Turniri od 30.04 – 06.05.

TEB BNP Paribas Istanbul Open, Istanbul, Turkey , ATP 250, €426.145, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) ISTOMIN, Denis (UZB) 7-6(5) 7-6(6)
TROICKI, Viktor (SRB, 6) TOMIĆ, Bernard (AUS, WC) 3-6 6-0 7-5
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MILLMAN, John (AUS) 6-4 6-0
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) SEPPI, Andreas (ITA, 3) 6-3 6-7(4) 6-3
TROICKI, Viktor (SRB, 6) DUTRA SILVA, Rogerio (BRA) 2-6 3-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) CHARDY, Jeremy (FRA) 6-4 6-7(3) 2-6
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB) LORENZI, Paolo (ITA, 5) 6-7(5) 7-5 7-6(3)
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB) JAZIRI, Malek (TUN) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
BERRETTINI, Matteo (ITA)/
LORENZI, Paolo (ITA)
6-2 6-2
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
MATKOWSKI, Marcin (POL)/
SHARAN, Divij (IND)(2)
W/O
 BMW Open by FWU, Munich, Germany, ATP 250, €501.345, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
KARLOVIĆ, Ivo (CRO)
GILLE, Sander (BEL)/
VLIEGEN, Joran (BEL)
6-7(4) 6-4 10-8
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
KARLOVIĆ, Ivo (CRO)
DODIG, Ivan (CRO)/
RAM, Rajeev (USA)(2)
3-6 6-3 7-10

Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Rabat, Morocco , WTA International, €$250.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) ARRUABARRENA, Lara (ESP) 6-2 6-7(0) 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) SORRIBES TORMO, Sara (ESP) 6-3 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) BADOSA GIBERT, Paula (ESP, Q) 6-2 1-0, ret.
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) TOMLJANOVIĆ, Ajla (AUS) 5-7 2-6

Glasgow Trophy, Glasgow, Great Britain, €85.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) GRANOLLERS, Gerard (ESP) 7-6(4) 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) VANNI, Luca (ITA) 4-6 7-6 6-7
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
VANNI, Luca (ITA)
BRANDS, Daniel (GER)/
KERN, Robin (GER)(A)
3-6 6-3 10-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
VANNI, Luca (ITA)
HELIOVAARA, Harri (FIN)/
KARLOVSKIY, Evgeny (RUS)(4)
3-6 6-7(2)
Puerto Vallarta Open, Puerto Vallarta, Mexico, €$75.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) ESCOBAR, Gonzalo (ECU) 6-3 1-6 6-2
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) HUMBERT, Ugo (FRA) 6-4 3-6 6-3
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) PAVIĆ, Ante (CRO) 6-3 6-2
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP) 6-3 6-3
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) MENENDEZ MACEIRAS, Adrian (ESP, 1) 6-1 5-7 3-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PAVIĆ, Ante (CRO)
MOUSLEY, Bradley (AUS)/
STATHAM, Rubin (NZL)(3)
6-3 7-5
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PAVIĆ, Ante (CRO)
DIAZ-F., Christopher (GUA)/
DUTRA DA S., Daniel (BRA)(A)
6-3 6-4
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PAVIĆ, Ante (CRO)
ESCOBAR, Gonzalo (ECU)/
SANCHEZ, Manuel (MEX)
 6-3 3-6 13-11
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PAVIĆ, Ante (CRO)
LOCK, Benjamin (ZIM)/(4)
ROMBOLI, Fernando (BRA)
6-7(2) 6-4 10-5
Prosperita Open 2018, Ostrava, Czech Republic, €64.000, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) BRUNNER, Pascal (AUT) 6-4 7-5
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) BOURGUE, Mathias (FRA, 2) 2-6 3-6
Savannah Challenger, Savannah, GA, U.S.A., €75.000, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) CORIA, Federico (ARG, Q) 4-6 4-6

KUNMING OPEN, Anning, China, WTA 125K, $250.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) LU, Jiaxi (CHN) 6-2 6-1
