Turniri od 30.11 – 06.12.

Sezona ATP, WTA, ATP-CH i WTA-125 turnira je završena

Tallahassee Futures , Tallahassee, FL, USA, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) SAKARIYA, Saumil Kamlesh (IND) 6-0 6-0 
2/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) KUSHNIROVICH, Gary (USA, 7) 7-6(4) 6-3
3/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) PATEL, Ravi (GBR) 2-6 3-6
HERODOTOU TENNIS ACADEMY FUTURES $10.000, Larnaca, Cyprus, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) slobodan
TREJGUT, Ognjen (SRB) CHRISTODOULOU, George (CYP) 6-0 6-0
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) HODEL, Thomas-Cristian (GER) 6-2 6-0
TREJGUT, Ognjen (SRB) MIKOS, Konstantinos (GRE, 4, WC) 2-6 3-6
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 11) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ,  Miki (SRB, 2) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 6-4 6-4
2. kolo JANKOVIĆ,  Miki (SRB, 2) THORNTON-BROWN, Adam (GBR, Q) 7-5 6-2
1/4 finale JANKOVIĆ,  Miki (SRB, 2) KALOVELONIS, Markos (RUS, 8) 6-7(6) 6-4 6-2
1/2 finale JANKOVIĆ,  Miki (SRB, 2) ARTUNEDO MARTINAVARR, Andres (ESP)  6-2 7-6(1)
FINALE JANKOVIĆ,  Miki (SRB, 2) VATUTIN, Alexey (RUS, 1) 2-6 7-5 3-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
KRAINIK, Pavel (CAN)/
ZARICHANSKIY, Daniil (BLR)
6-4 6-4
1/4 finale NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
ECONOMIDIS, Konstantinos (GRE)/
KALOVELONIS, Markos (RUS, 1)
3-6 3-6
Soho Square Egypt F42 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 1) slobodan
2/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 1) NASSER, Mostafa (EGY) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) EL SALLALY, Akram (EGY, Q) 6-0 7-5
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) ORLOV, Vladyslav (UKR, Q) 6-3 6-3
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) WALKOW, Szymon (POL, Q) 6-7(2) 6-0 6-2
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) MOLCHANOV, Denys (UKR, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MANAFOV, Vladyslav (UKR, 1)
KHOTKOV, Oleg (UKR)/
ORLOV, Vladyslav (UKR)
4-6 6-7(2)
Sportevasion ITF Futur SummerTour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ,  Danilo (SRB, 6) MLADENOV, Vasko (BUL) 2-6 6-2 1-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) ORTEGA PALACIOS, Alejandro (ESP, Q) 6-2 6-1
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) VAN DEN HONERT, Vincent (NED, WC) 7-5 7-5
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) MLADENOV, Vasko (BUL) 6-3 6-1
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) GLASSPOOL, Lloyd (GBR, 8) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ,  Danilo (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1)
Slobodni
1/4 finale PETROVIĆ,  Danilo (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1)
BOTHWELL, Peter (IRL)/
BOTHWELL, Samuel (IRL)
6-3 6-4
1/2 finale PETROVIĆ,  Danilo (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1)
GHORBEL, Anis (TUN)/(4)
MLADENOV, Vasko (BUL)
6-3 6-7(5) 9-11
GD TENNIS WOMEN’S 10000$, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) BONAPART, Casper (NED) 4-6 7-5 6-1
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) DELL’EVA, Arturo (ITA) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) RAJSKI, Maciej (POL, 8) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MIJIĆ, Ivo (GER)
HAMPEL, Lenny (AUT)/
PETERS, Flemming (GER)
7-6(4) 3-6 6-10

