Turniri od 28.09 – 04.10.

MALAYSIAN OPEN, Kuala Lumpur, Malaysia, ATP250, $937.835, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 5) ALBOT, Radu (MDA) 2-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
BAGHDATIS, Marcos (CYP)
OSWALD, Philipp (AUT)/
SHAMASDIN, Adil (CAN)
6-7(4) 2-6
SHENZHEN OPEN, Shenzhen, China, ATP250, $607.940, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) XIA, Hai Tong (CHN) 2-6 6-3 3-6

WUHAN OPEN, Wuhan, China, Premier, $2.212.250, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) DULGHERU, Alexandra (ROU) 6-1 6-3
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) WATSON, Heather (GBR, Q) 6-3 2-6 6-3
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) BRENGLE, Madison (USA) 6-0 6-3
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) KERBER, Angelique (GER, 6) 4-6 6-2 2-6
3. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) MUGURUZA, Garbine (ESP, 5) 6-4 1-6 0-6
TASHKENT OPEN, Tashkent, Uzbekistan, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KONTAVEIT, Anett (EST, Q) 6-2 6-4
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) OSTAPENKO, Jelena (LAT, 7) 4-6 6-2 7-5
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 4-6 3-6
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB) BECK, Annika (GER, 1) 2-6 7-5 6-3
1/2 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB) HIBINO, Nao (JPN) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
MARTIĆ, Petra (CRO)
BECK, Annika (GER)/
WITTHOEFT, Carina (GER)
4-6 6-2 12-10
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
MARTIĆ, Petra (CRO)
FRIEDSAM, Anna-Lena (GER)/
PITER, Katarzyna (POL)
4-6 6-4 9-11

Agri, Turkey, €42.500+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) ILKEL, Cem (TUR) 3-6 6-3 6-4
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) BEMELMANS, Ruben (BEL, 1) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
DUSTOV, Farrukh (UZB)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
HAYLAZ, Muhammet (TUR, WC)
6-4 6-4
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
DUSTOV, Farrukh (UZB)
MYNENI, Saketh (IND)/
SHARAN, Divij (IND)(2)
6-7(4) 6-3 8-10
BFD Energy Challenger, Rome, Italy, €42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) RAMIREZ HIDALGO, Ruben (ESP) 6-1 7-6(2)
ZEKIĆ, Miljan (SRB, SE) VOLANDRI, Filippo (ITA) 2-6 0-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) CACHIN, Pedro (ARG) 6-3 6-1
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) VIOLA, Matteo (ITA) 6-2 6-0
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) FUCSOVICS, Marton (HUN) 2-6 7-5 6-1
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) DE BAKKER, Thiemo (NED) 6-1 6-3
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) RIBA, Pere (ESP) 4-6 6-3 6-2
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) CECCHINATO, Marco (ITA, 4) 7-5 6-4
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) DELBONIS, Federico (ARG, 1) 6-7(8) 6-7(5)
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) DELBONIS, Federico (ARG, 1) 6-1 3-6 4-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 3)
GIUSTINO, Lorenzo (ITA)/
PEREZ SANZ, David (ESP)
6-3 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP)
ABBRUCIATI, Lorenzo (ITA)/
TEODORI, Federico (ITA, WC)
6-3 6-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 3)
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP)
6-4 3-6 10-6
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 3)
CERVANTES, Inigo (ESP)/
VERVOORT, Mark (NED)
3-6 4-6

SALONA OPEN, Solin, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) VIDAK, Antun (CRO) 0-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KOPINSKI, Tim (USA)(2)
RAZBORŠEK, Nik (SLO)/
URBANIJA, Mike (SLO)
W/O
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KOPINSKI, Tim (USA)(2)
KOLAR, Zdenek (CZE)/
TOMAN, Tomaš (CZE)
3-6 2-6
XXIII Open Ciutat de Sabadell, Sabadell, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) PEREZ CONTRI, Sergi (ESP) 7-5 2-5, ret.
LAGUNA NIGUEL USTA PRO FUTURES, Laguna Niguel, CA, USA, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) Slobodan
2/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) POYNTER, Bryan Alexander (USA) 6-1 6-3
3/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) BUTTS, Skyler (HKG) 6-1 6-2
4/4. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) MENICHELLA, Stefan (USA) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) DAVIDSON, Patrick (USA, Q) 6-2 6-1
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) TURINI, Thales (BRA, 1) 7-6(3) 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, Q) GOMEZ, Lucas (MEX) 6-1 6-7(5) 5-7
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CARTER, Andrew (USA)
NICHOLAS, Hunter (USA)/
SARMIENTO, Raymond (USA, 3)
W/O
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
CARTER, Andrew (USA)
ORE, Junior Alexander (USA)/
SPENCER, Wil (USA)
1-6 5-7

