Turniri od 28.08 -03.09.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
US OPEN 2017

TORNEO CITTA DI COMO, Como, Italy, 43.000, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) POPKO, Dmitry (KAZ) 6-1 6-1
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) BOURGUE, Mathias (FRA) 6-2 2-0, ret
1/4 finale  KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) ELIAS, Gastao (POR) 6-7(6) 6-2 6-3
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) CECCHINATO, Marco (ITA, 1) 7-5 2-6 3-6

XIXO Kecskemét Open, Kecskemet, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO, 3) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) BARTAKOVICS, Marcell (HUN, WC) 6-2 1-6 7-6
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) IANAKIEV, Milen (GER, Q) 4-6 6-1 7-6(5)
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB) STATZBERGER, Thomas (AUT) 3-6 0-3, ret
ZLATIBOR OPEN,  Zlatibor, Serbia, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) RADAN, Đorđe (SRB) 6-1 6-1
TOŠIĆ, Nemanja (SRB) RISTIĆ, Vladimir (ISL) 6-3 6-4
ILIĆ, Luka (SRB) BATALJIN, Lawrence (AUS) 6-2 2-6 6-4
RAJIĆ, Dušan (SRB, 13) LOMBE, Harrison (AUS) 5-7 6-7(5)
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) ŠABANOV, Ivan (CRO) 6-1 6-2
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) 6-3 6-3
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) PERIĆ,Dragan (SRB) 6-1 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB) RONCALLI, Simone (ITA, 3) 1-6 4-6
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) DŽAKULA, Filip (BIH) 6-3 2-6 1-3, ret.
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 11) DEARI, Shendrit (MKD) 7-5 4-6 6-3
DABIĆ, Miloš (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN, 4) 4-6 7-6 (6) 4-6
ŽIVKOVIĆ, Boris (SRB) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH) 3-6 2-6
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) MARSON, Guido (ITA) 7-6(5) 3-6 2-6
POPOVIĆ, Miodrag (SRB) MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 14) 0-6 1-6
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) 6-3 6-4
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) NOVAKOVIĆ, Boško (AUS) 6-7(4) 7-5 6-2
GAŽO, Stefan (SRB) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 1-6 2-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) HERRMANN ZUNNIC, Matteo (GER, WC) 3-6 7-5 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB, 7) KRANIC, Karlo (CRO) 7-5 6-4
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) 0-6 4-6
DALJEV, Pavle (SRB) SALINGER, Mario (CRO, WC) 6-0 6-0
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8, WC) VUJIČIĆ, Balša (SRB) 6-2 6-2
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 6-4, ret.
VUČKOVIĆ, Miloš (SRB) PAVLOVIĆ, Marko (SRB) 7-5 6-2
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) TOŠIĆ, Nemanja (SRB) 6-2 6-0
ILIĆ, Luka (SRB) LOMBE, Harrison (AUS) 6-3 1-4, ret.
