Turniri od 30.12 – 05.01.

Chennai, India, $ 399,985, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) MUKUND, Sasi Kumar (IND, WC) 6-3 6-4
2/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) GOMBOS, Norbert (SVK) 6-2 1-6 4-6
Doha, Qatar, $ 1,096,910, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KUZNETSOV, Andrey (RUS, 8) 6-4 6-3
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BACHINGER, Matthias (GER) 3-6 6-4 6-7(5)
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MURRAY, Andy (GBR)
BRANDS, Daniel (GER)/
MAYER, Florian (GER)
3-6 7-6(5) 10-8
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MURRAY, Andy (GBR)
PEYA, Alexander (AUT)/
SOARES, Bruno (BRA)    (1)
6-7(5) 4-6

Brisbane, Australia, $ 1,000,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 8) LIM, Alize (FRA) 5-7 3-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) SCHIAVONE, Francesca (ITA) 6-2 7-6(6)
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) SVITOLINA, Elina (UKR) 6-1 6-3 
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) KERBER, Angelique (GER, 5) 6-7(8) 6-3 6-1
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) AZARENKA, Victoria (BLR, 2) 6-1 3-6 4-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
HSIEH, Su-Wei (TPE)  (2)
GROENEFELD, Anna-Lena (GER)/
LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO)
2-6 3-6
Shenzhen, China, $ 500,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 6) OZAKI, Risa (JPN) 6-7(3) 6-4 5-7
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) FRIEDSAM, Anna-Lena (GER, Q) 1-6 5-7
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)
CHAN, Yung-Jan (TPE)/
HUSAROVA, Janette (SVK)  (4)
1-6 3-6
Auckland, New Zealand, $ 250,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) RISKE, Alison, (USA) 7-5 7-6(2)
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) LARSSON, Johanna (SWE) 6-1 6-1
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) NARA, Kurumi (JPN) 6-2 6-3
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) FLIPKENS, Kirsten (BEL, 3) 6-0 7-6(3)
FINALE IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) WILLIAMS, Venus (USA) 6-2 5-7 6-4 !!!
Dubl
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB)/
FLIPKENS, Kirsten (BEL)  (WC)
FALCONI, Irina (USA)/
HRDINOVA, Eva (CZE)
4-6 6-3 11-9
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB)/
FLIPKENS, Kirsten (BEL)  (WC)
HRADECKA, Lucie (CZE)/
KRAJICEK, MICHAELLA (NED)  (3)
6-3 4-6 3-10

Ove nedelje nema naših tenisera na ATP Challenger turu

Ove nedelje nema ITF turnira

Ove nedelje nema naših teniserki na ITF turnirima

Ove nedelje nema naših tenisera na juniorskim ITF turnirima

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Beograd, Serbia, G3, U12
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Aleksandar LjubojevićMaksim Nikolić, Dimitrije Zubac, Aleksa RusPetar NikolićPetar Teodorović, Mateja Ćurić, Marko SekanićLuka Todorović, Konstantin TodorovićMirko TadićVanja PetkovićMihajlo Simić, Petar Spasov (WC), Nikola Mitrović (WC), Milan Macura, Marko Jovanović, Aleksa Radenković
Glavni žreb
*Ilija Zoroja, Luka Todorović (WC), Miljan Krstić, Nikola Mitrović (Q), Marko Jovanović (Q), Hamad Međedović (WC), Mihajlo Simić (Q), Aleksa Marđonović (WC), Đorđe Kurčubić (WC), Milivoje Radojičić, Viktor Jović, Maksim Nikolić (WC), Goran Životić, Dimitrije Zubac (Q), Lav Dašić (WC), Stefan Popović
1/4 finale ZOROJA, Ilija (SRB) MITROVIĆ, Nikola (SRB, Q) 6-2 6-2
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) CANKAYA, Ismail Ata (TUR) 6-1 6-3
JOVIĆ, Viktor (SRB) COMU, Efe (TUR) 6-4 6-0
POPOVIĆ, Stefan (SRB) DEVALD, Borna (CRO) 2-6 0-6
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB) DEVALD, Borna (CRO) 7-5 6-2
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) ZOROJA, Ilija (SRB) 7-5 7-6(4)
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB) MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) 6-3 6-0 !!!
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)
ZOROJA, Ilija (SRB)/
PETROVIĆ, Dražen (BIH)
6-4 6-4
KRSTIĆ, Miljan (SRB)/
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)
MACURA, Milan (SRB)/
DEVALD, Borna (CRO)
1-6 1-6
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)
MACURA, Milan (SRB)/
DEVALD, Borna (CRO)
6-2 7-5 !!!
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Anja Mrkić, Andriana Simović, Anđela Đorđević, Tamara Eraković (WC), Sara DabićNađa Živković
Glavni zreb
*Anja Mrkić (Q), Andrea Mrvić (WC), Staša Vasić, Simona Josimović (WC), Teodora Vujičić, Teodora Gutić (WC), Senka Deletić, Lena Reljić (WC), Iva Pantović, Milana Vulin, Iva Divac, Andriana Simović (Q)
1/4 finale DELETIĆ, Senka (SRB) JANIĆIJEVIĆ, Selena (FRA) 1-6 1-6
Dubl
1/2 finale DELETIĆ, Senka (SRB)/
PANTOVIĆ, Iva (SRB)
FALKNER, Ziva (SLO)/
LOVRIC, Pia (SLO)
0-6 2-6