Red Rock Pro Open, Las Vegas, USA, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) TOWNSEND, Taylor (USA) 3-6 7-6(3) 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) OPRANDI, Romina (SUI, 3) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
TOWNSEND, Taylor (USA)
PASZEK, Tamira (AUT)/
TATISHVILI, Anna (USA)
6-3 6-7(4) 8-10
ENGIE OPEN Clermont-Auvergne, Clermont-Ferrand, France, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) BARBAT, Karen (DEN) 6-2 6-7(2) 4-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB) JOHANSSON, Mathilde (FRA, 7) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOMARDINA, Anastasiya (RUS, 3)
Slobodne
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOMARDINA, Anastasiya (RUS, 3)
BARBAT, Karen (DEN)/
HONČOVA, Michaela (SVK)
6-4 4-6 10-6
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOMARDINA, Anastasiya (RUS, 3)
KOSTOVA, Elitsa (BUL)/
LEYKINA, Polina (RUS) (2)
7-6(4) 6-3
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KOMARDINA, Anastasiya (RUS, 3)
BOEYKENS, Elyne (BEL)/
WACANNO, Eva (NED)(4)
6-2 6-1
Chang ITF Pro Circuit 2015, Bangkok, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) AYUKAWA, Mana (JPN) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SANESI, Gaia (ITA)
MOMKOODTHOD, Tamachan (THA)/
PLIPUECH, Plobrung (THA)
7-6(6) 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SANESI, Gaia (ITA)
WANNASUK, Nungnadda (THA)/
WONGTEANCHAI, Varunya (THA, 4)
0-6 7-6(4) 5-10
Sozopol Santa Marina Cup, Sozopol, Bulgaria, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LAZIĆ, Marina (SRB) JANSSENS, Lynn (BEL) 6-0 6-0
2/2. kolo LAZIĆ, Marina (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS, 2) 6-2 4-6 6-7(3)
Jolie Ville golf F38 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 7) Slobodna
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 7) MIHAILA, Ana Bianca (ROU) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
RILEY, Alexandra (USA, 1)
Slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
RILEY, Alexandra (USA, 1)
MELSTED, Cecilie Lundgaard (DEN)/
VERSTER, Nelise (RSA)
6-3 6-2
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
RILEY, Alexandra (USA, 1)
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)/
PRADOVA, Martina (CZE)(4)
3-6 2-6
Sportevasion ITF Futur Summer Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) GIGER, Samira (SUI) 6-2 6-2
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) PALHOTO, Maria (POR) 6-2 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) SIMIĆ, Jelena (BIH, 2) 4-6 6-4 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CHERNETSOVA, Sarya (BLR)
FEDOSENKOVA, Georgina (UKR)/
PAYET, Pauline (FRA)
3-6 6-2 10-6
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CHERNETSOVA, Sarya (BLR)
MAETSCHKE, Lisa-Marie (GER)/
ROEMER, Charlotte (ECU, 3)
6-4 3-6 12-10
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
CHERNETSOVA, Sarya (BLR)
MUNOZOVA, Anette (SWE)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)(1)
2-6 3-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) PEER, Andrina (SUI) 6-7(4) 6-7(5)
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) SPISSAKOVA, Andrina (SVK) 6-3 1-0, ret.
Glavni žreb
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB, LL) STAMATOVA, Julia (BUL, 3) 0-6 2-6
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) HERING, Katharina (GER) 1-6 6-4 0-6
Dubl
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB)/
OVUNC, Selin (TUR)
HERING, Katharina (GER)/
KURZ, Karoline (AUT)
4-6 6-4 10-8
1/4 finale MAŠIĆ, Mila (SRB)/
OVUNC, Selin (TUR)
AKSU, Ayla (TUR)/
HUSARIĆ, Anita (BIH, 2)
4-6 7-6(7) 6-10
10K LTP Charleston, Mt Pleasant, South Carolina, USA, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) MIDDLEBROOKS, Mackenzy (USA) 4-6 7-6(5) 6-4
2/3. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) NEMTSOVA, Stephanie (USA) 0-6 0-6
Kv. dubl
1/1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
ROMAN DOMINGUEZ, Ana (ESP)
OTSUKA, Nami (USA)/
SONG, Lindsay (USA)
1-6 1-6

