Turniri od 29.10 – 04.11.

BNP Paribas Masters, Paris, France, €2,427,975, tvrda podloga
 Livescore Satnica 
Glavni zreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) slobodan
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 8) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) BENNETEAU, Julien (FRA) 4-6 5-7 
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) QUERREY, Sam USA 6-0 6-7 4-6 
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 8) SIJSLING, Igor NED Q 6-4 7-6 
3. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 8) MONACO, Juan (ARG, 9) 6-3 3-6 6-3 
1/4 finale  TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 8) JANOWICZ, Jerzy (POL, Q) 6-3 1-6 1-4, pred. TJ
Dubl 
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LOPEZ, Feliciano (ESP
LLODRA, Michael (FRA)/     ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA) 6-4 4-6 11-9 
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
LOPEZ, Feliciano (ESP
QURESHI, Aisam-Ul-Haq (PAK)/
ROJER, Jean-Julien (NED)
4-6 7-6(3) 15-17 
 

FED CUP 2012 – FINALE, Prag, Češka, tvrda podloga
Singl
1. dan IVANOVIĆ, Ana (SRB) SAFAROVA, Lucie (CZE) 4-6 3-6
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) KVITOVA, Petra (CZE) 4-6 1-6 
2. dan IVANOVIĆ, Ana (SRB) KVITOVA, Petra (CZE) 6-3 7-5
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) SAFAROVA, Lucie (CZE) 1-6 1-6
Dubl
2. dan JOVANOVSKI, Bojana (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
HLAVACKOVA, Andrea (CZE)/
HRADECKA, Lucie (CZE)
Otkazano

Geneva, Switzerland, €64K+H, tvrda podloga
  Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) PAVIĆ, Ante (CRO) 6-3 3-6 6-7(2)
PETROVIĆ, Danilo (SRB) ARNABOLDI, Andrea (ITA, 7) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) DEL BONIS, Federico (ARG) 2-6 6-4 3-6 
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
POSPISIL, Vasek (CAN)
MARX, Philipp (GER)/ 4
MERGEA, Florin (ROU)
3-6 4-6
Montevideo, Uruguay, $ 50,000+H, šljaka
 Livescore Satnica 
Glavni zreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) GONZALEZ, Maximo (ARG) WC 3-6 7-5 6-7(6) 
PAŠANSKI, Boris (SRB) KIRCHE, Leonardo (BRA) 7-6(4) 6-4
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) KAVČIĆ, Blaz (SLO) 4 6-3 7-5 
1/4 finale  PAŠANSKI, Boris (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG) 7 3-6 3-6 
Dubl
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)/
TOŠIĆ, Goran  MNE)
GREUL, Simon (GER)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
3-6 6-4 7-10 
Eckental, Germany, $ 30,000+H, tepih
 Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) ALBOT, Radu (MDA) 6-4 6-1 
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) RAM, Rajeev (USA) 2 4-6 4-6 
   

