Turniri od 29.04 – 05.05.

Munich, Germany, €410,200, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) BALAZS, Attila (HUN) 6-2 6-2
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KUBOT, Lukasz (POL, 2) 2-6 3-6
Glavni zreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) BACHINGER, Matthias (GER, Q) 6-3 6-2
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) ZEMLJA, Grega (SLO) 6-4 6-2 
TROICKI, Viktor (SRB) STEPANEK, Radek (CZE) 6-4 6-4
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB) KOHLSCHREIBER, Philipp (GER, 4) 3-6 6-7(3)
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 1) BRANDS, Daniel (GER) 3-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
DLOUHY, Lukas (CZE)
DODIG, Ivan (CRO)/
MATOŠEVIĆ, Marinko (AUS)
6-4 4-6 10-6
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
DLOUHY, Lukas (CZE)
BAGHDATIS, Marcos (CYP)/
BUTORAC, Eric (USA)
6-4 3-6 10-12

Ove nedelje nema nasih teniserki na WTA turu

Tunis, Tunisia, $ 125,000+H, šljaka
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris UNGUR, Adrian (ROU) 5-7 0-6
Tallahassee, FL, USA, $ 50,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 2) GREGORC, Luka (SLO) 5-7 6-3 6-2
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 2) QUELLETTE, Greg (USA) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) DANČEVIĆ, Frank (CAN) 5-7 3-6
An-Ning, China, $ 50,000, šljaka
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) UCHIYAMA, Yasutaka (JPN) 6-4 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) NEDUNCHEZHIYAN, Jeevan (IND) 6-4 6-4
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) WARD, James (GBR, Q) 6-0 6-7(5) 0-6
Napoli, Italy, € 30,000+H, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) slobodan
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) CASTALDI, Espedito (ITA) 6-3 6-0
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) ORADINI, Giacomo (ITA) 6-2 6-2
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) TRUSENDI, Walter (ITA, 2) 2-6 1-6
3/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) GIACALONE, Omar (ITA) 4-6 4-6
Glavni zreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 7) VINCIGUERRA, Andreas (SWE, Q) 6-4 6-3
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, LL) DASNIERES DE VEIGY, Jonathan (FRA, 5) 3-6 4-6
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 7) VAGNOZZI, Simone (ITA) 6-1 6-3
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 7) VOLANDRI, Filippo (ITA, 4) 4-6 3-6

Pozzuoli, Italy, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, WC) GRIMOLIZZI, Gaston-Arturo (ARG) 6-2 6-3
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) BEGA, Alessandro (ITA, 6) 4-6 3-6
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, WC) BEGA, Alessandro (ITA, 6) 6-2 3-6 2-6
Shymkent, Kazakhstan, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) IKRAMOV, Sarvan (UZB, 3) 6-2 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) LEVINE, Andrei (RUS, Q) 6-4 4-6 6-1
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) DIMITRIEV, Kiril (RUS, 8) 7-5 6-1
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB) CIUMAC, Andrei (MDA, 2) 6-2 5-7 6-4
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB) BETAU, Siarhei (BLR, 1) 6-2 6-1 !!!
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
CIAS, Pawel (POL)
BETAU, Siarhei (BLR)/
MUGEVICIUS, Lukas (LTU)
4-6 4-6
Vero Beach, FL, USA, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) ROWE, Ryan (USA) 6-5 predao R.R.
2. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) EDMUND, Kyle (GBR, 7) 4-6 2-6 
Dubl
1. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB)/
PAUKKU, Juho (FIN)
QUIGLEY, Eric (USA)/
ROWE, Ryan (USA)         (3)
predali Q.E-R.R.
1/4. finale OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB)/
PAUKKU, Juho (FIN)
BRINK, Kriegler (RSA)/
KOWALCZYK, Robert (USA)
6-4 4-6 10-6 
1/2 finale OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB)/
PAUKKU, Juho (FIN)
BUCHANAN, Chase (USA)/
KRUEGER, Mitchel (USA)  (2)
6-3 0-6 10-5
   FINALE OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB)/
PAUKKU, Juho (FIN)
BALL, Carsten (AUS)/
GARZA, Daniel (MEX)      (1)
C.B./D.G. su predali meč bez borbe 
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 4) slobodan
2/2. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 4) SKRIPKIN, Timofey (RUS) 6-1 6-2
Glavni zreb
1. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) REISSIG, Nicolas (AUT, 1) 3-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ALVAREZ-GUZMAN, Mauricio (CHI)
GRAMS, Patrick (GER)/
UHLIG, Daniel (GER) (WC)
6-4 6-1
1/4 finale JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ALVAREZ-GUZMAN, Mauricio (CHI)
JASTRAUNIG, Lukas (AUT)/ (1)
WEISSBORN, Tristan-Samuel(AUT)
0-6 2-6
Puebla, Mexico, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 5, WC) slobodan
2/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 5, WC) AMADOR HOYOS, Juan Camilo (COL) 6-0 6-3
3/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 5, WC) CERON, Daniel (COL) 7-6(4) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)/
BOYCE, Charles (USA)
MINA, Gianni (FRA)/
PAVIĆ, Ante (CRO)
3-6 3-6
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) slobodan
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) FOUCHE, Antoine (FRA) 2-6 3-6
Glavni zreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) SAGLIOCCO, Riccardo (ITA, Q) 6-0 6-0
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) FILIPENKO, Viktor (HUN) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN) (2)
VILARINHO, Talles (BRA)/
LEMOS, Riccardo (BRA)
6-2 6-2
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN) (2)
YALCINKALE, Barkin (TUR)/
YURTACAN, Efe (TUR)
7-6(1) 7-6(4)
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN) (2)
STERLAND-MARKOVIC, Stefan (GBR)/JHUN, Alexander (GBR) 6-4 4-6 10-4
FINALE BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN) (2)
EHARA, Hiroyasu (JPN)/
KLEIN, Tobias (GER)
6-7(3) 1-6

