Turniri od 29.04. – 05.05.

MILLENNIUM ESTORIL OPEN, Estoril, Portugal, ATP 250, 586.140, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) MAYER, Leonardo (ARG) 6-7(3) 4-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)(PR)
BAMBRIDGE, Luke (GBR)/
O’MARA, Jonny (GBR)
7-5 0-6 3-10
BMW OPEN, Munich, Germany, ATP 250, €586.140, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) LAAKSONEN, Henri (SUI) 6-4 1-6 4-6

J/T BANKA PRAGUE OPEN, Prague, Czech Republic, WTA International, $250.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KORPATSCH, Tamara (GER, LL) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
MELICHAR, Nicole USA)/
PESCHKE, Kveta (CZE)(1)
6-4 3-6 5-10
GRAND PRIX DE SAR LA PRINCESSE LALLA MERYEM, Rabat, Morocco, WTA International, $250.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) QOSTAL, Lina (MAR, WC) 6-1 6-2
2/3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) DANILINA, Anna (KAZ) 7-5 6-3
3/3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) NICULESCU, Monica (ROU, 6) 4-4, ret
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) LINETTE, Magda (POL) 6-3 6-2
DANILOVIĆ, Olga (SRB, Q) SAKKARI, Maria (GRE, 6) 0-6 2-6
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) MERTENS, Elise (BEL, 1, WC) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZIDANŠEK, Tamara (SLO)
ADAMCZAK, Monique (AUS)/
MOORE, Jessica (AUS)(3)
6-2 6-3
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZIDANŠEK, Tamara (SLO)
BOGDAN, Ana (ROU)/(WC)
SHINIKOVA, Isabella (BUL)
W/O

PUERTO VALLARTA OPEN, Puerto Vallarta, Mexico, $135.400, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 12) slobodan
PETROVIĆ, Danilo (SRB) MENA, Facundo (ARG, Q) 1-6 6-7(8)
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 12) TABILO, Alejandro (CHI, ITF) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
HERNANDEZ, Juan A. (MEX)(WC)
DESCOTTE, Matias F. (ARG)/
MANSOURI, Skander (TUN)(WC)
6-1 6-4
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
HERNANDEZ, Juan A. (MEX)(WC)
REID, Matt (AUS)/(3)
SMITH, John-Patrick (AUS)
4-6 4-6
BNP PARIBAS PRIMROSE, Bordeaux, France, 114.800, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) MAHUT, Nicolas (FRA) 7-6(6) 6-2 
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) TSONGA, Jo-Wilfried (FRA, WC, 3) 1-6 6-7(1)
 
VITRO SEOUL OPEN CHALLENGER, Seoul, Korea, $108.320, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 13) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 13) LEE, Jea Moon (KOR, WC) 6-7(1) 6-3 6-3
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 13) STAKHOVSKY, Sergiy (UKR, 3) 6-2 7-6(5)
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 13) LI, Zhe (CHN) 6-4 7-5
1/2 finale  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 13) PURCELL, Max (AUS) 2-6 0-6
PROSPERITA OPEN, Ostrava, Czech Republic, €46.600, šljaka
ATP-CH Satnica
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(3)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
RUUSUVUORI, Emil (FIN)(ITF)
6-7(3) 6-1 10-8
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(3)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
GENGEL, Marek (CZE)/
SATRAL, Jan (CZE)(WC)
6-7(3) 0-6

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 11) slobodan
JEVTIĆ, Nikola (SRB, 12) slobodan
JEVTIĆ, Andrija (SRB) BRAMBATI, Massimo (ITA) 1-6 7-6(3) 13-11
2/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 11) TOMASETTO, Luca (ITA, 3) 1-6 0-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB, 12) BOSIO, Gabriele (ITA, 6) 2-6 2-6
JEVTIĆ, Andrija (SRB) SORRENTINO, Luigi (ITA, 2) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(3)
JEVTIĆ, Andrija (SRB)/
JEVTIĆ, Nikola (SRB)
6-3 6-1
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(3)
CHVETS, Vitali (BLR)/
MISHKIN, Kirill (RUS)
6-4 6-4
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(3)
ALTUNA, Tuna (TOR)/(1)
PRASHANTH, V.V.Sundar (IND)
0-6 0-6
Namangan combined ITF World Tennis Tour event, Namangan, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) KRAVCHUK, Konstantin (RUS, 8) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
VASILENKO, Alexander (RUS)
CHEKHOV, Anton (RUS)/(4)
SHOFAYZIYEV, Shonigmatjon (UZB)
5-7 7-6(5) 13-11
1/4 finale
KATIĆ, Dejan (SRB)/
VASILENKO, Alexander (RUS)
KRAVCHUK, Kostantin (RUS)/
LESHEM, Edan (ISR)
2-6 6-3 7-10
 
