Turniri od 29.08 – 04.09.

ATP CHALLENGER COMO, Como, Italy, 42.500, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) TRUSENDI, Walter (ITA) 4-6 6-4 6-3
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) BONADIO, Riccardo (ITA) 6-2 6-0
3/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) GALAN, Daniel Elahi (COL) 6-4 2-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) PELLEGRINO, Andrea (ITA, WC) 6-4 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) YMER, Mikael (SWE, Q) 6-0 4-6 4-6
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) UNGUR, Adrian (ROU) W/O

Calgary Futures, Calgary, Canada, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BLAŽIĆ, Vladimir (SRB) ROSENSTEEL, Christopher (USA) 0-6 0-6
FOCUS Tennis Only open 2016, Schoonhoven, Netherlands, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) MOLENKAMP, Martin (NED) 4-6 3-6

Madainitennis Open presented by Sportland NÖ, St.Poelten, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TRIČKOVIĆ, Jovana (SRB) MRAZOVA, Kristina (CZE) 6-1 0-6 6-1
KOŠANIN, Nataša (SRB) ZANDBERG, Talya (ISR) 6-1 1-6 3-6
BALASA, Gabriela (SRB, WC) JEZIDZIC, Tea (CRO) 4-6 3-6
2/3. kolo TRIČKOVIĆ, Jovana (SRB) ALESHCHEVA, Vera (RUS, WC) 2-6 6-4 0-6
CMG & CARSO TENNIS CUP, Trieste, Italy, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) UGARKOVIĆ, Frana (CRO) 6-0 6-0
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) MARCIONNI, Sara (ITA) 7-6(4) 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) CHIESA, Deborah (ITA, 2) 6-4 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PALČIĆ, Sara (SLO)(4)
slobodne
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PALČIĆ, Sara (SLO)(4)
BRGLEZ, Pia (SLO)/
KAJEVIĆ, Ena (CRO)
6-0 6-4
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PALČIĆ, Sara (SLO)(4)
MARCIONNI, Sara (ITA)/
SELLA, Francesca (ITA)
6-3 6-2
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PALČIĆ, Sara (SLO)(4)
MARCHETTI, Giorgia (ITA)/
MASINI, Maria (ITA, 2)
0-6 0-6
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) DONATUS, Loveth (NGR) 6-0 6-0
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
HORVAT, Ivana (AUT)
MORALES, Melissa (GUA)/
WEEDON, Kirsten Andrea (GUA)
6-7(1) 6-7(8)
VRNJACKA BANJA OPEN 2016, Vrnjačka Banja, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAGOVIĆ, Ivana (SRB) VESELINOVA, Viktorija (MKD) 1-6 1-6
STOJČIĆ, Nađa (SRB) MARKOVIĆ, Vera (SRB) 0-6 0-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) GHAOUI, Yasmeen (LIB) 1-6 7-6(6) 1-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH) 6-4 2-6 7-5
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KHMIADASHVILI, Megi (RUS) 6-3 6-3
TOFILOSKI, Tijana (SRB) COHEN, Inbar (ISR) 0-6 0-6
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) JANKOVIĆ, Jovana (SRB) 6-1 6-3
MEJIĆ, Mila (SRB) MARKOVIĆ, Bojana (SRB) 2-6 1-6
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) 3-6 4-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) PLEČEVIĆ, Ivona (SRB) 6-0 6-0
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) 6-3 6-4
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) LONČAR ANTIĆ, Ivana (ESP) 3-6 3-6
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) ŠEVO, Teodora (SRB) 6-7(3) 6-4 1-6
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) CVETKOVIĆ, Diana (FRA) 1-6 6-4 3-6
DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) TIMOFEEVA, Marina (RUS) 6-1 6-2
2/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) MARKOVIĆ, Vera (SRB) 2-6 5-7
KOTLICA,Boba (SRB, 2) GHAOUI, Yasmeen (LIB) 2-6 2-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) VUKOVIĆ, Milena (MNE) 6-2 6-2
JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) 1-6 0-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) COHEN, Inbar (ISR) 3-6 3-6
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) KHUDOLEY, Anna (RUS) 0-6 6-7(2)
KOSTIĆ, Katarina (SRB) MARKOVIĆ, Bojana (SRB) 0-6 1-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) 6-7(3) 1-6
BABUNSKI, Lena (SRB) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 6-2 7-6(4)
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) VELKOSKA, Teona (MKD) 6-3 3-6 5-7
KOSTIĆ, Kristina (SRB) LONČAR ANTIĆ, Ivana (ESP) 4-6 1-6
STOJILJKOVIĆ, Jasmina (SRB) ŠEVO, Teodora (SRB) 0-6 0-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) KRASNOVA, Diana (RUS) 3-6 3-6
MALETIN, Sandra (SRB) CVETKOVIĆ, Diana (FRA) 6-1 6-2
MANDIĆ, Sofija (SRB) DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) 2-6 0-6
3/3. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB) VANGELOVA, Ani (VUL, 1, WC) 1-6 0-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) GHAOUI, Yasmeen (LIB) 7-6(3) 0-3, ret.
