Turniri od 30.01 – 05.02.

DAVIS CUP WORLD GROUP, Round 1, Niš, Srbija, tvrda podloga
3-5.02.
SRBIJA 4-0 RUSIJA
Petak 15h Viktor TROICKI Karen KAČANOV 6-4 6-7(3) 6-3 1-6 7-6(6)
Petak 20h Novak ĐOKOVIĆ Danil MEDVEDEV 3-6 6-4 6-1 1-0, ret.
Subota 16h Nenad ZIMONJIĆ/
Viktor TROICKI
Konstantin KRAVČUK/
Andrej KUZNJECOV
6-3 7-6(3) 6-7(5) 6-4
Nedelja 14h Dušan LAJOVIĆ Konstantin KRAVČUK 6-3 4-6 6-3
Nedelja 16h Nenad ZIMONJIĆ Danil MEDVEDEV ////
DAVIS CUP WORLD GROUP – QUARTERFINALS 07.04.-09.04.2017
SRBIJA VS ŠPANIJA

Taiwan Open, Taipei City, Taiwan, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 3) HSU, Ching-Wen (TPE, WC) 6-2 6-0
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 3) PERRIN, Conny (SUI) 7-6(3) 6-7(1) 6-2
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 8) NARA, Kurumi (JPN) 7-6(4) 5-7 4-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) SAFAROVA, Lucie (CZE, WC) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)(3)
LEE, Ya-Hsuan (TPE)/(WC)
PLIPUECH, Peangtarn (THA)
4-6 6-0 8-10

 

RBC Tennis Championships of Dallas, Dallas, United States, €$125.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) KRAJICEK, Austin (USA) 1-6 3-6
Caterpillar Burnie International, Burnie, Australia, €$75.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) POPKO, Dmitry (KAZ) 1-6 4-6
Open BNP Paribas Banque de Bretagne, Quimper, France, €43.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) LAMASINE, Tristan (FRA) 6-4 4-6 2-6
TEPAVAC, Marko (SRB) LOPEZ-P., Enrique (ESP) 4-6 6-7(7)
ZEKIĆ, Miljan (SRB) HALYS, Quentin (FRA) 6-7(6) 1-6

Aktobe Open, Aktobe, Kazakhstan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) PANKIN, Semen (RUS) 7-5 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) KLOK, Denis (RUS, Q) 6-2 7-6(2)
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) PICHLER, David (AUT) 6-4 7-6(9)
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) VAN DE ZANDSCHULP, Botic (NED, 7) 6-2 4-6 6-3
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) MERTL, Jan (CZE, 6) 6-3 6-2
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) KAPAS, Andriej (POL) 6-1 6-7(2) 6-3
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)(A)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(3)
4-6 2-6
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) RODIONOV, Juril (AUT, 6) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) KUHN, Nicola (ESP) 6-7(3) 5-7
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(1)
MAAMOUN, K.-Mohamed (EGY)
SOOD, Chandril (IND)/
SOOD, Lakshit (IND)
6-7(4) 6-1 11-13
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) NOCE, Gabriele Maria (ITA) 3-6 6-4 2-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) slobodan
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) ARI, Emir (TUR) 3-6 4-6
2/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) MANOLE, Alexandru Vasile (ROU, 7) 6-1 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) ANTONESCU, Vasile (ROU, 8) 6-4 6-0
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) VOCEL, Matej (CZE) 4-6 6-3 6-1
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB) ERLER, Alexander (AUT, Q) 6-4 3-6 7-5
1/2 finale DRINIĆ, Milan (SRB) NIESTEN, Miliaan (NED, 6) 6-7(9) 6-3 1-0, ret.
FINALE DRINIĆ, Milan (SRB) KOBELT, Peter (USA, 3) 2-6 6-4 6-4
USTA PRO CIRCUIT $10,000 MEN’S FUTURES TOURNAMENT AT PALM COAST, Palm Coast, FL, USA, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) slobodan
2/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) VAN DEINSE, Josept (USA) 6-0 6-0
3/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) GREIF, Lukas (USA) 6-0 6-2
4/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) HIDALGO, Diego (ECU, 11) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) DE PAULA, Fabiano (BRA) 1-6 4-6

DOW TENNIS CLASSIC, Midland, MI, USA, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) BROADY, Naomi (GBR, 3) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)
CHRISTIAN, Kaitlyn (USA)/
LAO, Danielle (USA)
3-6 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, Q) 6-4 6-2
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) SIZIKOVA, Yana (RUS, 4, Q) 0-6 1-6
2. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) ALBIE, Audrey (FRA, 6) 3-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
GENOVESE, Elaine (MLT)/
VAN DE GRAAF, Gabriela (NED)
4-6 1-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) EVTIMOVA, Dia (BUL, 3) 5-7 3-6

