Turniri od 29.05 -04.06

 Ove nedelje nema ATP i WTA turnira
GS ROLAN GAROS 2017

Internazionali di Tennis Citta’di Vicenza, Vicenza, Italy, €43,000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE Laslo (SRB, 7) MOTT, Blake (AUS, SE) 1-6 3-0, ret
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, WC) GIANNESSI, Alessandro (ITA, 2) 6-3 3-6 6-3
2. kolo ĐERE Laslo (SRB, 7) GARIN, Christian (CHI) 6-1 4-6 6-3
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, WC) DOMINGUES, Joao (POR, SE) 7-5 7-6(2)
1/4 finale ĐERE Laslo (SRB, 7) KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, WC) 7-6(4) 4-6 6-4
1/2 finale ĐERE Laslo (SRB, 7) GIUSTINO, Lorenzo (ITA) 6-4 2-6 6-3
FINALE ĐERE Laslo (SRB, 7) FUCSOVICS, Marton (HUN) 6-4 6-7(7) 2-6

Brcko Open 2017, Brcko, Bosnia/Herzegovina, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) 6-2 6-0
BUĆAN, Aleksa (SRB) ČANDIĆ, Emir (BIH, WC) 6-2 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 9) GALLOWAY, Robert (USA) 6-3 4-6 7-6(6)
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) DIVKOVIĆ, Karlo (CRO) 2-6 2-6
BUTULIJA, Boris (SRB, 12) NINČEVIĆ, Frane (CRO) 6-0 7-5
RAJIĆ, Dušan (SRB) VERNIER, Michel (CHI, 3) 5-7 4-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) RELJIĆ, Aleksandar (BIH, WC) 7-5 6-4
DALJEV, Pavle (SRB) GERRY, Luke (AUS) 6-1 6-3
JANAČKOVIĆ, Đorđe (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-4 1-6 6-7(5)
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) 2-6 0-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 6) 3-6 2-6
DABIĆ, Miloš (SRB) PAVLOVIĆ, Marko (SRB) 6-2 6-3
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) BILIĆ, Feda (AUS) 6-3 6-1
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) GLVAC, Andrej (SVK, 16) 6-2 1-6 6-7(0)
ILIĆ, Luka (SRB, 8) BAKOVIĆ, Arslan (BIH) 6-3 6-0
SPASIĆ, Sreten (SRB) MICOV, Stefan (MKD) 1-6 0-6
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) DUBININ, Alexey (RUS) 6-2 6-2
BUĆAN, Aleksa (SRB) NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 9) 3-6 2-6
BUTULIJA, Boris (SRB, 12) CABRO, Mirza (BIH) 6-2 6-3
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 10) 2-6 2-6
DALJEV, Pavle (SRB) ADDISON, Aaron (AUS, 4) 6-4 3-6 3-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) BACHMAIER, Philip (AUT, 14) 2-6 1-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) STERGIOU, Ioannis (GRE, 5) 5-7 2-6
DABIĆ, Miloš (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 6) 4-6 2-6
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 11) 1-6 0-6
ILIĆ, Luka (SRB, 8) MICOV, Stefan (MKD) 6-3 0-6 3-6
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 9) 6-2 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB, 12) DONEV, Gabriel (BUL, 2) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) ORNAGO, Fabrizio (ITA) 6-2 6-0
DRINIĆ, Milan (SRB) JANDRIĆ, Darko (SRB) 2-6 7-5 6-1
PERIĆ, Dragan (SRB, WC)  DMITRIEV, Kirill (RUS) 0-6 0-6
KATIĆ, Dejan (SRB) BACHMAIER, Philip (AUT, Q) 6-1 6-0
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 3) 6-2 2-6 6-7(7)
KATIĆ, Dejan (SRB) KING, Evan (USA, 2) 4-6 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) EJUPOVIĆ, Elmar (GER) 6-1 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) PICHLER, David (AUT, 6) 1-6 3-6
 Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
OSMAKCIC, Marko (SUI)
COOPER, Joe (GBR)/
SEEBERGER, Matt (USA)
6-4 2-6 10-7
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)(4)
DRINIĆ, Milan (SRB)/
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)
3-6 2-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
FATIC, Nerman (BIH)/
VIDAK, Antun (CRO)
2-6 4-6
1/4 finale NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
OSMAKCIC, Marko (SUI)
GALLOWAY, Robert (USA)/
KING, Evan (USA)(1)
1-6 5-7
DRINIĆ, Milan (SRB)/
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)
TAYLOR, Adam (AUS)/
TAYLOR, Jason (AUS)
6-7(3) 6-7(5)
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 7) slobodan
2/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 7) LAVANCHY, Nathan (SUI) 6-3 6-1
3/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 7) TRINKER, Jonas (AUT) 5-7 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) BOLUDA-PURKISS, Carlos (ESP) 7-5 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) AKSU, Cengiz (TUR, WC) 6-1 6-7(3) 7-6(2)
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) GAKHOV, Ivan (RUS, 2) 6-4 6-2
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) NEDELKO, Ivan (RUS, 3) 6-4 7-6(4)
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 7) CAGNINA, Julien (BEL) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
BOTEZAN, George (ROU)/
TVERIJONAS, Julius (LTU)
6-4 1-6 9-11

