Turniri od 29.10 – 04.11.

ROLEX PARIS MASTERS, Paris, France, ATP Masters 1000, 5.444.985, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) POSPISIL, Vasek (CAN, Alt) 6-4 5-7 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) slobodan
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KHACHANOV, Karen (RUS) 5-7 2-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) SOUSA, Joao (POR, Q) 7-5 6-1
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) DŽUMHUR, Damir (BIH) 6-1 2-1, ret.
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) ČILIĆ, Marin (CRO, 5) 4-6 6-2 6-3
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB,2) FEDERER, Roger (SUI, 3) 7-6(6) 5-7 7-6(3)
FINALE  ĐOKOVIĆ, Novak (SRB,2) KHACHANOV, Karen (RUS) 5-7 4-6
 

MUMBAI OPEN, Mumbai, India, WTA-125, $125.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) CODINO, Fiona (FRA) 7-5 6-0
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) RADWANSKA, Urszula (POL, 4) 4-6 6-4 1-6
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) KOVINIĆ, Danka (MNE) 6-4 5-7 0-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB) LU, Jia-Jing (CHN) 7-5 1-6 1-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
HSIEH, Shu-Ying (TPE)
KUMKHUM, Luksika (THA)/
THOMBARE, Prarthana (IND)
6-2 2-6 10-7
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)
NG, Kwan Yau (HKG)/
ZHENG, Saisai (CHN)
6-4 7-6(3)
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)
HIBINO, Nao (JPN)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)(2)
6-2 6-1
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
HSIEH, Shu-Ying (TPE)
SCHOOFS, Bibiane (NED)/
STEFKOVA, Barbora (CZE)(4)
6-1 6-7(3) 5-10
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)
SCHOOFS, Bibiane (NED)/
STEFKOVA, Barbora (CZE)(4)
6-3 6-7(5) 8-10

2018 SHENZHEN INTERNATIONAL CHALLENGER, Shenzhen, China, $75.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) COPPEJANS, Kimmer (BEL) 6-4 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) GAIO, Federico (ITA) 4-6 7-5 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) SAFWAT, Mohamed (EGY) 1-6 6-3 7-6(4)
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ) 7-5 6-4
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) KAVČIĆ, Blaž(SLO) 6-2 2-6 6-3
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LI, Zhe (CHN)
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)/
YANG, Tsung-Hua (TPE)
7-6(3) 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LI, Zhe (CHN)
BALAJI, N.Sriram (IND)/
NEDUNCHEZHIYAN, Jeevan (IND)(1)
6-7(4) 3-6
CHALLENGER CIUDAD DE GUAYAQUIL, Guayaquil, Ecuador, $50.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) LUZ, Orlando (BRA) 6-0 7-5
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) ENDARA, Ivan (ECU) 6-3 7-6(5)
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) CORIA, Federico (ARG, 8) 4-6 6-3 3-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) CID SUBERVI, Roberto (DOM) 6-3 7-6(3)
ZEKIĆ, Miljan (SRB, LL) ELIAS, Gastao (POR) 7-6(3) 0-6 6-1
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) LORENZI, Paolo (ITA, 5) 7-6(2) 6-2
ZEKIĆ, Miljan (SRB, LL) GIRALDO, Santiago (COL, PR) 5-7 5-7
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) ANDREOZZI, Guido (ARG, 3) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
DURAN, Guillermo (ARG)/
QUIROZ, Roberto (ECU)(4)
W/O
CHARLOTTESVILLE TENNIS CHALLENGER, Charlottesville, VA, USA, $75.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
KHABIBULIN, Timur (KAZ)
MATSUI, Toshihide (JPN)/
NIELSEN, Frederik (DEN)(4)
4-6 6-7(3)

Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) MARIN, Teodor N. (ROU) 2-6 4-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) SETTER, Umberto (SUI, WC) 6-1 2-6 7-5
2/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) ROUMANE, Rayane (FRA, 4) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) PARIZZIA, Nicolas (SUI, Q) 2-6 6-3 6-4
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) TOREBKO, Peter (GER, 1, Q) 1-6 5-7
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB)/
DONARSKI, Sid (CAN)
RASPUDIĆ, Franjo (CRO)/
SALINGER, Mario (CRO)
6-1 5-7 10-5
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(3)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
TOLEDO BAGUE, Pol (ESP)
6-7(4) 2-6
1/4 finale STOJANOVIĆ, Luka (SRB)/
DONARSKI, Sid (CAN)
MARTINEZ, Mateo N. (ARG)/
SANTANNA, Bruno (BRA)(4)
0-6 1-6
Hai Dang Tennis Club, Tay Ninh, Vietnam, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) FRIBERG, Karl (SWE) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ANAND, Kunal (IND)
NGUYEN, Bui-Tri (VIE)/
PHUNG, Timothy (USA)(WC)
6-1 4-6 11-9
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ANAND, Kunal (IND)
ALCANTARA, Francis C. (PHI)/
ERIKSSON, Markus (SWE)(1)
5-7 3-6
Opava Indoor Open 2018, Opava, Czech Republic, $15.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUKOVIĆ, Miloš (SRB) WALKOW, Szymon (POL, 1, WC) 1-6 3-6
13th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB) KOS, Dorian (IRL) 0-6 0-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) LAVAGNO, Edoardo (ITA) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) DESYATNIK, Anton (RUS, Q) 7-6(4) 6-7(1) 6-7(1)
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
TURCHETTI, Nicolo (ITA)(1)
ABDELOUAHID, Anas (USA)/
DELL ELBA, Vito (ITA)(WC)
7-6(1) 6-3
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
TURCHETTI, Nicolo (ITA)(1)
CIVAROLO Matteo (ITA)/
PREVOSTO, Luca (ITA)
W/O
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
TURCHETTI, Nicolo (ITA)(1)
DAVYDOV, Ivan (RUS)/
SCHELL, Niklas (GER)
3-6 6-4 7-10
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo GAŽO, Stefan (SRB) GUSEV, Daniil (RUS) 6-2 6-1
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) KUSTEPE, Nabi (TUR) 6-0 6-2
CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) DONMEZER, Enes (TUR, WC) 6-2 7-5
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 10) PAYYAPPILLY, Stanley (IND) 6-0 6-0
2/3. kolo GAŽO, Stefan (SRB) MARTI PUJOLRAS, Alex (ESP, 5) 0-6 1-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) VANTA, Valentin (ROU, 13) 3-6 3-6
CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) UVAROV, Andrey (RUS, 8) 0-6 0-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 10) NEMAKAL, Ajay P. (IND) 6-0 6-0
3/3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 10) UVAROV, Andrey (RUS, 8) 2-6 0-2, ret
PLAYERS CHOICE OPEN, Birmingham, AL, USA, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo
RAKIĆ, Strahinja (SRB) DELLIEN, Murkel (BOL) 6-3 6-3
2/4. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) ILIĆ, Marko (CRO) 6-2 6-3
3/4. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) KESSLER, McClain (USA) 7-6(7) 6-2
4/4. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) PANNU, Kiranpal (NZL) 1-6 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) RENARD, Lucas (SWE) 6-2 7-6(4)
BUTULIJA, Boris (SRB) KIRCHHEIMER, Strong (USA, 2) 2-6 2-6
2. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) ORNAGO, Fabrizio (ITA, 1) 1-6 1-6

RBC Pro Challenge, Tyler, TX, USA, $80.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) TALABA, Gabriela (ROU, 5) 6-7(4) 6-2 3-6
KYOTEC OPEN Luxembourg, Petange, Luxembourg, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 14) MUELLER, Sarah (GER) 7-5 6-3
2/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 14) PRIBYLOVA, Anna (RUS, 8) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) FOMINA, Alena (RUS, Q) 6-2 6-4
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) SCHOLSEN, Helene (BEL) 5-7 2-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) RUEFFER, Lena (GER) 7-6(2) 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) KRAJICEK, Michaella (NED, Q) 3-6 7-5 7-6(1)
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) MINELLA, Mandy (LUX, 1) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)(4)
KLAFFNER, Melanie (AUT)/
SCHOLSEN, Helene (BEL)
6-2 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)(4)
RUEFFER, Lena (GER)/
MARKOVA, Johana (CZE)
6-2 7-5
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)(4)
DETIUC, Anastasia (CZE)/
MARKOVA, Johana (CZE)
5-7 6-3 10-5
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)(4)
PITER, Katarzyna (POL)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(2)
2-6 6-2 10-8
Soho Square Egypt F25 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) TIMMERMANS, Margriet (NED) 0-6 1-6
13th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) slobodna
GEMOVIĆ, Elena (SRB) slobodna
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) CESCHI, Gloria (ITA) 3-6 1-6
2/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) KONTAKI, Eirini (GRE) 6-7(4) 6-1 6-2
GEMOVIĆ, Elena (SRB) PETRIC, Alexandra (ROU) 1-6 2-6
3/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) MESOCHORITOU, Galateia (GRE) 0-6 6-7(5)
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) TAHAN, Maya (ISR, 1) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
KARVOUNI , Vasiliki (GRE)(WC)
HERTEL, Anna (POL)/
KNOLL, Xenia (SUI)(1)
1-6 0-6
LOUSADA INDOOR OPEN II, Lousada, Portugal, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Gabriela (SRB) slobodna
2/2. kolo STOJANOVIĆ, Gabriela (SRB) SANZ-LLANEZA F., Almudena (ESP) 0-5, ret.
Stockholm Ladies, Stockholm, Sweden, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) VIKTOROVITCH, Alexandra (SWE, WC) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)(1)
MEZAN, Nelly (SWE)/
PETROVIĆ, Maria (SWE)(WC)
3-6 3-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) ISSLER, Maja (GER) 6-3 4-6 6-1
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) RITTBERGER, Sabrina (GER) 6-3 2-6 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) KOVACS, Zita (HUN, 5) 6-4 6-3
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) CRESCENZI, Giulia (ITA, 6) 6-7(1) 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)(1)
GUEBLAOUI, Nour (TUN)/
KOZYREVA, Polina (RUS)
6-3 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)(1)
BRUNSKOG, Louise (SWE)/
SAMA, Sathwika (IND)
6-2 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)(1)
CHANTRAINE, Catherine (BEL)/
JANSEN F., Helena (GBR)(3)
7-5 6-4
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)(1)
ANEY, Jessie (USA)/(4)
SONNEKUS-W., Olivia (GBR)
6-0 6-3
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) OZ, Ipek (TUR, 5, WC) 2-6 0-6