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) COHEN, Inbar (ISR) 4-6 7-5 6-1
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) KHUDOLEY, Anna (RUS) 6-3 6-0
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) BABUNSKI, Lena (SRB) 3-6 6-3 3-6
ŠEVO, Teodora (SRB) KRASNOVA, Diana (RUS) 5-7 1-6
MALETIN, Sandra (SRB) DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) 4-6 6-4 6-0
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) 4-6 2-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, WC) ZLOCHOVA, Zuzana (SVK, 1) 1-6 6-1 6-4
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) FABER, Tea (CRO) 7-6(3) 6-7(2) 1-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) WOLFF, Vivian (GER, 8) 6-1 5-7 0-6
BONIĆ, Barbara (SRB, 6) SAVIĆ, Ana (CRO) 5-7 5-7
JOKIĆ, Katarina (SRB, 7) ZOTOVA, Maria (RUS) 6-1 6-1
MALETIN, Sandra (SRB, Q) VANGELOVA, Ani (BUL, 5, Q) 2-6 2-6
MILETIĆ, Kristina (SRB) KONG, Qianxin (CHN, WC) 6-2 6-3
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 6-1 3-6 6-1
POPIVODA, Mila (SRB) PRENKOVIC, Linda (GER) 2-6 2-6
BABUNSKI, Lena (SRB, Q) STAMATOVA, Julia (BUL, 2) 0-6 2-6
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, 7) JAMRICHOVA, Sandra (SVK) 2-6 6-1 6-7(5)
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, WC) FABER, Tea (CRO) 6-4 6-0
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) PRISACARIU, Andreea (ROU) 4-6 6-4 6-2
MILETIĆ, Kristina (SRB) VANGELOVA, Ani (BUL, 5, Q) 7-6(2) 7-5
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) SAVIĆ, Ana (CRO) 2-6 6-3 6-4
1/4 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB, WC) JAMRICHOVA, Sandra (SVK) 3-6 6-2 2-6
MILETIĆ, Kristina (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 4) 1-6 2-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) STAMATOVA, Julia (BUL, 2) 6-3 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) GOLUBOVSKAYA, Sofya (RUS) 1-6 6-3 4-6
1/2 finale MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 4) W/O
FINALE MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) GOLUBOVSKAYA, Sofya (RUS) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)(1)
slobodne
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)
GOLUBOVSKAYA, Sofya (RUS)/
KISLYAK, Kristina (RUS)
2-6 6-1 4-10
BONIĆ, Barbara (SRB)/
PRENKOVIC, Linda (GER)(3)
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB)/
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB)
W/O
JOKIĆ, Katarina (SRB)/
WOLFF, Vivian (GER)
ČVOROVIĆ, Sara (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)
6-3 6-3
JANKOVIĆ, Jovana (SRB)/
STOJILJKOVIĆ, Jasmina (SRB)
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
COHEN, Inbar (ISR)
1-6 0-6
KOTLICA,Boba (SRB)/
PRISACARIU, Andreea (ROU)
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)
4-6 5-7
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)(1)
GOLUBOVSKAYA, Sofya (RUS)/
KISLYAK, Kristina (RUS)
6-1 4-6 10-7
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)
W/O
BONIĆ, Barbara (SRB)/
PRENKOVIC, Linda (GER)(3)
JOKIĆ, Katarina (SRB)/
WOLFF, Vivian (GER)
6-1 6-4
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
COHEN, Inbar (ISR)
FABER, Tea (CRO)/
SAVIĆ, Ana (CRO)
3-6 4-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)(1)
BONIĆ, Barbara (SRB)/
PRENKOVIC, Linda (GER)(3)
3-6 6-4 10-7
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
FABER, Tea (CRO)/
SAVIĆ, Ana (CRO)
6-4 6-3
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)(1)
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
6-3 6-2

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Canadian Open Junior Championships, Quebec, Canada, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) slobodna