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) GUMULYA, Beatrice (IND) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) WICKMAYER, Yanina (BEL, 3) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OZEKI, Michika (JPN)
HANATANI, Nagi (JPN)/
KUKHARCHUK, Nika (RUS)
3-6 7-5 1-10

Egypt Men’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) LOMBE, Harrison (AUS) 6-4 2-6 6-4
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) EXPOSITO, Adrian (ESP, 16) 6-7(5) 2-6
Jerba Open 2018, Jerba, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) DU PREEZ, Ruan (RSA, Q) 6-2 6-1
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) PULGAR GARCIA, Jaime (ESP, 5) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FARREN, Connor (USA)(2)
PULGAR-G., Jaime (ESP)/
VIDAL A., Jose Fco. (ESP)
4-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15. 000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) ILIEV, Nicolay (BUL) 6-0 6-1
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) PONGRATZ, Maxi (AUT) 3-6 2-6
2/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) PIROLT, Pietro (AUT) 7-5 6-2
3/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) VOINEA, Cristian F. (ROU) 3-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) KOROVIN, Mikhail (RUS) 6-0 6-2
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) DELIĆ, Mate (CRO, 4) 6-3 6-7(2) 0-6
UGPRO TENNIS EVENTS, Kampala, Uganda, $15. 000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) WAKITA, Shunsuke (JPN) 6-3 7-6(5)
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) RAI, Ajeet (NZL, Q) 7-5 6-4
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) BOCCHI, Lorenzo (ITA) 6-0 7-5
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) LOFFHAGEN, George (GBR, Q) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KAZA, V. Sharma (IND)(1)
BHUYAN, Ansu (IND)/
PUNGLIYA, Jayesh (IND)
6-2 6-2
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KAZA, V. Sharma (IND)(1)
PARKER, Jordan (USA)/
WARD, Emmett (USA)
6-4 6-2
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KAZA, V. Sharma (IND)(1)
CHERUKU, Vasisht (IND)/
DEV, S.D.Prajwal (IND)
6-3 7-5
FINALE MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KAZA, V. Sharma (IND)(1)
ANAND, Kunal (IND)/(2)
SAMAHA, Giovani (LBN)
3-6 6-2 8-10
Vietnam F1 Futures – Vietravel Cup,  Thua Thien Hue, Vietnam, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) KUSHNIROVICH, Gary (USA) 6-4 6-2
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) HALEBIAN, Alexios (USA, 2) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(4)
WONG, Hong Kit (HKG)
WONG, Chun Hun (HKG)/
YEUNG, Pak Long (HKG)
3-6 6-3 3-10

O1 Properties Ladies Cup 2018, Khimki, Russia, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) VISHNEVSKAYA, Ekaterina (RUS) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) RUBINI, Stefania (ITA) 5-7 6-2 6-3
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) GASANOVA, Anastasia (RUS) 6-1 6-1
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KHAZANIUK, Deniz (ISR) 5-7 4-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) DETIUC, Anastasia (CZE, WC) 6-0 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) RODIONOVA, Arina (AUS, 4) 6-4 6-3
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) RADANOVIĆ, Dejana (SRB) 7-5 3-6 6-2
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 8) NICULESCU, Monica (ROU, 1) 3-6 1-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) DIATCHENKO, Vitalia (RUS, 5) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DZALAMIDZE, Natela (RUS)(1)
POTAPOVA, Anastasia (RUS)/