Barnstaple, Great Britain, $ 75,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni zreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 8) AMANMURADOVA, Akgul (UZB) 6-3 6-2 
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 8) KERKHOVE, Lesley (NED) 6-4 6-2 
1/4 finale  DOLONC, Vesna (SRB, 8) SIROTKINA, Marta (RUS) 6-3 6-4
1/2 finale  DOLONC, Vesna (SRB, 8) DANIILIDOU, Eleni (GRE, 6) 3-6 7-6(2) 6-7(4)
Dubl  
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/    (1) AMANMURADOVA, Akgul (UZB) CLERICO, Nicole (ITA)/
MRDEZA, Tereza (CRO)
6-0 6-3
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/    (1) AMANMURADOVA, Akgul (UZB) BYCHKOVA, Ekaterina (RUS)/
STANCIUTE, Lina (LTU)
6-1 6-2
1/2 finale  DOLONC, Vesna (SRB)/    (1) AMANMURADOVA, Akgul (UZB) KEOTHAVONG, Anne (GBR)/
MOORE, Tara (GBR)
6-0 6-2 
  FINALE DOLONC, Vesna (SRB)/    (1) AMANMURADOVA, Akgul (UZB) MARCINKEVICA, Diana (LAT)/
SASNOVICH, Aliaksandra (BLR)
6-3 6-1
Nantes, France, $ 50,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZORIĆ, Nataša (SRB) BOIS, Audrey (FRA) 6-1 6-1
2/3. kolo ZORIĆ, Nataša (SRB) GOJNEA, Madalina (ROU, 5) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo ZORIĆ, Nataša (SRB)/
ORLOVA, Natalia (RUS)
RYZHONKOVA, Natalia (RUS)
ZANEVSKA, Maryna (UKR)
5-7 1-6 
Istanbul, Turkey,  $ 25,000, tvrda podloga
Satnica 
Kvalifikacije
1/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 11) slobodna
ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) slobodna
2/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 11) PASHKOVA, Eugeniya (RUS, 3) 4-6 2-6
ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) KAYRUN, Busra (TUR, 13) 6-4 3-6 4-6
Glavni zreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) AREFYEVA, Tetyana (UKR) 4-6 6-0 2-5, pred. MT 
Dubl
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)/
TOMOVA, Viktoriya (BUL)
BEYGELZIMER, Yuliya (UKR)/ 1
IVAKHNENKO, Valentyna (UKR)
1-6 5-7
MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
VRLJIĆ, Ana (CRO)          (3)
KUSHKHOVA, Aminat (RUS)
LEYKINA, Polina (RUS)
2-6 6-4 8-10 
Netanya, Israel, $ 25,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Andjela (SRB, 15) GOGVADZE, Ani (GEO) 2-6 6-7(3)
PETROVIĆ,  Bojana (SRB) SCHERBAKOVA, Anastasiya (RUS) 6-1 6-4 
2/3. kolo PETROVIĆ,  Bojana (SRB) PISKUN, Oleksandra (UKR) 3-6 5-7
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica 
Glavni zreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) SUSSARELLO, Sara (ITA) 6-2 6-3 
2. kolo JAKŠIC, Jovana (SRB, 2) ESEN, Lutfiye (TUR) 6-2 6-3 
1/4 finale  JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) ROSCA, Ioana Loredana (ROU,Q) 6-1 6-3 
1/2 finale  JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) KREJSOVA, Petra (CZE) 5-7 6-2 7-6(5) 
  FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) POZNIKHIRENKO, Ganna (UKR,6) 6-2 7-6(5)
Coimbra, Portugal, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica 
Glavni zreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) BONIĆ, Barbara (SRB) 6-7(4) 3-6
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) STEMMER, Stefanie (GER, Q) 7-6(3) 6-4 
1/4 finale  BONIĆ, Barbara (SRB) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE) 1-6 4-6 
Heraklion, Greece, $ 10,000, tepih
Satnica
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) /
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)
MALOVA (SVK), Viktoria /
MIKO, Zsofia (HUN)
6-0 6-3 
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB) /
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)
ARCANGIOLI, Manon (FRA)/
SARRAZIN, Laetitia (FRA)   (4)
3-6 5-7 
Monastir, Tunisia, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica 
Glavni žreb
1. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) VAJDOVA, Nikola (SVK, 6) 2-6 2-6 

Pensacola, FL, Florida, USA, $ 10,000, šljaka
Satnica 
Glavni zreb
1. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) BREWER, Hayes (USA, Q) 6-0 6-0 
2. kolo  OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) REYNET, Florian (FRA, 1) 6-4 1-6 3-6
Dubl
1. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB)/ SHORT, Matthew (GBR) BALLERET, Benjamin (MON)/ 4 HELLER, Peter (GER) 6-1 3-6 6-10 
Heraklion, Greece, $ 10,000, tepih
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 6) slobodan
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) CHOW, Ryan (CAN) 2-6 6-4 3-6
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 6) CHOW, Ryan (CAN) 6-3 6-1 
3/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 6) WEINHANDL, Lukas (AUT, 9) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE, Q) 3-6 7-5 6-1
KRSTIN, Peđa (SRB, Q) KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO) 2-6 2-6 
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) POKRAJAC, Milan (CAN, 7) P.M. predao 
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB) GALOVIC, Viktor (ITA, 3) 2-6 1-6 
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
ORADINI, Giacomo (ITA)
DIARRA, Gibril (AUT)
PEL, David (NED)
3-6 2-6
Antalya – Kaya-Belek, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB) ALEKSANYAN, Phillipp (RUS) 6-3 3-6 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB) FORCIN, Maxime (FRA, 6) 4-6 6-1 2-6
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)  – BIRYUKOV, M (RUS, 8) 6-4 3-6 2-6 
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)
DE LOORE, Joris (BEL)/
ROELOFSE, Ruan (RSA)   (1)
3-6 3-6

