Turniri od 29.12 – 04.01.

Ove nedelje nema turnira

Ove nedelje nema turnira

Salk Open, Bromma, Sweden, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) MALBAŠIĆ, Filip (SWE, 5) 7-6(6) 1-6 2-6 
Dubl 
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
PAVEL, Bogdan (ROU)
HOLM, Valdemar (SWE)/
LINDBERGET, Tobias (SWE)
1-6 4-6

Beograd Open 2015, Beograd, Serbia, U12, G3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo STRAMPUT, Vuk David (SRB) MILEUSNIĆ, Gordan Fran (SLO) 2-6 2-6
PETROV, Vanja (SRB) BERTO, Gianluca (AUS) 2-6 2-6
FILIPOVIĆ, Marko (SRB) SAMARDŽIĆ, Matija (MNE) 3-6 2-6
2/2. kolo ŽIVKOVIĆ, Luka (SRB) ARSIĆ, Nikša (SRB) 4-6 7-5 6-3
SAVIĆ, Mihailo (SRB) JOVANOVIĆ, Petar (MNE) 4-6 2-6
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB) VIŠKOVIĆ, Lav (SRB) 6-3 6-3
BUĐEVAC, Nemanja (SRB) ANIŠIĆ, Stjepan (CRO) 0-6 0-6
SPASOV, Petar (SRB) MIJATOVIĆ, Uroš (GER) 0-6 1-6
KOJIČIĆ, Vladimir (SRB) MILEUSNIĆ, Gordan Fran (SLO) 6-2 6-2
PECIKOZA, Ivan (SRB) BERTO, Gianluca (AUS) 0-6 0-6 
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Nikola (SRB,Q) MIJATOVIĆ, Uroš (GER,Q) 6-4 4-6 2-6 
BAŠIĆ PALKOVIĆ, Petar (SRB) BOJARSKI, Alan (POL) 6-3 2-6 1-6
SABO RAC, Oliver (SRB) TOKAC, Togan (TUR) 3-6 6-3 4-6
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB) RAIČEVIĆ, Danilo (MNE) 6-7(4) 1-6 
KOJIČIĆ, Vladimir (SRB, Q) KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MNE) 0-6 1-6
JOVANOVIĆ, Marko (SRB) HOMBERG, Maximilian (GER) 3-6 6-3 3-6 
ŽIVKOVIĆ, Luka (SRB, Q) POP, Darius Florian (ROU) 0-6 6-7(4)
TEODOROVIĆ, Petar (SRB) EMERŠIČ POTOČNIK, Gal (SLO) 6-1 3-6 6-3
ŠKULIĆ, Mihajlo (SRB, WC) SAMARDŽIĆ, Matija (MNE, Q) 1-6 0-6
NENADOVIĆ, Filip (SRB) KAMROWSKI, Marcel (POL) 0-6 3-6
KURTOVIĆ, Luka (SRB, WC) LUTZ, Ettienne (GER) 7-6(3) 1-6 6-4
GAJIĆ, Ognjen (SRB, Q) DRAGANOV, Dragomir (BUL) 1-6 1-6
POPOVIĆ, Stefan (SRB) PERIĆ, Nikola (SLO) 6-2 6-0
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) BERTO, Gianluca (AUS, Q) 2-6 6-2 6-1
RADOJIČIĆ, Milivoje (SRB, WC) JOVANOVIĆ, Petar (MNE, Q) 3-6 3-6
2. kolo TEODOROVIĆ, Petar (SRB) POP, Darius Florian (ROU) 6-0 6-0
KURTOVIĆ, Luka (SRB, WC) DRAGANOV, Dragomir (BUL) 6-3 6-4
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) POPOVIĆ, Stefan (SRB) 7-6(4) 6-3
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB) KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MNE) 3-6 6-0 1-6