VOSKOBOEVA, Galina (KAZ)
6-4 6-2
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(4)
ABDURAIMOVA, Nigina (UZB)
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/
VAN DER HOEK, Rosalie (NED)
5-7 6-2 2-10
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DZALAMIDZE, Natela (RUS)(1)
GASPARYAN, Margarita (RUS)/
LANSERE, Sofya (RUS)(WC)
4-6 6-4 10-3
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DZALAMIDZE, Natela (RUS)(1)
DOROSHINA, Olga (RUS)/(3)
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)
3-6 4-6
Tbilisi Cup 2018, Tbilisi, Georgia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) slobodna
BONIĆ, Barbara (SRB, 5) DAVTYAN, Marina (ARM) 6-1 3-6 7-5
JOVANOVSKI-PETROVIĆ, Bojana (SRB) MDLULWA, Warona (RSA, 11) 6-1 6-2
2/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) PISKUN, Oleksandra (UKR, 9) 6-4 6-3
BONIĆ, Barbara (SRB, 5)  BOLTON, Elysia (USA, 10) 3-6 2-6
JOVANOVSKI-PETROVIĆ, Bojana (SRB) NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) CHERNYSHOVA, Maryna (UKR) 6-1 7-5
JOVANOVSKI-PETROVIĆ, Bojana (SRB, Q) PIGOSSI, Laura (BRA) 3-6 6-0 7-5
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) FROLOVA, Anastasia (RUS, 8) 2-6 1-4, ret
JOVANOVSKI-PETROVIĆ, Bojana (SRB, Q) TALBI, Shalimar (BLR, Q) 7-6(3) 6-7(3) 6-3
1/4 finale JOVANOVSKI-PETROVIĆ, Bojana (SRB, Q) ROSCA, Andreea A. (ROU) 6-1 2-6 1-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
BHOSALE, Rutuja (IND)
AMIRAGHYAN, Ani (ARM)/
TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR)
5-7 4-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
HATOUKA, Yuliya (BLR)
CHERNYSHOVA, Maryna (UKR)/
LYSA, Yuliya (UKR)
2-6 6-4 6-10
Balatonboglar Ladies Open, Balatonboglar, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) REMONDINA, Anna Giulia (ITA, 2) 0-6 2-6
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB) VUKOVIĆ, Daniela (SUI, 11) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)/
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB)
BONDAR, Anna (HUN)/ (4)
SERBAN, Raluca G. (ROU)
1-6 0-6
Egypt F16 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) slobodna
2/3. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) NESHAM, Norhan (EGY) 4-6 6-4 2-6
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksanra (SRB, WC) ARSHINKOVA, Pettia (BUL, 7) 3-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) JAEGER, Estella (GER, Q) 4-6 6-3 5-1, ret
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) ECHEVERRIA A., Nadia (VEN) 7-5 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) ARSHINKOVA, Petia (BUL, 7) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
FETECAU, Irina (ROU)(1)
PARRIZAS-DIAZ, Nurria (ESP)/
S. REDDY, Snehadevi (IND)
7-6(2) 7-5
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB)/
GRACHOVA, Alisa (UKR)(WC)
AKIYAMA, Minami (JPN)/
OGATA, Haine (JPN)
2-6 0-6
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
FETECAU, Irina (ROU)(1)
BUNEA, Nicole (CAN)/
WENSVEEN, Sem (NED)
6-1 6-2
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
FETECAU, Irina (ROU)(1)
ARSHINKOVA, Petia (BUL)/
TOPALOVA, Gergana (BUL)(4)
6-1 3-6 7-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) BEŠLAGIĆ, Binasa (AUS) 7-6(5) 6-1
2/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) BUECHEL, Chiara (AUT) 6-0 6-0
3/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)  LUIKHAM, Jennifer (IND, 5) 2-6 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) ZAKARLYUK, Marianna (UKR, 4) 4-6 2-6
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) ESCAURIZA, Lara (PAR) 6-7(3) 6-3 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Delray Beach ITF, Delray Beach, FL, USA, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB) RAJESH, Neel (USA) 6-4 0-2, ret
