Turniri od 30.06 – 06.07.

Turniri od 30.06 – 06.07.

Braunschweig, Germany, €106.5K+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) RAUCH, Felix (GER, WC) 6-3 4-6 6-1
2/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) MONEKE, Steven (GER) 6-2 6-2
3/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) GHEM, Andre (BRA, 2) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MECIR, Miloslav (SVK) 6-3 3-6 2-6
PAŠANSKI, Boris (SRB, LL) MARTERER, Maximilan (GER, WC) 3-6 6-4 6-7(8)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, SE) CARRENO BUSTA, Pablo (ESP, 2) 7-6(3) 7-6(3)
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, SE) ĐžUMHUR, Damir (BIH) 6-3 7-6(3)
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, SE) SCHWARTZMAN, Diego Sebastian (ARG, 5) 7-6(6) 4-6 7-5
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, SE) MATHIEU, Paul-Henri (FRA, 4) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
DŽUMHUR, Damir (BIH)
FARAH, Robert (COL)/
OSWALD, Philipp (AUT, 1)
7-6(4) 7-5
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
ĐžUMHUR, Damir (BIH)
DEMOLINER, Marcelo (BRA)/
MARX, Philipp (GER)
1-6 1-6

Montauban, France, $ 15,000 +H, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) CORIA, Federico (ARG, 7, Q,) 4-6 4-6

BELLA CUP, Torun, Poland, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 9) slobodna
2/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 9) ZHUPANSKA, Valeriya (UKR) 6-2 6-2
3/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 9) TIG, Patricia Maria (ROU, 2) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) MIKULČIĆ, Ema (CRO) 6-2 2-6 6-1
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) ADAMCZAK, Monique (AUS) 6-3 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) UBERALOVA, Petra (SVK) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KERIMBAYEVA, Kamila (KAZ) (4)
NJIRIĆ, Silvia (CRO)/
SAVIĆ, Ana (CRO)
4-6 6-7(1)
Prokuplje 2, Prokuplje, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PEJOVIĆ, Isidora (SRB) FRIDMAN, Olga (UKR) 0-6 1-6
ĆORTANOVAČKI, Milica (SRB) ARSHINKOVA, Petia (BUL) 0-6 0-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) EMULINA, Darta-Elizabete (LAT) 1-6 6-0 6-3
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) HUSAK, Regina (NED) 4-6, predaja
GRUBAČ, Sara (SRB) LJUBIĆ, Dunja (SRB) 6-2 6-1
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) LUKIĆ, Jelena (SRB) 6-7(2) 1-6
BABUNSKI, Vanja (SRB) OCHEVA, Victoria (BUL) 0-6 0-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 6-1 6-3
GLIGIĆ, Minja (SRB) ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB) 6-7(0) 2-6
PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) STOJANOVSKA, Tanja (MKD) 2-6 1-6
KOSTIĆ, Sara (SRB) MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) 6-0 6-0
STOJČIĆ, Nađa (SRB) IVKOVIĆ, Iva (SRB, WC) 4-6 0-6
SAVIĆ, Aleksandra (SRB) BAŠIĆ, Martina (CRO) 0-6 0-6
KOSTIĆ, Kristina (SRB) MILOJEVIĆ, Miljana (SRB) 7-6(4) 0-6 3-6
2/3. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, WC) KALEZIĆ, Nina (MNE) 2-6 1-2, ret.
MILOJEVIĆ, Miljana (SRB) USHAKOVA, Anastasia (RUS) 0-6 0-6
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) BARZO, Lilla (HUN) 0-6 0-6
ČEČEZ, Bojana (SRB) LUKIĆ, Jelena (SRB) 2-5, ret.
KOSTIĆ, Sara (SRB) BECCARIA, Valentina (ITA) 4-6 2-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) ZHELEVA, Viktoriya (BUL) 6-3 6-1
TASOVAC, Natalija (SRB) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) 0-6 0-6
STANKOVIĆ, Marija Vera (SRB) FRIDMAN, Olga (UKR) 0-6 1-6
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB) ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA) 6-1 6-0
AŠANIN, Nina (SRB) OCHEVA, Victoria (BUL) 1-6 5-7
GRUBAČ, Sara (SRB) AVANESYAN, Lusine (RUS) 0-6 2-3, ret.