Wuhan City Vocational College Cup, Wuhan, China, P.R., $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) KANG, Jia-Qi (CHN) 6-4 6-3
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) ZHENG, Wushuang (CHN, Q) 6-3 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) LU, Jia-Jing (CHN, 4) 7-6(5) 6-2
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) LU, Jing-Jing (CHN, 7) 6-2 7-6(7)
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) LIU, Fangzhou (CHN, 2) 6-0 3-6 6-2
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SEMA, Erika (JPN)
LARKIN, Suzy (GBR)/
WANG, Dan Ni (CHN)
6-1 6-4
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SEMA, Erika (JPN)
LI, Yihong (CHN)/
WANG, Yafan (CHN)(3)
7-5 6-3
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SEMA, Erika (JPN)
BAI, Alison (AUS)/
LU, Jia-Jing (CHN)(2)
5-7 2-6
NIS OPEN 2017, Nis, Serbia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 1) MASIĆ, Laura (CRO) 6-0 6-0
ŠEBREK, Anđela (SRB) PINTO, Giorgia (ITA) 2-6 3-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) 6-4 6-0
DUKIĆ, Katarina (SRB) TINCU, Alexandra Alina (ROU) 0-6 3-6
JANKOVIĆ, Iva (SRB) KITAGAWA, Rio (JPN, 2) 4-6 1-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) KOSTIĆ, Katarina (SRB) 6-1 6-3
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) 1-6 2-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) AEGYELAN, Csilla (HUN, 3) 5-7 7-6(5), ret.
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) VANCAGOVIĆ, Teodora (SRB, WC) 6-1 6-2
JOVANOVIĆ, Bojana (SRB) KOSTIĆ, Kristina (SRB) 3-6 1-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, 4) ELENOVA, Marija (MKD) 6-1 6-2
MANDIĆ, Sofija (SRB) HEINOVA, Simona (CTE, WC) 1-6 1-6
DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) ZARNOVEANU, Gabriela Aura (ROU) 4-6 7-5 7-5
VUJOVIĆ, Milica (SRB) STOLMAR, Rebeka (HUN, 5) 1-6 0-6
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH) 3-6 1-6
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) DASKALOVIĆ, Ivana (AUS) 6-1 6-3
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) LAZAREVIĆ, Jana (SRB) 6-2 6-3
SAMOČETA, Jovana (SRB) JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) 7-5 7-5
POPOVIĆ, Natalija (SRB) TOPO, Stefana (SRB, WC) 6-3 6-1
MITROVIĆ, Teodora (SRB) PANTELIĆ, Anastassia (SRB) 6-1 6-2
MARKOVIĆ, Vera (SRB) MARCIONNI, Sara (ITA, 7) 7-6(1) 6-2
MAKSIMOVIĆ, Simona (SRB) GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) 4-6 6-4 2-6
MEJIĆ, Mila (SRB) PIETRAS, Natalia (POL) 6-2 6-2
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) 0-6 6-3
2/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 1) PINTO, Giorgia (ITA) 7-5 6-2
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) TINCU, Alexandra Alina (ROU) 6-3 6-2
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) 6-3 7-5
RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) 6-0 6-0
KOSTIĆ, Katarina (SRB) KHUDOLEY, Anna (RUS) 1-6 2-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, 4) HEINOVA, Simona (CTE, WC) 5-7 6-3 2-6
DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) ZAWADZKA, Joanna (POL) 1-6 1-6
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) 2-6 0-6
SAMOČETA, Jovana (SRB) DARIO, Alessia (ITA, 6) 0-6 3-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB) MITROVIĆ, Teodora (SRB) 6-3 2-6 4-6
MARKOVIĆ, Vera (SRB) GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) 6-3 6-0
MEJIĆ, Mila (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 6-1 6-4
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) KRZNARIĆ, Noa (CRO, WC) 4-6 1-6
3/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 1) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) 6-0 7-5
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) SUROVA, Viktoria (SVK) 7-5 6-4
RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) KHUDOLEY, Anna (RUS) 6-3 6-1
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) STOLMAR, Rebeka (HUN, 5) 3-6 1-6
MITROVIĆ, Teodora (SRB) DARIO, Alessia (ITA, 6) 1-6 2-6
MARKOVIĆ, Vera (SRB) MEJIĆ, Mila (SRB) 6-3 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo  MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, WC) TATARUS, Gabriela Nicole (ROU) 6-2 3-6 4-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) FOMINA, Alona (UKR, 4) 3-6 0-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) NAGYMIHALY, Luca (HUN) 2-6 0-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 7) 6-4 4-6 6-7(3)
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) MEJIĆ, Mila (SRB, Q) 6-0 6-3
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) BEKEFI, Bianka (HUN) 7-5 3-6 4-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) KRUZKHOVA, Daria (RUS, 8) 6-2 6-3
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) VAN KESSEL, Judith (NED, WC) 7-5 6-4
SPREMO, Milana (SRB) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 6-1 6-4
2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 7) 3-6 6-2 0-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) ČUROVIĆ, Tamara (SRB) 6-2 6-3
SPREMO, Milana (SRB) FETECAU, Irina (ROU, 2) 6-2 6-2
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB) OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) 7-5 2-6 6-1
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 7) 7-5, ret.
FINALE SPREMO, Milana (SRB) JAMRICHOVA, Sandra (SVK) 1-6 0-3, ret.
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIC, Jelena (AUS)
FOMINA, Alona (UKR)(1)/
KRUZHKOVA, Daria (RUS)
3-6 0-6
MEJIĆ, Mila (SRB)/(WC)
SKROBONJA, Anđela (SRB)
DARIO, Alessia (ITA)/
MARCIONNI, Sara (ITA)
5-7 7-5 10-8
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)(WC)
CVETKOVIĆ, Hristina (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB)(WC)
2-6 6-2 8-10
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)
ESEN, Hulya (TUR)/
ESEN, Lutfiye (TUR)
6-3 6-7(4) 9-11
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)(2)
BHATIA, Riya (IND)/
SVINOS, Angelique (AUS)
6-4 2-6 6-10
1/4 finale CVETKOVIĆ, Hristina (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB)(WC)
JANUSKOVA, Petra (CAN)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)(3)
4-6 1-6
MEJIĆ, Mila (SRB)/(WC)
SKROBONJA, Anđela (SRB)
FOMINA, Alona (UKR)(1)/
KRUZHKOVA, Daria (RUS)
2-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