Skopje Open 2018, Skopje, Macedonia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo:  Veljko PEJČIĆ, Sava STANKOVIĆ (WC)
2/3. kolo: Matija ŽUGIĆ (5),  Lav DAŠIĆ (WC)
3/3. kolo: Andrija JEVTIĆ (9),  Jovan ĆIRKOVIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo IVIĆ, Stefan (SRB, 11) slobodan
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 4) slobodan
JEVTIĆ, Nikola (SRB, 10) slobodan
DROBNJAKOVIĆ Mihajlo (SRB) SLIWINSKI, D. Robert (POL) 6-0 6-0
ROTAROV, Ivan (SRB, WC) PLASESKI, Hristo (MKD) 3-6 2-6
KIJAC, Nikola (SRB, WC) AYDOGDU, Halil (TUR, Q) 7-6(1) 6-2
JANKOVIĆ, Luka (SRB) HOXHIQ, Nermin (MNE, LL) 6-1 6-0
KOVAČ, Adam (SRB, Q) TARAMONLIS , Dimosthenis (GRE) 1-6 0-6
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB) ANDONOV, Luka Ljuben (MKD) 4-6 5-7
KALAFATIĆ, Stefan (SRB) BORISOV, Maximilian (BUL, Q) 7-5 6-1
KRUNIĆ, Danilo (SRB, Q) GERASIMOSKI, Mario (MKD, WC) 6-4 6-3
2. kolo IVIĆ, Stefan (SRB, 11) ZUCKERMAN, Niv (ISR) 6-1 6-2
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 4) ILIĆ, Jovan (CRO) 7-5 6-4
JEVTIĆ, Nikola (SRB, 10) CHAMUROVSKI, Prohor (MKD) 6-2 6-2
DROBNJAKOVIĆ Mihajlo (SRB) SHARIPOV, Marat (RUS, 1) 1-6 4-6
JANKOVIĆ, Luka (SRB) PAPAIOANNOU, Odysseas (GRE, 12) 6-3 7-5
KALAFATIĆ, Stefan (SRB) DAGLIS, Christos-P. (GRE, 7) 6-4 3-6 4-6
KRUNIĆ, Danilo (SRB, Q) ALEKSANDROV, Matvei (RUS, 14) 3-6 3-6
KIJAC, Nikola (SRB, WC) FAJTA, Peter (HUN, 15) 6-3 7-6(5)
3. kolo IVIĆ, Stefan (SRB, 11) DIMITROV, Vasil (BUL) 7-5 7-6(3)
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 4) KIJAC, Nikola (SRB, WC) 6-3 6-2
JANKOVIĆ, Luka (SRB) NEDEV, Dian (BUL) 1-6 0-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB, 10) TARAMONLIS , Dimosthenis (GRE) 4-6 1-6
1/4 finale IVIĆ, Stefan (SRB, 11) ROSS, Matthis (GBR, 16) 7-6(3) 6-3
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 4) NEDEV, Dian (BUL) 6-1 6-1
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 4) IVIĆ, Stefan (SRB, 11) 6-4 6-4
FINALE MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 4) KUBIK, Kristian (CZE, 2) 6-1 6-3
Dubl
1/4 finale JEVTIĆ, Andrija (SRB)/
JEVTIĆ, Nikola (SRB)
ALEKSANDROV, Matvei (RUS)/
SHARIPOV, Marat (RUS)(1)
4-6 4-6
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)/
PODLIPNIK, Matic (SLO)(3)
DAGLIS, Christos-P. (GRE)/(5)
PAPAIOANNOU, Odysseas (GRE)
6-4 6-4
JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD)
FAJTA, Peter (HUN)/
KUBIK, Kristian (CZE)(4)
7-6(3) 1-6 10-7
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)/
PODLIPNIK, Matic (SLO)(3)
ALEKSANDROV, Matvei (RUS)/
SHARIPOV, Marat (RUS)(1)
7-6(3) 6-4
JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD)
COLLIGNON, Raphael (BEL)/
DIGRACI, Diego (BEL)(2)
7-6(3) 6-4
FINALE MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)/
PODLIPNIK, Matic (SLO)(3)
JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD)
3-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo: Marija MIČIĆ, Nađa OSTOJIĆ
2/2. kolo Anđela VIDOVIĆ, Nađa NONKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo KOJČIĆ, Emilija (SRB, 3) slobodna
VIDANOVIĆ, Vanja (SRB, Q) KARADAG, Elif S. (TUR, WC) 3-6 2-6
ERAKOVIĆ, Tamara (SRB, WC) COCAN, Oana (ROU) 6-3 6-0
VIDOVIĆ, Anđela (SRB, LL) MAŠIĆ, Laura (CRO) 2-6 5-7
LOPIČIĆ, Anđela (SRB) FEHR, Natalia (SUI, Q) 6-1 6-4
NIKOLIĆ, Tijana (SRB, WC) KOTLIKOVA, Inez Maria (SVK) 6-7(3) 1-6
LJUBIĆ, Mija (SRB) GAGGINI, Valentina (ITA, Q) 1-6 4-6
DAKIĆ, Tara (SRB, Q) MOISIADI, Stefania (GRE) 6-2 6-0
2. kolo KOJČIĆ, Emilija (SRB, 3) AKIMOVA, Polina (RUS) 5-7 6-1 6-2
ERAKOVIĆ, Tamara (SRB, WC) KOLDOBSKI, Koral (ISR, 10) 3-6 6-7(3)