3/3. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) 7-6(2) 6-1
ČEČEZ, Bojana (SRB) BECCARIA, Valentina (ITA) 6-7(3) 3-6
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB) FRIDMAN, Olga (UKR) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) GJORCHESKA, Lina (MKD, 1) 4-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ARSHINKOVA, Petia (BUL, Q) 4-6 4-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) PECKL, Kerstin (AUT) 6-7(5) 6-3 6-3
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) WIENEROVA, Lenka (SVK, 5) 6-7(1) 0-6
TOMIĆ, Danijela (SRB, WC) DUKIĆ, Dajana (SRB) 3-6 6-3 6-3
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, Q) 6-1 6-1
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 6) SAFRONENKA, Anita (BLR) 6-3 6-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) BOJANIĆ, Tamara (MNE, LL) 6-0 6-4
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) BECCARIA, Valentina (ITA, Q) 6-1 6-2
MARKOVIĆ, Mina (SRB, WC) AVANESYAN, Lusine (RUS, Q) 3-6 7-6(1) 4-6
KOZAROV, Katarina (SRB, WC) NANCARROW, Alexandra (AUS, 2) 3-6 1-6
2. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) WIENEROVA, Lenka (SVK, 5) 0-6 1-6
TOMIĆ, Danijela (SRB, WC) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 4) 0-6 1-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 6) RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) 6-4 6-2
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) 4-6 4-6
1/4 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) IANCHUK, Elizaveta (UKR) 3-6 2-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 6) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 4) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
BAŠIĆ, Martina (CRO)
PEJOVIĆ, Isidora (SRB)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)
6-0 4-6 10-5
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN) (4)
BOJANIĆ, Tamara (MNE)/
USHAKOVA, Anastasia (RUS)
6-4 6-4
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
ČALUK, Nerma (BIH)
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)
6-2 6-4
DUKIĆ, Dajana (SRB)/
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB)/
MILOJEVIĆ, Miljana (SRB)
6-0 6-0
1/4 finale MARKOVIĆ, Mina (SRB)/
BAŠIĆ, Martina (CRO)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
NANCARROW, Alexandra (AUS) (1)
M.M/M.B. predale
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN) (4)
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
ČALUK, Nerma (BIH)
7-5 6-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDŽELAŠ, Dea (BIH) (3)
DUKIĆ, Dajana (SRB)/
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)
6-4 6-4
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
WIENEROVA, Lenka (SVK) (2)
FRIDMAN, Olga (UKR)/
IANCHUK, Elizaveta (UKR)
3-6 4-6
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN) (4)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
NANCARROW, Alexandra (AUS)(1)
2-6 1-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDŽELAŠ, Dea (BIH) (3)
FRIDMAN, Olga (UKR)/
IANCHUK, Elizaveta (UKR)
6-7(4) 4-6
Jolie Ville Golf F25 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB, WC) DU, Rui (CHN, Q) 4-6 0-6
LUKIĆ, Vojislava (SRB) ABAZA, Jan (USA, 4) 2-6 1-6
TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) STITELER, Alexandria (USA) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
POPIVODA, Mila (SRB)
KULIKOVA, Valentina (RUS)/
SHAULSKAYA, Anastasia (RUS)
3-6 3-6
Reinert Open, Versmold, Germany, $ 50,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) MORDERGER, Yana (GER) 3-6 6-3 6-1
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) GERLACH, Katharina (GER) 6-0 6-3
3/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) KORASHVILI, Oleksandra (UKR) 3-6 4-6

Ex Pilsen Wilson Cup, Plzen, Czech Republic, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 4) Slobodan
2/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 4) BEDNARCZYK, Dylan (CAN) 7-6(9) 6-1
3/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 4) VRBA, Daniel (CZE) 7-6(4) 6-4
