Turniri od 30.05 – 05.06.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS ROLAND GARROS

 

BOL OPEN, Bol, Croatia, $115.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SHINIKOVA, Isabella (BUL, Q) 7-5 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) HIBINO, Nao (JPN, 4) 2-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
VRLJIĆ, Ana (CRO)
KOSTOVA, Elitsa (BUL)/
VICKERY, Sachia (USA)
2-6 6-7(3)

UNICREDIT CZECH OPEN, Prostejov, Czech Republic, 106.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) VAJDA, Peter (SVK) 6-4 7-6(4)
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) PODLIPNIK-CASTILLO, Hans (CHI, 6) 6-3 6-2
3/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) DEMOLINER, Marcelo (BRA) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) MOLCAN, Alex (SVK, WC) 6-4 6-3
KRSTIN, Peđa (SRB) FUCSOVICS, Marton (HUN, Q) 4-6 0-2, predaja
JANKOVIĆ, Miki (SRB, LL) VESELY, Jiri (CZE, 3) 6-7(4) 7-6(8) 5-7
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) VESELY, Jiri (CZE, 3) 6-7(5) 3-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
DŽUMHUR, Damir (BIH)
KONECNY, Michal (CZE)/
SAFRANEK, Vaclav (CZE)(WC)
6-0 2-6 5-10

SARAJEVO OPEN 2016, Sarajevo, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) GRUBIŠIĆ, Andrej (BIH) 6-3 2-6 6-3
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 4) slobodan
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) slobodan
RAJIĆ, Dušan (SRB) slobodan
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) slobodan
2/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) ZGOMBIC, Fran Zvonimir (CRO, 3) 6-4 6-4
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 4) RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-2 6-3
RAJIĆ, Dušan (SRB) MARUSCAK, Matej (SVK, 7) 1-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) MUJEZINOVIĆ, Azur (BIH) 6-0 6-1
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH) 6-2 6-3
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 4) BILIC, Feda (AUS) 6-2 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) TASEVAC, Benjamin (USA) 6-7(7) 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) DANCEVIC, Frank (CAN, 1) 4-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) LEITE, Wilson (BRA, 8) 3-6 6-7(1)
KOLARIĆ, Igor (SRB, WC) NIKOLIĆ, Miloš (SRB, LL) 6-3 6-2
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, WC) 6-1 6-2
ILIĆ, Luka (SRB, 5) FILIPENKO, Viktor (HUN, Q) 4-6 6-4 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) TASEVAC, Benjamin (USA, Q) 6-3 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB) PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) 6-3 6-4
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) KEKEZ, Duje (CRO, 2) 7-6(4) 2-6 6-7(3)
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) EJUPOVIĆ, Elmar (GER) 6-2 4-6 5-7
KOLARIĆ, Igor (SRB, WC) PUODZIUNAS, Scott (AUS, Q) 1-6 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q)  FILIPENKO, Viktor (HUN, Q) 6-4 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
6-3 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
GOJO, Borna (CRO)
BILIĆ, Feda (AUS)/(WC)
TASEVAC, Benjamin (USA)
2-6 3-6
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
DANČEVIĆ, Frank (CAN)
DŽUMHUR, Zlatan (CRO)/
VILOGORAC, Nedim (BIH)(WC)
6-2 6-0
KOLARIĆ, Igor (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)/
SERDARUSIĆ, Nino (CRO)(3)
1-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
OFNER, Sebastian (AUT)
ILIĆ, Luka (SRB)/
PICHLER, David (AUT)
4-6 2-6
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
SABANOV, Ivan (CRO)/
SABANOV, Matej(CRO, 1)
W/O
ILIĆ, Luka (SRB)/
PICHLER, David (AUT)
LEITE, Wilson (BRA)/
LINDELL, Christian (SWE)(2)
W/O
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
DANČEVIĆ, Frank (CAN)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)/
SERDARUSIĆ, Nino (CRO)(3)
6-4 4-6 10-5
ITA F13, Padova, Italy, $10.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) WEIDINGER, Dominic (AUT, Q) 7-6(4) 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) GIACALONE, Omar (ITA) 3-6 6-4 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) VIOLA, Matteo (ITA, 2) 6-7(2) 4-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
TROMBIN, Edoardo (ITA)(WC)
DELLA TOMMASINA, Davide (ITA)/
TATLOT, Johan Sebastien (FRA)
6-3 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
TROMBIN, Edoardo (ITA)(WC)
BANES, Maverick (AUS)
VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS) (1)
4-6 3-6
HAMMAMET OPEN, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MARGAROLI, Luca (SUI) 6-4 6-3
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) LARANJA, Augusto (BRA, Q) 6-1 6-0
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) SINICROPI, Riccardo (ITA, 8) 6-2 6-0
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) TRUSENDI, Walter (ITA) 6-2 5-7 6-4
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) GARIN, Christian (CHI, 3) 4-6 6-2 0-6

