Turniri od 29.02 – 06.03.

WORLD GROUP FIRST ROUND, Hala Pionir, Beograd, Srbija, tvrda podloga
 4-6.3. Satnica
 SRBIJA 3-2
 KAZAHSTAN
Petak 14h Novak ĐOKOVIĆ Aleksandr NEDOVYESOV 6-1 6-2 6-3
Viktor TROICKI Mikhail KUKUSHKIN 5-7 2-6 4-6
Subota 15h Novak ĐOKOVIĆ/
Nenad ZIMONJIĆ
Andrey GOLUBEV/
Aleksandr NEDOVYESOV
3-6 6-7(3) 5-7
Nedelja 13h Novak ĐOKOVIĆ Mikhail KUKUSHKIN 6-7(6) 7-6(3) 4-6 6-3 6-2
Viktor TROICKI Aleksandr NEDOVYESOV 6-2 6-3 6-4

Ove nedelje nema naših predstavnica

Ove nedelje nema naših predstavnika

OPEN DU NORD, Lille, Cedex, France, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) BONZI, Benjamin (FRA) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
VATUTIN, Alexey (RUS)
DESEIN, Niels (BEL)/(3)
MERTENS, Yannick (BEL)
W/O
China F3 Futures, Anning, China, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ,  Miljan (SRB, 2) YU, Cheng-Yu (TPE) 6-4 7-6(4)
2. kolo ZEKIĆ,  Miljan (SRB, 2) OH, Chan-Yeong (KOR, Q) 6-3 6-3
1/4 finale
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) RODRIGUEZ,  Cristian (COL) 6-0 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) KIM, Young (KOR, 5) 4-6 5-7
Istarska rivijera, Rovinj, Croatia, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ARSIĆ, Nikola (SRB) HAGON, Alex (GBR) 2-6 1-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO) 7-6(2) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, WC) 6-0 6-3
ILIĆ, Luka (SRB) ILIĆ, Marko (CRO, WC) 6-3 6-1
BJELICA, Ivan (SRB, 5) GUERRIERI, Andrea (ITA) 4-6 5-7
JANDRIĆ, Darko (SRB) MEIS, Pascal (GER, 8) 1-6 3-6
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) MADEN, Yannick (GER) 4-6 6-1 6-3
ILIĆ, Luka (SRB) GUERRIERI, Andrea (ITA) 1-6 6-7(8)
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) GUERRIERI, Andrea (ITA) 6-1 7-6(2)
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) ŠABANOV, Matej (CRO) 4-6 6-3 6-0
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) LUNCANU, Petru Alexandru (ROU, 2) 7-5 7-5
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) (3)
SELAK, Matija (CRO)/
SUFIĆ, Patrik (CRO)(WC)
6-1 6-2
BJELICA, Ivan (SRB)/(4)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
MORONI, Fian Marco (ITA)/
RONCALLI, Simone (ITA)
6-2 6-4
ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
GIACOMINI, Luc a (ITA)/
PRECHTEL, Sebastian (GER)
2-6 0-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) (3)
KEKEZ, Duje (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO)
6-4 6-0
BJELICA, Ivan (SRB)/(4)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
KOLAR, Zdenek (CZE)/
MEIS, Pascal (GER)
6-1 6-1
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) (3)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
6-1 6-2
BJELICA, Ivan (SRB)/(4)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
GIACALONE, Omar (ITA)/
RONDONI, Pietro (ITA)(2)
3-6 7-5 9-11
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) (3)
GIACALONE, Omar (ITA)/
RONDONI, Pietro (ITA)(2)
6-1 7-5
Soho Square Egypt F7 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) LOPES, Tiago (BRA) 6-2 6-0
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) HOYT, Evan (GBR) 6-4 6-4
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) BALAJI, N.Sriram (IND, 7) 6-2 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) MASSARA,  Antonio (ITA) 6-4 6-0
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 1) ROCHETTE, Laurent (FRA, 5) 3-6 6-3 6-4
TRENTINO, Trentino, Italy, $10.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 3) PECORARO, Pietro (ITA, WC) 6-1 6-4
2/2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 3) LAGO, Tommaso (ITA, 14) 3-6 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, Q) SIMON, Tobias (GER, 7) 6-7(5) 4-6
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
MACCARI, Federico (ITA)
BORGO, Francesco (ITA)/
FRIGERIO, Lorenzo (ITA)(4)
4-6 6-1 11-13
I Open Tarragona, Tarragona, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) TABERNER, Carlos (ESP, 1) 3-6 1-6
SPX FUTURES, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) NICULESCU, Vincentiu Andrei (ROU) 6-2 6-2
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) BORN, Yannick Stephan (GER) 6-4 7-6(3)
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) WOERNER, Paul (GER, Q) 6-7(4) 6-4 6-2
ČONKIĆ, Petar (SRB) CHAPPELL, Nick (USA) 4-6 6-4 4-6
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) GEERTS, Michael (BEL, 8) 6-7(0) 6-3 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
GARD, Catalin (USA)
BORN, Yannick Stephan (GER)/
BRINKMANN, Nils (GER)
6-2 6-2
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
GARD, Catalin (USA)
GRIEKSPOOR, Scott (NED)/
GRIEKSPOOR, Tallon (NED)(2)
6-7(4) 7-5 10-8
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
GARD, Catalin (USA)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
HAYLAZ, Muhammet (TUR)(3)
2-6 1-6
DIADEM PRO CLASSIC, Boca Raton, FL, USA, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ,  Miomir (SRB, JE) ZAMPIERI, Caio (BRA, 4) 7-6(4) 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ,  Miomir (SRB, JE) FICOVICH, Juan Pablo (ARG, SE) 5-7 7-5 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ,  Miomir (SRB, JE) SPENCER, Wil (USA) 0-6 7-5 1-6

