Turniri od 30.01 – 05.02.


ATP250 Zagreb, Hrvatska, € 398,250, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo: LAJOVIC, Dusan SRB 2  BELLOTTI, Riccardo ITA  6-2 7-6(4)
CACIC, Nikola SRB  MELZER, Jurgen AUT 2  2-6 1-6
2. kolo: LAJOVIC, Dusan SRB 2  BECKER, Benjamin GER  7-5 6-3
3. kolo: LAJOVIC, Dusan SRB 2  VIOLA, Matteo ITA 4  4-6 2-6

Fed kup Svetska grupa, 1. kolo, Spiroudome, Charleroi, Belgium, dvorana tvrda podloga
Belgija  Srbija
4. februar od 14h
1. meč Jelena JANKOVIC Kirsten FLIPKENS 7-5 7-5
2. meč Bojana JOVANOVSKI Yanina WICKMAYER 4-6 4-6
5. februar od 13:30h  
1. meč Aleksandra KRUNIC Yanina WICKMAYER 1-6 0-6
2. meč Bojana JOVANOVSKI Kirsten FLIPKENS 6-2 6-4 
3. meč JOVANOVSKI/ KRUNIC WICKMAYER/ VAN UYTVANCK 7-6(2) 4-6 6-1

Ove nedelje nema čelindžera na kojem učestvuju srpski teniseri

ITF Feucherolles, France, $10,000 +H, tvrda poldolga
Kvalifikacije
1. kolo: PETROVIC, Danilo (SRB) 2  SPONG, Xander (NED) 6-0 7-6(5)
2. kolo: PETROVIC, Danilo (SRB) 2  LESCURE, Mick (FRA) 6-4 7-5 
3. kolo: PETROVIC, Danilo (SRB) 2  ESCOFFIER, Antoine (FRA) 10 3-6 3-6 
ITF Antalya – Belconti, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo: BEJTULAHI, Denis (SRB) 11 Slobodan
2. kolo: BEJTULAHI, Denis (SRB) 11 GOLDSTEINER, Peter (AUT) 6-4 6-3 
3. kolo: BEJTULAHI, Denis (SRB) 11 CACACE, Gianmarco (ITA) 6-3 6-1 
Singl
1. kolo: BEJTULAHI, Denis (SRB) 11 RODRIGUEZ, Cristian (COL) 5-7 4-6
DJOKOVIC, Marko (SRB) WC URZUA-RIVERA, Ricardo (CHI) 6-7(5) 5-7 
ITF Mexico City, Mexico, $15,000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo: KOSTIC, Nikola (SRB) MARTINEZ, Luis David (VEN) 7 1-6 1-6 
TEMUNOVIC, Bojan (SRB) BARKER, Marvin (NZL) 8 7-6(4) 2-6 3-6 
ITF Palm Coast, FL, USA, $10,000, šljaka
Singl
1. kolo OBRADOVIC, Vladimir (SRB) URRUTIA FUENTES, Laslo (CHI) Q 6-2 6-2 
2. kolo OBRADOVIC, Vladimir (SRB) COLLARINI, Andrea (USA) 7 6-7(4) 7-6(6) 6-4 
1/4 finale OBRADOVIC, Vladimir (SRB) SOUSA, Pedro (POR) 1 4-6 3-6 
ITF Sunderland, Great Britain, $25.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo: ADAMOVIC, Katarina (SRB) 12 HINDMARSH, Caitlin Paige (GBR) 6-1 6-0 
2. kolo: ADAMOVIC, Katarina (SRB) 12 CRAVEN, Georgia (GBR) 2-6 7-6(6) 6-2 
Singl
1. kolo: ADAMOVIC, Katarina (SRB) Q VRLJIC, Ana (CRO) 8 4-6 2-6 
ITF Rancho Santa Fe, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo: JAKSIC, Jovana (SRB) KRAMPEROVA, Katerina (CZE) 15 6-2 6-4 
2. kolo: JAKSIC, Jovana (SRB) YOKOTA, Natsumi (JPN) 6-1 2-6 7-6(4)
3. kolo: JAKSIC, Jovana (SRB) LITVAK, Lena (USA) 8 5-7 6-4 5-7 
ITF Antalya-Kaya Belek, Turkey, $10.000, šljaka
Singl
1. kolo: GAVRILOVSKA, Saska (SRB) KHAIRUDINOVA, Zalina (KAZ) 6-1 6-1 
2. kolo: GAVRILOVSKA, Saska (SRB) GLEDACHEVA, Martina (BUL) 4 6-4 6-3 
1/4 finale: GAVRILOVSKA, Saska (SRB) HARMSEN, Danielle (NED) 5 6-0 4-6 4-6 

