Turniri od 28.10 – 03.11.

Paris, France, € 3,204,745, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) slobodan
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) HERBERT, Pierre-Hugues (FRA) 7-6(3) 6-3
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) ISNER, John (USA, 13) 6-7(5) 6-1 6-2
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) WAWRINKA, Stanislas (SUI, 7) 6-1 6-4
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) FEDERER, Roger (SUI, 5) 4-6 6-3 6-2
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) FERRER, David (ESP) 7-5 7-5
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
DLOUHY, Lukas (CZE)/
GULBIS, Ernests (LAT)
4-6 7-5 10-7
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
QURESHI, Aisam-Ul-Haq (PAK)/
ROJER, Jean-Julien NED) (8)
4-6 4-6

WTA Tournament of Champions, $ 750,000 , tvrda podloga
Satnica
Grupa SERDIKA
Simona Halep (ROU), Marija Kiriljenko (RUS), Anastasija Pavljučenkova (RUS), Alize Korne (FRA)
Grupa SREDEC
Ana Ivanović (SRB), Samanta Stosur (AUS), Jelena Vesnina (RUS), Cvetana Pironkova (BUL)
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) PIRONKOVA, Cvetana (BUL) 6-0 6-2
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) STOSUR, Samanta (AUS) 6-2 5-7 6-2
3. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) VESNINA, Jelena (RUS) 4-6 6-3 6-7(1)
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB) HALEP, Simona (ROU) 6-2 1-6 3-6

Geneva, Switzerland, €64,000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) BOUTILLIER, Remi (FRA, 8) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
LAMMER, Michael (SUI) (WC)
ELGIN, Mikhail (RUS)/
MERTINAK, Michal (SVK)
2-6 6-7(2)
Seoul, South Korea, $35,000+, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) CHEN, Ti (TPE) 7-6(2) 6-1
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) DANIEL, Taro (JPN) 6-2 6-4
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) WU, Di CHN 6-2 4-6 6-2
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) SUGITA, Yuichi (JPN, 6) 7-5 6-2
FINALE LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) REISTER, Julian (GER, 2) R.J. predao !!!
Eckental, Germany, $ 30,000+H, Synthec (indoor)
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilja (SRB) MERTL, Jan (CZE) 6-7(6) 4-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilja (SRB)/
BEDNAREK, Tomasz (POL)
VAN DER DUIM, Antal (NED)/
WESTERHOF, Boy (NED)
5-7 1-6
Casablanca, Morocco, $ 30,000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) RUMYANTSEV, Alexander (RUS) 6-1 6-0
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) ROLA, Blaz (SLO, 5) 7-6(3) 7-6(11)
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) HAJEK, Jan (CZE, 1) 7-6(4) H.J. pred.
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 3) 2-6 1 6
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)
CRIVOI, Victor (ROU)/
OUAHAB, Lamine (ALG)
3-6 7-5 10-7
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)
GHEDIN, Riccardo (ITA)/
GRASSI, Claudio (ITA, 2)
5-7 0-6