 
Egypt Men’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) IGOSHIN, Alexander (RUS, 4) 1-6 2-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 7) ARH, Anže (SLO) 6-2 6-2
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 7) JEONG, Yeongseok (KOR) 6-3 6-1
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 7) PERCHICOT, Mathieu (FRA, 2) 4-6 6-4 7-6(5)
1/2 finale
TEPAVAC, Marko (SRB, 7) ANDRZEJCZUK, Adrian (POL, Q) 6-4 6-4
 FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 7) ALCARAZ I., Albert (ESP, Q) 7-6(6) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit /SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
JEONG, Yeongseok (KOR)/
PARK, Uisung (KOR)
5-7 3-6
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB) CACCIAPUOTI, Simone (ITA, 13) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB)/
ABIBSI, Muhamed Ali (ALG)
LUZ, Orlando (BRA)/
MATOS, Rafael (BRA)(1)
0-6 0-6
DAIKIN CUP TENNIS SERIES, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo OBRADOVIĆ, Dušan (SRB) DELLAVEDOVA, Matthew (AUS, 13) 4-6 4-6
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 14) NASHATYRKIN, Roman (RUS, WC) 6-2 6-2
2/2. kolo VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 14) HEGER, Tim (GER, 3) 2-6 1-6

Kangaroo Cup International Ladies Open Tennis 2019, Gifu, Japan, $80.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) OKAMURA, Kyoka (JPN) 6-0 4-6 8-10
Wiesbaden Tennis Open, Wiesbaden, Germany, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) LOPATETSKA, Daria (UKR) 6-3 6-3
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ZAJA, Anna (GER, 8) 4-6 6-4 6-2
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BLINKOVA, Anna (RUS, 1) 4-6 6-3 1-6
Torneig Internacional Els Gorchs, Les Franqueses del Valles, Spain, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) RUBINI, Stefania (ITA) 6-4 6-1
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) ROSCA, Ioana L. (ROU, Q) 6-4 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) DUNNE, Katy (GBR) 6-3 2-6 5-7
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(2)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
CAVALLE-REIMERS, Yvonne (ESP)/
HOSTE FERRER, Claudia (ESP)
6-2 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(2)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
GASANOVA, Anastasia (RUS)/
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)
2-6 2-6
RWB Ladies Cup 2019, Khimki, Russia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 9) POSPELOVA, Aleksandra (RUS) 6-4 6-3
2/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 9) VISMANE, Daniela (LAT, 5) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) KAZIONOVA, Ekaterina (RUS, Q) 6-7(8) 1-2, ret.
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KREMEN, Ilona (BLR)(2)
ADLER, Lou (FRA)/
VISHNEVSKAYA, Ekaterina (RUS)
W/O
 
Namangan Combined ITF World Tennis Tour Event, Namangan, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 12) SHARIPOVA, Elina (UZB) 6-0 6-2
2/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 12) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS, 7) 6-4 5-7 8-10
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
GOLUBOVSKAYA, Polina (RUS)
CHERNYSHOVA, Maryna (UKR)/
EKSHIBAROVA, Vlada (ISR)
6-1 6-7(4) 10-3
1/4 finale
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
GOLUBOVSKAYA, Polina (RUS)
BARNETT, Alicia (GBR)/
MURRAY, Samantha (GBR)(4)
6-3 7-5
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
GOLUBOVSKAYA, Polina (RUS)
BHOSALE, Rutuja (IND)/
CHONG, Eudice (HKG)(2)
3-6 1-6
 
