Turniri od 29.06 – 05.07.

Marburg, Germany, 42.500+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 3) HANFMANN, Yannick (GER) 7-5 6-2
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 3) GEENS, Clement (BEL) 3-1, ret.
3/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 3) LEDOVSKIKH, Mikhail (RUS) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) LEDOVSKIKH, Mikhail (RUS, Q) 6-7(8) 6-4 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
LAPENTTI, Giovanni (ECU)
HANFMANN, Yannick (GER)/
LENZ, Julian (GER) (WC)
W/O
BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
ZOPP, Jurgen (EST)
JEBAVY, Roman (CZE)/
SATRAL, Jan (CZE) (2)
2-6 4-6
Padova, Italy, 42.500+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) KIM, Cheong-Eui (KOR) 6-0 6-3
2/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) BARRIENTOS, Nicolas (COL, 3) 2-6 2-6

F.B.A. 2015, Varese, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) MERCURI, Fabio (ITA) 6-4 6-7(13) 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) BONADIO, Riccardo (ITA) 6-4 3-6 1-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
RAZBORŠEK, Nik (SLO)
CHAZAL, Maxime (FRA)/
REYNET, Florian (FRA)
6-2 6-4
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
RAZBORŠEK, Nik (SLO)
LICCIARDI, Pietro (ITA)/ (4)
MACCARI, Federico (ITA)
3-6 4-6
Vrancea Trophy – Trofeul CJ Vrancea, Focsani, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) KHALEDAN, Shahin (IRI, Q) 6-4 6-4
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) DIMA, Dragos (ROU) 6-3 4-6 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI, 8) 6-3 6-7(4) 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) GRIGELIS, Layrinas (LTU, 4) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (1)
CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU)
CIUNTEA, Gabriel Bogdan (ROU)/(A)
MANOLE, Alexandru Vasile (ROU)
6-3 6-4
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (1)
CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/
DIMA, Dragos (ROU)
7-6(5) 3-6 8-10
“XXXI” OPEN KIROLETA “Bakio Udala Saria”, Bakio, Spain, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 15) URIARTE MORILLAS, Asier (ESP) 6-1 6-0
2/2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 15) MESQUIDA BERG, Oscar (ESP, 5) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) PATAEL, Ben (ISR) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
AMANTEGUI, Javier (ESP)
ORTEGA PALACIOS, Alejandro (ESP)/
RUMENOV PAYAKOV, Geor (ESP)
6-7(4) 2-6

Bella Cup 2015, Torun, Poland, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) ŠTEFKOVA, Barbora (CZE, Q) 6-2 6-3
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) EVTIMOVA, Dia (BUL) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)
OCZACHOWSKA, Julia (POL)/
SZCZYGIELSKA, Dorota (POL)(WC)
6-0 6-7(3) 10-3
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)
JUHASZOVA, Vivien (SVK)/
SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK)
W/O
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)
FRECH, Magdalena (POL)/
LEHNERT, Katharina (PHI)
W/O
HUNT 2015 $25K WOMEN’S TENNIS CLASSIC, El Paso, Texas, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo GAVRILOVSKA, Saška (SRB, WC) JOHNS, Charity (USA) W/O
MARY PIERCE INDIAN OCEAN SERIES – INTERNATIONAUX DE LA REUNION, LA POSSESSION, Réunion, France, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) DE BEER, Emmanuelle (MRI) 2-6 3-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) HERB, Caitlin (RSA) 6-4 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)
ANDRIAMAROSOA, Sandra (MAD)/
NAEGELLEN, Elodie REU)
5-7 4-6
PROKUPLJE 2, Prokuplje, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 6-3 6-0
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS) 1-6 1-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) RISTESKI, Ivana (SRB) 6-3 6-7(5) 3-6
KOSTIĆ, Kristina (SRB) ČALUK, Nerma (BIH) 0-6 5-7
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) 6-3 6-2
MAŠIĆ, Mila (SRB) POPOVIĆ, Natalija (SRB) 7-5 4-6 6-4
PANIĆ, Milica (SRB, WC) BOURGUIGNON, Madisona (USA) 1-6 0-6
ANDREJIĆ, Anja (SRB) PAIRONE, Giulia (ITA) 1-6 1-6
PANTELIĆ, Anastassia (SRB, WC) PETROVA, Aza (UKR) 0-6 0-6
