Turniri od 29.03 – 05.04.

Ra’anana, Israel, $125.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, WC) NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ, 7) 7-6(4) 3-6, 6-4 
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, WC) MOLCHANOV, Denys  (UKR) 6-3 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, WC) LACKO, Lukas (SVK, 2) 4-6 3-6

Croatia F7 Futures, Vrsar, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) MITAK, Mladen (CRO) 1-6 1-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) MARSOUN, Lukas (CZE) 2-6 1-6
2/4. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) BREZING, Jonas (GER) W/O
STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO, 9) 0-6 0-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) PUC, Borut (CRO) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 4) SACHKO, Vitaliy (UKR, Q) 7-5 6-4
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 4) OFNER, Patrick (AUT) 7-6(3) 6-2
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB, 4) BELLOTTI, Riccardo (ITA, 6) 3-6 5-7 
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/ (4)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
LINK, Joel Vincent (GER)/
OFNER, Patrick (AUT) (WC)
6-2 6-3
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/ (4)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
RAZBORŠEK, Nik (SLO)/
STOŠIĆ, Marko (SLO)
6-3 7-6(5)
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4)
CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, 2)
3-6 3-6 
Egypt F12 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) EBELING, Robin (GER) 6-4 6-1
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) SCHOTT, Hugo (FRA) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) POLONSKIY,  Ilya (RUS) 6-2 6-3 
VUČIĆ, Ilija (SRB) KOZYUKOV, Vitaly (RUS, Q) 6-3 6-2
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) GIANNUZZI, Alessio (ITA, WC) 6-0 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB) JEBAVY, Roman (CZE, 7, Q) 4-6 6-1 4-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY, 8) 6-3 2-6 4-6 
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (2)
MOHAMED HATEM, Mostafa (EGY)/
TAWEEL, Issam Haitham (SYR)
6-1 6-7(2) 10-3
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
PETERS, Flemming (GER)/
RUPPLI, Andrew (SUI)
6-1 6-1
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
KONECNY, Michal (CZE)/
MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY, 4)
6-4 6-3
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
JEBAVY, Roman (CZE)/
SALABA, Libor (CZE, 1)
6-3 3-6 8-10
6th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOCIĆ, Aleksandar (SRB) STERGIOU, Ioannis (GRE) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) MRIDHA, Jonathan (SWE) 6-3 6-2 
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) JAKUPOVIĆ, Alexandros (GRE) 7-5 6-3 
BEJTULAHI, Denis (SRB) HAMPEL, Lenny (AUT, Q) 4-6 0-6
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) PAVAL, Costin (ROU, Q) 6-3 6-4
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) HAMPEL, Lenny (AUT, Q) 5-7 6-0 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) MANAFOV, Vladyslav (UKR, 5) 6-3 6-0
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) YMER, Mikael (SWE, Q) 6-4 6-4
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) MORAING, Mats (GER, 7) 6-3 3-6 6-3
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) STANEK, Robin (CZE) 6-3 7-6(4)
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 1) H2H MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) 6-4 7-6(3)
Gubernur Kalimantan Utara, Tarakan, Indonesia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB) YU, Cheng-Yu (TPE, 7) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB)/
HOBBS, Roy (SIN)
SASONGKO, Aditya Hari (INA)/
SUSANTO, David Agung (INA)
1-6 4-6
1st Qatar ITF Futures 2015, Doha, Qatar, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) AL ALAWI, Sultan Khalfan (QAT) 6-1 6-0
DŽALETA, Nikola (SRB) KAMAL, Kshitij (IND) 6-0 6-1
2/2. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) LINGE, Thomas (NOR, 3) 6-2 6-0
DŽALETA, Nikola (SRB) DESWAL, Aditya (IND) 4-6 7-6(1) 3-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 4) DESWAL, Aditya (IND, Q) 6-1 6-2
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, Q) MARGAROLI, Luca (SUI) 6-2 6-1
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 4) ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, Q) 7-6(4) 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 4) DMITRIEV, Kirill (RUS, 6) 6-2 6-1
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 4) MACHADO, Rui (POR, 1) 3-6 2-6 
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)
AL ZEYARA, Jassem (QAT, WC)/
SHANNAN ALHARRASI, Abdullah (QAT)
6-2 6-0
DŽALETA, Nikola (SRB)/
KAMAL, Kshitij (IND)
FABIAN, Patrik (SVK)/
MERCKX, Jonas (BEL)
2-6 1-6
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)
MARSALEK, James (GBR)/
RICE, David (GBR) (3)
1-6 4-6
Turkey F13 Futures, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) KALJAJ, Marjan (SCG, WC) 6-1 6-0
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) PECHKIN, Andrey (RUS) 7-6(6) 6-4
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) LARRIERE, Clement (FRA, 12) 4-6 6-1 2-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) YALCINKALE, Barkin (TUR) 6-2 2-6 6-2 
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) CELIKBILEK, Altug (TUR) 6-1 6-0
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) ERGUDEN, Baris (TUR, 7) 2-6 6-3 3-0 pred.