Cairo Egypt W15 ITF World Tennis Tour, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, 1) slobodna
2/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, 1) BOYLAN, Lina (USA) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) MATUSOVA, Barbora (SVK, 7) 6-3 7-5
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) WALTERT, Simona (SUI, 2) 1-6 0-6
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) SMITH, Tina Nadine (AUS, Q) 6-0 6-1
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) ROEMER, Charlotte (ECU, 4) 2-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
SPOSETTI, Ilaria (ITA)
BIZHUKOVA, Tamara (RUS)/
RAJMOHAN, Niditra (IND)
6-0 6-1
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
VASIC, Ema (AUT)
FOUAD, Nada (EGY)/
REFAAT, Merna (EGY)
6-0 6-3
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
SPOSETTI, Ilaria (ITA)
RUSOVA, Alica (SVK)/
WALTERT, Simona (SUI)(1)
1-6 1-6
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
VASIC, Ema (AUT)
AKIYAMA, Minami (JPN)/
HOSOKI, Yuka (JPN)(3)
4-6 3-6
DAIKIN CUP TENNIS SERIES, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PERIĆ, Jovana (SRB, 9) slobodna
2/2. kolo PERIĆ, Jovana (SRB, 9) POPLAVSKA, Anastasiya (UKR, 1) 1-6 1-6

Alex Podolsky Memorial, Beer Sheva, Israel, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) SZABANIN, Natalia (HUN, 4) 7-5 6-7(5) 4-6
Delray Beach ITF, Delray Beach, FL, USA, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Tara GANČEV
36° Torneo Bayer di Salsomaggiore, Salsomaggiore, Italy, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Goran ŽIVOTIĆ (1)
Glavni žreb
2. kolo: Lazar MILIĆEVIĆ (Q)
Circuit ITF Junior D’Abidjan (Week 2), Abidjan, Obala Slonovače, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Luca TEBOUL
Dubl
1/2 finale TEBOUL, Luca (SRB)/(3)
GOUDJINOU, Koffi D. (TOG)
EL AMINE, Hamza (MAR)/
LEBDI, Med F. (ALG)(2)
5-7 6-3 10-5
FINALE TEBOUL, Luca (SRB)/(3)
GOUDJINOU, Koffi D. (TOG)
VAN DONSELAAR, Freek (NED)/
WESTSTRATE, Bastiaan (NED)
4-6 2-6
Serbia Junior Tour Nis 2019, Niš, Srbija, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Andrija NIKIĆ, Boris STOJANOVIĆ, Mihailo SAVIĆ, Jovan ĆIRKOVIĆ, Nemanja MARJANOVIĆ, Dimitrije KOCIĆ, Veljko CVETKOVIĆ
2/3. kolo: Jakov TRAVICA, Đorđe KURČUBIĆ, Luka KURTOVIĆ, Nikola SIMIĆ, Mateja MILOŠEVIĆ, Andrija STOŠKOVIĆ, Luka PETROVIĆ,  Predrag POPOVIĆ, Dušan TRUNIĆ, Nikola MITROVIĆ, Dragutin MITRIĆ, Stefan SKOBELEV, Nikola CVETANOVIĆ (2),
3/3. kolo: Luka KALENIĆ, Jovan SLIJEPČEVIĆ, Uroš JOVIĆ, Veljko KRSTIĆ, Uroš DELIĆ, Bojan RADOMAN
Glavni žreb
1. kolo: Petar BELOŠEVIĆ (WC), Relja ESKIĆ, Luka KALENIĆ (LL), Matija ŽUGIĆ, Jovan SLIJEPČEVIĆ (LL), Sava RADOVIĆ, Luka JOVANOVIĆ, Ognjen PAVLOVIĆ, Filip STIPIĆ (Q), Aleksandar BALJ
2. kolo: Aleksa MARĐONOVIĆ (WC), Uroš TODOROVIĆ, Lazar RADENKOVIĆ (WC), Lazar DANIĆ (WC), Marko TOPO (WC), Branko ĐURIĆ, Stefan SPASOJEVIĆ (Q)
3. kolo: Stefan IVIĆ (1), Adam KOVAČ (WC), Filip MANDOVIĆ
1/4 finale MACURA, Milan (SRB, WC) STEFANOVIĆ, Luka (SRB) 7-5 3-6 6-2
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, 13) ZUBAC , Dimitrije (SRB) 0-6 0-6
KIJAC, Nikola (SRB, 2) PRODANOV , Denislav (BUL, 10) 3-6 5-7
1/2 finale MACURA, Milan (SRB, WC) ZUBAC , Dimitrije (SRB) 7-6(5) 7-6(9)
FINALE MACURA, Milan (SRB, WC) ORLIKOWSKI, Aleksander (POL) 6-7(2) 3-6
Dubl
1/2 finale
JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POLJIČAK, Mili (CRO)(5)
MACURA, Milan (SRB)/
STEFANOVIĆ, Luka (SRB)
4-6 7-6(7) 10-4
  ESKIĆ, Relja (SRB)/(4)
CSERESZNYES, Mate (HUN)
KAMROWSKI, Marcel (POL)/
PIECZONKA, Filip (POL)(2)
2-6 4-6
FINALE
JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POLJIČAK, Mili (CRO)(5)
KAMROWSKI, Marcel (POL)/
PIECZONKA, Filip (POL)(2)
4-6 6-3 3-10
 
