Turniri od 28.11 – 04.12.

HERODOTOU TENNIS ACADEMY FUTURES $10.000, Larnaca, Cyprus, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 10) slobodan
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 10) STYLIANOU, Andreas (CYP) 6-2 6-4
3/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 10) JOHANSSON, Niklas (SWE, 7) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
CAMPBELL, Nicholas (CYP, WC)/
MIHAILOVSKI, Aleksandar (BUL)
3-6 0-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) LAZOV, Aleksandar (BUL, 7) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MAMMETGULYYEV, Isa (TKM)
SCHUTT, Leon (GER)/
SIEBER, Marc (GER)(4)
4-6 6-4 12-14

AlSolaimaneyah Women’s, Cairo, Egypt, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) slobodna
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) MDLULWA, Warona (RSA) 6-2 6-0
BONIĆ, Barbara (SRB, 8, Q) GOGOL, Viktoriya (UKR) 6-1 3-6 1-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) MIHAIL, Diana Maria (ROU, Q) 6-1 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS) 6-1 6-3
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) LEE, Pei-Chi (TPE, 2) 6-2 6-4
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 6-1 6-0
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CODINO, Fiona (FRA)(3)
slobodne
BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
JI, Xiangruyi (CHN)/
MARROW, Aleah (USA)
6-2 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CODINO, Fiona (FRA)(3)
BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
4-6 2-6
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
GEVEL, Anastasiia (UKR)/
STARODUBTSEWA, Yulia (UKR)
6-0 6-3
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS)/
LARKIN, Suzy (GBR)(4)
6-1 6-4
Thailand ITF $10,000 Women’s Pro Circuit 2016, Hua Hin, Thailand, $10.000, tvrda  podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) NG, Kwan Yau (HKG, Q) 6-4 6-4
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) UMAROVA, Komola (UZB) 6-4 6-0
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) HSU, Chieh-Yu (TPE, 1) 4-6, ret.
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
FUJIOKA, Nozomi (JPN)
LUANGNAM, Nudnida (THA, 2)/
WONGTEANCHAI, Varunya (THA)
6-7(3) 3-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) VANEVA, Zinovia (BUL, Q) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
POGREBNYAK, Valeriya (RUS)
GUTIERREZ, Mariaryeni (VEN)/
WONG, Vanessa (CAN)(WC)
6-7(2) 6-2 10-6
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB)/
POGREBNYAK, Valeriya (RUS)
EIKERI, Ulrikke (NOR)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)(3)
1-6 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) BECHRI, Chiraz (TUN) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ALVES, C.Meligeni Rodrigues (BRA)(1)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ALVES, C.Meligeni Rodrigues (BRA)(1)
BOVY, Margaux (BEL)/
OTTOMANO, Sara (SUI)
6-3 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ALVES, C.Meligeni Rodrigues (BRA)(1)
PEREIRA, Rebeca (BRA)/
SCALA, Camilla (ITA)
6-2 6-0
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ALVES, C.Meligeni Rodrigues (BRA)(1)
GAVRILA, Oana (ROU)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)
6-1 3-6 10-8

