Turniri od 30.10 – 5.11.

ROLEX PARIS MASTERS, Paris, France, ATP 1000, 4.835.975, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Duša, (SRB, 10) CHARDY, Jeremy (FRA) 7-6(4) 2-6 4-6
ĐERE, Laslo (SRB) ISTOMIN, Denis (UZB, 5) 6-1 3-3, ret.
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) PELLA, Guido (ARG, 7) 6-4 6-1
2/2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) ĐERE, Laslo (SRB) 5-7 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) SCHWARTZMAN, Diego (ARG) 3-6 4-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) SUGITA, Yuichi (JPN) 6-4 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) QUERREY, Sam (USA, 10) 6-4 6-4
3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) MAHUT, Nicolas (FRA, WC) 6-2 3-6 6-1
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) NADAL, Rafael (ESP, 1) W/O
1/2 Finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) ISNER, John (USA, 9) 6-4 6-7(2) 7-6(5)
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) SOCK, Jack (USA, 16) 7-5 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
PAVIĆ, Mate (CRO)
GASQUET, Richard (FRA)/
POUILLE, Lucas (FRA)
6-3 4-6 5-10

2017 SHENZHEN LONGHUA OPEN, Shenzhen, China, $75.000+H, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) XIA, Zihao (CHN) 5-7 6-3 3-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) 2-6 6-1 6-4
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) ALBOT, Radu (MDA, 3) 6-3 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
LI, Zhe (CHN)/
POLANSKY, Peter (CAN)
6-7(5) 6-3 7-10
BAUER WATERTECHNOLOGY CUP ECKENTAL, Eckental, Germany, 43.000+H, tepih
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BURY, Aliaksandr (BLR) 7-5 6-2
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) SIEBER, Marc (GER, 5) 2-6 6-3 1-6

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) APOSTOL, Bogdan I (ROU) 6-4 5-7 6-2
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) ZUCCA, Antonio (ITA, Q) 6-4 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) DI NICOLA, Gianluca (ITA, 7) 6-4 6-3
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) SONEGO, Lorenzo (ITA, 1) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/
JECAN, Mircea Alexandru (ROU)
6-7(3) 1-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
CREPALDI, Erik (ITA)/
TOREBKO, Peter (GER)(2)
3-6 6-4 10-7
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/
JECAN, Mircea Alexandru (ROU)
3-6 4-6
CZE F8, Opava, Czech Republic, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB, 10) RECEK, Dominik (CZE) 2-6 6-3 6-3
2/2. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB, 10) SATREL, Jan (CZE, 1, WC) 1-6 3-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) DENGG, Soeren (GER, WC) 6-0 6-2
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) ROUMANE, Rayane (FRA, 11) 0-6 0-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) 7-5 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) 6-2 6-0
JANDRIĆ, Darko (SRB, 7) SCOMPARIN, Pietro R. (ITA, WC) 6-2 6-0
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) ROUMANE, Rayane (FRA, 11) 2-6 3-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) JONES, Adam (GBR) 6-3 6-7(7) 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) STROMBACHS, Robert (GER) 3-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 7) DONSKI, Alexander (BUL) 6-7(5) 5-7
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) PEYROT, Alexandre (FRA) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) BODMER, Adrian (SUI, 4) 1-6 1-6
DRINIĆ, Milan (SRB) HUESLER, Marc Andrea (SUI) 6-4 6-3
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) BODMER, Adrian (SUI, 4) 2-6 6-3 6-4
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB) HARRIS, Billy (GBR) 1-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
PIROS, Zsombor (HUN)/
VALKUSZ, Mate (HUN)
4-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
LESCURE, Mick (FRA)/
ROUMANE, Rayane (FRA)
5-7 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)(3)
MISDRAHIS, Leandros (GRE)/
PENTOUSIS, Paris (GRE)(WC)
6-0 6-2
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)(3)
LESCURE, Mick (FRA)/
ROUMANE, Rayane (FRA)
4-6 4-6
Kuwait F1, Meshref, Kuwait, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO, 7) 6-2 6-2
2/2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) PERANAMALLUR, Vignesh (IND, 10) 5-7 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) VALENTSEV, Nikita (RUS) 6-0 4-6 4-6
BUTULIJA, Boris (SRB) CHORNOUS, Danyil (UKR) 6-3 6-0
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 16) 6-7(1) 3-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
VUJIĆ, Stefan (AUS)(WC)
MELIGENI R.A., Felipe (BRA)/
OLIVEIRA, Christian (BRA)
3-6 0-6