Ove nedelje naše teniserke ne učestvuju na ITF turnirima

Eddie Herr International Tennis Championship, West Bradenton, Florida, USA, G1, šljaka
Od GŽ Live Stream Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ,  Miomir (SRB, 7) VAN EMBURGH, Jake (USA, WC) 7-6(7) 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ,  Miomir (SRB, 7) VALE, Duarte (POR, WC) 6-4 6-4
3. kolo KECMANOVIĆ,  Miomir (SRB, 7) KIRKOV, Vasil (USA) 6-2 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ,  Miomir (SRB, 7) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, 2) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ,  Miomir (SRB)/
RUUD, Casper (NOR, 1)
BRYDE, Trent (USA)/
KYPSON, Patrick (USA) (WC)
6-2 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
RUUD, Casper (NOR, 1)
MEJIA, Nicolas (COL)/
TANAKA, Yunosuke (JAP)
7-6(3) 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
RUUD, Casper (NOR, 1)
KIRKIN, Ergi (TUR)/
POPYRIN, Alexei (AUS)
7-5 7-6(6)
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
RUUD, Casper (NOR, 1)
HORIE, Toru (JPN)/
WU, Yibing (CHN)(6)
6-1 1-6 10-7
 FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
RUUD, Casper (NOR, 1)
THOMPSON, Bjorn (AUS)/
DE MINAUR, Alex (IRL, 8)
6-3 6-4
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) JOHNSON, Taylor (USA, 14) 6-7(1) 3-6
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ,  Olga (SRB) HINOJOSA, J. Gomez (MEX) 6-3 6-2
2. kolo DANILOVIĆ,  Olga (SRB) KENIN, Sofia (USA, 2) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
DADACIU, Sabina (USA)
NAITO, Yuki (JPN)/
ROSENQVIST, Julia (SWE)
3-6 1-6
DANILOVIĆ,  Olga (SRB)/
UDVARDY, Panna (HUN)
HERTEL, Anja (POL)/
RAMASAMY, BRINDTHA (CAN)
6-2 4-6 10-4
2. kolo DANILOVIĆ,  Olga (SRB)/
UDVARDY, Panna (HUN)
KENIN, Sofia (USA)/
NEEL, Ingrid (USA, 2)
0-6 5-7
ITF East Africa Junior Circuit U18 KEN3, Upperhill, Kenya, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) MADUT, Achu (SUD, Q) 6-0 6-3
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) LENNON, Zara (MRI) 6-3 6-4
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) AVOMO ELLA, Celestine (GAB, 1) 6-3 7-6(4)
1/2 finale  VUKOVIĆ, Draginja (SRB)  –  FOUAD, Hala (EGY, 3) 7-6(5) 6-3
FINALE  VUKOVIĆ, Draginja (SRB)  –  KHALED, Hala (EGY, 5) 6-2 6-3
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
BACH, Jonea (GBR, 3)
ROKKE, Caterina Luisa (NOR)/
VETTER, Laura (SUI)
4-0 2-4 10-6
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
BACH, Jonea (GBR, 3)
NCUBE, Michelle (ZIM)/
NIYONKURU, Aisha (BDI)
4-1 2-4 9-11
Diners Junior Zagreb Cup, Zagreb, Croatia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 4) ZAPLOTNIK, Jernej (SLO) 6-2 6-1
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 4) KOZIELSKI, Lukasz (POL) 6-3 7-6(6)
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 4) BARTAKOVICS, Marcell (HUN) 6-1 6-0
1/2 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 4) STYLER, Ondrej (CZE) 3-6 6-0 4-6
Dubl
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
ILIĆ, Marko (CRO)
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO)/
SAVIN, Roko (CRO)
6-3 6-4
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
ILIĆ, Marko (CRO)
SAMARDŽIJA, David (CRO)/
TONEJC, Fran (CRO)
6-3 3-6 10-8
1/2 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
ILIĆ, Marko (CRO)
CURCI, Matteo (ITA)/
GUERRIERI, Andrea (ITA)
3-6 6-4 10-4
FINALE LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
ILIĆ, Marko (CRO)
GOJO, Borna (CRO)/
GRAY, Alastair (GBR)(1)
5-7 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 3) PLUMTREE, Katarina Duić (CRO, WC) 6-2 6-1
2/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 3) GLAVAŠ, Sheila (SLO) 7-6(3) 6-4
3/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 3) OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO) 6-1 2-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) VANEVA, Zinovia (BUL, 6) 6-2 4-6 5-7
VUKOVIĆ,  Jovana (SRB, 8) KARANUŠIĆ, Anđa (CRO, WC) 7-6(3) 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, LL) OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO, Q) 7-6(2) 6-2
2. kolo VUKOVIĆ,  Jovana (SRB, 8) KLANEČEK, Saša (SLO) 6-3 6-4
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, LL) KOZAR, Nika (SLO, 3) 1-6 5-7
1/4 finale VUKOVIĆ,  Jovana (SRB, 8) JOHN-BAPTISTE, Lauryn (GBR, 4) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ,  Jovana (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)(1)
ZAAR, Lisa (SWE)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
7-6(2) 7-6(5)
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
VIVIANI, Maria Vitt0ria (ITA)(4)
GRACHOVA, Alisa (UKR)/
WURTH, Tara (CRO)
6-4 6-1
1/4 finale VUKOVIĆ,  Jovana (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)(1)
BASTIN, Juliette /BEL)/
NEUWIRTH, Ann-Lena (AUT)
7-5 1-6 10-2
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
VIVIANI, Maria Vitt0ria (ITA)(4)
GAISINA, Sofiya (RUS)/
JOHN-BAPTISTE, Lauryn (GBR)
5-7 4-6
1/2 finale VUKOVIĆ,  Jovana (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)(1)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
RADIŠIĆ, Nika (SLO)(3)
3-6 1-6