1/2 finale  JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) NOVAK, Dennis (AUT, 2) 6-4 2-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/ (2)
FORTUNA, Claudio (ITA)
SILVERMAN, Cameron (USA)/
SMITH, Raleigh (USA)
3-6 5-7

Open GDF Suez de Seine et Marne, Croissy-Beaubourg, France, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) CELIK, Susanne (SWE) 3-6 6-2 7-6(1)
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) VRLJIĆ, Ana (CRO, 7) 2-6 6-2 6-1
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) ARVIDSSON, Sofia (SWE) 6-4 2-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) GASPARYAN, Margarita (RUS) 1-6 6-4 5-7
The Wilde Lexus Women’s, Osprey, FL, USA, $50.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KALININA, Anhelina (UKR, LL) 3-6 0-6
Chang ITF Pro Circuit 2015, Bangkok, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) KUMKHUM, Luksika (THA, 1) 4-6 3-6
LUKIĆ, Vojislava (SRB) SIMMONDS, Chanel (RSA) 2-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DART, Harriet (GBR)
INOUE, Miyabi (JPN)/
OMAE, Akiko (JPN, 3)
5-7 7-6(1) 4-10
Bahrain Women’s Circuit , Manama, Bahrain, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) slobodna
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB, Q) TEHRANI, Tina (USA) 1-6 1-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR, 8) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
HEISEN, Vivian (GER)/
HERING, Katharina (GER)
0-6 0-6
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)/
MDLULWA, Warona (RSA)
FAFALIOU, Stamatia (GRE)/
JEBAWY, Jasmin (GER)
1-6 2-6
6th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) slobodna
POLIĆ, Ema (SRB, 3) KOKKINAKI, Evaggelia (GRE, WC) 6-2 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) NIKITOVIĆ, Nina (SRB) 6-3 6-0
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) KAMINKOVA, Katerina (CZE, 6) 1-6 1-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, 11) RAYKOVA, Tanya (BUL) 6-4 1-6 4-6
2/2. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) ZOTOVA, Maria (RUS) 6-2 6-0
POLIĆ, Ema (SRB, 3) BUNEA, Nicole (CAN) 6-4 6-3
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) LAVRIKOVA, Ekaterina (RUS) 5-7 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 5) OSTLUND, Fanny (SWE, Q) 6-2 6-4
SPREMO, Milana (SRB, 8) KUZMOVA, Viktoria (SVK) 2-6 0-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) ZLATANOVA, Vivian (BUL) 4-6 4-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 3) 4-6 2-6
POLIĆ, Ema (SRB, Q) ADALOGLOU, Magdalini (GRE, WC) 6-4 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) KAMINKOVA, Katerina (CZE, Q) 2-6 6-7(4)
2. kolo POLIĆ, Ema (SRB, Q) ZLATANOVA, Vivian (BUL) 2-6 3-6 
BONIĆ, Barbara (SRB, 5) KAMINKOVA, Katerina (CZE, Q) 6-4 4-6 6-3
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 5) ZAJA, Anna (GER, 4) 3-6 1-6 
Dubl
1. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
PATIUK, Valeria (ISR)/
STERENBACH, Saray (ISR)
6-1 6-4
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
HUBER, Luisa Marie (GER) (4)
MERDEEVA, Alija (RUS)/
ZOTOVA, Maria (RUS) (WC)
6-1 6-0
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB
ADALOGLU, Magdalini (GRE)/
RENTOULI, Anastasia (GRE) (WC)
3-6 4-6
