Turniri od 28.12 – 03.01.

Sezona 2015. za ATP, WTA, ATP-CH i WTA-125 turnire je završena

Ove nedelje nema ITF turnira za tenisere

Ove nedelje nema ITF turnira za teniserke

Ove nedelje nema juniorskih ITF turnira

* Na ovom  turniru pratimo rezultate singla i od POLUFINALA dubla

BELGRADE OPEN 2016, Beograd, Srbija, U12, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Aleksa MARKOVIĆ, Mihajlo STANOJEVIĆ
2/2. kolo: Luka ŽIVKOVIĆ,  Andrija ZAGORAC, Vladimir KOJIČIĆ (WC), Nikola MARTINOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo FILIPOVIĆ, Marko (SRB, Q) PENCHEV, Dimitar (BUL, Q) 6-7(2) 0-6
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB) PRAŠTALO, Filip (BIH) 2-6 1-6
PISARIĆ, Aleksa (SRB) COMAN, Mihao Alexandru (ROU, Q) 1-6 6-2 7-6(2)
VIŠKOVIĆ, Lav (SRB, Q) POLJIČAK, Mili (CRO) 3-6 1-6
ŽIVANOVIĆ, Marko (SRB) SAMARDŽIĆ, Matija (MNE) 6-1 6-2
PETROVIĆ, Krsta (SRB) DZHENEV, Adriano (BUL, Q) 6-2 6-1
BOJOVIĆ, Lazar (SRB, WC) MRKEV, Boris (MKD) 1-6 0-6
SKOBELEV, Stefan (SRB) DRAGANOV, Dragomir (BUL) 2-6 6-4 5-7
JOVANOVIĆ, Luka (SRB) ONDAS, Sebastian (SVK) 6-0 6-0
HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB) DAPČEVIĆ, Emil (MNE, Q) 6-2 2-6 4-6
LUDOŠKI, Zoran (SRB) AMON, Claudius (GER) 6-1 6-0
DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB, WC) ĐURIĆ, Branko (MNE) 0-6 1-6
TEŠIĆ, Matija (SRB) DINEV, Dinko (BUL) 2-6 4-6
GAJIĆ, Ognjen (SRB, WC)
DUTA, Dan Vasile (ROU) 2-6 2-6
2. kolo ŽIVANOVIĆ, Marko (SRB) POLJIČAK, Mili (CRO) 0-6 1-6
PETROVIĆ, Krsta (SRB) MRKEV, Boris (MKD) 6-4 6-0
LUDOŠKI, Zoran (SRB) DAPČEVIĆ, Emil (MNE, Q) 6-3 6-4
PISARIĆ, Aleksa (SRB) MITSAKOS, Theodoros (GRE, WC) 6-3 6-3
JOVANOVIĆ, Luka (SRB) DRAGANOV, Dragomir (BUL) 6-0 6-2
1/4 finale PETROVIĆ, Krsta (SRB) POLJIČAK, Mili (CRO) 2-6 6-7(5)
LUDOŠKI, Zoran (SRB) JOVANOVIĆ, Luka (SRB) 0-6 1-6
PISARIĆ, Aleksa (SRB) PRAŠTALO, Filip (BIH) 2-6 6-0 6-2
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB) ĐURIĆ, Branko (MNE) 6-3 1-6 6-3
PISARIĆ, Aleksa (SRB) POLJIČAK, Mili (CRO) 2-6 1-6
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB) POLJIČAK, Mili (CRO) 6-1 2-6 4-6
Dubl
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB)/
PISARIĆ, Aleksa (SRB)
DINEV, Dinko (BUL)/
DRAGANOV, Dragomir (BUL)
2-6 2-6
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)/
POLJIČAK, Mili (CRO)
CAZACU, Dragos Nicolae (ROU)/
DUTA, Dan Vasile (ROU)
6-2 6-1
FINALE JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)/
POLJIČAK, Mili (CRO)
DINEV, Dinko (BUL)/
DRAGANOV, Dragomir (BUL)
6-2 5-7 10-8