10th SFAX ITF Junior Tournament, Sfax, Tunisia, Grade 2, tvrda podloga
Singl
1. kolo: JANKOVIC, Violeta (SRB) WERBROUCK, Michelle (BEL) 7 1-6 1-6
Oman International Junior 2, Muscat, Oman, Grade 5, tvrda podloga
Singl
1. kolo: SABLJAREVIC, Sofia (SRB) ENEA, Laura (ROU) WC 4-6 0-6 
RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) 4 SIOPACHA, MARIA (CYP) Q 6-2 6-3
2. kolo: RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) 4 DUBSKA, Linda (CZE) 4-6 7-5 6-3 
1/4 finale:  RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) 4 BAYRAKTAROGLU, Melis (TUR) 4-6 6-3 6-2 
1/2 finale:  RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB) 4 KEMPEN, Magali (BEL) 7 1-6 4-6 
Radenci 2012 Radenci, Slovenia, Grade 4, tepih
Dečaci
Kvalifikacije
1. kolo: PJEVCEVIC, Petar (SRB) 3 HOBACHER, Dominik (SLO) 6-1 6-1 
2. kolo: PJEVCEVIC, Petar (SRB) 3 GOSTINCAR, Domen (SLO) 6-3 7-5 
3. kolo: PJEVCEVIC, Petar (SRB) 3 SCHLOFFER, Sebastian (AUT) 6-4 6-3 
Singl
1. kolo: PJEVCEVIC, Petar (SRB) Q KURBATOV, Oleg (RUS) 7-6(6) 6-1 
DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC COZBINOV, Alexander (MDA) 6-4 4-6 7-6(0) 
MARKOVIC, Goran (SRB) 3 MISE, Marin (CRO) 6-4 6-1 
2. kolo: PJEVCEVIC, Petar (SRB) Q BIZJAK, Blaz (SLO) 1 6-4 3-6 6-4 
DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC PANAK, Yvo (CZE) 8 5-7 4-6
MARKOVIC, Goran (SRB) 3 CHESSARI, Riccardo (ITA) 4-6 7-6(3) 7-5 
1/4 finale:  PJEVCEVIC, Petar (SRB) Q KMETKO, Tomas (SVK) 1-6 3-6 
MARKOVIC, Goran (SRB) 3 KRAVTSOV, Maxim (RUS) 5 6-3 6-3 
1/2 finale:  MARKOVIC, Goran (SRB) 3 YMER, Elias (SWE) 2 6-4 3-6 7-6(7) 
Finale: MARKOVIC, Goran (SRB) 3 GOLES BABIC, Marko (CRO) 4 6-4 7-6(5) 
Devojčice
Kvalifikacije
1. kolo: IVANOVIC, Andrea (SRB) 2 Slobodna
MARINKOVIC, Bojana (SRB) 8 VOGRINEC, Katja (SLO) 6-2 6-4 
ACIMOVIC, Marijana (SRB) 4 Slobodna
2. kolo: IVANOVIC, Andrea (SRB) 2 ZIDANSEK, TAMARA (SLO) 6-3 3-6 6-3
MARINKOVIC, Bojana (SRB) 8 JERSE, Tjasa (SLO) 6-1 7-5
ACIMOVIC, Marijana (SRB) 4 HEINRICH, Sara (AUT) 6-4 6-2
3. kolo: IVANOVIC, Andrea (SRB) 2 CERANIC, Emilija (BIH) A 4-6 4-6 
MARINKOVIC, Bojana (SRB) 8 KAJEVIC, Ena (CRO) WC 4-6 3-6
ACIMOVIC, Marijana (SRB) 4 VRBENSKA, ANNA (CZE) A 2-6 0-6 
Singl
1. kolo: DUKIC, Dajana (SRB) KASATKINA, Darya (RUS) 3 0-6 0-6
PETROVIC, Bojana (SRB) WC ZOVINCOVA, Vendula (CZE) 3-6 2-6 
RELJIC, Aleksandra (SRB) WC ZAGORAC, Eva (SLO) 2-6 6-7(0) 
IVANOVIC, Andrea (SRB) LL POSIRCA, Ioana (ROU) 5-7 0-6