Turniri od 28.07 – 03.08.

CITI OPEN, Washington DC, USA, ATP500, $ 1,399,700, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN) (3)
CABAL, Juan Sebastian (COL)/
MARRERO, David (ESP)
2-6 2-6

CITI OPEN, Washington DC, USA, International, $235,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) ROGOWSKA, Olivia (AUS, Q) 6-7(5) 7-5 7-5
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) CIRSTEA, Sorana (ROU, 8) 4-6 7-5 6-3 
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB) ERAKOVIĆ, Marina (NZL) 4-6 4-6
Bank od the West Classic,Stanford, USA, Premier, $794,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 5) LISICKI, Sabine (GER) 7-6(2) 6-1
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 5) ZHAO, Carol (CAN, Q) 6-1 6-1
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 5) WILLIAMS, Serena (USA, 1) 6-2 3-6 5-7

Segovia, Spain, 42,5K+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) BALUDA, Victor (RUS, 8) 6-7(4) 2-6
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 7) MUNOZ-DE LA NAVA, Daniel (ESP) 3-6 6-4 7-6(3)
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 7) KLEIN, Brydan (GBR, Q) 6-7(5) 2-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB) (4)
ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP)/
PULGAR-GARCIA, Jaime (ESP)
6-4 3-6 10-7
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB) (4)
ESTEBAN BLANCO, Jose (ESP)/
H.RUANO, Jorge (ESP)     (WC)
6-2 6-2
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB) (4)
KLEIN, Brydan (GBR)/
MEKTIĆ, Nikola (CRO)
6-2 4-6 1-10
Cortina, Italy, 42,5+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 2) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) BERGAGNIN, Marco (ITA, WC) 6-4 6-3
PAŠANSKI, Boris (SRB, 4) slobodan
2/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB) ĆAĆIĆ, Nikola (SRB,2) 6-1 6-3
PAŠANSKI, Boris (SRB, 4) BENDE, Saso (SLO) 6-2 6-1
3/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB) GIACALONE, Omar (ITA) 7-6(4) 3-6 6-3
PAŠANSKI, Boris (SRB, 4) FANUCCI, Pietro (ITA, WC) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) FANUCCI, Pietro (ITA, Q) 7-6(6) 3-6 2-6
PAŠANSKI, Boris (SRB, LL) RODRIGUEZ-PACE, Ricardo (VEN) 6-1 7-5 
TROICKI, Viktor (SRB, Q) HANESCU, Victor (ROU, 6) 6-3 6-4
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) RUFIN, Guillaume (FRA, Q) 7-5 7-6(5)
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, Q) PAŠANSKI, Boris (SRB, LL) 7-6(1) 7-6(4)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO) 7-5 3-6 6-3
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, Q) G.TRAVER, Daniel (ESP, 1, WC) 6-4 6-3 
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) BACHINGER, Matthias (GER) 6-4 7-5
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) TROICKI, Viktor (SRB, Q) 2-6 7-5 6-3
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) GAIO, Federico (ITA, WC) 2-6 7-6(5) 7-5
Dubl
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)/
DURAN, Guillermo (ARG)
GHEDIN, Riccardo (ITA)/
GRASSI, Claudio (ITA)    (1)
2-6 3-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ANDROIĆ, Toni (CRO)
KOOLHOF, Wesley (NED)/
MOTTI, Alessandro (ITA) (2)
0-6 1-6