JUNIORKE
Kvalifikacije 28-29.04.
1/3. kolo: Neda MILENKOVIĆ (WC), Mia MARJANOVIĆ, Nevena KOLAREVIĆ, Anja MILOŠEVIĆ
2/3. kolo: Sofija ĐUNISIJEVIĆ, Jovana ČAVIĆ (3), Darija MLADENOVIĆ (WC), Jovana NIKOLIĆ, Anastasija STOJANOVIĆ, Marija RISTANOVIĆ, Anastasia STOILJKOVIĆ (WC), Natalija NIKOLIĆ, Lena KARLOVČAN,
3/3. kolo: Lea RUPNJAK
Glavni žreb
1. kolo: Tijana SRETENOVIĆ (WC), Natalija SENIĆ (WC), Jelena MARJANOVIĆ (Q),  Anastasija RADOJEVIĆ (Q), Tara DAKIĆ, Vanja VIDANOVIĆ (Q), Kristina STAMENKOVIĆ (WC), Senka DELETIĆ, Andrijana BRKIĆ
2. kolo: Doroteja PETROVIĆ, Tamara ERAKOVIĆ (8), Darja ŠUVIRDENKOVA
3. kolo: Mina OBRADOVIĆ (16), Iva DIVAC (WC), Anđela LOPIČIĆ (4), Emilija ZDRAVKOVIĆ (Q)
1/4 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, WC) BELINGER, Alja (SLO) 6-3 6-1
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, WC) GORINŠEK, Tara (SLO, 5) 6-7(3) 7-5 6-1
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, WC) ALEXANDROVA, Ralitsa (BUL, 3) 1-6 6-4 6-3
Dubl
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
GUREVA, Anastasiia (RUS)
RIJK, Kiki (NED)/
STUGER, Amalia (NED)
4-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ZENICA OPEN 2019, Zenica, Bosnia and Herzegovina, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Andrej Radojičić (Q), Aleksa Mišić, Saša Marković (Q), Lazar Dimitrijević (Q), Vanja Petrov (Q), Strahinja Cejović (Q),
2. kolo: Aleksa Marković
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 3) MESIĆ, Ervin (DEN, 5) 4-6 7-5 6-1
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 3) KARAHODŽA, Din (GER, 2) 6-2 6-2
FINALE ZEKIĆ, Nikola (SRB, 3) ERCEG, Lovre (CRO, 8) 4-6 6-2 2-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB, 4) BALTIĆ, Ena (BIH, 7) 7-6(3) 6-3
1/2 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB, 4) HUNCAK, Kornelia (CRO, 5) 3-6 6-7(3)
Ime , Győr, Hungary, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1/4 finale VOJINOVIĆ, Vanja (SRB, Q) TAMMARO, Mariano (ITA, 2) 2-6 1-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Dorotea Milosavljević (WC)
Bellevue Cup 2019, Ulcinj, Montenegro, U12, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Grupa C Ognjen Milić (1-0)
Plejof
1/4 finale MILIĆ,  Ognjen (SRB) DRAGOVIĆ, Marko (MNE) 6-1 6-1
1/2 finale MILIĆ,  Ognjen (SRB) ARANITOVIĆ, Ivan (MNE) 6-2 6-0
FINALE MILIĆ,  Ognjen (SRB) TOMOVIĆ, Jovan (MNE) 6-0 6-1
Dubl
1/2 finale MILIĆ,  Ognjen (SRB)/
TOMOVIĆ, Jovan (MNE)
HUSEINOVIKJ, Amar (MKD)/
KATANA, Skender (MNE)
6-3 6-2
FINALE MILIĆ,  Ognjen (SRB)/
TOMOVIĆ, Jovan (MNE)
ALEKSOVSKI, Maksimilian (MKD)/
MUSABEGOIĆ, Kan (BIH)
6-2 6-1
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Grupa D Milana Bukarica (3-0)
Plejof
1/4 finale BUKARICA, Milana (SRB, WC) ROZHKOVA, Anastasia (RUS) 4-6 1-6
, Cakovec, Croatia, U12, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Aleksa Mirković
Grupa H Ognjen Jagrović (2-1)
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Grupa G Stela Džimović (0-3)