MILIJANOVIĆ, Milica (SRB) GHEORGHITA, Ioana (ROU) 6-3 0-6 4-6
AŠANIN, Nina (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 7-6(4) 7-5
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) PJERANOVIĆ, Jelena (SRB, WC) 6-2 6-3
2/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) BARBIR, Natalie (AUS) 6-2 6-4
RISTESKI, Ivana (SRB) KOLB, Maryna (UKR) 1-6 1-6
TOMIĆ, Danijela (SRB, 4) ČALUK, Nerma (BIH) 4-6 2-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) NILOŠEVIĆ, Maya (AUS) 6-0 6-3
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 5) MAŠIĆ, Mila (SRB) 5-7 6-0 6-3
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB) BOURGUIGNON, Madisona (USA) 0-6 1-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, 6) PAIRONE, Giulia (ITA) 4-6 6-7(2)
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) GHEORGHITA, Ioana (ROU) 6-7(3) 0-6
AŠANIN, Nina (SRB) PETROPOULOU, Dea Ioanna (GRE, WC) 6-1 6-3
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) SLAVOVA, Gabriela (BUL) 6-2 3-6 6-1
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) 6-4 7-6(2)
3/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) FOBBI MONLLAU, Ana Victoria (ARG, 2) 0-6 1-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) ČALUK, Nerma (BIH) 4-6 6-3 6-1
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 5) BOURGUIGNON, Madisona (USA) 6-3 2-6 0-6
AŠANIN, Nina (SRB) GHEORGHITA, Ioana (ROU) 2-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo GRUBAČ, Sara (SRB, WC) CRESPO AZCONZABAL, Ailen (ARG) 1-6 1-6
SPREMO, Milana (SRB) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, Q) 6-1 6-4
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, Q) 3-6 6-2 1-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) ALIBALIĆ, Nina (CRO, 7) 2-6 1-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BARZO, Lilla (HUN, 5) 3-4, ret.
MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) REBERŠAK, Polona (SLO) 4-6 0-6
LESVIDOU, Magdalini (SRB, WC) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 2) 0-6 0-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB) NANCARROW, Alexandra (AUS, 3) 1-6 2-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, Q) ALIBALIĆ, Nina (CRO, 7) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)
PATEROVA, Dominika (CZE)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)
W/O
AŠANIN, Nina (SRB)/
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)
STACH, Katka (CZE)/ (WC)
TUTURINA, Irina (RUS)
6-1 6-0
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
PEJOVIĆ, Isidora (SRB)
RAJIČIĆ, Monika (AUS)/
RAJIČIĆ, Viktorija (AUS)
2-6 1-6
MAŠIĆ, Mila (SRB)/
BOURGUIGNON, Madisona (USA)
KOLB, Maryna (UKR)/
KOLB, Nadiya (UKR) (2)
7-6(5) 2-6 9-11
1/4 finale AŠANIN, Nina (SRB)/
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)
CABEZA-CANDELA, Estrella (ESP)/
NANCARROW, Alexandra (AUS)(4)
2-6 0-6
STA CUP, Sakarya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB, WC) ZEBALLOS, Noelia (BOL) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) KAUFINGER, Ina (GER) 6-4 7-5
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) MIHAYLOVA, Gebriela (BUL) 1-6 1-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) SALIMOVA, Sofia (RUS, Q) 6-2 6-0
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) NJOZE, Mirabelle (GBR, 8) 6-0 5-7 7-6(4)
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) PROSPERI, Valeria (ITA, 2) 6-4 3-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)(2)
PAYKOC, Deniz (TUR)/
YURTKURAN, Dilara (TUR)
6-3 6-3
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB)/
MEDVEDCOVA, Vlada (MDA)
BAYRAKTAROGLU, Melis (TUR)/
KAJEVIĆ, Ena (CRO)
3-6 2-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)(2)
MIHAIL, Diana Maria (ROU)/
MIHAYLOVA, Gebriela (BUL)
6-1 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)(2)
MUNOZOVA, Anette (SWE)/
TOPSEL, Muge (TUR) (3)
6-7(4) 6-4 6-10
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)(2)
ERAYDIN, Basak (TUR)/ (1)
LAZAREVA, Margarita (RUS)
4-6 6-1 10-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Nike Junior International Roehampton, Roehampton, Great Britain, G1, trava
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb (28.6.-3.7.)