37th Asuncion Bowl, Lambare, Paraguay, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) DOLDAN, Heydi (PAR, WC) 6-1 6-0
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) LABRANA, Fernanda (CHI, 7) 6-1 6-2
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB) NOEL, Alexa (USA, Q) 1-6 6-4 6-4
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB) JONES, Francesca (GBR, 6) 7-5 7-6(1)
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB) OSUIGWE, Whitney (USA) 3-6 2-6
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
HERTEL, Ania (POL)
LABRANA, Fernanda (CHI)/
PELLICANO, Helene (MLT)(4)
4-6 4-6
ITF Junior Tournament – Egypt 1, Cairo, Egypt, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) HAMED, M. Mostafa (EGY) 4-6 4-6
Swiss Junior Trophy, Oberentfelden, Switzerland, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) SCHAER, Jonas (SUI, WC) 2-6 2-6
6th Nairobi International Junior Championships, Nairobi, Kenya, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo ESKIĆ, Relja (SRB, Q) NJOGU, Albert (KEN, WC) 6-2 6-4
2. kolo ESKIĆ, Relja (SRB, Q) MORONI, Filippo (ITA, 3) 4-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) OKUTOYI, Angella (KEN, WC) 6-3 6-0
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) HUTCHINSON, Scarlett (GBR) 5-7 6-1 6-2
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 5) TOPALOVIC, Aleksandra (GBR) 2-6 6-3 6-7(3)
2. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) MARTINS, Destinee (GBR, 8) 6-1 6-3
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) JOVANOVIĆ, Anna Maria (FRA) 7-6(4) 3-6 3-6
1/4 finale ŠARIĆ, Mila (SRB) KARUNARATNE, Adithya (SRI, 1) 5-7 0-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/(2)
LAUSECKER, Lisa Marie (AUT)
RANAIVO, Mialy (MAD)/
RANAIVO, Narindra Corrine (MAD)
6-3 6-4
ŠARIĆ, Mila (SRB)/
SOKOVIĆ, Nevena (SRB)
JOVANOVIC, Anna Maria (FRA)/
MIALON , Oceane (FRA)
4-6 6-3 8-10
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/(2)
LAUSECKER, Lisa Marie (AUT)
JOVANOVIC, Anna Maria (FRA)/
MIALON , Oceane (FRA)
5-7 0-6

2017 Tennis Europe Winter Cups by HEAD, Hodmezovasarhely, Hungary, U16, kvalifikacije, tvrda podloga
3-5.02. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
ZONA B: Croatia (4), Czech Republic (2), Hungary (1), Luxembourg, Poland, SERBIA (3), Sweden
SRBIJA B16: Viktor JOVIĆ, Kristijan JUHAS, Goran ŽIVOTIĆ
1/4 finale Srbija B16 0-3 Švedska B16
Viktor JOVIĆ Gustaf STROM 1-6 1-6
Kristijan JUHAS Kevin CHAHOUD 5-7 6-7(2)
Viktor JOVIĆ/
Goran ŽIVOTIĆ
Rikard RAAD/
Gustaf STROM
5-7 3-6
5-7. mesto Srbija B16 1-2 Poljska B16
Viktor JOVIĆ Szymon KIELAN 6-4 6-4
Kristijan JUHAS Wojciech MAREK 2-6 3-6
Viktor JOVIĆ/
Kristijan JUHAS
Mikolaj LORENS/
Wojciech MAREK
5-7 5-7
Srbija B16 je zauzela poslednje (7.) mesto i NIJE se kvalifikovala na Završni turnir
2017 Tennis Europe Winter Cups by HEAD, Bergen op Zoom, Netherlands, U16, kvalifikacije, tvrda podloga
3-5.02. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
ZONA B: Belgium, Cyprus (3), Great Britain, Hungary (2), Netherlands (4), SERBIA (1), Ukraine
SRBIJA G16: Mihaela ĐAKOVIĆ, Elena MILOVANOVIĆ, Aleksandra STANKOVIĆ
1/4 finale Srbija G16 slobodna
1/2 finale Srbija G16 0-3 Velika Britanija G16
Elena MILOVANOVIĆ Victoria ALLEN 4-6 6-3 0-6
Mihaela ĐAKOVIĆ Esther ADESHINA 6-7(6) 6-3 4-6
Aleksandra STANKOVIĆ/
Elena MILOVANOVIĆ
Victoria ALLEN/
Morgan CROSS
4-6 4-6
3-4. mesto Srbija G16 2-0 Belgija G16
Aleksandra STANKOVIĆ Lina DULLAERT 6-2 6-2
Mihaela ĐAKOVIĆ Cloe RUETTE 6-1 6-4
Mihaela ĐAKOVIĆ/
Elena MILOVANOVIĆ
Zara DE SCHUTTER/
Lina DULLAERT
Srbija G16 je zauzela 3. mesto i NIJE se kvalifikovala na Završni turnir
2017 Tennis Europe Winter Cups by HEAD, Karlskrona, Sweden, U14, kvalifikacije, tvrda podloga
3-5.02. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
ZONA C: Croatia (3), Czech Republic (2), Finland, Latvia, Norway, SERBIA (1), Spain (4), Sweden
SRBIJA B14: Hamad MEĐEDOVIĆ, Stefan POPOVIĆ, Oliver SABO RAC
1/4 finale Srbija B14 3-0 Letonija B14
Stefan POPOVIĆ Daniils SNAIDERS 6-7(4) 6-4 6-1
Hamad MEĐEDOVIĆ Edvards Teodors LIEPINS 6-1 6-3
Oliver SABO RAC/
Hamad MEĐEDOVIĆ
Renards SKUTELS/
Edvards Teodors LIEPINS
7-5 6-4
1/2 finale Srbija B14 0-3 Španija B14
Stefan POPOVIĆ Daniel RINCON 1-6 3-6
Hamad MEĐEDOVIĆ Carlos Alcaraz GARFIA 5-7 2-6
Oliver SABO RAC/
Stefan POPOVIĆ
Daniel RINCON/
Carlos Alcaraz GARFIA
7-5 4-6 8-10
3-4. mesto Srbija B14 2-1 Hrvatska B14
Oliver SABO RAC Alen BILL 6-0 6-4
Hamad MEĐEDOVIĆ Lovre ERCEG 4-6 2-6
Hamad MEĐEDOVIĆ/
Stefan POPOVIĆ
Lovre ERCEG/
Mili POLJICAK
4-6 6-3 10-6
Srbija B14 je zauzela 3. mesto i NIJE se kvalifikovala na Završni turnir