Wiesbaden, Germany, $ 25,000, šljaka
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) GEORGES, Myrtille (FRA) 7-6(6) 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) BARROIS, Kristina (GER, WC) 6-4 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 7) PFIZENMAIER, Dinah (GER, 4) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI) (4)
SEGUEL, Daniela (CHI)/
SKHUDIN, Anna (UKR)
6-0 2-6 10-8
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI) (4)
CE, Gabriela (BRA)/
PIAI, Eduarda (BRA)
6-2 6-1
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI) (4)
DABROWSKI, Gabriela (CAN)/
FICHMAN, Sharon (CAN)        (1)
4-6 2-6
Phuket, Thailand, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 1) slobodna
2/2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 1) SAE-EUNG, Julaluck (THA) 6-2 6-1
Glavni zreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) WONGTEANCHAI, Varunya (THA, WC) 6-2 6-3
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) LERTPITAKSINCHAI, Nicha (THA, 8) 6-2 5-7 7-6(6)
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) BORECKA, Martina (CZE, Q) 7-5 6-3
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) LEE, Ya-Hsuan (TPE, Q) 6-0 6-4
FINALE ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) KLAFFNER, Melanie (AUT, 6) 6-3 3-6 2-6
Chivitavecchia, Italy, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 10) NATALI, Marianna (ITA) 6-2 7-5
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 10) GAMIZ, Andrea (VEN, 3) 6-3 3-6 3-6
Edinburgh, Great Britain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) BACQUIE, Alice (FRA, Q) 6-2 6-4
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) PAQUET, Chloe (FRA, 8) 6-0 2-6 6-3
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) SMITH, Anna (GBR) 6-2 4-6 0-6
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
LEKAJ, Adrijana (CRO)
CRAVEN, Georgia (GBR)/
FEDERICI, Sabrina (GBR)
6-0 6-3
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
LEKAJ, Adrijana (CRO)
BAMBURAC, Sabrina (GBR)/
DANIEL, Carloin (GER) (1)
6-4 6-2
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
LEKAJ, Adrijana (CRO)
SMITH, Anna (GBR)/
STEPHENSON, Francesca (GBR, 3)
6-7(6) 3-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tepih
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) slobodna
Glavni zreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1, Q) BOCCARD, Alize (SUI, Q) 6-0 6-0
MITROVIĆ, Sara (SRB) PAPARGEORGIU, Irini (GRE) 4-6 6-7(4)
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1, Q) PARRES AZCOITIA, Olga (ESP) 6-2 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1, Q) KUSHKHOVA, Aminat (RUS, 5, Q) 6-2 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PODDA, Valeria (NED) (1, WC)
slobodne
MITROVIĆ, Sara (SRB)/
BOCCARD, Alize (SUI)
HAUSLER, Kim Jana (SUI)/
SCHIECHTL, Tina (AUT)
3-6 2-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PODDA, Valeria (NED) (1, WC)
DANESCU, Oana (GER)/
KUSHKHOVA, Aminat (RUS)
6-3 6-7(4) 10-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PODDA, Valeria (NED) (1, WC)
DAW, Leah (AUS)/
SZATMARI, Agnes (ROU) (3)
6-2 6-2
   FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PODDA, Valeria (NED) (1, WC)
HERMOSO, Ximena (MEX)/
PARRES AZCOITIA. Olga (ESP, 2)
6-3 6-2 !!!
Ashkelon, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB, WC) ANDREI, Stefana (ROU) 2-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo sve rezultate glavnog žreba singla i od četvrtfinala dubla

