Turniri od 30.09 – 06.10.

Beijing, China, $ 3,566,05, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) ROSOL, Lukas (CZE) 6-0 6-3
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) VERDASCO, Fernando (ESP) 7-5 2-6 6-2 
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) QUERREY, Sam (USA) 6-1 6-2
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) GASQUET, Richard (FRA, 5) 6-4 6-2
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) NADAL, Rafael (ESP, 2) 6-3 6-4 !!!
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/ BENNETEAU, Julien (FRA)   (4) MIRNYI, Max (BLR)/
TACAU, Horia (ROU)
3-6 4-6
ĐOKOVIĆ, Novak/
WAWRINKA, Stanislas (SUI)
BHUPATHI, Mahesh (IND)/
LINDSTEDT, Robert (SWE)  (2)
6-3 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak/
WAWRINKA, Stanislas (SUI)
HAAS, Tommy (GER)/
MAYER, Florian GER
6-2 6-1
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak/
WAWRINKA, Stanislas (SUI)
MIRNYI, Max (BLR)/
TACAU, Horia (ROU)
Đ.N./W.A. odustali
Tokyo, Japan, $1,297,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 8) HANESCU, Victor (ROU) 6-7(6) 6-1 6-4
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 8) DOLGOPOLOV, Alexandr (UKR) 3-6 6-7(2)
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
BRACCALI, Daniele (ITA)
BEGEMANN, Andre (GER)/
EMMRICH, Martin (GER)   (Alt)
3-6 3-6

Beijing, China, $ 5,185,625, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) ERAKOVIĆ, Marina (NZE, 2) 1-6 7-6(4) 2-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) PAVLYUCHENKOVA, Anastasia  (RUS) 1-6 6-4 6-0
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 14) PENNETTA, Flavia (ITA) 7-6(9) 6-1
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) CIRSTEA, Sorana (ROU) 6-3 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) VOSKOBOEVA, Galina (KAZ, Q) 6-3 5-7 6-3
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 14) HERCOG, Polona (SLO, Q) 4-6 4-6
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) LI, Na (CHN, 4) 0-6 1-6
3.  kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) SUAREZ NAVARRO, Carla (ESP, 12) 6-0 6-0
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) SAFAROVA, Lucie (CZE) 6-7(3) 6-4 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) KVITOVA, Petra (CZE, 9) 6-7(7) 6-1 6-1
FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) WILLIAMS, Serena (USA, 1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)  (4)
slobodne
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)  (4)
DUSHEVINA, Vera (RUS)/
PARRA SANTONJA, Arantxa (ESP)
4-6 7-6(4) 6-10

São Paulo, Brazil, € 35,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) NEIS, Fabricio (BRA) 2-6 3-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Budapest, Hungary, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 11) LUKACS, Vanda (HUN, WC) 4-6 1-6
BONIĆ, Barbara (SRB, 3)
STUCHLA, Karolina (CZE) 7-5 6-1
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) CSOREGI, Ilka (ROU) 4-6 2-6
KAČAR, Marina (SRB, 12)
PIROK, Alexa (HUN) 6-3 6-2
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 6) 4-6 1-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 9)
BORSANYI, Csilla  (HUN) 6-2 4-6 4-6
3/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3) SRAMKOVA, Rebecca (SVK) 3-6 3-6
KAČAR, Marina (SRB, 12) CSOREGI, Ilka (ROU) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) BORSANYI, Csilla (HUN, Q) 7-5 6-1
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) SCHAEFER, Anne (GER, 4) 6-2 3-6 6-2
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, Q) SINIAKOVA, Katerina (CZE) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)
HABLER, Henrietta (HUN)/
HALASZ, Klaudia (HUN)
6-3 6-2
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
GRYMALSKA, Anastasia (ITA) (3)
BARA, Irina Maria (ROU)/
MITU, Andreea (ROU)
2-6 6-4 8-10
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)
JANI, Reka-Luca (HUN)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)  (1)
4-6 1-6
Marathon – Athens, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MEDAREVIĆ, Marjana (SRB)
PREZANI, Aggeliki (GRE) 6-0 7-5
2/3. kolo MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) ALENAS, Klara (SWE) 2-6 1-6
Solin, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) KREJCIKOVA, Barbora (CZE, 1) 6-7(2) 0-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) JANDRIĆ, Tea (CRO) 6-0 6-1
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) REBERSAK, Polona (SLO, 4) 3-6 2-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Taroudant, Morocco, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) ALLOUCH, Khalid (MAR, WC) 6-2 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) FATTAR, Anas (MAR) 6-4 6-0 
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) IDMBAREK, Yassine (MAR, 8) 6-2 7-5
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) MONEKE, Steven (GER, 5, Q) 6-2 7-5
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) OUAHAB, Lamine (ALG, 3) 7-6(5) 4-6 1-6
Budapest, Hungary, $ 15,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, WC) PYLA, Piotr (POL) 6-1 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB) BILEK, Sascha (GER) 6-7(3) 6-3 6-3
2/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, WC) TERNAR, Tomislav (SLO, 1) 2-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) JANIK, Patryk (POL, 14)
6-7(6) 6-3 6-4
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) SAFRANEK, Vaclav (CZE, 4) 1-6 6-7(6)
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)
DOLEZEL, Filip (CZE,Q) 6-1 6-7(4) 7-6(5)
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)
KRAWIETZ, Kevin (GER, 8) 4-6 6-2 4-6
Dubl
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)   (3)
FANSELOW, Sebastian (GER)/
KRAWIETZ, Kevin (GER)
4-6 2-6
Marathon – Athens, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) MEUFFELS, Alban (NED) 6-3 6-3
2. kolo  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) FERNANDES, Tiago (BRA) 6-3 6-3
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) MARTI, Yann (SUI, 6) 5-7 1-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo RAJIĆ, Marko (SRB) CLIMENT GREGOR, Paco (ESP) 6-3 3-6 6-1
Glavni žreb
1. kolo RAJIĆ, Marko (SRB, Q) MUSIALEK, Alexis (FRA, 5) 2-6 0-6
Hambach, Germany, $ 10,000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB) DRZEWIECKI, Karol (POL) 0-6 5-7

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Wichita Falls, TX, USA, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  KOZAROV, Katarina (SRB) XEPOLEAS, Meredith (USA) 1-6 6-7(7)

Tennis Europe Junior Masters 2013, U16, Reggio Calabria, Italy, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1/4 finale Stefan MILICEVIĆ (SRB) Valentin VANTA (ROU)
6-3 7-6(3)
1/2 finale
Stefan MILICEVIĆ (SRB) Daniel ORLITA (CZE, 2) 4-6 4-6
Za 3. mesto Stefan MILICEVIĆ (SRB) Stefanos TSITSIPAS (GRE, 1) 6-7(4) 6-7(4)