Tevlin Challenger, Toronto, Canada, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ARN, Greta (HUN, SE) 6-7(2) 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
MCADOO, Rasheeda (USA)
MESTACH, An-Sophie (BEL)/
MOORE, Tara (GBR)(2)
2-1, ret.
13è Open Ciutat de Sant Cugat, Sant Cugat, Spain, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) CAVALLE-REIMERS, Yvonne (ESP) 6-3 1-0, ret.
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) BADOSA GIBERT, Paula (ESP, 6) 6-3 2-0, ret.
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) UDVARDY, Panna (HUN) 6-4 6-3
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) LESNIAK, Marta (POL, Q) 6-4 6-4
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) PAIGINA, Marta (RUS) 6-2 4-6 3-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARISTANY Z.D.R., Guiomar (ESP)
BEKKER, Kseniia (RUS)/
STOKKE, Melanie (NOR)
6-1 6-0
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARISTANY Z.D.R., Guiomar (ESP)
MENDEZ, Seone (AUS)/
UDVARDY, Panna (HUN)
6-4 2-6 10-3
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARISTANY Z.D.R., Guiomar (ESP)
ARIAS MANJON, Paula (ESP)/
GUERRERO ALVAREZ, Eva (ESP)(WC)
7-6(7) 6-3
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARISTANY Z.D.R., Guiomar (ESP)
STEFANI, Luisa (BRA)/
ZARAZUA, Renata (MEX)(1)
1-6 4-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILETIĆ, Ksenija (SRB) DAVIDESCU, Gabriela A.M. (ROU) 2-6 4-6
2/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) KRAUSS, Yvette Erika (GER) 3-0, ret.
3/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) GASPAR, Ioana (ROU) 3-6 4-6
BONIĆ, Barbara (SRB) JAKOVLEVA, Anna (RUS, Q) 6-0 6-0
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 7) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(3)
DETIUC, Anastasia (MDA)
KOMMER, Franziska (GER)/
SCHAEDER, Laura (GER)
4-6 7-6(8) 2-10
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
GASPAR, Ioana (ROU)(4)
MILETIĆ, Ksenija (SRB)/
BIRAN, Shahar (ISR)(WC)
6-0 7-5
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
GHEORGHITA, Ioana (ROU)/
TAHAN, Maya (ISR)
6-1 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
GASPAR, Ioana (ROU)(4)
DUCA, Gabriela (ROU)/
KULAMBAYEVA, Zhibek (KAZ)
6-3 6-3
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
BOEV, Michaela (BEL)/
UKOLOVA, Anna (RUS)(2)
4-6 4-6
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
GASPAR, Ioana (ROU)(4)
BOEV, Michaela (BEL)/
UKOLOVA, Anna (RUS)(2)
7-6(3) 0-6 10-8
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
GASPAR, Ioana (ROU)(4)
BONDAR, Anna (HUN)/(1)
JANI, Reka-Luca (HUN)
4-6 6-2 8-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) GURIANOVA, Elizaveta (RUS) 6-1 6-1
2/2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) SEZER, Melis (TUR, 1) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
TOKAC, Betina (TUR)(WC)
ANIL, Cemre (TUR)/(4)
HORACKOVA, Gabriela (CZE)
4-6 3-3, ret.
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) BARANANO, Paula (ARG) 4-6 6-0 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
EKLUND, Mia Nicole (FIN)(1)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
EKLUND, Mia Nicole (FIN)(1)
BOOTH, Sofia (USA)/
DIJKMAN, Dewi (NED)
6-0 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
EKLUND, Mia Nicole (FIN)(1)
MORATELLI, Angelica (ITA)/
PILUDU, Natasha (ITA)(3)
6-7(2) 0-6

Inka Bowl, Lima, Peru, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) DAWSON, Najah (USA) 6-1 6-1
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) IAMACHKINE, Anastasia (PER, 2) 6-4 2-6 3-6
TATS Open 2017, Tampere, Finland, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Stefan CIZELJ-ŽIVKOVIĆ (7)

ELEON TENNIS CLUB U16, Nicosia, Cyprus, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Luka Jovanović (4)
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB, 4) KOSAK, Markus (AUT) 6-1 6-3
JOVANOVIĆ, Luka (SRB, LL) ADAMOU, Vladimiros (CYP, WC) 6-0 6-2
2. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB, 4) ZERVOUDAKIS, Victoras (GRE, Q) 6-0 6-1
JOVANOVIĆ, Luka (SRB, LL) FILATOV, Nikita (RUS, Q) 6-2 2-6 7-6(3)
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 4) MATIĆ, Matija (CYP, 5) 4-6 3-6
JOVANOVIĆ, Luka (SRB, LL) PALL, Marcell (HUN, Q) 3-6 1-6
Dubl
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
KYZAS, Sergios (CYP)/
SAVVA, Stefanos (CY)(1)
6-3 6-7(4) 10-12