Cluj ROU F10, Cluj, Romania, $15000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4) SULEA, Tudor Cristian (ROU, Q) 7-6(3) 6-7(4) 6-4
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4) BORTOLOTTI, Marco (ITA) 4-6 6-4 6-1
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 4) COUACAUD, Enzo (FRA, 6) 3-6 6-1 6-4
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 4) CRIVOI, Victor (ROU, 1, WC) 0-3, predao
Telavi GEO F1, Telavi, Georgia, $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) VARTANYAN, Suren (RUS) 6-4 6-4
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) SINICROPI, Riccardo (ITA, 4) 3-6 0-6 
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/ (4)
TAWEEL, Issam Haitham (SYR)
MURADASHVILI, Niko (RUS)/
TYURNEV, Evgeny (RUS)
3-6 2-6
SERBIA F7, Sombor, Serbia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, WC) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 1) 2-6 2-6
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) GODRY, Levente (HUN, 2) 6-1 3-6 6-0
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) VUCIDOLOV, Dino (MKD) 6-2 6-0
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) BRYANT, Tim (USA) 6-1 6-3
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) ROGOVEANU, Sergiu (ROU, 10) 4-6 2-6
BOGDANOVIĆ, Mladen (SRB, WC) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 3-6 6-0 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 13) ITTOGI, Ryohei (JPN) 5-7 6-0 6-2
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) MELCHIORRE, Davide (ITA, 5) 3-6 2-6
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) KRIVOKUĆA, David (BIH, WC) 6-3 6-1
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) HAUSER, Jens (SUI, 6) 6-4 1-4, predao
RISTIĆ, Stefan (SRB, WC) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 4-6 6-3 4-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 1-6 4-6
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB, WC) PERVOLARAKIS, Michail (CYP) 2-6 1-6
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) NAVARRO, Simon (CHI, 8) 2-6 4-6
TERZIĆ, Nenad (SRB) RIKALO, Simo (AUS) 4-6 3-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 9) PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 6-4 6-3
2/3. kolo MILENKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) 6-4 6-0
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) ROGOVEANU, Sergiu (ROU, 10) 4-6 0-1, predaja
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 13) BOGDANOVIĆ, Mladen (SRB, WC) 6-1 6-1
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) PUTTERGILL, Calum (AUS, 14) 2-6 3-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) ZSIGA, Mate (HUN, 11) w/o
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 9) SEBAOUN, Leo Julien (JPN) 6-4 7-5
3/3. kolo MILENKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) HARVEY, Luke Immanuel (AUS) 4-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 13) NAGY, Peter (HUN, 4) 2-6 4-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) HAUSER, Jens (SUI, 6) 6-4 6-4
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 9) NAVARRO, Simon (CHI, 8) 7-5 7-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 9) 6-3 7-6(3)
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) HAENLE, Pirmin (GER) 1-6 1-6
ĆIRIĆ, Nikola (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO) 6-4 0-6 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) 1-6 6-2 7-5
VUČIĆ, Ilija (SRB) TRENDAFILOV, Petar (BUL) 3-6 7-6(3) 6-1
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5, WC) RASPUDIĆ, Franjo (CRO) 6-2 6-2
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, Q) NAGY, Peter (HUN, Q) 4-6 3-6
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) HAENLE, Pirmin (GER) 7-5 6-0
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) ŠABANOV, Ivan (CRO) 2-6 6-1 6-3
VUČIĆ, Ilija (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN, 7) 5-7 6-4 6-2
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5, WC) NAGY, Peter (HUN, Q) 3-6 7-5 6-1
1/4 finale  TEPAVAC, Marko (SRB, 3) KATIĆ, Dejan (SRB, 6) 6-1, 2-0, D.K. predao 
VUČIĆ, Ilija (SRB) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 4) 3-6 2-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5, WC) ŠABANOV, Matej (CRO) 6-2 6-2
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 8) 7-5 6-1 
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5, WC) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 4) 7-6(6) 6-2
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 3) ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5, WC) 6-3 7-6(5)
Dubl
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB)/
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) (WC)
MUSIALEK, Alexis (FRA)/ (1)
VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS)
2-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)
ARNEODO, Romain (MON)/
HARVEY, Luke Immanuel (AUS)
2-6 2-6
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB) (3)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
6-3 6-1
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ZANINOVIĆ, Luka (CRO)
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
MELCIORRE, Davide (ITA)
4-6 2-6
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB) (3)
PUODZIUNAS, Scott (AUS)/
PUTTERGILL, Calum (AUS)
w/o