Eddie Herr ITF, Bradenton, Florida, USA, G1, šljaka
USTA  LS Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) MONTSI, Siphosothando (RSA) 6-0 6-1
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) MEJIA, Nicolas (COL) 6-2 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) STEWART, Max (GBR) 6-1 6-1
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) BRYDE, Trent (USA, 11) 6-2 6-1
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) ROSS, Gianni (USA, 14) 7-5 6-1
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) GREIF, Lukas (USA, WC)  3-6 4-6
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) ETCHEVERRY, Tomas Martin (ARG, 6) 6-4 6-0
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) KIRKIN, Ergi (TUR, 12) 6-1 4-6 6-3
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) SIGOUIN, Benjamin (CAN, 2) 6-2 6-1
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
SIGOUIN, Benjamin (CAN)(1)
RIFFICE, Sam (USA)/
SAH, Timothy (USA)
7-5 6-2
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
BASS, Finn (GBR)(7)
LIM, Alberto (PHI)/
MERMERSKY, Sebastian (BUL)
6-2 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
SIGOUIN, Benjamin (CAN)(1)
ALSHON, Christian (USA)/
SCULLEY, Sean (USA)
6-3 6-3
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
BASS, Finn (GBR)(7)
RUBIO FIERROS, A.Fernando (MEX)/SOTO, Matias (CHI) 3-6 4-6
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
SIGOUIN, Benjamin (CAN)(1)
RUBIO FIERROS, A.Fernando (MEX)/SOTO, Matias (CHI) 6-1 7-6(2)
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
SIGOUIN, Benjamin (CAN)(1)
ROSS, Gianni (USA)/
THOMAS, Danny (USA)
6-3 5-7 10-7
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
SIGOUIN, Benjamin (CAN)(1)
NANDA, Govind (USA)/
ROTSAERT, Alexandre  (USA)
6-0 6-1
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) ZAMANI, Delara (USA) 5-7 6-7(2)
DRAŽIĆ, Katarina (SRB) WILLIAMS, Savannah (USA, 16) 7-5 6-1
2/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB) FILIP, Katerina (SWE) 0-1, ret.
Junior Zagreb Cup, Zagreb, Croatia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) HORVAT, Roko (CRO, WC) 6-3 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB, 4) ILIĆ, Marko (CRO) 6-4 6-4
POPOVIĆ, Mihailo (SRB) SHEYNGEZIKHT, Leonid (BUL, 3) 2-6 3-6
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) NECZ, Andras (HUN) 6-1 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB, 4) VOISIN, Emilien (FRA, Q) 7-5 3-6 4-6
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1) FEKIAC, Martin (SVK) 6-7(5), ret.
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 2) slobodna
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, 2) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) BISKIĆ, Ana (CRO, 2) 3-6 3-6
RISTIĆ, Teodora (SRB) LAVICKOVA, Kristyna (CZE) 2-6 7-6(9) 3-6
ITF East Africa Junior Circuit U18 KEN2, Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo GAŽO, Stefan (SRB) slobodan
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) MITCHELL, Aldan (USA) 6-0 6-0
2/3. kolo GAŽO, Stefan (SRB) MUTUKU, Mwendwa (KEN) 6-0 6-0
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) WAMBA NGOUADJIO, P.Brunel (CMR) 6-3 6-3
3/3. kolo GAŽO, Stefan (SRB) JOHNSON, Mitchell (AUS) 6-3 6-7(5) 6-1
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) VAN SCHALKWYK, C.Chalk (NAM) 6-3 7-5
Glavni žreb
1. kolo GAŽO, Stefan (SRB, Q) JEVTOVIĆ, Oliver (USA, LL) 5-7 3-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) RADJABU, Ntamba (BDI) 6-1 6-1
2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) JONG, Alexander Maarten (NED, 2) 7-6(3) 7-6(5)
3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) JANKOWIAK, Pawel (POL, 14) 2-6 1-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) DIDKOVSKA, Anna (UKR, SE) 7-5 6-0
GEMOVIĆ, Elena (SRB) PARWANI, Bhakti (IND, Q) 6-2 6-0
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) VINOD, Trisha (IND, 8) 6-2 6-2
GEMOVIĆ, Elena (SRB) POPYK, Juliya (UKR) 7-6(8) 3-6 7-5
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) ACHONG, Daevenia (NED, 3) 1-6 1-6
GEMOVIĆ, Elena (SRB) VAN DER MERWE, L.Claudia (RSA) 3-6 3-3, ret.
Dubl
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
HUTCHINSON, Scarlett (GBR)
PARWANI, Bhakti (IND)/
VINOD, Trisha (IND)
6-1 6-2
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
KANNAN, Annika (IND)
KOTECHA, Sneha (KEN)/
TSIANG, Tshegofatso (BOT)
7-6(5) 6-7(5) 10-7
1/2 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
HUTCHINSON, Scarlett (GBR)
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)/
MUJAWIMANA, Mariam (BDI)(1)
W/O
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
KANNAN, Annika (IND)
NCUBE, Michelle (ZIM)/
SCHMID, Lara (GER)
4-6 4-6

 