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-2 6-0
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) PAVLOVIĆ, Luka (FRA, 12) 4-6 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 11) DŽAKULA, Filip (BIH) 6-0 6-2
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 14) MARSON, Guido (ITA) 7-6(5) 6-2
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) TIKHOMIROV, Maksim (USA, 5) 5-7 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) BABANINE, Alexander (AUS, 16) 4-6 6-4 3-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 6) 3-6 1-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) SRBLJAK, Gorazd (MKD, 9) 4-6 2-6
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) JANDRIĆ, Darko (SRB, 7) 6-1 6-1
DALJEV, Pavle (SRB) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 10) 4-6 7-5 3-6
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8, WC) MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) 6-0 6-1
VUČKOVIĆ, Miloš (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 15) 3-6 2-6
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) LOMBE, Harrison (AUS) 6-3 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) PAVLOVIĆ, Luka (FRA, 12) 6-2 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 11) RONCALLI, Simone (ITA, 3) 1-6 0-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 14) WAKITA, Shunsuke (JPN, 4) 6-1 6-4
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 10) 2-6 1-6
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8, WC) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 15) 6-3 5-7 1-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) 6-2 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB) MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) 6-1 6-0
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) KEKEZ, Duje (CRO) 6-2 6-7(2) 0-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2, WC) APPELGREN, Daniel (SWE) 6-2 6-4
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) KATIĆ, Dejan (SRB) 6-3 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2, WC) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, Q) 6-3 6-1
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) PENA L., Manuel (ARG) 3-6 6-7(4)
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2, WC) CARLI, Cristian (ITA) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)(1)
APPELGREN, Daniel (SWE)/
MRIDHA, Jonathan (SWE)
7-5 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
KARIMOV, Jurabek (UZB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(4)
1-6 3-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)(WC)
6-2 6-4
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB)/
PANIĆ, Stefan (SRB)(WC)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
2-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/
GATEV, Maximilian (SUI)
BRADLEY, Julian (IRL)/
PASHA, Nathan (USA)
2-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)(2)
RASPUDIĆ, Franjo (CRO)/
SALINGER, Mario (CRO)(WC)
6-3 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)(1)
BABANINE, Alexander (AUS)/
BEALE, Jeremy (AUS)
6-7(3) 6-1 7-10
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
KARIMOV, Jurabek (UZB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(4)
5-7 0-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
KOPRIVA, Vit (CZE)/(3)
POSPISIL, Jaroslav (CZE)
0-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)(2)
BRADLEY, Julian (IRL)/
PASHA, Nathan (USA)
3-6 6-3 12-10
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)(2)
KOPRIVA, Vit (CZE)/(3)
POSPISIL, Jaroslav (CZE)
6-4 6-2
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)(2)
BABANINE, Alexander (AUS)/
BEALE, Jeremy (AUS)
6-4 6-2

Ladies Open Dunakeszi, Dunakeszi, Hungary, $60.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 6) MENDEZ, Seone (AUS) 6-7(2) 3-6
BONIĆ, Barbara (SRB) JANI, Reka Luca (HUN, WC) 6-2 6-4
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) PONCHET, Jessika (FRA, 2) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) SKAMLOVA, Chantal (SVK) 4-6 3-6
MAMAIA IDU TROPHY – COMVEX,  Mamaia, Romania, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 1) slobodna
KUNIĆ, Ana (SRB) SAVESCU, Iulia (ROU) 1-6 4-6
2/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 1) SAKELLARIDI, Sapto (GRE) 6-0 6-1