BONIĆ, Barbara (SRB)/ (2)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)
OSTLUND, Fanny (SWE)/
ROHDE-MOE, Caroline (NOR)
3-6 6-1 10-3 
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
HUBER, Luisa Marie (GER) (4)
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
5-7 1-6 
BONIĆ, Barbara (SRB)/ (2)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)
ADALOGLOU, Magdalini (GRE)/
RENTOULI, Anastasia (GRE) (WC)
W/O
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/ (2)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
6-3 7-5
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2)
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/KOMARDINA, Anastasiya (RUS, 3) 2-6 3-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3 kolo MILOŠEVIĆ Tamara (SRB) slobodna
2/3 kolo MILOŠEVIĆ Tamara (SRB) RAGGONA Sofia (ITA) 5-7 0-6
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, 7) THIEM, Julia (GER, Q) 3-6 6-3 7-6(5)
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 7) MASINI, Maria (ITA, Q) 6-3 6-1
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, 7) ROMEO, Caroline (FRA) 0-6 6-4 3-6 
Dubl
1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
CRIVELLETTO, Jessica (SUI)
ISHIZU, Sachie (JPN)/
TSUJI, Kanami (JPN)
1-6 3-6

Malta ITF U18 World Ranking Tournament, Marsa, Malta, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) THOROLD, Barnaby (GBR) 4-6 6-7(7)
Dubl
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
BUDIĆ, Vuk (USA)
MOTUZAS, Gvidas (LTU)/
SAKALAUSKAS, Feliksas (LTU)
3-6 5-7
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo MEJIĆ, Mila (SRB, 8) LOUGHLAN, Anna (GBR, WC) 6-2 3-6 6-7(4)
ANDREJIĆ, Anja (SRB) DAVIDESCU, Gabriela Ana Maria (ROU, WC) 3-6 3-6
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) PRISACARIU, Andreea (ROU, 10) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) CHIESA, Enola (ITA) 6-4 6-3
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) MARCULESCU, Mihaela (ROU, 4) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo MEJIĆ, Mila  (SRB)/
CAPUZZO, Medea (ITA)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
ZUPANČIĆ, Nika (SLO) (1)
1-6 1-6
International Spring Championships, Carson, CA, USA, G1, tvrda podloga
Livescore & Radio Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) DEVINE, Jake (USA, WC) 6-4 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) KYPSON, Patrick (USA) 6-1 6-1
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) CARUANA, Liam (USA, 13) 6-3 7-6(2)
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) VAN EMBURGH, Jake (USA, WC) 7-6(3) 6-1
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) L. BOYD, Kalman (USA) 6-3 6-3
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) BLUMBERG, William (USA, 1) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
THOMSON, Bjorn (IRL, 4)
MCNALLY, John (USA)/
ROSS, Gianni (USA)
7-6(3) 5-7 10-6
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
THOMSON, Bjorn (IRL, 4)
CLARK, Zeke (USA)/
PERRONE, Nathan (USA)
6-4 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
THOMSON, Bjorn (IRL, 4)
LEVINE, Robert (USA)/
MATEAS, Catalin (USA, 6)
6-4 3-6 8-10 