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) THOMSON, Bjorn (IRL) 6-1 6-4
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, Q) BONACIA, Federico (ITA) 3-6 1-6
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) RIKL, Patrik (CZE, WC) 6-2 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) KOPRIVA, Vit (CZE, Q) 3-6 6-0 6-3
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) VASA, Eero (FIN) 6-4 6-2
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) NAGAL, Sumit (IND, 2) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
B.KOUZMINE, Constantin (FRA)
KOTOV, Pavel (RUS)/
RODIONOV, Jurij (BLR)
6-7(5) 4-6
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
CHUMAK, Vladyslav (UKR)
NIKLAS SALMINEN, Patrik (FIN)/
VASA, Eero (FIN)
7-6(6) 5-7 10-5
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
CHUMAK, Vladyslav (UKR)
CUNHA SILVA, Felipe (POR)/
RONCALLI, Simone (ITA) (4)
6-7(5) 1-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) NOVOTNA, Karolina (CZE, 7) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
KRUZHKOVA, Daria (RUS) (3)
FILIP, Katerina (SWE)/
NOVIKOVA, Maria (RUS)
6-0 6-1
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
KRUZHKOVA, Daria (RUS) (3)
BEKEFI, Bianka (HUN)/
MIKLOVA, Barbora (CZE)
6-3 6-4
1/2 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
KRUZHKOVA, Daria (RUS) (3)
JABLONOVSKA, Jana (SVK)/
KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE) (1)
6-2 4-6 7-10
Biesterbos Open 2014, Castricum, Netherlands, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo ALEKSIĆ, Nikola (SRB) GAAL, Valentijn (NED) 6-4 6-1
2/3. kolo ALEKSIĆ, Nikola (SRB) CONSALVO, Nathanael (AUS, 4) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB) FENNE, Siem (NED, WC) 1-6 6-1 6-3
ALEKSIĆ, Nikola (SRB, LL) OAKLEY, Luke (GBR) 0-6 0-6
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB) ROBERTS, Justin (BAH, 12) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
LAUBSER, Brandon (RSA)
BERGS, Zizou (BEL)/
DAELS, Lukas (BEL)
6-2 6-2
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
LAUBSER, Brandon (RSA)
DOUGAZ, Aziz (TUN)/
KILANI, Majed (TUN) (3)
6-7(5) 6-2 10-2
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
LAUBSER, Brandon (RSA)
MOONEN, Tom Floris (NED)/
STEVENS, Bart (NED)
6-4 6-3
1/2 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
LAUBSER, Brandon (RSA)
BARRIOS VERA, Marcelo Tomas (CHI)/BLANCH, Ulises (USA, 1) 6-2 4-6 11-9
FINALE GRBIĆ, Filip (SRB)/
LAUBSER, Brandon (RSA)
KOSTIN, Viktor (GER)/
ROBERTS, Justin (BAH, 6)
6-7(5) 4-6
HEAD Cup Bruchkobel, Bruchkoebel, Germany, G4, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) ZIEGLER, Stefanie (GER) 3-6 6-2 6-4
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) PJANIĆ, Nikolina (CRO, Q) 6-2 7-5
3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) MARKOVA, Johana (CZE) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DEFFLAND, Leonie (GER) (8)
JANIS, Grace (GER)/
JANIS, Michelle (GER)
J.G/J.M. Predale
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DEFFLAND, Leonie (GER) (8)
DOBRONEVSKAYA, Sofya (RUS)/
KAERCHER, Catiana (GER)
6-1 7-6
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DEFFLAND, Leonie (GER) (8)
LEWIS, Jade (NZL)/
SABE, Alexandra (USA) (3)
7-5 5-7 10-4
1/2 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DEFFLAND, Leonie (GER) (8
SHYTKOUSKAYA, Nika (BLR)/
SKABELKA, Anna (BLR)
5-7 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1/4 finale MILANOVIĆ, Dušan (SRB) PATE, Samuel (SLO) 6-2 6-4
1/2 finale MILANOVIĆ, Dušan (SRB) SHARIPOV, Marat (RUS) 1-6 2-6
European Summer Cups 2014, GF U14, FINALE, Loano, Italy
04.07.-06.07. Satnica
DEVOJČICE U14
Glavni žreb: Poland, Romania, Russia, Srbija, Spain, Slovenia, Switzerland, Ukraine
1/4 finale SRBIJA 1-2 ŠPANIJA
VUKOVIĆ, Jovana ARIAS MANJON, Paula 2-6 6-2 3-6
DANILOVIĆ, Olga MOLINA MEGIAS, Carlota 6-2 6-3
DANILOVIĆ, Olga/
VUKOVIĆ, Jovana
ARIAS MANJON, Paula/
MOLINA MEGIAS, Carlota
6-1 0-6 5-7
5-8. mesto SRBIJA 0-3 RUSIJA
VUKOVIĆ, Jovana POTAPOVA, Anastasia 0-6, ret.