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 1) STANESCU, Andreea (ROU) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) ARSHINKOVA, Petia (BUL, WC) 7-5 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) PERPER, Alexandra (MDA) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
TATARUS, Gabriela Nicole (ROU)
DAVIDESCU, Gabriela A.M. (ROU)/
STAICULESCU, Alexandra M. (ROU)(WC)
6-4 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
TATARUS, Gabriela Nicole (ROU)
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)/
RUSE, Elena Gabriela (ROU)(3)
1-6 2-6
7° TROFEO CPZ – WIN A SMART CAR,  Bagnatica, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB, WC) KORDOLAIMI, Eleni (GRE, 1) 0-6 0-6
PENTA TRADING Rícany open 2017,  Ricany, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo PANTELIĆ, Anastassia (SRB) VLKOVSKA, Veronika (CZE, 5) 0-6 3-6
PERIĆ, Jovana (SRB) HRABALOVA, Kristyna (CZE) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) MARKOVA, Johana (CZE, WC) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)(1)
ILOWSKA, Caroline (AUT)/
RAME, Alice (FRA)
6-0 7-5
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)(1)
BERANKOVA, Karolina (CZE)/
VLKOVSKA, Veronika (CZE)
4-6 6-1 5-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) slobodna
VUJOVIĆ, Milica (SRB) slobodna
2/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) STAMAT, Vitalia (MDA) 0-6 1-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) VASIĆ, Ema (AUT) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) TOURE, Mariame (NED, WC) 6-0 6-0
VUJOVIĆ, Milica (SRB, LL) DOMNINA, Ksenia (RUS, Q) 1-6 6-2 6-1
2. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB, LL) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 2) 2-6 0-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) GATICA, Barbara (CHI, 3) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB)/
VAVULINA, Nataliia (BLR)
ESCAURIZA, Lara (PAR)/
GATICA, Barbara (CHI)(4)
W/O

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Les Internatinaux de Tennis Junior Banque Nationale du Canada, Quebec, Canada, G1, tvrda
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko  (SRB, 3) slobodan
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko  (SRB, 3) BAIRD, Drew (USA, Q) 6-3 6-4
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko  (SRB, 3) HORIE, Toru (JPN, 16) 0-6 6-4 7-5
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko  (SRB, 3) SHI, Brian (USA, Q) 6-4 7-5
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko  (SRB, 3) AJDUKOVIĆ, Duje (CRO, Q) 6-4 6-2
FINALE MILADINOVIĆ, Marko  (SRB, 3) PUCINELLI DE ALMEIDA, Matheus (BRA) 7-6(2) 6-3
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) slobodna
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) NAGATA, Anri (JPN) 6-2 6-3
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) VAGRAMOV, Alexandra (CAN, WC) 7-5 6-1
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) CHWALINSKA, Maja (POL) 7-5 7-6(4)
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 3) KOSTYUK, Marta (UKR, 1) W/O
Dubl
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KOSTYUK, Marta (UKR)(1)
ARIAS M., Paula (ESP)/(6)
GUERRERO A., Eva (ESP)
6-1 6-2
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KOSTYUK, Marta (UKR)(1)
BOULAIS, Isabelle (CAN)/
VAGRAMOV, Alexandra (CAN)
W/O
Hungarian Open, Budapest, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Adam KOVAČ (6)
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Mila MEJIĆ
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) VINNIK, Ekaterina (RUS) 6-3 7-6(4)
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) STARA, Lenka (SVK) 2-6 7-6(9) 1-6
Dubl
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
LUKACS, Livia (HUN)
SZABANIN, Natalia (HUN)/
VISONTAI, Timea (HUN)
3-6 1-6
Pancevo International, Pančevo, Srbija, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Strahinja PJERANOVIĆ, Luka STOJANOVIĆ, Stefan SUVAJAC, Dragan OMČIKUS, Ivan ROTAROV, Stefan SPASOJEVIĆ, Danilo KRUNIĆ, Nikola VASIĆ, Lav DAŠIĆ (WC), Viktor STOJANOVIĆ, Dušan TRUNIĆ, Aleksa PEŠIĆ (WC), Nikola KIJAC, Nemanja ŠUBANOVIĆ
2/3. kolo: Andrej KALENIĆ, Luka JANKOVIĆ, Marko TOPO, Lazar LEŠEVIĆ
3/3. kolo: Aleksa ĆIRIĆ, Hamad MEĐEDOVIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, Q) NOSKIN, Egor (RUS, 1) 3-6 4-6
JUHAS, Kristijan (SRB, WC) HERSEY, Jake (GBR) 4-6 6-4 6-2
JOVIĆ, Viktor (SRB, WC) GINAT, Roi (ISR) 4-6 6-3 4-6
ĐARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) DICA, Nini Gabriel (ROU, 7) 6-7(6) 2-6
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, WC) WENDELKEN, Harry (GBR) 3-6 2-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB) TSITSIPAS, Petros (GRE, Q) 6-2 6-1
2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, WC) PAULSON, Andrew (CZE, 8) 2-6 7-6(4) 1-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB) V.D.SCHULENBURG, Jeffrey (SUI, 5) 2-6 6-3 6-1
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) MAREK, Wojciech (POL, 2) 2-6 6-3 6-7(3)
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Nađa OSTOJIĆ, Natalija ĐUKIĆ (WC),  Simona MAKSIMOVIĆ, Jelena KOVAČ, Stefana TOPO (WC), Milana VULIN (WC)
2/3. kolo: Emilija KOJČIĆ (WC), Ana VILČEK (WC), Anja MILOŠEVIĆ (WC), Doroteja JOKSOVIĆ (4),  Tijana NIKOLIĆ
3/3. kolo: Mila SARIĆ (5), Anđela JOCOVIĆ, Elena GEMOVIĆ (3)
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) RADIŠIĆ, Nika (SLO, 1) 3-6 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) STOICA, Denise Antonela (ROU) 6-1 6-4
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, WC) AKBAS, Basak (TUR) 4-6 4-6
SKROBONJA, Anđela (SRB) CISOVSKA, Romana (SVK, 7) 6-7(1) 7-5 6-3
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, LL) SIPEK, Lana (CRO, Q) 3-6 6-4 6-2
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) POPOVIĆ, Ivana (AUS, Q) 4-6 7-5 7-5
BABIĆ, Jovana (SRB, WC) AVANESYAN, Elina (RUS) 2-6 1-6
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) SAYFETDINOVA, Avelina (RUS, 6) 6-3 6-4
SKROBONJA, Anđela (SRB) OLYANOVSKAYA, Valeriya (RUS) 6-3 6-0
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, LL) DELAI, Melania (ITA) 0-6 0-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) CADAR, Selma S. (ROU, 3) 6-7(4) 3-6
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) RADIŠIĆ, Nika (SLO, 1) 1-6 1-6
SKROBONJA, Anđela (SRB) VELCEA, Andreea (ROU, 4) 6-2 6-0
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB) RADIŠIĆ, Nika (SLO, 1) 1-6 0-6
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB)
SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
STOICA, Denise-A. (ROU)
6-4 7-6(3)
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB)
OVUNC, Selin (TUR)/
RADIŠIĆ, Nika (SLO)(1)
2-6 3-6
22. Slovenian Junior Open 2017, Domzale, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Lazar MILIĆEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB) MAYOT, Harold (FRA, 4) 2-6 2-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) HIJKATA, Rinky (AUS, 3) 3-6 1-6
Herodotou Tennis Academy ITF U18, Larnaca, Cyprus, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Stefan IVIĆ
Glavni žreb
1. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) SAVVA, Stefanos (CYP) 0-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Andrijana SIMOVIĆ
1° Open Junior ITF – ATV 2016, Vina Del Mar, Chile, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Milijana (SRB) CRUZ B., Trinidad (CHI) 6-1 6-0
2. kolo PETROVIĆ, Milijana (SRB) SAMUDIO, Antonia (COL, 8) 1-6 0-6
Tennis Club Bucuresti Trophy, Bucuresti, Romania, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) KEITA, Fatima I.A. (ROU, WC) 1-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

BOHDAN TOMASZEWSKI CUP, Warszawa, Poland, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Luka Stefanović
Budaors cup, Budaors, Hungary, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Marko Jovanović (WC)
1/4 finale SABO RAC, Oliver (SRB, 1) BOROS, Attila (HUN, 10) 6-1 6-3
MANDOVIĆ, Filip (SRB, 4) MILJANIĆ, Marko (HUN, 8) 6-1 6-2
1/2 finale SABO RAC, Oliver (SRB, 1) KALOCSAI, Peter (HUN, 3) 4-6 0-6
MANDOVIĆ, Filip (SRB, 4) DELI, Merse (HUN) 6-4 6-1
FINALE MANDOVIĆ, Filip (SRB, 4) KALOCSAI, Peter (HUN, 3) 5-7 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Paula Hrnčić; 2. kolo: Natalija Nikolić (16), Jovana Nikolić
3. kolo: Iva Šepa (13)
Oradea junior Trophy, Oradea, Romania, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Aleksa Vasić (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Zekić (3), Vuk David Stramput (Q)
SZCZAWNO OPEN 2017, Szczawno Zdroj, Poland, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) WITKOWSKA, Zuzia (POL) 6-1 6-1
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) LACKOVA, Viktoria (SVK) 7-5 6-0
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) TOTHOVA, Emma (SVK) 1-6 2-6