 Interact Cup, Budapest, Hungary, G4, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 2) slobodan
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) VALKUSZ, Milan (HUN) WC 6-3 0-6 7-5 
2/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 2) ISPAS, Rares (ROU) 6-1 6-2 
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) MARGITFALVI, Robert (HUN) 3-6 0-6
3/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 2) AGOSTON, Gyorgy (HUN) 1-6 0-6
Glavni zreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) ROSKILLY, Lewis (GBR, 8) 0-6 3-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) SZINTAI, David (HUN, WC) 7-5 2-6 6-2  
2. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) TEKAVEC, Maks (SLO) 4-6 7-6(3) 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DIVKOVIĆ, Ivan (CRO)
BUCUR, Sergiu, Ioan (ROU)/ HAMPEL, Lenny (AUT) 6-1 7-5 
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/ PERVOLARAKIS, Michail (CYP) KOVACS, Mark (HUN)/       SZINTAI, David (HUN) 2-6 3-6
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DIVKOVIĆ, Ivan (CRO)
MERAUT, Tristan (FRA)/ ROSKILLY, Lewis (GBR)    (1) 3-6 6-4 7-10 
 
     DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 1) slobodna
RELJIĆ, Aleksandra (SRB, 5) slobodna
PANIĆ, Milica (SRB, 3) slobodna
ASANIN, Nina (SRB) STANESCU, Mihaela Loredana (ROU, 8) 4-6 1-6
2/3. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 1) FAJNOROVA, Anna (RUS) 4-6 6-2 6-7(2)
RELJIĆ, Aleksandra (SRB, 5) DUDAS, Fanni (HUN) 6-2 4-6 6-0  
PANIĆ, Milica (SRB, 3) NOSEK, Wiktoria (POL) 1-6 6-3 1-6
3/3. kolo RELJIĆ, Aleksandra (SRB, 5) GOROAIE, Ylona-Georgiana(ROU,2) 5-7 4-6
Glavni zreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) SZENTES, Reca (HUN) 7-5 6-2  
RELJIĆ, Aleksandra (SRB, LL) MRAZ, Hana (SLO) 1-6 1-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) FAJNOROVA, Anna (RUS, LL) 6-4 6-3
1/4 finale  MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) SIPEK, Natalija (SLO) 6-1 2-6 6-2 
1/2 finale  MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) FABIAN, Luca (HUN, 6) 4-6 3-6 
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/ NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) SZANDI, Klara (SWE)/         SZOKE, Nora (HUN) 6-1 6-0 
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/ NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) FABIAN, Luca (HUN)/
LOHAN, Sinead (IRL)       (2)
4-6 6-4 6-10 
Heiveld Graydon Junior Indoor Open, Katelijne-Waver, Belgium, G4, tepih
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo DEDIĆ, Predrag (SRB) BREES, Thomas (BEL) 6-2 6-3  
PANTELIĆ, Antonije (SRB) NEVEUX, Arnaud (BEL) 6-7(5) 4-6
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) GELADE, Philippe (BEL) 6-2 2-6 1-6
2/3. kolo DEDIĆ, Predrag (SRB) VINEE MUNOZ, Alexandre (FRA) 1-6 2-6

Davos, Switzerland, G3, U14
Satnica
     DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo CVJETINOVIĆ, Pero (SRB, 12) slobodan
2/3. kolo CVJETINOVIĆ, Pero (SRB, 12) NOHL, Lars (SUI) 4-6 3-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara AKBAK, Basak (TUR) 6-3 4-6 2-6