IX ITF Junior Benicarlo, Castellon, Spain, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) BURILLO ESCORIHUELA, Irene (ESP, Q) 3-6 6-4 6-2
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) ANDRIANJAFITRIMO, Tessah (FRA, 5) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
GUTIERREZ CARRASCO, Maria (ESP)
BOUZO ZANOTTI, Noelia (ESP)/
ROMAN DOMINGUEZ, Ana (ESP)
1-6 6-4 6-10
40th City of Florence, Florence, Italy, G2, šljaka
Livescore/Livestream Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
 1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) MINCA, Ioana (ROU, 7) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
ILOWSKA, Caroline (AUT)
BURRAGE, Jodie Anna (GBR)/
UDVARDY, Panna (HUN)
2-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate glavnog žreba singla i od ČF dubla

Kvarner Junior Open 2015, Rijeka, Croatia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3.k. Jovan Poznan, Miroslav Cvjetan; 2/3.k. Peđa Kolarić; 3/3.k. Mihailo Nedić (16)
Glavni žreb
1. kolo SUVAJAC, Stefan (SRB) PERRUZZA, Valerio (ITA, Q) 0-6 4-6
MARKOVIĆ, Vuk (SRB) OMERAGIĆ, Andrej (CRO) 6-4 6-7(5) 6-4
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) MRSIĆ, Luka (AUT, Q) 1-6 4-6
PETROV, Kosta (SRB, 15) STEHLING, Max (CAN) 6-3 3-6 1-4, predao
2. kolo MARKOVIĆ, Vuk (SRB) KOMAC, Rok (SLO, 13) 6-4 3-6 1-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2.k. Julia Nina Janković
Glavni žreb
1. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) DEDAJ, Monika (CRO) 6-0 6-1
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) KOLAR, Nina (SLO, 13) 6-3 6-4
SAMOČETA, Jovana (SRB, 7) MOHAC, Borna (CRO) 6-3 6-0
LEKO, Marija (SRB) NIKOCEVIC, Sarah (GER, 11) 2-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB) GAVRAN, Anita (AUT, LL) 2-6 6-4 6-3
2. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) BILONIĆ, Iva (CRO) 6-3 6-0
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) STURMIGH, Anna (ITA, Q) 6-4 6-2
SAMOČETA, Jovana (SRB, 7) HORVAT, Ema (SLO, Q) 0-6 6-3 6-3
BABIĆ, Jovana (SRB) KILIĆ, Karla (CRO, 2) 3-6 6-3 1-6
3. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 1) CURCI, Ariella (ITA, 16) 4-6 6-2 0-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) ZELIC, Iva (CRO, 3) 2-6 2-6
SAMOČETA, Jovana (SRB, 7) TCHERKES ZADE, Isabella (ITA, 9) 7-5 6-3
1/4 finale SAMOČETA, Jovana (SRB, 7) GAVRIĆ, Lorena (CRO) 6-2 6-7(3) 6-1
1/2 finale SAMOČETA, Jovana (SRB, 7) NIKOCEVIC, Sarah (GER, 11) 7-6(1) 5-7 1-6
Dubl
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB)/
ZELIC, Iva (CRO, 3)
TERRANOVA, Elsa Rebecca (ITA)/
VITALE, Bianca (ITA)
6-4 2-6 6-10
IRAKLIO JUNIOR TOURNAMENT, Iraklio, Greece, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2.k. Dušan Trunić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB, Q) ARGYROKASTRITI, Marianne (GER, WC) 0-6 2-6
Dubl
1/4 finale SIMOVIĆ, Andriana (SRB)/
RADU, Maria Cristina (ROU) (3)
DIMITRAKOPOULOU, Semeli (GRE)/
GRIVA, Vasileia (GRE)
3-6 0-6
Braga Open, Braga, Portugal, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo STANOJEVIĆ, Mila (SRB) TORRES, Maria (POR) 6-1 6-0
2. kolo STANOJEVIĆ, Mila (SRB) PIZZONI, Sofia (ITA, Q) 0-6 4-6
Dubl
1/4 finale STANOJEVIĆ, Mila (SRB)/
PIRTAC, Beatrice Laura (IRL)
CALDERA, Sofia Antonella (ITA)/
STAGNO, Beatrice (ITA)
5-7 4-6