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) BASS, Finn (GBR, WC) 3-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CHUNG, Yunseong (KOR)
CANTER, Alexis (GBR)/
STEWART, Max (GBR, WC)
6-1 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CHUNG, Yunseong (KOR)
BARRIOS VERA, Marcelo Tomas (CHI)/ROSAS, Juan Jose (PER) 6-3 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CHUNG, Yunseong (KOR)
BLANCH, Ulises (USA)/
FICOVICH, Juan Pablo (ARG)
6-4 5-7 7-10
Canadian Saville ITF U18, Edmonton, Alberta, Canada, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) JURCA, Alina (CAN) 3-6 6-0 6-3
2/3. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) JOHNSON, Katie (CAN) 6-3 2-6 6-2
3/3. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) LAMPERT, Lindsay (USA) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB, Q) PRELLE, Kirsten (CAN, WC) 7-6(2) 2-6 2-6
Ozerov Cup, Moscow, Russia, G2, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) ZAKHAROV, Alexey (RUS) 6-0 6-1
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) WRZESINSKI, Robert (LTU, 7) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
DANILOV, Savriyan (RUS)
IGAMNERDYEV, Timur (RUS)/
KOLOBAEV, Nikolay (RUS)
6-3 6-4
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
DANILOV, Savriyan (RUS)
CHEPELEV, Andrey (RUS)/
KLIMOV, Philipp (RUS) (5)
W/O
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
DANILOV, Savriyan (RUS)
CHUMAK, Vladyslav (UKR)/
KLOK, Denis (RUS) (1)
W/O
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB) PETUSHKOVA, Elizaveta (RUS) 0-6 3-6
Preveza Cup, Preveza, Greece, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, WC) KASAMBOULIS, Ioannis (GRE) 6-1 6-1
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, WC) STOJANOVSKI, Stojan (MKD) 6-2 6-4
3/3. koo BAJIĆ, Bogdan (SRB, WC) LOUKAS, Raphael (GER) 6-2 4-6 0-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) BANDINI, Gaia (ITA) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) PICCINETTI, Lisa (ITA) 3-6 0-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) IVALDI, Benedetta (ITA) 5-7 6-3 1-6
DRAŽIĆ, Katarina (SRB) ABDEL-AZIZ, Donia (GBR, 2) 2-6 3-6
MEJIĆ, Mila (SRB) TOPALOVA, Gergana (BUL, 7) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)
ABDEL-AZIZ, Donia (GBR)/
ANDERSON, Nicole Lynn (USA)(1)
0-6 2-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB)
KATOPODI, Emilia (GRE)/ (WC)
POZERSKIS, Cjristina (GBR)
6-4 6-3
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB)
POVILUONYTE, Marija (LTU)/
TOPALOVA, Gergana (BUL)(3)
3-6 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

2015 European Summer Cups B14, Zone “D”, Copa del Sol, Murcia, Spain, U14, European Qualifying, šljaka
28-30.06. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Zone “D”: Czech Republic, Hungary, Moldova, Poland, SERBIA, Slovakia, Spain, Turkey
1/4 finale
SRBIJA B14 1-2
SLOVAČKA B14
Kristijan JUHAS Janos FEKETE 6-1 6-1
Mihailo POPOVIĆ Kristof MINARIK 2-6, ret.