Vásárhely Open, Hodmezovasarhely, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 10) SZABO, Klaudia (HUN) 6-1 6-0
SPREMO, Milana (SRB, 5) slobodna
BONIĆ, Barbara (SRB, 13) CHAVARRIA PEREZ, Claudia (ESP) 6-0 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 15) KALVSKA, Anna Maria (CZE) 6-1 6-1
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) ZERIU, Patricia (ROU) 6-3 6-0
2/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 10) LUKACS, Vanda (HUN, 4) 6-3 6-4
SPREMO, Milana (SRB, 5) BONIĆ, Barbara (SRB, 13) 3-6 6-4 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 15) FRECH, Magdalena (POL, 6) 2-6 4-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) WERNER, Caroline (GER, 14) 6-2 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE) 6-7(4) 1-6
SPREMO, Milana (SRB, Q) SRAMKOVA, Rebecca (SVK, 5) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
KHAZANIUK, Deniz (ISR)
BUKTA, Agnes (HUN)/
DASCALU, Nicoleta Catalina (ROU)
6-4 4-6 6-10
Baku Cup Futures 2, Baku, Azerbaijan, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) DIK, Emine (AZE, WC) 6-0 6-0
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) KONONOVA, Maria (RUS, Q) 6-3 7-5
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) TAN, Stefanie (SIN, Q) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TAN, Stefanie (SIN)
MALIKOVA, Katya (UKR)/
URZHUMOVA, Valeriya (RUS)
7-5 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TAN, Stefanie (SIN)
PRADOVA, Martina(CZE)/
TONA, Miriana (ITA, 4)
6-4 6-0
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TAN, Stefanie (SIN)
BARDINA, Vasilisa (RUS)/
ISAEVA, Anzhelika (RUS)
6-3 6-7(3) 10-6
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TAN, Stefanie (SIN)
BEKKER, Kseniia (RUS)/
SILICH, Alina (RUS)(2)
3-6 4-6
GALATI, ROU $10,000, Galati, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) slobodna
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) SOTTILE, Valentina (ITA) 6-4 6-2
2/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) ONITA, Paula Mihaela (ROU) 2-6 3-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) GAVRILOVICI, Ana-Maria (ROU) 3-6 1-6
HAMMAMET OPEN, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) TURKI, Rayen (TUN, Q) 6-1 6-1
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) DAVESNE, Kassandra (FRA, 5) 6-7(6) 6-2 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) KOTELESOVA, Barbara (SVK, Q) 7-5 6-0
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) COPPOLA, Claudia (ITA) 6-0 6-0
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB) SUVRIJN, Jade (FRA, 6) 6-1 6-0
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
JANUSKOVA, Petra (CAN)
slobodne
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
JANUSKOVA, Petra (CAN)
CHERNETSOVA, Darya (BLR)/
KLYUEVA, Ekaterina (KAZ)(3)
6-4 6-2
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
JANUSKOVA, Petra (CAN)
DAVESNE, Kassandra (FRA)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(2)
W/O
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) RACHENKO, Yelyzaveta (UKR) 6-1 6-0
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) NOVOTNA, Natalie (CZE) 2-6 5-7