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Elena IVANOVIĆ (WC), Fatma IDRIZOVIĆ (WC), Neda MILENKOVIĆ, Katarina KOVAČEVIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ Mirjana (SRB, Q) TODONI, Anca Alexia (ROU, Q) 4-6 2-6
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) ŽIVIĆ, Tea (FRA) 6-0 6-2
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB) BARTHA, Panna (HUN) 6-3 3-6 6-2
LAZAREVIĆ, Anđela (SRB) MUTAVDŽIĆ, Matilda (GBR) 0-6 1-6
STANIŠIĆ, Lana (SRB, WC) SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS, Q) 1-6 3-6
MILIĆ,  Teodora (SRB, WC) PEEVA, Stela (BUL) 2-6 0-6
ĐUKIĆ, Laura (SRB, WC) PITTA, Athina (GRE) 6-2 6-0
KOVAČEVIĆ, Katarina (SRB, LL) MITRACHE, Aida Maria (ROU, Q) 0-6 1-6
STOŠIĆ, Iva (SRB, WC) MITEVA, Gabriela (BUL) 0-6 0-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB) RATKOVIĆ, Divna (MNE) 6-0 6-3
LJUBA, Hristina (SRB) ZVONARU, Ioana (ROU, Q) 1-6 0-6
KRGA, Iva (SRB) NIKOLIĆ, Natalija  (SRB) 6-3 7-6(3)
RADUNOVIĆ, Milica (SRB) SKEGRO, Marina (CRO) 3-6 6-1 5-7
MILOŠEVIĆ, Teodora (WC, SRB) LAKI, Michaela (GRE) 0-6 0-6
NIKOLIĆ, Teodora (SRB) PUIAC, Alexia Lavinia (ROU, Q) 6-7(3) 1-6
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, LL) OZAGAR, Maya (TUR, Q) 6-1 6-1
2. kolo PETKOVIĆ, Anja (SRB) MITEVA, Gabriela (BUL) 6-0 6-0
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) TODONI, Anca Alexia (ROU, Q) 4-6 7-5 6-0
ĐUKIĆ, Laura (SRB, WC) MITRACHE, Aida Maria (ROU, Q) 6-4 3-6 6-3
KRGA, Iva (SRB) ZVONARU, Ioana (ROU, Q) 0-6 3-6
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB) MUTAVDŽIĆ, Matilda (GBR) 6-4 6-4
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, LL) PUIAC, Alexia Lavinia (ROU, Q) 6-4 6-2
1/4 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB) 6-1 6-1
ĐUKIĆ, Laura (SRB, WC) PEEVA, Stela (BUL) 1-6 2-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB) ZVONARU, Ioana (ROU, Q) 7-6(6) 1-6 6-3
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, LL) LAKI, Michaela (GRE) 0-6 2-6
1/2 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) PEEVA, Stela (BUL) 0-6 7-5 0-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB) LAKI, Michaela (GRE) 1-6 1-6
Dubl
1/2 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS)
RADUNOVIĆ, Milica (SRB)/
ŽIVIĆ, Tea (FRA)
6-1 6-2
FINALE PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS)
BARTHA, Panna (HUN)/
SKEGRO, Marina (CRO)
4-6 2-6
27th Open des 10-12, Boulogne Billancourt, France, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Tea (SRB) slobodna
2. kolo LUKIĆ, Tea (SRB) LIM, Jenny (FRA, Q) 6-3 6-3
3. kolo LUKIĆ, Tea (SRB) ZOPPAS, Tara (FRA) 6-4 6-4
1/4 finale LUKIĆ, Tea (SRB) BRESSON, Alice (FRA, WC) 6-3 6-0
1/2 finale LUKIĆ, Tea (SRB) MOLCHANOVA, Olga (UKR) 4-6 1-6