DANILOVIĆ, Olga PERVUSHINA, Olesya 4-6 1-6
DANILOVIĆ, Olga/
RISTIĆ, Teodora
  – MAKAROVA, Tatiana/
POTAPOVA, Anastasia
W/O
7-8. mesto SRBIJA 2-1 SLOVENIJA
RISTIĆ, Teodora GAL, Anja 6-3 3-6 6-4
DANILOVIĆ, Olga JUVAN, Kaja 1-6 3-6
DANILOVIĆ, Olga/
RISTIĆ, Teodora
  – JUVAN, Kaja/
GAL, Anja
7-5 6-2
European Summer Cups 2014, GQ U14, Grupa “B”, Saint Valery En Caux, France
29.06.-01.07. Satnica
DEVOJČICE
Qualifying B: Austria, Croatia, France, Germany, Norway, Poland, Slovak Republic, Srbija
1/4 finale France G14   – Slovakia G14 0-3
Croatia G14 Germany G14 2-1
Norway G14 Poland G14 0-3
SRBIJA G14 AUSTRIJA G14 2-1
VUKOVIĆ, Jovana GRIESSNER, Elena 2-6 6-0 1-6
DANILOVIĆ, Olga KOLLER, Arabella 6-3 6-2
DANILOVIĆ, Olga/
VUKOVIĆ, Jovana
GEISSLER, Nina/
GRIESSNER, Elena
6-2 6-4
1/2 finale Croatia G14  – Poland G14 1-2
SRBIJA G14  – SLOVAKIA G14 2-1
VUKOVIĆ, Jovana PETROVICKA, Klara 6-7(0) 4-6
DANILOVIĆ, Olga PILLAROVA, Alexandra 7-6(3) 4-6 6-1
DANILOVIĆ, Olga/
VUKOVIĆ, Jovana
 – SENKAROVA, Adriana
PETROVICKA, Kiara
6-4 6-2
FINALE (Q) SRBIJA G14  – POLAND G14 1-2
RISTIĆ, Teodora RUTKOWSKA, Wiktoria 2-6 3-6
DANILOVIĆ, Olga SWIATEK, Iga 6-2 6-0
DANILOVIĆ, Olga/
VUKOVIĆ, Jovana
  – HERTEL, Ania/
RUTKOWSKA, Wiktoria
6-0 2-6 6-7(4)
European Summer Cups 2014, BQ U14, Grupa “B”, Royan, France
Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb:Croatia, France, Hungary, Moldova, Portugal, Russia, Slovenia, Srbija
1/4 finale Russia B14 Moldova B14 3-0
Croatia B14 France B14 0-3
Slovenia B14 Portugal B14 1-2
SRBIJA B14 HUNGARY B14 1-2
POPOVIĆ, Mihailo KHIN, Daniel 5-7 5-7
MILADINOVIĆ, Marko VOROS, Mate 6-3 5-7 6-7(3)
MILADINOVIĆ, Marko/
POPOVIĆ, Mihailo
KEKI, Mark/
VOROS, Mate
4-6 6-3 13-11
5-8. mesto Moldova B14 Croatia B14 1-2
SRBIJA B14 SLOVENIJA B14 1-2
POPOVIĆ, Mihailo KOMAC, Rok 6-7(4) 0-6
MILADINOVIĆ, Marko KUPCIC, Jan 6-2 6-1
MILADINOVIĆ, Marko/
GAŽO, Stefan
PODLIPNIK, Matic/
KOMAC, Rok
3-6 4-6
7-8. mesto SRBIJA B14 MOLDOVA B14 2-1
GAŽO, Stefan DONTU, Vasilii 4-6 4-6
MILADINOVIĆ, Marko VITCOV, Alexandr 6-3 6-3
GAŽO, Stefan/
MILADINOVIĆ, Marko
  – DONTU, Vasilii/
VITCOV, Alexandr
6-2 6-1
Sport Palace Cup 16&Under, Sliven, Bulgaria, C3, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
Nikola Dimitrijević (3)
Glavni žreb
1/4 finale DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB, LL) FARIA CARVALHO, Joao (POR, Q) 3-6 2-6
Bucharest, Romania, C3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Katarina Dražić; 2.k. Sara Čvorović
KRKA Cup, Otočec ob Krki, Slovenia, C3, U12