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) SWAN, Katie (GBR) 6-3 6-2
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) DU, Zhima (CHN, 16) 6-1 6-3
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) MINCA, Ioana (ROU, 6) 6-1 6-0
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) ZHENG, Wushuang (CHN, 13) 7-5 7-6(5)
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) SWIATEK, Iga (POL, 5) 6-3 0-2, ret
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/(3)
BJORKLUND, Mirjam (SWE)
slobodne
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/(3)
BJORKLUND, Mirjam (SWE)
KUCZER, Daria (POL)/
SWIATEK, Iga (POL)
6-7(6) 6-1 10-6
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/(3)
BJORKLUND, Mirjam (SWE)
EL JARDI, Diae (MAR)/
PORTILLO RAMIREZ, Maria Jose (MEX)
6-0 6-1
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/(3)
BJORKLUND, Mirjam (SWE)
WANG, Xiyu (CHN)/
ZHENG, Wushuang (CHN, 7)
1-6 5-7
SBW-NET ITF Junior Open 2016, Kreuzlingen, Switzerland, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dušan CVETKOVIĆ
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/1. kolo: Andrijana MARKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 5) slobodna
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 5) DITSCHUNEIT, Paula (GER) 6-2 6-1
3. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 5) LUESCHER, Sophie (SUI) 2-6 6-0 0-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
SAPPL, Julie (SUI)(7)
KELLER, Nadine (SUI)/
ULE, Zala (SLO)(3)
1-6 3-6
Aphrodite Cup, Nicosia, Cyprus, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Stefan RADOVANOVIĆ (7)
Panama Mid Season, Panama, Panama, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 1) slobodna
2. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 1) BENITEZ ELLIS, Aranza Lailu (PAN) 6-0 6-0
1/4 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 1) TYLEK, Anika (CAN) 6-7(5) 6-0 3-6
Dubl
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
VERMA, Rhea (IND)(1)
slobodne
1/4 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
VERMA, Rhea (IND)(1)
BAKER, Elizabeth (USA)/
ROJAS, Sofia Camila (USA)
W/O
1/2 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
VERMA, Rhea (IND)(1)
MERZ, Carolina (ESA)/(3)
MIGUEL MICCOLO, Miranda (ESA)
6-3 1-6 12-10
FINALE DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
VERMA, Rhea (IND)(1)
GRAHAM, Imani (USA)/
STEIN, Lauren (USA)(2)
2-6 6-2 8-10
Pancevo International, Pančevo, Srbija, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Nikola DIMITRIJEVIĆ, Relja ESKIĆ, Stefan ŽIVKOVIĆ, Luka JANKOVIĆ, Luka STOJANOVIĆ, Luka STOJČEVIĆ, Stefan SUVAJAC, Kosta PETROV, Dragan OMČIKUS, Đorđe RADAN, Tadija RADOVANOVIĆ, Mihailo POPOVIĆ (4), Strahinja PJERANOVIĆ, Pavle POPOVIĆ
2/3. kolo: Lazar VOJINOVIĆ (7), Đorđe JANAĆKOVIĆ, Veljko BLAGOJEVIĆ, Aleksa MARJANOVIĆ, Goran ŽIVOTIĆ (WC)
3/3. kolo:  Stefan GAŽO, Nikola ARSIĆ (WC), Pavle DROBNJAKOVIĆ (6), Nikola KIJAC (WC)
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 6) MIKLAVCIC, Luka (SLO) 5-7 6-3 6-1
DOBRNJAC, Vanja (SRB, Q) ADDED, Dan (FRA, 1) 2-6 1-6
JUHAS, Kristijan (SRB, WC) KRAVCHENKO, Georgii (UKR) 4-6 4-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) KLIMOV, Philipp (RUS, 5) 6-0 6-3
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, LL) TROTTER, James Kent (JPN, 4) 6-2 6-2
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 8) BOITAN, Gabi Adrian (ROU) 4-6 6-2 6-1
ZARKOVIĆ, Bodin (SRB, WC) VYLEGZHANIN, Nikolay (RUS, 3) 6-3 3-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB) NINČEVIĆ, Frane (CRO) 6-3 6-2
DABIĆ, Miloš (SRB, Q) POLING, Karl (USA) 3-6 6-1 2-6
2. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) PAVEL, Bogdan (ROU) 7-6(4) 6-4
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, LL) BROVILLE, Maxence (FRA) 0-6 1-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 8) AJDUKOVIĆ, Duje (CRO) 6-4 3-6 6-1
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 6) DUSSIN, Louis (FRA) 6-2 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB) ZAKHAROV, Alexey (RUS, 7) 1-6 1-6
1/4 finale BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) KRAVCHENKO, Georgii (UKR) 6-1 6-3
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 8) BROVILLE, Maxence (FRA) 6-7(4) 4-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 6) ABRUDAN, Ioan Dan (ROU) 6-1 6-1
1/2 finale BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) BROVILLE, Maxence (FRA) 4-6 0-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 6) MARTINEAU, Matteo (FRA, 2) 3-6 6-3 7-6(5)
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 6) BROVILLE, Maxence (FRA) 6-3 6-3
 
Dubl
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
KLIMOV, Philipp (RUS)(2)
MIKLAVČIČ, Luka (SLO)/
POLING, Karl (USA)
W/O
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
KRAVCHENKO, Georgii (UKR)(3)
TAMM, Kristjan (EST)/
VAISE, Tomas (LTU)
4-6 6-2 10-7
BUTULIJA, Boris (SRB)/
DILL, Morgan (USA)
BROVILLE, Maxence (FRA)/
DUSSIN, Louis (FRA)
6-2 0-6 2-10
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
KRAVCHENKO, Georgii (UKR)(3)
ADDED, Dan (FRA)/(1)
MARTINEAU, Matteo (FRA
3-6 4-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
KLIMOV, Philipp (RUS)(2)
BROVILLE, Maxence (FRA)/
DUSSIN, Louis (FRA)
1-6 6-3 7-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Iva SUBAŠIĆ, Teodora MITROVIĆ, Anastasija GUTIĆ, Anđela TODOROVIĆ (WC), Teodora VUJIČIĆ (WC), Emilija CVETANOVIĆ, Jovana SAMOČETA (WC), Jelena KOVAČ, Ivana ILIĆ, Nataša LUŽAJIĆ
2/3. kolo: Anđela JOCOVIĆ (WC), Elena GEMOVIĆ
3/3. kolo: Aleksandra STANKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) ERJAVEC, Veronika (SLO) 2-6 3-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) MARCINKEVICA, Deniza (LAT) 6-4 7-5
KOJCIĆ , Emilija (SRB, WC) VELCEA , Andreea (ROU, Q) 1-6 1-6
ĐAKOVIC, Mihaela (SRB, WC) MATUSOVA, Barbora (SVK) 1-6 0-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) ABRAMYAN, Anastasia (RUS) 6-3 6-2
BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) VORACEK, Eva Marie (GER) 6-4 6-2
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, Q) BOŠKOVIĆ, Lea (CRO, 2) 0-6 1-6
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) RAKHIMOVA, Kamilla (RUS, 7) 4-6 4-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) JONES, Francesca (GBR, 3) 3-6 4-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) WANG, Xin Yu (CHN) 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
CHEN, Ai Qi (CHN)(WC)
HIGASHITANI, Nagomi (JPN)/
SUENO, Satoko (JPN)
2-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

, Prague, Czech Republic, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Simona Josimović
Budaors Cup, Budaors, Hungary, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Dušan TRUNIĆ (SRB, 8) Balint DOBAK (HUN, 3) 1-6 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Paula Hrnčić; 2. kolo: Iva Divac (14), Milica Durić
1/4 finale Anđela VIDOVIĆ (SRB, 2) Arina BABKOVA (RUS) 6-3 6-0
1/2 finale Anđela VIDOVIĆ (SRB, 2) Sofiya KAZHDAN (BLR, 3) 6-1 6-1
FINALE Anđela VIDOVIĆ (SRB, 2) Eszter MERI (SVK, 1) 4-6 1-6
Leo Cup, Brussels, Belgium, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Andriana Simović (8)
Dubl
1/2 finale Andriana SIMOVIĆ (SRB)/
Margarita RETUNSKAYA (RUS)(2)
Farah DUBAL (FRA)/
Lucie NGUYEN (FRA)(4)
6-7(4) 4-6