Roland Garros Junior French Championships, Paris, France, GA, šljaka
GS ROLAND GARROS 2016
TIRANA OPEN U18, Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, 8) JOFFRE, Pierre (FRA, Q) 1-6 4-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) POPOVSKI, Gjorgji (MKD, 3) 6-3 6-2
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) IVANOV, Simon Anthony (BUL, 2) 0-6 6-3 6-1
2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) TONG, Sebastian (GBR) 6-3 6-4
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) CRESPI, Nicolo (ITA) 2-6 4-6
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) REBECCHINI, Federico (ITA, 5) 6-4 4-6 6-3
1/2 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) GRANT, William (USA, 1) 1-6 3-6
Dubl
1/2 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
KUSESKI, Mihail (MKD)
MANZONE, Vittorio (ITA)/
PECORELLA, Andrea (ITA)(4)
4-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) ZAGANJOR, Alabina (MNE) 6-1 6-3
2/2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) URELLI RINALDI, Valentina (ITA) 1-6 6-4 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TORNEO U16 – FOLIGNO, Foligno, Italy, U16, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Luka Dragoljić
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Teodora Ristić (2)
MEMORIJAL GORAN TANOVIC 2016, Tuzla, Bosnia and Herzegovina, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Petar Teodorović; 3. kolo: Aleksa Marđonović (16)
1/4 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, 6) ATMANE, Terence (FRA, 1) 1-6 4-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) JAKIĆ, Marino (CRO, 12) 7-6(3) 7-5
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) KRUMICH, Martin (CZE, 2) 5-7 2-6
Dubl
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/(2)
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)
ERCEG, Lovre (CRO)/(3)
RAIČEVIĆ, Danilo (MGO)
6-1 4-6 3-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Natalija Đukić (13), Staša Vasić
Ábris Cup, Budapest, Hungary, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Dragan Ćuruvija
Glavni žreb
2. kolo: Filip Mandović
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Milica Durić
BITOLA Open 2016 U 14, Bitola, FYR Macedonia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Vuk David Stramput; 3. kolo: Filip Nenadović (10)
1/4 finale TRUNIĆ, Dušan (SRB, 6) BUKERIKJ, Berk (MKD, 4) 6-2 6-7(5) 6-1
1/2 finale TRUNIĆ, Dušan (SRB, 6) RADONJANIN, Vedran (MKD, 2) 7-5 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale TRUNIĆ, Dušan (SRB)/(2)
POPOVSKI, Damjan (MKD)
BUKERIKJ, Berk (MKD)/
MRKEV, Boris (MKD)
6-1 7-6(5)
FINALE TRUNIĆ, Dušan (SRB)/(2)
POPOVSKI, Damjan (MKD)
JANULOVSKI, Gjorgji (MKD)/
RADONJANIN, Vedran (MKD)(1)
1-6 4-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Anastasija Stojanović; 3. kolo: Julija Radenković (11)
IV SÁNCHEZ-CASAL KIDS CUP, Barcelona, Spain, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Marković
HAI Cup U12, Arad, Romania, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB) BALTA, Bryan Cristian (ROU) 6-2 6-1
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB) VOICAN, Andrei (ROU) 6-2 6-1
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB) FATU, Alin Mihai (ROU) 6-3 6-1
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POP, Darius Florin (ROU)
FATU, Alin Mihai (ROU)/
GHEORGHE, David Alexandru (ROU)
6-3 2-6 10-8
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POP, Darius Florin (ROU)
OROSZ, Botond (HUN)/
URBAN, Tamas (HUN)
6-4 6-0