Hong Kong Open ITF Junior Tennis Championships 2018 (G2), Hong Kong, China, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Tijana NIKOLIĆ
Glavni žreb
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 7) NAKLO, Thasaporn (THA, 1) 1-6 4-6
Dubl
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
SAWANGKAEW, Mananchaya (THA)(2)
NIRUNDORN, Mai N. (THA)/
NUGROHO, Priska M. (INA)(3)
2-6 6-4 10-5
FINALE SKROBONJA, Anđela (SRB)/
SAWANGKAEW, Mananchaya (THA)(2)
CHANG, Ting-Pei (TPE)/
WANG, Jiagi (CHN)(4)
6-3 6-2
BelGlobal Cup, Minsk, Belarus, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1/4 finale PALEČEK, Nikol (SRB) VINAHRADAVA, Hanna (BLR, WC) 6-2 6-4
1/2 finale PALEČEK, Nikol (SRB) SOLDATOVA, Daria (RUS) 7-5 5-7 6-3
FINALE PALEČEK, Nikol (SRB) FALEI, Aliona (BLR, WC) 3-6 2-6
International Junior Saint-Cyprien, Saint Cyprien, France, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Anđela JOCOVIĆ; 2. kolo: Elena MILOVANOVIĆ
Matan Gafniel Raanana Open, Raanana, Israel, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Luka JANKOVIĆ
4th West Asia Fujairah Cup, Fujairah, United Arab Emirates, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Andrija JEVTIĆ
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 8) NOLAN, William (GBR) 6-4 7-5
1/2 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 8) CROWTHER, Corban (NZL, 2) 0-6 2-6
Dubl
1/2 finale JEVTIĆ, Andrija (SRB)/
JEVTIĆ, Nikola (SRB)(3)
BARRY, Charles (IRL)/
CROWTHER, Corban (NZL)(2)
5-7 4-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Andriana SIMOVIĆ
1/4 finale ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) CHAPHALKAR, Rutuja (USA, 3) 5-7 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Eleon Tennis Club TEU16, Nicosia, Cyprus, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Mišić (Q)
1/4 finale KURTOVIĆ, Luka (SRB, WC) PIECZKOWSKI, Olaf (POL, 1) 6-4 7-6(5)
BELOŠEVIĆ, Petar (SRB, 8) PHOTIADES, Photos (CYP, 3) 1-6 1-6
1/2 finale KURTOVIĆ, Luka (SRB, WC) APLTAUER, Filip (CZE, 4) 5-7 4-6
Dubl
1/2 finale BELOŠEVIĆ, Petar (SRB)/
APLTAUER, Filip (CZE)(1)
ARUTIUNIAN, Erik (BLR/
SAMARTSIDIS, Grigorios (GRE)
6-4 6-1
FINALE BELOŠEVIĆ, Petar (SRB)/
APLTAUER, Filip (CZE)(1)
SZOMBATHELYI, Benedek (HUN)/
ZSIGRAI, Laszlo (HUN)
1-0, ret.
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB, 6) KASATKINA, Alena (RUS, 4) 2-6 1-6
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 3) YESYPCHUK, Daria (UKR) 6-1 6-4
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 3) VELEVA, Viktoria (BUL, 2) 2-6 3-6
Dubl
1/2 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)(2)
CONSTANTINOU, Maria (CYP)/
STYLIANIDES, Christina (CYP)(3)
7-6(6) 4-6 10-6
FINALE PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)(2)
KASATKINA, Alena (RUS)/
VELEVA, Viktoria (BUL)(1)
4-6 3-6
V GUILLERMO VILAS TENNIS ACADEMUY TROPHY, , Spain, U14, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Lola Radivojević (4)