Austin ITF, Austin, Texas, USA, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB, 14) ROGERS, Taysia (USA, WC) 6-3 6-3
2. kolo ILIĆ, Ivana (SRB, 14) GIZDOVA, Nadia (USA) 0-6 0-6
Mostar Open 18&U 2015, Mostar, Bosnia/Herzegovina, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) GRZEGORCZYK, Jakub (POL, 5) 5-0, Predaja
STOJČEVIĆ, Luka (SRB, WC) TOMIĆ, Lukas (BIH) 1-6 3-6
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) BOICI, Laurentiu Junior (ITA) 6-1, ret.
3/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) KEŠINA, Filip (CRO, 2) 6-7(8) 4-6
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 1) DELEBOIS, Michael (ITA, LL) 6-4 6-2
BAJIĆ, Bogdan (SRB, LL) PETROVIĆ, Stefan (SWE, LL) 3-6 7-6(3) 6-1
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) ZUKIĆ, Sanin (BIH) 6-4 6-3
DABIĆ, Miloš (SRB) MOLDOVAN, Ctistian Stefan (ROU, 6) 4-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB, 2) GILJANOVIĆ, Luka (CRO, WC) 6-4 6-1
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 1) ANKER, Peter August (NOR) 6-0 6-1
BAJIĆ, Bogdan (SRB, LL) KAPLJA, Aljaž Jakob (SLO, 5) 2-6 2-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) SUMER, Tolunay (TUR) 7-6(5) 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB, 2) KWASNIEWSKI, Mieszko (POL) 6-1 6-2
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 1) DIVKOVIĆ, Karlo (CRO) 6-3 6-7(2) 6-3
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) SMIETANA, Piotr (POL, 7) 4-6 6-2 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB, 2) MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU, 7) 1-6 2-6
1/2 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 1) KAPLJA, Aljaž Jakob (SLO) 2-6 6-3 6-4
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU, 7) 6-4 6-2
FINALE LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 1) KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) 4-6 6-4 6-3
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1)
BRATHOLM, Simen Sunde (NOR)/
SULEN, Marcus Anker Aarthun (NOR)
1-6 7-6(1) 10-7
BAJIĆ, Bogdan (SRB)/
KESINA, Filip (CRO)
FEKIAČ, Martin (SVK)/
KWASNIEWSKI, Mieszko (POL)
6-4 4-6 7-10
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
BOITAN, Gabi Adrian (ROU, 2)
AAES, Ludvig (DEN)/
FJELDSTAD, Ludvik (NOR)
6-1 6-2
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1)
FEKIAČ, Martin (SVK)/
KWASNIEWSKI, Mieszko (POL)
6-4 1-6 10-7
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
BOITAN, Gabi Adrian (ROU, 2)
GILJANOVIĆ, Luka (CRO)/
ILIĆ, Marko (CRO)
6-1 6-2
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 1)
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO)/
MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU)
3-6 0-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
BOITAN, Gabi Adrian (ROU, 2)
KAPLJA, Aljaž Jakob (SLO)/
SMIETANA, Piotr (POL)
2-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) GURHOLI, Hedda (NOR, WC) 6-3 6-2
2/3. kolo ĐOKIĆ, Hristina (SRB, 2) FALKNER, Živa (SLO, WC) 3-6 4-6
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) JOLDIĆ, Adela (BIH, 8) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) KILIĆ, Karla (CRO, Q) 4-6 4-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 7) FALKNER, Živa (SLO, LL) 6-1 6-1
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) BOLTINSKAYA, Natalia (RUS, 5) 4-6 7-6(5) 6-4
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 4) NOVAK, Kristina (SLO) 1-6 6-2 4-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, WC) IZIĆ, Armina (BIH, WC) 6-1 6-0
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 7) TYRINA, Maria (RUS, LL) 6-1 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) GAL, Anja (SLO) 6-3 6-0
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, WC) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 8) 2-6 2-6
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 7) HELGO, Malene (NOR, 3) 1-6 6-3 6-3
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) NOVAK, Kristina (SLO) 6-3 7-6(5)
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 7) KOZAR, Nika (SLO) 3-6 4-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) BRUNE OLSEN, Astrid Wanja (NOR, 2) 6-7(3) 5-7
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/(2)
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)
MILETIĆ, Kristina (SRB)/
CIUCA, Alessia Beatrice (ROU)
6-2 6-2
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/(2)
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)
HEIBERG, Helene (NOR)/
PEDERSEN, Mina Adelin (NOR)
7-6(4) 6-2
1/2 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/(2)
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)
KOZAR, Nika (SLO)/
NOVAK, Kristina (SLO)(3)
3-6 6-1 3-10

Ove nedelje nema TE turnira