Medias, Romania, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) BUZELAN, Alexandru (ROU) 6-4 7-5
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) NAPOLITANO, Stefano (ITA, 5) 4-6 1-6
Dubl
1/4 finale MARKOVIC, Goran (SRB)/
ILKEL,
Cem
(TUR) (3)
RIDOUT, Robbie (GBR)/
VEYS, Xander (BEL)
6-2 6-4
1/2 finale MARKOVIC, Goran (SRB)/
ILKEL,
Cem
(TUR) (3)
BIRO, Andre (HUN)/
TATOMIR, Luca George (ROU)  (2)
6-2 6-4
FINALE MARKOVIC, Goran (SRB)/
ILKEL,
Cem
(TUR) (3)
APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU)/
FRUNZA, Nicolae (ROU)
2-6 7-6(5) 3-10
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) IVASCU, Iulia Maria (ROU, WC) 1-6 1-6
Oujda, Morocco, G3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) RHALLAB, Meriam (MAR) 6-1 6-1
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) VAN DIJKMAN, Inger (NED, 5) 2-6 1-6
Dubl
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
MASHTAKOVA, Alena (RUS)
GEUKENS, Britt (BEL)/
IAKOVLEVA, Anna (RUS) (2)
3-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od četvrtfinala singla i dubla

Roma, Italy, G1, U14
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
*Bodin ŽARKOVIĆ
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Jovana VUKOVIĆ (13)
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
ELENOVA, Marija (MKD)
ANTROPOVA, Ekaterina (RUS)/
MIKHEEVA, Anastasia (GBR) (2)
1-6 6-7(5)
Rakovnik, Czech Republic, G2, U14
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
*Miomir KECMANOVIĆ (1), Boris BUTULIJA (12)
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) KUHN, Nicola (ESP) 5-7 6-4 6-0
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) SHEVCHENKO, Alexander (RUS, 3)
6-4 6-0
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) JIROUSEK, Tomas (CZE, 4) 6-0 6-1 !!!
Dubl
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)
ZAKHAROV, Alexey (RUS)  (1)
SHUMEIKO, Pavel (UKR)/
VITCOV, Alexandr (NDA)  (8)
6-0 6-2
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)
ZAKHAROV, Alexey (RUS)  (1)
HOLIS, Evzen (CZE)/
JIROUSEK, Tomas (CZE)  (3)
7-5 7-5
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)
ZAKHAROV, Alexey (RUS)  (1)
KUHN, Nicola (ESP)/         (7)
SANCHEZ JOVER, Carlos  (ESP)
6-2 6-3 !!!
DEVOJČICE
Glavni zreb
*Natalija POPOVIĆ (7)
Frederiksberg, Denmark, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Milica KOSTIĆ
Čakovec, Croatia, G3, U12
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Nemanja ŠUBANOVIĆ
Glavni žreb
1/4 finale ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, Q) MUHAREMOVIĆ, Ajdin (BIH, Q) 3-6 6-3 3-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Anđela SKROBONJA
Glavni zreb
* Anđela SKROBONJA (Q)
1/4 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB) CORNEANU, Oana Smaranda (ROU, Q) 6-1 1-6 1-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) ZELIĆ, Iva (CRO) 3-6 1-6
Dubl        
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
SATO, Himari (JPN)
KUZMOVA, Katarina (SVK)/
ONDREJCEKOVA, Klara (SVK)
6-1 6-2 
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/
SATO, Himari (JPN)
OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO)/
ZELIC, Iva (CRO
4-6 2-6
Llucmajer, Spain, G3, U12
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) VIVES MARCOS, Pedro (ESP, WC) 7-5 6-4
1/2 finale  POPOVIĆ, Mihailo (SRB) VAZQUEZ, Javier (ESP, WC) 6-2 6-1
FINALE POPOVIĆ, Mihailo (SRB) KROLO, Filip (GER) 6-2 6-1 !!!
DEVOJČICE
Glavni zreb
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB) SIZOVA, Anastasia (RUS) 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB)/
ERMAN, Zeynep (TUR)
BATAILLE, Esthar (FRA)/
HOUGHTON, India (USA)
6-2 6-1
1/2 finale BABIĆ, Jovana (SRB)/
ERMAN, Zeynep (TUR)
SAAR, Katriin (EST)/
SIZOVA, Anastasia (RUS)
7-6(1) 6-1
FINALE BABIĆ, Jovana (SRB)/
ERMAN, Zeynep (TUR)
JOUKANEN, Paula (FIN)/
VEHVILAINEN, Liisa (FIN)
0-6 2-6