Turniri od 30.07 – 05.08.

Turniri od 30.07 – 05.08.

Ove nedelje nema nasih tenisera na ATP turnirima

Washington, USA, $220,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni zreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana SRB PAVLYUCHENKOVA, Anastasia RUS  1 4-6 3-6 

Ove nedelje nema nasih tenisera na ATP challenger turnirima

 

Vancouver, Canada, $100,000, tvrda podloga

 Live score Satnica
Glavni zreb
1. kolo  KRUNIC, Aleksandra  (SRB) BOSERUP, Julia (USA) 4-6 3-6
 Wrexham, Great Britain, $10,000, tvrda podloga     
Satnica
Glavni zreb
1. kolo BONIC, Barbara  (SRB) DEIGMAN, Laura  (GBR) WC 3-6 6-1 4-6
 Gardone Val Trompia, Italy, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)  6 COLLOMBON, Alix (FRA) 3-6 3-6
 Fort Worth, TX, USA, $10,000, tvrda podloga  
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOZIĆ, Neda (SRB) MCLEAN, Sarah (USA) 6-3 6-2
2/3. kolo KOZIĆ, Neda (SRB) VARGAS, Sarah (USA) 6-1 6-0
3/3. kolo KOZIĆ, Neda (SRB) UBEROI, Nikita (USA) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo KOZIĆ, Neda (SRB) Q MILLS, Danielle (USA) 6-2 7-5
2. kolo KOZIĆ, Neda (SRB) Q GRAZIOSO, Federica (ITA) 6 1-6 1-4 predaja
Trnava, Slovak Republic, $50,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ADAMOVIC, Katarina (SRB) CLERICO, Nicole (ITA) 3 1-6 3-6

LA SPEZIA, Italy, $15000+H, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) METREVELI, Aleksandre (GEO) LL 6-1 6-2 
CIRIC, Nikola (SRB) MACCARI, Federico (ITA) WC 6-1 6-4
2. kolo PASHANSKI, Boris (SRB) NIESTEN, Miliaan (NED) Q 6-7(6) 4-6
CIRIC, Nikola (SRB) GONZALEZ, Alejandro (COL) 5 6-1 6-1
1/4 finale CIRIC, Nikola (SRB) NIESTEN, Miliaan (NED) Q 4-6 6-2 7-6(2)
1/2 finale CIRIC, Nikola (SRB) KIRCHE, Leonardo (BRA) 7 7-6 1-6 4-6
Sombor, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUCKOVIC, Vuk (SRB) GABB, Richard (GBR) 1 2-6 2-6
JABLANOVIC, Luka (SRB) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 10 0-6 0-6
BEJTULAHI, Denis (SRB) 2 BORSOS, Gabor (HUN) 2-6 5-7
VELICKOVIC, Milos (SRB) MARINCIC, Ante (CRO) 2-6 1-6
DZALETA, Nikola (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 3 4-6 3-6
JOVANOVIC, Ognjen (SRB) RELJIC, Aleksandar (BIH) WC 6-2 6-0  
VLAOVIC, Aleksandar (SRB) PAPEZ, Ziga (SLO) 6-1 1-6 6-3  
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) 11 POP, Vlad Corneliu (ROU) 6-1 6-0 
OPANCINA, Andeja (SRB) RAZBORSEK, Nik (SLO) 4 1-6 1-6
DJOKOVIC, Djordje (SRB) CUTURA, Mate (CRO) 1-6 6-4 7-5 
STIPCIC, Filip (SRB) ALVAREZ-GUZMAN, Mauricio (CHI) 3-6 1-6
LUGONJIC, Stefan (SRB) PEHAR, Antun (CRO) 16 4-6 0-6
TRECAKOV, Strahinja (SRB) KONTIC, Nemanja (MNE) WC 4-6 4-6
RAJIC, Marko (SRB) 14 ANTONIC, Tin (CRO) 6-4 0-6 4-6
PERIC, Nebojsa (SRB) NAGY, Peter (HUN) 6 6-3 6-4  
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) TSONEV, Joan (BUL) 6-0 6-3 
TOMIC, Petar (SRB) 13 VASILJEVIC, Branislav (SRB) 6-2 6-2
ILIC, Luka (SRB) FAGO, Matteo (ITA) 7 6-3 6-0
JEVTIC, Slobodan (SRB) CERANIC, Oliver (AUS) 3-1 Retired 
MARJANOVIC, Predrag (SRB) WC FONG, Blade (AUS) 6-4 6-2
TEMUNOVIC, Bojan (SRB) 8 RISTIC, Stefan (SRB) 6-0 4-6 3-6
ZAFIROVIC, Djordje (SRB) PETROV, Dimitar (BUL) 1-6 1-6
BELAK, Robert (SRB) WC LAGO, Tommaso (ITA) 15 6-0 6-3    
2/3. kolo JOVANOVIC, Ognjen (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 3 3-6 0-6
VLAOVIC, Aleksandar (SRB) ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) 11 4-6 3-6
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) TOMIC, Petar (SRB) 13 6-3 6-1
ILIC, Luka (SRB) JEVTIC, Slobodan (SRB) 6-7 6-3 7-6
BELAK, Robert (SRB) WC PETROV,Dimitar (BUL) 6-2 6-3 
DJOKOVIC, Djordje (SRB) RAZBORSEK, Nik (SLO) 4 1-6 1-6
PERIC, Nebojsa (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 6-1 7-5
MARJANOVIC, Predrag (SRB) WC COOPER, Jonathon (AUS) 0-6 2-6
RISTIC, Stefan (SRB) SARI, Botond (HUN) 7-6(3) 6-3 
3/3. kolo PETRONIJEVIC, Uros (SRB) PERIC, Nebojsa (SRB) 6-3 2-0 Ret.
ILIC, Luka (SRB) COOPER, Jonathon (AUS) 6-2 4-6 6-4 
BELAK, Robert (SRB) WC RISTIC, Stefan (SRB) 6-1 6-1 
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) 11 JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 3 6-7(2) 2-6
Glavni zreb
1. kolo BELAK, Robert  (SRB) Q FILIPENKO, Viktor  (HUN) SE 4-6 4-6
PETROVIC, Danilo (SRB) [5] KONTIC, Nemanja (MNE) 7-5 6-3 
ILIC, Luka (SRB) Q SETKIC, Aldin (BIH) [4] 2-6 0-2 predaja
VUCIC, Ilija (SRB) WC MIJACEVIC, Marko (CRO) SE 6-7(3) 6-3 7-5 
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) Q JOTOVSKI, Tomislav (MKD) Q 3-6 6-4 7-5
OBRADOVIC, Vladimir (SRB) [7] DJOKOVIC, Marko (SRB) WC 4-6 6-1 2-6
CACIC, Nikola (SRB) [3] GABB, Richard (GBR) Q 6-0 6-3 
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) [8] ALEKSEENKO, Vadim (UKR) 4-6 1-6
DALJEV, Pavle (SRB) WC GORCIC, Ismar (BIH) 1-6 4-6
BJELICA, Ivan (SRB) [2] STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 6-2 6-4 
2. kolo VUCIC, Ilija (SRB) WC SETKIC, Aldin (BIH) [4] 3-6 2-6
PETROVIC, Danilo (SRB) [5] DELIC, Mate (CRO) 3-6 3-6
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) Q RAZBORSEK, Nik (SLO) Q 3-6 4-6
DJOKOVIC, Marko (SRB) WC ROSENZWEIG, Nicolas (FRA) 6-2 6-2
CACIC, Nikola (SRB) [3] SHORT, Matthew (GBR) 4-6 6-2 6-3 
BJELICA, Ivan (SRB) [2] GORCIC, Ismar (BIH) 3-6 6-3 6-3 
1/4 finale DJOKOVIC, Marko (SRB) WC CACIC, Nikola (SRB) [3] 6-3 6-7 2-6
BJELICA, Ivan (SRB) [2] KEKEZ, Duje (CRO) 6-4 1-6 6-3  
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB) [2] CACIC, Nikola (SRB) [3] 6-2 6-2
FINALE BJELICA, Ivan (SRB) [2] SETKIC, Aldin (BIH) [4] 2-6 1-6