CIRCUITO FEMININO FUTURE DE TÊNIS, Campinas, Brazil, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BUENO, Marcela Guimaraes (BRA) 6-2 6-1
2/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) SEGUEL, Daniela (CHI, 1) 4-6 6-7(2)
5ème OPEN ENGIE DE LA VILLE DE MACON, Macon, France, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) NJIRIĆ, Silvia (CRO, 5) 6-2 6-0
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) FAYOL, Clemence (FRA, Q) 6-2 6-1
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB) LAPKO, Vera (BLR) 4-6 6-3 6-3
1/2 finale DOLONC, Vesna (SRB) ARCANGIOLI, Manon (FRA, 3) 7-6(4) 7-6(3)
FINALE DOLONC, Vesna (SRB) FEUERSTEIN, Claire (FRA, Q) 2-6 6-4 4-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 28-29.2.
1/2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) slobodna
2/2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) OVCINA, Ena (SWE) 6-3 7-5
Glavni žreb
1. kolo TOMIĆ,  Tamara (SRB, Q) RAMIREZ, Miranda (USA, Q) 2-6 5-7
GD TENNIS CUP WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) MORDERGER, Yana (GER, 4) 1-5, predaja
Glavni žreb
1. kolo KAČAR,  Marina (SRB) PRISACARIU, Andreea (ROU, WC) 6-3 6-3
2. kolo KAČAR,  Marina (SRB) LEKAJ, Adrijana (CRO, 6) 3-6 7-6(2) 4-6
I Open Tarragona, Tarragona, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) LLOBERA IRUN, Ares (ESP) 7-6(3) 6-3
2/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) BILARDO, Federica (ITA, 2) 2-6 3-6

Ove nedelje nema naših učesnika

FOCUS tennis academy 2016, Rotterdam, Netherlands, U16/14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 4) JOZIASSE, Finn (NED, LL) 7-6(4) 6-0
2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 4) NIEUWBOER, Perla (NED) 6-7(2) 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo SIMOVIĆ,  Andriana (SRB) DEMIN, Tess (NED, 6) 1-6 2-6
Kungens Kanna & Drottningens Pris, Stockholm, Sweden, U14, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 5) slobodna
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 5) GUERRERO MELGAR, Angel (ESP) 5-7 6-0 6-4
3. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 5) RUNE, Holger Vitus Nodskov (DEN, 12) 6-1 6-4
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 5) WISKANDT, Max (GER) 6-7(5) 3-6
30 Memorial Slavoj Greblo, Umag, Croatia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB) FABBRI, Tommaso (ITA, WC) 6-0 6-0
2/2. kolo HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB) TRESOLDI, Nicolo (ITA) 3-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ,  Nikola (SRB) FLANDER, Tristan (SLO) 6-1 6-4
JOVANOVIĆ,  Luka FEROLLA, Francesco Xavier (ITA, WC) 6-0 6-0
RUPNJAK, Luka (SRB) HURTIĆ, Ahmed (BIH, WC) 6-2 7-5
2. kolo ZEKIĆ,  Nikola (SRB) VUKADIN, Noa (CRO) 6-2 6-3
JOVANOVIĆ,  Luka ŠODAN, Ivan (CRO) 3-6 6-3 3-6
RUPNJAK, Luka (SRB) POLJIČAK, Mili (CRO) 3-6 5-7
3. kolo ZEKIĆ,  Nikola (SRB) PRIŽMIĆ, Dino (CRO) 0-6 2-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo KOVAČEVIĆ,  Katarina (SRB) ZNUDERL, Anamari (SLO, Q) 6-2 4-6 4-6
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) KASATKINA, Alena (RUS) 2-6 6-2 5-7
NEDELJKOVIĆ, Danica (SRB) SECHI, Roberta (ITA, Q) 3-6 1-6
DUKIĆ, Laura (SRB) SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS) 6-7(2) 5-7
RUPNJAK, Lea (SRB) HUNČAK, Daniela (CRO) 6-1 6-3
2. kolo RUPNJAK, Lea (SRB) ZAPELLI, Agnese (ITA, Q) 6-1 6-0
3. kolo RUPNJAK, Lea (SRB) KARGINA, Valerija Maija (LAT) 6-1 6-0
1/4 finale RUPNJAK, Lea (SRB) SVETAC, Sara (CRO) 6-3 6-2
1/2 finale RUPNJAK, Lea (SRB) DIMITROVA, Katerina (BUL) 2-6 1-6