Marsa Tennis Europe U/16, Marsa, Malta, U16, C3, asfalt
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo VASIĆ, Staša (SRB) GARCIA, Camila (POR) 1-6 1-6
2. kolo VILČEK, Ana (SRB, 3) PENEDA, Madalena (POR) 6-3 6-2
LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 15) CLAIROTTE, Gabrielle (FRA) 6-4 2-6 4-10
DIVAC, Iva (SRB, WC) ALEXANDROVA, Ralitsa (BUL, 13) 6-2 6-4
3. kolo VILČEK, Ana (SRB, 3) MENCAGLIA, Carlotta (ITA, 14) 6-1 7-5
DIVAC, Iva (SRB, WC) RISTEVSKA, Ana (MKD, 2) 4-6 3-6
1/4 finale VILČEK, Ana (SRB, 3) WIERZBOWSKA, Aleksandra (POL, 7) 6-3 6-3
1/2 finale VILČEK, Ana (SRB, 3) JACQUEMOT, Elsa (FRA, 9) 6-7(3) 4-6
Dubl
1/4 finale VILČEK, Ana (SRB, 1)/
KEITA, Fatima Ingrid Amartha (ROU)
MENCAGLIA, Carlotta (ITA)/
TEDESCO, Giulia (ITA, 5)
4-6 7-6(3) 10-8
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
RISTEVSKA, Ana (MKD)(4)
CAPAT, Ana (ROU)/
LATERZA, Giulia (ITA)
4-6 6-4 3-10
1/2 finale VILČEK, Ana (SRB, 1)/
KEITA, Fatima Ingrid Amartha (ROU)
WIERZBOWSKA, Aleksandra  (POL)/
Wiktoria SASKA (POL)(6)
6-3 2-6 10-8
FINALE VILČEK, Ana (SRB, 1)/
KEITA, Fatima Ingrid Amartha (ROU)
CAPAT, Ana (ROU)/
LATERZA, Giulia (ITA)
6-1 6-4
EDDIE HERR International Championships, Bradenton, FL, USA, U16/14/12, kategorija, tvrda podloga
USTA Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB) PROKURAT, Anthony (USA, LL) 6-3 6-2
2. kolo ĆIRKOVIĆ, Jovan (SRB) MORENO, Daniel (MEX, 13) 2-6 2-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb Dubl
1. kolo BRKIĆ, Andrijana (SRB, 15) MIKHAILUK, Alexandra (CAN) 7-5 4-6 3-6
OSTOJIĆ, Nada (SRB) DESMARAIS, Elisabeth (CAN) 3-6 4-6
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/4. kolo MACURA, Milan (SRB) NOSENKO, Mykhailo (USA) 6-0 6-2
ČEJOVIĆ, Slobodan (SRB) CASTILLO-SANCEZ, Gabriel (USA) 0-6 2-6
2/4. kolo MACURA, Milan (SRB) DOSSANI, Muhammad (USA) 1-6 6-7(5)
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 7) VALLABHANENI, Niroop (USA, Q) 1-6 4-6
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
MANDMA, G. Alexander (EST, 3)
WANG, Xiaofei (CHN)/
YUNCHAOKETE, Bu (CHN, 2)
6-2 6-3
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB)/
MANDMA, G. Alexander (EST, 3)
TORRES, B.Juan (ARG, 6, WC)/
DE LA FUENTE, Santiago (ARG)
6-7(4) 6-4 10-8
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/4. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB) SAVARINO, Dana (USA) 6-0 6-7(9) 6-0
2/4. kolo SIMOVIĆ, Andriana (SRB) ROJAS, Sofia (USA, 11) 0-6 2-6
Glavni žreb Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Tijana (SRB) REASCO, E.Mell (ECU, 6) 3-6 3-6
VUJIČIĆ, Teodora (SRB) DIMITROV, Daniella (BGR, WC) 2-6 2-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb Dubl
1. kolo PETKOVIĆ, Anja (SRB) GRNJA, Ava (USA, Q) 3-6 4-6
RADUNOVIĆ, Milica (SRB) FAURE, Mikayla (ZAF) 3-6 2-6