Domzale, Slovenia, G4, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 2 slobodan
ĐUKIĆ, Aleksa (SRB) VOVK, Primoz (SLO) 0-6 1-6
2/3. kolo PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 2 LIPAUTZ, Fabian (AUT) 4-6 1-6
Glavni zreb
1. kolo VITOSEVIC, Luka (SRB) SVISTUNOV, Anton (RUS) 14 3-6 6-7(5)
MARKOVIC, Goran (SRB) 2 KURTZE, Bjorn (GER) LL 6-2 6-1
2. kolo MARKOVIC, Goran (SRB) 2 SERDARUSIC, Nino (CRO)  WC 2-6 4-6
     DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo BABUNSKI, Vanja (SRB) slobodna
2/3. kolo BABUNSKI, Vanja (SRB) SCURT, Rebeca Ruth (ROU) 6-3 6-2 
3/3. kolo BABUNSKI, Vanja (SRB) BRGLEZ, PIA (SLO) 3-6 2-6 
Glavni zreb
1. kolo NOVAKOVIC, Milica (SRB) WC DJURDJEVIC, Sara (SLO) Q 7-6(1) 6-7(5) 4-6
MITROVIC, Sara (SRB) BRGLEZ, PIA (SLO) Q 1-6 7-6(2) 2-6
PEJOVIC, Isidora (SRB) CHIKALKINA, Anastasia (RUS) 3 3-6 4-6
ACIMOVIC, Marijana (SRB) CORREIA, Laura (LUX) 1-6 2-6
PETROVIC, Bojana (SRB) DOVNIK , Zala (SLO) Q 3-6 6-3 2-6
MARINKOVIC, Bojana (SRB) ZIDANSEK, TAMARA (SLO) WC 7-5 1-6 2-6
PETROVIC, Julijana (SRB) WC SKOPAC, Klara (CRO) 1-6 3-6
IVKOVIC, Iva (SRB) TOMANOVA, Nikola (CZE) 15 0-1, predaja