DAKIĆ, Tara (SRB, Q) RISTEVSKA, Ana (MKD, 15) 3-6 1-6
LOPIČIĆ, Anđela (SRB) TEMIRHANOVA, Leticia (SWE, 9) 6-2 6-0
3. kolo KOJČIĆ, Emilija (SRB, 3) TIKHONKO, Michelle (USA) 6-2 6-0
LOPIČIĆ, Anđela (SRB) FASOULA, Eleni (GRE, Q) 3-6 7-6(2) 4-6
1/4 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB, 3) MAŠIĆ, Laura (CRO) 0-6 2-6
Dubl
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
KOTLIKOVA, Inez M. (SVK)
RADULOVA, Dariya (BUL)/
TIKHONKO, Michelle (USA)
W/O

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ZENICA OPEN 2018, Zenica, Bosna i Hercegovina, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Nemanja Marjanović (Q), Stahinja Mušicki (WC), Luka Kurtović
2. kolo: Petar Belošević (WC), Vanja Vojinović (Q), Bogdan Bukarica (Q)
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 1) PULJIĆ, Leo (BIH) 6-0 6-3
MILANOVIĆ, Dušan (SRB) ERCEG, Lovre (CRO, 4) 6-4 6-2
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 1) MILANOVIĆ, Dušan (SRB) 6-4 6-4
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 1) PETROVIĆ, Dražen (BIH, 3) 2-6 0-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Nataša Savić (Q), Doroteja Petrović (7)
2. kolo: Neda Milenković (WC)
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 3) TUCAKOVIĆ, Suana (BIH, 6) 7-6(3) 7-6(4)
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 3) ROWINSKA, Malwina (POL) 3-6 2-6
Dubl
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB)/
KERESZTES, Paloma (HUN)(1)
DODIK, Maja (BIH)/
RAKO, Ena (BIH)(1)
6-3 6-4
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB)/
KERESZTES, Paloma (HUN)(1)
HUNCAK, Kornelia (CRO)/
MIKAČA, Sara (BIH)
6-3 6-4
Cungu & Co Open 2018, Ulcinj, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Veljko Radonjić
Glavni žreb
2.kolo: Vanja Petrov
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 1) KIRBIS, Aljaz (SLO, 5) 7-6(3) 6-4
ZEKIĆ, Nikola (SRB, 2)  DAPČEVIĆ, Emil (MNE, 7) 6-3 6-3
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 1) ZIHENG, He (CHN, Q) 1-6 4-6
ZEKIĆ, Nikola (SRB, 2) LE, Liu (CHN, Q) 6-2 6-1
FINALE ZEKIĆ, Nikola (SRB, 2) ZIHENG, He (CHN, Q) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB)/
NEVEROV, Mikhail (BUL)(2)
HONGYU, Ye (CHN)/
TONG, Han (CHN)
4-6 6-2 4-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Lara Stojanovski (Q), Iva Šepa, Teodora Milić
2. kolo: Nedeljković Danica (Q)
1/4 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 6) JOVANOVIĆ, Mirjana (SRB, Q) 7-5 6-3
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, Q) DE SIMONE, Diana (ITA, Q) 6-3 6-7(6) 6-0
1/2 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 6) RATKOVIĆ, Divna (MNE, 1) 6-3 4-6 6-7(5)
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, Q) TAROCCO, Leticia (CRO, 4)  7-5 6-2
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, Q) RATKOVIĆ, Divna (MNE, 1) 6-3 6-0
Dubl
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
TAROCCO, Leticia (CRO)(1)
MILIĆ, Teodora (SRB)/
STOJANOVSKI, Lara (SRB)
6-0 6-4
NEDELJKOVIĆ, Danica (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)
COPPEZ, Kaat (BEL)/
MONFILS, Maelie (FRA)
1-6 2-6
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
TAROCCO, Leticia (CRO)(1)
COPPEZ, Kaat (BEL)/
MONFILS, Maelie (FRA)
6-1 6-3
TORNEO U14 – BRINDISI, Brindisi, Italy, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Dejana Todorović (Q)
Wilson Cup 2018, Rakovnik, Czech Republic, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Marković
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Laura Dukić
CROATIA CUP 2018, Čakovec, Croatia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1/4 finale KRUŠČIĆ, Vuk (SRB, Q) VOLJAVEC, Antonio (CRO) 2-6 2-6