Turniri od 30.04 – 06.05.

Turniri od 30.04 – 06.05.

ATP250 Beograd, Srbija, € 418,700, šljaka
Kvalifikacije 
1. kolo JANKOVIC, Miki SRB RAM, Rajeev USA 1 6-4 2-6 4-6 

KRSTIN, Pedja SRB MEKTIC, Nikola CRO 3-6 6-7(5)

CONKIC, Boris SRB GOMEZ-HERRERA, Carlos ESP 2-6 3-6
RAJIC, Marko SRB WC VEIC, Antonio CRO 2 1-6 0-6

STOJISAVLJEVIC, Sasa SRB BEDENE, Aljaz SLO 3-6 3-6

BOZOLJAC, Ilija SRB OBRADOVIC, Vladimir SRB 6-4 6-2
CACIC, Nikola SRB COPIL, Marius ROU 8 6-4 7-5 

ZEKIC, Miljan SRB LUNCANU, Petru-Alexandru ROU 6-1 4-6 6-4 

DJOKOVIC, Djordje SRB WC OUANNA, Josselin FRA 6 4-6 2-6 
2. kolo BOZOLJAC, Ilija SRB CACIC, Nikola SRB 7-6(2) 7-6(3)

ZEKIC, Miljan SRB SCHWANK, Eduardo ARG 4 4-6 4-6
3. kolo BOZOLJAC, Ilija SRB BEDENE, Aljaz SLO 3 4-6 1-6
Singl
1. kolo DJOKOVIC, Marko SRB WC HANESCU, Victor ROU 3-6 1-6
LAJOVIC, Dusan SRB WC DONSKOY, Evgeny RUS WC 7-5 6-4
2. kolo LAJOVIC, Dusan SRB WC SOUZA, Joao BRA 2-4 pred.

WTA International, Estoril, Portugal,  $220,000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo KRUNIC, Aleksandra SRB FORETZ GACON, Stephanie FRA 2 5-7 5-7
WTA International, Budapest, Hungary,  $220,000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana SRB 1 TABAK, Romana SVK 2-6 6-2 4-6

 Wiesbaden, Germany, $10,000, šljaka  
LIVESCORE
Kvalifikacije
1. kolo BONIC, Barbara (SRB) SIEDLISKA, Natalia (POL) 9  5-7 6-7(5)
STAMENKOVIC, Dunja (SRB) RINK, Jennifer (GER)  6-2 6-3
2. kolo STAMENKOVIC, Dunja (SRB)  –  DANILINA, Anna (KAZ) 8  2-6 2-6
Singl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) SIEGEMUND, Laura (GER) 4 5-7 4-6
Antalya-Ihtisas, Turkey, $10,000, tvrda podloga
Kvalifikacije
2. kolo DALJEV, Pavle (SRB DUCOURAU, Loic (FRA) 2 2-6 0-6 
Sanremo, Italy, $10,000, šljaka  
Singl
1. kolo  PETROVIĆ, Danilo (SRB)  –  DUBAIL, Julien (BEL) 6 6-2 4-6 0-6
Doboj, Bosnia/Herzegovina, $10,000, šljaka 
Kvalifikacije
1. kolo ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) 10 BILIC, Ante (CRO) 5-7 6-3 3-6
VUCKOVIC, Vuk (SRB) PORCIC, Denis (BIH) 3-6 5-7
OPANCINA, Andeja (SRB) TERNAR, Tomislav (SLO) 5 1-6 3-6
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) SVJETLICIC, Matej (CRO) 6-3 6-1
PERIC, Nebojsa (SRB) DELIC, Mate (CRO) 6 1-6 4-6
LAZIC, Nemanja (SRB) RITZ, Kresimir (CRO) 7 3-6 2-6
VELICKOVIC, Milos (SRB) MANDIC, Bruno (CRO) 0-6 2-6
TRECAKOV, Strahinja (SRB) KUSHAKOV, Alexandr (UKR) 8 3-6 2-6
JOKIC, Djordje (SRB) WC DJURIC, Sandro (BIH) 6-1 6-3
JEVTIC, Slobodan (SRB) SRKALA, Tim (SUI) 4-6 6-7(3)
2. kolo PETRONIJEVIC, Uros (SRB) URBANIJA, Mike (SLO) 16 6-4 0-6 4-6 
JOKIC, Djordje (SRB) WC KUSHAKOV, Alexandr (UKR) 8 3-6 6-7(5) 
Singl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) MIRTEA, Cristian (ROU) LL 6-2 6-1
TEPAVAC, Marko (SRB) WC TOPIĆ, Joško (CRO) 6-3 6-7(3) 1-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) WC  – PROPST, Bjorn (AUT) Q 5-7 1-6
TOMIĆ, Petar (SRB) WC  – HELLER, Peter (GER) 0-6 4-6 
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)  – SKOLOUDIK, Jiri (CZE) 7 6-3 6-4
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)  – REYNET, Florian (FRA) 4 6-7(9) 3-6
Celaya, Mexico, $10,000, tvrda podloga
Kvalifikacije
2. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) 5 ARAMBURU, Aitor (MEX) 6-1 6-2
3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) 5 ZELBA, Marious (AUS) 12 2-6 2-6

36th Sibiu-Medias Sen Junior ITF Tournament, Romania, Grade 2, šljaka
Devojčice
Kvalifikacije
1. kolo DUKIC, Dajana (SRB) slobodna
2. kolo DUKIC, Dajana (SRB) PREOTESCU, Irina Elena (ROU) WC  3-6 4-6
Singl
 1. kolo  DŽINIĆ, Jelena (SRB)  – GRADINARU FOMETESCU, Andreea (ROM) WC 2-6 1-6 
Dečaci
Kvalifikacije
1. kolo DJERE, Laslo (SRB) 1 ISPAS, RARES (ROU) 6-0 6-3
2. kolo DJERE, Laslo (SRB) 1 JERCA, Dragos (ROU) 6-4 6-3
3. kolo DJERE, Laslo (SRB) 1 LEAHU, Teodor (ROU) 6-2 6-2
Singl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) 1  – BORZA, Bogdan (ROU) WC 6-1 6-1 
MARKOVIĆ, Goran (SRB) MARIN, Bogdan (ROU) LL 6-2 6-1 
ĐERE, Laslo (SRB) 3 FRUNZA, Nicolae (ROU) WC 6-1 5-7 6-7(11) 
STIPČIĆ, Filip (SRB) CIORCILA, Patrick (ROU) 5 2-6 1-6 
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) 1 ANDRIUC, Paul Rares (ROU) 6-2 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB) BIRO, Andre HUN 4-6 5-7
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) 1  – HARRIS, Billy (GBR) 7 7-5 6-1
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) 1  – APOSTOL, Bogdan (ROU) WC 6-3 2-6 3-6
Daytona Beach, USA, Grade 4, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo MINIC, Marko (SRB) KRAL, Jonah (USA) 1-6 1-6