Tirana Open U18, Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB) slobodan
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) STEPANIĆ, Patrik (CRO) 1-6 3-6
2/3. kolo DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB) GARBACHKOV, Ioan (BUL) 6-3 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) NARDI, Luca (ITA, Q) 1-6 3-6
ITF Junior Circuit Mozambique Leg 2, Maputo, Mozambique, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) MONTSI, Khololwam (RSA, 3) 2-6 6-3 6-7(5)
Panorama International Junior ITF, North Saanich, British Columbia, Canada, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) FRIAS DA SILVA, Stefanie (CAN, Q) 2-6 7-5 5-7

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

BITOLA OPEN 2017 U 14, Bitola, FYR Macedonia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Skobelev, Lazar Danić
3. kolo: Vuk David Stramput
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jovana Nikolić, Natalija Nikolić
1/4 finale DIVAC, Iva (SRB, 2, WC) PANTAIA, Stefania (ROU, 5) 2-6 4-6
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1, WC) GRAMMATIKAKI, Chara (GRE, 11) 6-2 6-1
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1, WC) KONAR, Miray (TUR, 7) 6-2 6-1
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1, WC) PANTAIA, Stefania (ROU, 5) 6-4 6-0
Dubl
1/2 finale DIVAC, Iva (SRB)/(3)
GRAMMATIKAKI, Chara (GRE)
PANTAIA, Stefania (ROU)/
TSONEVA, Mihaela (BUL)(2)
6-4 6-1
FINALE DIVAC, Iva (SRB)/(3)
GRAMMATIKAKI, Chara (GRE)
CIRPANLI, Defne (TUR)/
KIROVSKA, Stefanija (MKD)(4)
6-7(5) 2-6
HAI Cup, Arad, Romania, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale GOJKOVIĆ, Mateja (SRB) COMAN, M. Alexandru (ROU) 2-6 1-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jelena Gojković