Umag, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JABLANOVIĆ, Luka (SRB)
MIŠE, Marin (CRO) 1-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, WC)
FRANCIOLI, Laurent (SUI) 6-0 6-1
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) MLAKAR, Miha (SLO, 12) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) SOLOVIEV, Nikolai (RUS, Q) 6-0 6-2
BEJTULAHI, Denis (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN) 2-6 6-3 6-0
ILIĆ, Luka (SRB) KEKEZ, Duje (CRO) 5-7 1-6
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) ZANINOVIC, Luka (CRO, Q) 6-4 1-6 6-7(2)
BEJTULAHI, Denis (SRB) OFNER, Patrick (AUT, 5) 7-5 5-7 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
GROZDANOV, Tihomir (BUL)/
MIJIC, Ivo (GER)
6-3 6-7(2) 7-10
BIZJAK, Blaz (SLO)/
ILIC, Luka (SRB)
ANDROIC, Toni (CRO)/ [1]
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
1-6 2-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 2)
slobodan
RAJIĆ, Marko (SRB)
ZUCCA, Antonio (ITA) 0-6 3-6
2/2. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 2) PEREVOSHCHIKOV, Dmitri (RUS) 6-2 4-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIC, Nikola (SRB, 8) SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS) 3-6 6-4 6-4
2. kolo MILOJEVIC, Nikola (SRB, 8) ZUCCA, Antonio (ITA, Q) 7-6(5) 6-2
1/4 finale MILOJEVIC, Nikola (SRB, 8) MICHON, Axel (FRA, 1) 2-6 6-3 6-7(4)
Dubl
1. kolo JEVTIC, Slobodan (SRB)/
RAJIC, Marko (SRB)
TRINKER, Bastian (AUT)/ [2]
VIBERT, Francois-Arthur (FRA)
2-6 3-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) KELLOVSKY, Dominik (CZE, LL) 6-4 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) MULLER, Alexandre (FRA, Q) 6-1 6-1
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) SAFRANEK, Vaclav (CZE, Q) 6-3 2-6 7-6(2)
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) GAIO, Federico (ITA, 5) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIC, Miki (SRB)/
KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO)
LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU)/
MIKOS, Konstantinos (GRE) (2)
6-2 6-4
1/4 finale JANKOVIC, Miki (SRB)/
KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO)
JALOVIEC, Marek (CZE)/
SAFRANEK, Vaclav (CZE)
6-2 4-6 10-6
1/2 finale JANKOVIC, Miki (SRB)/
KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO)
JANVIER, Maxime (FRA)/
MULLER, Alexandre (FRA)
6-4 4-6 11-9
FINALE JANKOVIC, Miki (SRB)/
KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO)
CAYRE, Paul (FRA)/
REBOUL, Fabien (FRA)
6-4 6-0 !!!
Madrid, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) LUISI, Alessandro (ITA, Q) 7-5 2-6 6-1
2. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) VEGA HERNANDEZ, David (ESP, 5) 4-6 3-6

Barnstaple, Great Britain, $ 75,000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) VANKOVA, Katerina (CZE) 6-1 6-3
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) SINIAKOVA, Katerina (CZE, JE) 6-7(4) 4-6
Nantes, France, $ 50,000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 1)
slobodna
2/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 1) PILLOT, Carolina (ITA) 6-2 6-1
3/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 1) ORLOVA, Natalia (RUS, 6) 3-6 6-2 2-6
Glavni žreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, LL) KRAJICEK, Michaella (NED, WC) 3-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
MELICHAR, Nicole (USA)
CHAKHNAKHVILI, Margalita (GEO)/
ORLOVA, Natalia (RUS)
6-3 6-0
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
MELICHAR, Nicole (USA)
HRADECKA, Lucie (CZE)/
KRAJICEK, Michaella (NED, 2)
1-6 1-6
Istanbul, Turkey, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4)
SEZER, Melis (TUR, WC) 2-6 7-6(3) 5-7
Seoul, Korea, Rep, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) AKITA, Shiho (JPN) 6-2 0-6 1-6
Umag, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 8) KLASEN, Anna (GER) 6-3 6-3
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) CHANTRAINE, Catherine (BEL) 6-3 6-2
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) KREJCIKOVA, Barbora (CZR, 3) 2-6 2-6
SPREMO, Milana (SRB, 8) BOGOLIY, Diana (UKR) 7-5 7-5
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 8) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 6-4 5-7 7-5
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB, 8) KREJCIKOVA, Barbora (CZE, 3) 2-6 2-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) VISHNU, Vishesh (IND) 6-1 6-1
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) SAMODELOK, Tanya (RUS, WC) 6-1 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) STRAKHOVA, Valeriya (UKR, 8) 1-6 4-6

Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)
MICEVSKI, David (MKD) 6-2 3-0, predaja
SUČEVIĆ, Luka (SRB) MADARAS, Dragos Nicolae (ROU, 5) 6-1 4-6 6-3
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) PICHLER, David (AUT, 2) 3-6 4-6
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB) BORZA, Bogdan (ROU, 6) 6-1 6-3
SUČEVIĆ, Luka (SRB) SITAR, Rok (SLO) 6-2 6-7(3) 5-7
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB) BIRO, Andre (HUN, 3) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
KHRUSTALEV, Nazar (RUS)/
RODIONOV, Jurij (BLR)
6-3 6-1
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
AGOSTON, Ferenc (HUN)/
AGOSTON, Gyorgy (HUN)
2-6 0-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) PAPI, Claudia (HUN, Q) 6-2 6-2
KENIĆ, Jovana (SRB) GRIGORIU, Madalina (ROU) 2-6 5-7
2. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) ROSCA, Andreea Amalia (ROU, 5) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
SZENTES, Reka (HUN)
KISS, Luca (HUN)/
SZABO, Klaudia (HUN)
6-0 6-2
KENIĆ, Jovana (SRB)/
LAZIC, Ema (GBR)
ROBIĆ, Petra (CRO)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)
5-7 6-2 10-6
1/4 finale NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
SZENTES, Reka (HUN)
NOVOTNA, Karolina (CZE)/
OKALOVA, Martina (SVK) (4)
6-4 7-6(5)
KENIĆ, Jovana (SRB)/
LAZIC, Ema (GBR)
OPARENOVIĆ, Ana (SLO)/
ZIDANŠEK, Tamara (SLO) (3)
4-6 1-6
1/2 finale NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
SZENTES, Reka (HUN)
OVASCU, Iulia Maria (ROU)/ (1)
ROSCA, Andreea Amalia (ROU)
1-6 6-7(4)
Sint-Katelijne-Waver, Belgium, G4, tepih
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB) BOURGOIS, Cesar (FRA) 6-0 6-4
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) BILLAST, Mattias (BEL) 6-0 7-6(3)
2/3. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB) SINN, Fabian (GER, WC) 6-3 6-1
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) HAIM, Matthias (AUT, 10) 3-6 2-6
3/3. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB) GELADE, Philippe (BEL) 6-0 2-6 7-6(3)
Glavni žreb
1. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB, Q) SALMAN, Omar (BEL, 1) 6-4 2-6 3-6
Boca Raton, Florida, USA, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) MAESE, Daniel (USA, 8) 2-6 5-7
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) PLAMBECK, Melissa (USA) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB)/
JOVANOVIĆ, Isabela (BRA)
NDUNDA, Ndindi (USA)/
URBINATI, Jacqueline (USA)
1-6 1-6

Davos, Switzerland, G2, U14
Livescore Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIC, Jovana (SRB, 3) MEYER, Dominique (SUI, WC) 7-5 2-6 6-2
2. kolo VUKOVIC, Jovana (SRB, 3) DRABKOVA, Sabina (CZE) 6-7 6-4 2-6
Larnaca, Cyprus, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) SOFRENIOU, Theodoros (CYP) 6-2 6-3
2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) TAICA, Radu Andrei (ROU, 6)
3-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
TOMIĆ, Lukas (BIH) (3)
DELCOUR, Louis (FRA)/
GASTON, Hugo (FRA)
0-6 3-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) GOLOPUTOVA, Polina (KAZ) 6-1 6-1
2/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) KRUPCHENKO, Polina (RUS) 0-6 6-4 4-6
Telde – Gran Canaria, Spain, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo SARIĆ, Mila (SRB) ZAKOZDONIEC, Emma (POL, 3) 6-3 4-6 4-6
Dubl
1. kolo SARIĆ, Mila (SRB)/
DEL PINO MATURANO, Marta (ESP)
EKDAHL, Therese (SWE)/
HELGESSON, Molly (SWE)
6-1 6-0
1/4 finale SARIĆ, Mila (SRB)/
DEL PINO MATURANO, Marta (ESP)
GIRBAU ROMERO, Carla (ESP)/
STOICA, Denise-Antonela (ROU, 2)
3-6 5-7
Gradignan, France, G3, U12
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo VUČKOVIĆ, Mia (SRB) slobodna
2. kolo VUČKOVIĆ, Mia (SRB) RUYSSEN, Anais (FRA) 2-6 3-6