* Na ovim turnirima pratimo rezultate glavnog žreba

Eddie Herr International Championships, Bradenton, FL, USA, U16/14/12, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
 3/5. kolo: Katarina MARIČIĆ (1), Katarina DRAŽIĆ (10)
Glavni žreb
1. kolo STOILJKOVIĆ,  Andrijana (SRB) MARCULESCU, I. Mihaela (ROU) 3-6 4-6
OSTOJIĆ, Nađa (SRB) FILIP, Katerina (SWE) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
VAN KESSEL, Judith (NLD)
CONARD, Nicole (USA)/(6)
OWENSHY, Margaret (USA)
4-6 0-6
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB)/
VUČKOVIĆ, Natalia (USA)
GUO, Chunxi (CHN)/
TANG, Wenxi (CHN)
2-6 6-4 5-10
OSTOJIĆ, Nađa (SRB)/
MARIČIĆ, Katarina (SRB)
KURZ, Victoria (DEU)/
LAVERY, Adelaide (CAN)
2-6 3-6
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/5. kolo: Jovan ĆIRKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo RADOJKOVIĆ,  Milan (SRB) DRAXL, Liam (CAN) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB)/
RADOJKOVIĆ,  Milan (SRB)
GOLINDANO, Andres (USA)/
IRIARTE BASTIDAS, Luis (VEN)
1-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/5. kolo: Aleksandra CARIČIĆ;  2/5. kolo: Katarina DOMAZETOVIĆ (5)
Dubl
1. kolo DOMAZETOVIĆ, Katarina (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT) (8)
MARQUEZ, Aleksa (PER)/
SANCHEZ, Victoria (ESP)
6-4 6-1
2. kolo DOMAZETOVIĆ, Katarina (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT) (8)
BAPTISTE, Hailey (USA)/
PRICE, Gabriella (USA)
W/O
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 1) LOUTAS, S. Dion (AUS) 6-0 6-2
JOVANOVIĆ, Marko (SRB) DELL, M. Phillip (USA, 16) 6-4 4-6 3-6
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 1) CHAIYARIN, Credit (THA) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo JOVANOVIĆ, Marko (SRB)/
BREAZU, Vlad (ROU)
HASHIMOTO, Hugo (USA)/
KITTAY, Benjamin (USA) (1)
5-7 3-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/5. kolo: Lena KARLOVČAN; 3/5. kolo: Anja PETKOVIĆ;
Glavni žreb
1. kolo MRVIĆ,  Andrea (SRB, 13) CHEKANSKAYA, Anna (RUS) 3-6 4-6
DIVAC, Iva (SRB, 16) ROSADORO, S. Amelie (USA) 6-0 6-1
2. kolo DIVAC, Iva (SRB, 16) CASTILLO, Midori (MEX) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo DIVAC, Iva (SRB)/
MRVIĆ,  Andrea (SRB)(3)
BROADFOOT, Gabriella (ZAF)/
KRUGER, Isabella (ZAF)
6-4 3-6 10-5
KARLOVČAN, Lena (SRB)/
PETKOVIĆ, Anja (SRB)
HERREMANS, Paige (USA)/
PARKERSON, Emily (USA)
0-6 2-6
2. kolo DIVAC, Iva (SRB)/
MRVIĆ,  Andrea (SRB)(3)
MONAKHOVA, Dariia (RUS)/
TSAO, Chia Yi (TWN)
7-5 7-5
1/4 finale DIVAC, Iva (SRB)/
MRVIĆ,  Andrea (SRB)(3)
DONG, Na (CHN)/
LI, Zongyu (CHN)(8)
1-6 0-6
Milten Cup 2015, Milovice, Czech Republic, U14, C2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 4) RADON, Julian (POL, Q) 6-4 6-2
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 4) HUETE, Alvaro (ESP, Q) 2-6 7-5 6-2
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 4) SVRČINA, Dalibor (CZE) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB)/
DEVALD, Borna (CRO)(1)
slobodni
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
DEVALD, Borna (CRO)(1)
JURAJDA, Adam (CZE)/
ŠMEDEK, Jaroslav (CZE)
6-1 2-6 10-8
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
DEVALD, Borna (CRO)(1)
MALKOWSKI, Jean Marc (SUI)/
VON DER SCHULENBURG, Jeffrey (SUI)
0-1, ret.
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo CVETKOVIĆ, Diana (SRB, 14) GAJDOŠOVA, Liliana (CZE, WC) 4-6 6-1 4-6