katarina (SRB) 6-1 3-6 4-6
FINALE JOKIĆ, Katarina (SRB) MEKOVEC, Iva (CRO, 8) 6-4 6-1
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
TOLJAN, Janina (AUT)
RUTAROVA, Eva (CZE)/
STUCHLA, Karolina (CZE)
4-6 3-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
TSAGKARAKI, Athina (GRE) 6-1 6-1
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) AMBAYE Mir (FRA) 6-0 6-1
AŠANIN, Nina (SRB) VIRTANEN, Evelina (SWE) 4-6 1-6
2/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) CEDERMARK, Beatrice (SWE, 3) 4-6 6-4 4-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) SHULZHANOK, Darya (BLR) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) VIRTANEN, Evelina (SWE, Q) 6-4 6-7(5) 6-3
LAZIĆ, Marina (SRB) ZAJA, Anna (GER, 3) 2-6 2-6
2. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE, 8) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo LAZIĆ, Marina (SRB)/
MIKULČIĆ, Ema (CRO) (2)
slobodne
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
JONES, Alexus (USA) (WC)
ATUCHA GOMEZ, Ainhoa (ESP)/
FOSTER, Ryann (USA)
1-6 2-6
1/4 finale LAZIĆ, Marina (SRB)/
MIKULČIĆ, Ema (CRO) (2)
MATOULA, Martha (GRE)/
VIRTANEN, Eveliina (SWE)
6-3 6-3
1/2 finale LAZIĆ, Marina (SRB)/
MIKULČIĆ, Ema (CRO) (2)
GRAMMATIKOUPOU, Valentini (GRE)/
LEYKINA, Polina (RUS) (3)
4-6 6-1 5-10
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) SOLOPAEVA, Valeriya (RUS) 3-6 6-1 6-0
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) ANDRADY, Arantxa (IND, Q) 4-6 6-4 6-1
IVKOVIĆ, Iva (SRB, Q) KONOTOPTSEVA, Danielle (GBR) 2-6 6-3 5-7
DUKIĆ, Dajana (SRB) HAMZA, Yasmin (EGY, Q) 3-6 2-6
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) PASHKOVA, Eugeniya (RUS, 3) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
GEUKENS, Britt (BEL)
IVKOVIĆ, Iva (SRB)/
SCHAFFNER RIERA, Aina (ESP)
6-4 6-7(4) 10-2
DUKIĆ, Dajana (SRB)/
ENE, Cristina (ROU)
GOMAR ISART, Anais (ESP)/
NJUKI, Brenda (SWE)
6-1 6-3
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
GEUKENS, Britt (BEL)
BRUZZONE, Giulia (ITA)/
CADAR, Elena-Teodora (ROU, 3)
6-1 1-6 3-10
DUKIĆ, Dajana (SRB)/
ENE, Cristina (ROU)
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)/
SHERIF, Mayar (EGY, 4)
1-6 2-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)
slobodna
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) ARNUTI, Sophie (FRA) 0-6 7-6(6) 2-6
2/3. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) SILICH, Alina (RUS, 7) 2-6 0-4, predaja
Lima, Peru, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) DANIEL, Jaeda (USA, Q) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS, 1)
OKUNO, Ayaka (JPN)/
ZHANG, Wendy Qi-Wen (CAN)
6-4 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS, 1)
ALVES PEREIRA VALLE, Marcela (BRA)/ROSE, Malika (USA) 6-3 6-0
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS, 1)
FARFAN, Daniela (ARG)/
ZEBALLOS, Noelia (BOL)
6-3 7-5
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SIZIKOVA, Yana (RUS, 1)
PETIT, Stephanie Mariel (ARG)/
ZEBALLOS, Carolina (ARG, 2)
6-0 6-4
Manama, Bahrain, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) BHAMBRI, Prerna (IND, 6) 0-6 2-6
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) SIOPACHA, Maria (CYP, WC) 0-6 0-6

Marsa, Malta, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)
FARMER, Elliott (GBR, WC) 6-4 6-1
2/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO) 1-6 7-5 6-2
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) CORIONI, Lorenzo (ITA, WC) 6-1 3-6 2-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
KAPLJA, Aljaž Jakob (SLO)
DORASH, Uladzimir (BLR)/
KROLIK, Patryk (POL) (4)
5-7 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) MUSIYCHENKO, Polina (RUS) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
ZONOVA, Kseniya (UKR)
ABIDULLINA, Adel-Byanu (RUS)/
MASHTAKOVA, Alena (RUS,4)
Š.A./Z.K. predale