KURTOVIĆ, Luka (SRB, WC) KAMROWSKI, Marcel (POL) 1-6 3-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) JOVANOVIĆ, Petar (MNE, Q) 7-5 6-0
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) KAMROWSKI, Marcel (POL) 6-3 6-4
  FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MNE) 6-1 7-5
Dubl
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
Slobodni
RADOJIČIĆ, Milivoje (SRB)/
TEODOROVIĆ, Petar (SRB)
BERTO, Gianluca (AUS)/
POP, Darius Florian (ROU)
6-0 6-0
PETROV, Vanja (SRB)/
SPASOV, Petar (SRB)
DRAGANOV, Dragomir (BUL)/
LUTZ, Ettienne (GER)
4-6 2-6
KOJIČIĆ, Vladimir (SRB)/
STRAMPUT, Vuk David (SRB)
BOJARSKI, Alan (POL)/
KAMROWSKI, Marcel (POL)
2-6 2-6
KURTOVIĆ, Luka (SRB)/
NENADOVIĆ, Filip (SRB)
KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MNE)/
RAIČEVIĆ, Danilo (MNE)
4-6 4-6
GAJIĆ, Ognjen (SRB)/
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)
BUĐEVAC, Nemanja (SRB)/
MIJATOVIĆ, Uroš (GER)
5-7 6-1 10-4
FILIPOVIĆ, Marko (SRB)/
VIŠKOVIĆ, Lav (SRB)
HOMBERG, Maximilian (GER)/
JEKAUC, Nicolas (GER)
3-6 1-6
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
RADOJIČIĆ, Milivoje (SRB)/
TEODOROVIĆ, Petar (SRB)
4-6 6-4 10-12
GAJIĆ, Ognjen (SRB)/
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)
HOMBERG, Maximilian (GER)/
JEKAUC, Nicolas (GER)
W/O 
1/2 finale RADOJIČIĆ, Milivoje (SRB)/
TEODOROVIĆ, Petar (SRB)
EMERŠIČ POTOČNIK, Gal (SLO)/
PERIĆ, Nikola (SLO)
6-3 5-7 9-11
GAJIĆ, Ognjen (SRB)/
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)
BOJARSKI, Alan (POL)/
KAMROWSKI, Marcel (POL)
1-6 2-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo MARIĆ, Mia (SRB) PESZYNSKI, Sydji (FRA) 0-6 1-6
RADUNOVIĆ, Milica (SRB) SZABANIN, Natalia (HUN) 6-4 6-3 
PETROVIĆ, Doroteja (SRB) TIKHONKO, Michelle (USA) 2-6 1-6
STANOJEVIĆ, Andrea (SRB) GUENER, Meryem Alexandra (GER) 7-6(4) 3-6 6-4
STANOJEVIĆ, Mila (SRB) CONSTANTIN, Ana Carmen (ROU) 6-0 6-2
STEFANOVIĆ, Teodora (SRB) SEPKEN, Selin Lidya (TUR) 1-6 1-6
LJUBA, Hristina (SRB) TIURINA, Margarita (RUS) 0-6 0-6 
Glavni žreb
1. kolo STANOJEVIĆ, Mila (SRB, Q) TIKHONKO, Michelle (USA, Q) 4-6 1-6
DELETIĆ, Senka (SRB) MRKIĆ, Nađa (MNE) 6-0 6-2
RADUNOVIĆ, Milica (SRB, Q) PETROVIĆ, Natalija (SRB, WC) 6-3 6-1
DIVAC, Iva (SRB) PALEČEK, Nicole (CZE) 7-6(1) 6-3
STANOJEVIĆ, Andrea (SRB, Q) KERN, Rebeka (GER) 0-6 0-6
MRVIĆ, Andrea (SRB) ZVONARU, Ioana (ROU) 6-1 6-0