Viktor JOVIĆ/
Kristijan JUHAS
Janos FEKETE/
Kristof MINARIK
2-6 6-0 4-6
5-8. mesto SRBIJA B14 2-1 TURSKA B14
Kristijan JUHAS Baran CENGIZ 3-6 6-2 7-5
Viktor JOVIĆ Bora SENGUL 5-7 3-6
Kristijan JUHAS/
Viktor JOVIĆ
Baran CENGIZ/
Bora SENGUL
6-2 6-4
5-6. mesto SRBIJA B14 1-2 MAĐARSKA B14
Kristijan JUHAS Peter SALLAY 2-6 4-6
Viktor JOVIĆ Peter MAKK 7-6(5) 6-3
Kristijan JUHAS/
Viktor JOVIĆ
Peter SALLAY/
Peter MAKK
3-6 2-6
SRBIJA B14 je osvojila 6. mesto i NIJE se kvalifikovala za Završni turnir
2015 European Summer Cups G14, Zone “C”, Torino, Italy, U14, European Qualifying, šljaka
28-30.06. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Zona “C”: Austria, Cyprus, Italy, Israel, Norway, Russia, SRBIJA, Switzerland
1/4 finale SRBIJA G14 2-1
AUSTRIJA G14
Anđela SKROBONJA Anita GAVRAN 5-7 6-2 6-1
Olga DANILOVIĆ Emily MEYER 7-6(3) 6-2
Emilija KOJČIĆ/
Anđela SKROBONJA
Emily MEYER/
Anna SCHMID
6-7(5) 3-6
1/2 finale SRBIJA G14 1-2 ITALIJA G14
Anđela SKROBONJA Federica ROSSI 1-6 2-6
Olga DANILOVIĆ Elisabetta COCCIARETTO 6-2 6-0
Anđela SKROBONJA/
Olga DANILOVIĆ
Federica ROSSI/
Elisabetta COCCIARETTO
7-6(5) 5-7 3-6
3-4. mesto SRBIJA G14 0-3 IZRAEL G14
Emilija KOJČIĆ Darya SHVARTSMANN 2-6 4-6
Anđela SKROBONJA Kristin YOUNES 1-4, ret.
Emilija KOJČIĆ/
Anđela SKROBONJA
Darya SHVARTSMANN/
Kristin YOUNES
W/O
SRBIJA G14 je osvojila 4. mesto i NIJE se kvalifikovala za Završni turnir
Marin Suica Junior Open, Čakovec, Croatia, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2. kolo: Strahinja Pjeranović
Glavni žreb
1. kolo: Sabit Šuntić, Stefan Živković (WC); 2. kolo: Kosta Petrov
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Aleksandra Stanković (8)
Sport Palace Cup 16& under, Sliven, Bulgaria, U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mija Ljubić
7th Novotech Trophy, Rakovnik, Czech Republic, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Laura Dukić
TORNEO U12 TENNIS EUROPE PORTO SAN GIORGIO, Porto San Giorgio, Italy, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Mateja Janićijević
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB) SALOMATOV, Artem (RUS) 6-2 6-1
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB) NARDI, Luca (ITA) 6-4 7-6(1)
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB) RUNE, Holger Vitus Nodskov (DEN) 0-6 3-6
Budaors Cup, Budaors, Hungary, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB, WC) DRAGAR, Peter (HUN) 6-2 6-2
1/2 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB, WC) KORELOV, Robert Germanovich (RUS) 2-6 5-7
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB)/
MELICHERIK, Tomas (SVK)
BAUMGARTNER, Sam Kydd (SUI)/
DRAGAR, Peter (HUN)
W/O