* Na juniorskim TE turnirima pratimo SVE rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

Rijeka, Croatia, G3, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MARJANOVIĆ, Aleksa (SRB) PEZER, Marko (BIH) 6-3 4-6 6-3
NEDIĆ, Mihailo (SRB, 7) MIKLAVČIĆ, Luka (SLO) 3-6 6-3 6-4
2/3. kolo MARJANOVIĆ, Aleksa (SRB) LIUCCI, Francesco (ITA, 3)
1-6 2-6
NEDIĆ, Mihailo (SRB, 7) RONZONI, Nicola (ITA) 3-6 6-2 6-3
3/3. kolo NEDIĆ, Mihailo (SRB, 7) DONATO, Carlo (ITA, 12) 4-6 6-4 2-6
Glavni žreb
1. kolo JOKIĆ, Andrej (SRB, 7) VARGA, Matko (CRO) 5-7 3-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 8) SENICA, Lina (SLO) 6-0 6-3
2/2. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 8) ZOVKO, Marija (BIH, 10) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) BOKULIC, Martina (CRO) 6-2 6-2
LEKO, Marija (SRB) PUPIC, Petra (CRO, 14) 2-6 0-6
LJUJIĆ, Katarina (SRB) MIHALJEVIC, Matea (CRO, WC) 6-0 6-0
SAMOČETA, Jovana (SRB, 15) KOVAC, Tinkara (SLO, LL) 6-2 6-3
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) MARTIĆ, Paola (CRO, WC) 6-1 6-3
2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) DOVNIK, Zala (SLO, 6) 2-6 1-6
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) KOZAR, Nika (SLO, 11) 6-4 1-6 2-6
LJUJIĆ, Katarina (SRB) PROSENJAK, Lara (SLO) 3-6 6-4 6-3
SAMOČETA, Jovana (SRB, 15) KILIC, Karla (CRO) 2-6 0-6
3. kolo LJUJIĆ, Katarina (SRB) CHIVU, Ramona Eva (ROU, 3) 2-6 4-6
Dubl
1/4 finale SAMOČETA, Jovana (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
GAL, Anja (SLO)/
NOVAK, Kristina (SLO)
6-3 3-6 10-8
1/2 finale SAMOČETA, Jovana (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
PANNARALE, Francescamaria (ITA)/
PRATESI, Martina (ITA, 2)
5-7 6-4 11-9
FINALE SAMOČETA, Jovana (SRB)
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
DOVNIK, Zala (SLO)/
KOZAR, Nika (SLO, 3)
2-6 4-6
Tel Aviv, Israel, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) COHEN, Amit (ISR) 6-0 6-2
2/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) AVTAN, Afik (ISR) 5-7 6-4 2-6
Iraklio, Greece, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) GRIVA, Vasileia (GRE, WC) 6-2 6-0
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) YARDLEY, Summer (GBR) 6-4 1-6 6-3
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) RAUTA, Vanessa Olimpia (ROU, 7) 6-1 6-1
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) SOLOVYEVA, Anna (RUS) 6-1 7-6(5)
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 4) KARVOUNI, Vasiliki (GRE, 3) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/ (1)
NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE)
SEMENOVA, Milana (RUS)/
SOLOVYEVA, Anna (RUS)
6-7(4) 6-3 10-5
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/ (1)
NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE)
ANTONAKIS, Emmanouela (GRE)/
GKOGKOU, Eleftheria (GRE)
6-4 6-3
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE, 1)
BORISOVA, Simona (BUL)/
YAHE, Derya (BUL, 2)
W/O
Umag, Croatia, G3, U12
Livescore Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo LJUBOJEVIĆ, Aleksandar (SRB, WC)
slobodan
2/2. kolo LJUBOJEVIĆ, Aleksandar (SRB, WC)
BERGONZINI, Manuel (ITA) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo LJUBOJEVIĆ, Aleksandar (SRB, Q) MILANOVIĆ, Dušan (BIH) 3-6 0-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo VUJIČIĆ, Teodora (SRB) ZLATKOV, Zoe Tia (CRO, WC) 6-1 6-0
2. kolo VUJIČIĆ, Teodora (SRB) DEFENDI, Giada (ITA) 6-1 6-4
3. kolo VUJIČIĆ, Teodora (SRB) HUNCAK, Kornelia (CRO) 4-6 5-7