MARJANOVIĆ, Mia (SRB) RADULOVA, Dariya (BUL) 5-7 6-4 5-7
KNEŽEVIĆ, Anđela (SRB, WC) PESZYNSKI, Sydji (FRA, Q) 3-6 1-6
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, WC) TERZIYSKA, Radina (BUL) 6-1 6-2
VILČEK, Ana (SRB) MIKAČA, Sara (BIH) 6-1 6-4
GUTIĆ, Teodora (SRB) SZABANIN, Natalia (HUN, LL) W/O
MARJANOVIĆ, Jelena (SRB) GUENER, Meryem Alexandra (GER) 6-1 6-1
LOPIČIĆ, Anđela (SRB) SHASHKOVA, Vasilisa (MKD) 6-0 6-0
CVETKOVIĆ, Jovana (SRB) TIURINA, Margarita (RUS) 7-5 6-2
KOVAČEVIĆ, Anamarija (SRB, WC) SEPKEN, Selin Lidya (TUR, Q) 0-6 1-6
ŽIVKOVIĆ, Nađa (SRB) ŽIVIĆ, Tara (FRA, Q) 6-3 3-6 7-6(4)
2. kolo DELETIĆ, Senka (SRB) TIKHONKO, Michelle (USA, Q) 5-7 6-3 6-2 
DIVAC, Iva (SRB) RADUNOVIĆ, Milica (SRB, Q) 6-1 6-0
MRVIĆ, Andrea (SRB) KERN, Rebeka (GER) 6-4 6-2
VILČEK, Ana (SRB) OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, WC) 6-1 6-1
MARJANOVIĆ, Jelena (SRB) GUTIĆ, Teodora (SRB) 6-0 4-6 6-2
LOPIČIĆ, Anđela (SRB) CVETKOVIĆ, Jovana (SRB) 6-1 6-1
ŽIVKOVIĆ, Nađa (SRB) SEPKEN, Selin Lidya (TUR, Q) 2-6 3-6
1/4 finale DIVAC, Iva (SRB) DELETIĆ, Senka (SRB) 6-3 3-0 Predaja
MRVIĆ, Andrea (SRB) RADULOVA, Dariya (BUL) 4-6 1-6
VILČEK, Ana (SRB) MARJANOVIĆ, Jelena (SRB) 6-4 6-2
LOPIČIĆ, Anđela (SRB) SEPKEN, Selin Lidya (TUR, Q) 6-4 6-3
1/2 finale DIVAC, Iva (SRB) RADULOVA, Dariya (BUL) 1-6 5-7 
VILČEK, Ana (SRB) LOPIČIĆ, Anđela (SRB) 6-2 6-3
 FINALE VILČEK, Ana (SRB) RADULOVA, Dariya (BUL) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo KOVAČEVIĆ, Anamarija (SRB)/
STEFANOVIĆ, Teodora (SRB)
KERN, Rebeka (GER)/
TERZIYSKA, Radina (BUL)
4-6 6-1 4-10
DIVAC, Iva (SRB)/
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)
Slobodne
GUTIĆ, Teodora (SRB)/
MARJANOVIĆ, Jelena (SRB)
Slobodne
VILČEK, Ana (SRB)/
MRKIĆ, Nađa (MNE)
TIKHONKO, Michelle (USA)/
TIURINA, Margarita (RUS)
5-7 6-4 4-10
DELETIĆ, Senka (SRB)/
MRVIĆ, Andrea (SRB)
Slobodne
1/4 finale DIVAC, Iva (SRB)/
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)
PESZYNSKI, Sydji (FRA)/
ŽIVIĆ, Tara (FRA)
6-4 6-0
GUTIĆ, Teodora (SRB)/
MARJANOVIĆ, Jelena (SRB)
RADULOVA, Dariya (BUL)/
SEPKEN, Selin Lidya (TUR)
1-6 1-6
DELETIĆ, Senka (SRB)/
MRVIĆ, Andrea (SRB)
TIKHONKO, Michelle (USA)/
TIURINA, Margarita (RUS)
W/O
1/2 finale DIVAC, Iva (SRB)/
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)
KERN, Rebeka (GER)/
TERZIYSKA, Radina (BUL)
4-6 6-1 5-10