Wuhan, China, $50000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) AYUKAWA, Mana (JPN) 6-7(4) 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
RAINA, Ankita (IND)
MIYAMURA, Miki (JPN)/
TANAKA, Mari (JPN) (3)
2-6 2-6
KNOLL OPEN 2014, Bad Saulgau, Germany, $25000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) slobodna
2/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 5) DANIELS, Carolin (GER, 11) 2-6 4-6
ITF WOMEN TIMISOARA, Temisoara, Romania, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOVAČEVIĆ. Janja (SRB) FARZAT, Sara Maria (ROU) 6-2 6-1
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) CUCERZAN, Adelina (ROU, WC) 4-6 6-2 6-2
JOLIĆ, Sanja (SRB) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH) 4-6 6-3 7-6(3)
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) NICOARA, Alexandra Daniela (ROU) 3-6 6-3 7-5
BAUER, Elizabeta (SRB) TOANCHINA, Ioana (ROU) 6-4 6-2
2/3. kolo POLIĆ, Ema (SRB, 2) KOVAČEVIĆ. Janja (SRB) 6-0 3-6 6-4
DUKIĆ, Dajana (SRB, 3) MITREA, Rebeca (ROU, WC) 6-3 3-6 6-3
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) OANTE. Iuliana (ROU) 6-3 6-2
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) IONESCU, Simona (ROU, 5) 3-6 1-6
JOLIĆ, Sanja (SRB) TONA, Miriana (ITA, 10) 1-6 0-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) SPIGARELLI, Martina (ITA, 8) 1-6 1-6
BAUER, Elizabeta (SRB) LAVRIKOVA, Ekaterina (RUS, 9) 1-6 1-6
3/3. kolo POLIĆ, Ema (SRB, 2) STINGA, Teodora (ROU) 6-3 6-2
DUKIĆ, Dajana (SRB, 3) NOVAC, Izabela Gabriela (ROU) 6-2 6-1
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, 6) CIUFRILA, Raluca (ROU) 6-7(7) 6-4 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) STANCU, Cristina-Madalina (ROU, Q) 0-6 0-3, predaja
POLIĆ, Ema (SRB, Q) CSOREGI, Ilka (ROU) 7-5 6-1
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 6-1 3-6 6-2
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) HONIGOVA, Sandra (CZE, 8) 6-1 6-1
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) PIRAN, Alessia (ITA) 6-1 6-4
2. kolo POLIĆ, Ema (SRB, Q) ROSCA, Andreea Amalia (ROU, WC) 6-1 5-7 3-6 
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) DASCALU, Nicoleta-Catalina (ROU, 4) 4-6 1-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) TALABA, Gabriela (ROU) 7-5 6-4
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) BARA, Irina Maria (ROU, 2) 2-6 4-6
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BARA, Irina Maria (ROU, 2) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
GJORCHESKA, Lina (MKD) (2)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)
6-1 6-1
1/4 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
GJORCHESKA, Lina (MKD) (2)
GUNA, Ioana (ROU)/
ROSCA, Andreea Amalia (ROU)
6-3 6-0
1/2 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
GJORCHESKA, Lina (MKD) (2)
SIMION, Oana Georgeta (ROU)/
TALABA, Gabriela (ROU)
4-6 6-2 12-10
   FINALE ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
GJORCHESKA, Lina (MKD) (2)
PLATON, Raluca Elena (ROU)/
STANCU, Cristina-Madalina (ROU, 4)
6-2 7-5!!! 
TTF 10K, Istanbul, Turkey, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) YOU, Xiaodi (CHN) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) FRIDMAN, Olga (UKR, Q) 3-6 6-7(4)

Summer Cups 2014, B18, Qualifying A, Westendorf, Austria, šljaka
30.07-01.08. Satnica
DEČACI DO 18 GODINA
Qualifying A:: Austria (3), Croatia (2), Great Britain (4), Latvia, Serbia, Slovenia, Spain (1)
SRBIJA: Petar Čonkić, Strahinja Rakić, Stefan Milićević
1/4 finale SRBIJA B18 1-2 VELIKA BRITANIJA B18
RAKIĆ, Strahinja CANNEL, Joel 6-4 2-6 2-6
ČONKIĆ, Petar SAPWELL, Joshua 6-7(4) 1-6
RAKIĆ, Strahinja/
ČONKIĆ, Petar
CANNEL, Joel/
SAPWELL, Joshua
w/o
5-8. mesto SRBIJA B18 1-2 HRVATSKA B18
MILIĆEVIĆ, Stefan GLASNOVIĆ, Roko 2-6 6-2 7-5
ČONKIĆ, Petar BILJEŠKO, Domagoj 4-6 4-6
RAKIĆ, Strahinja/
ČONKIĆ, Petar
BILJEŠKO, Domagoj/
GLASNOVIĆ, Roko
0-6 2-6
SRBIJA B18 se NIJE kvalifikovala za završni turnir 🙁
Summer Cups 2014, G18, Qualifying C, Arad, Romania, šljaka
30.07-01.08. Satnica
DEVOJČICE DO 18 GODINA
Qualifying C:: Bosnia & Herzegovina, Netherlands (4), Romania (1), Serbia (2), Sweden, Ukraine (3)
SRBIJA: Ivana Jorović, Nina Stojanović, Jelena Lukić
1/4 finale SRBIJA G18 slobodna
1/2 finale SRBIJA G18 3-0 ŠVEDSKA G18
STOJANOVIĆ, Nina RINALDO PERSSON, Kajsa 6-1 7-6(9)
JOROVIĆ, Ivana OSTLUND, Fanny 6-1 6-1
JOROVIĆ, Ivana/
LUKIĆ, Jelena
RINALDO PERSSON, Kajsa/
EK, Emma
6-1 6-4
FINALE SRBIJA G18 2-1 RUMUNIJA G18
STOJANOVIĆ, Nina DUCU, Ioana 6-7(4) 2-6
JOROVIĆ, Ivana RUSE, Elena Gabriela 6-2 6-1
JOROVIĆ, Ivana/
STOJANOVIĆ, Nina
RUSE, Elena Gabriela/
DUCU, Ioana
6-2 6-2
SRBIJA G18 se kvalifikovala za završni turnir 🙂
G North Junior ITF, Pretoria, South Africa, G4, tvrda podloga
Livescore Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) SAGAR, Naima (RSA) 6-1 6-0
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) BOTES, Louise-Mare (RSA, 6) 6-0 6-7(4) 6-4
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB) DE VILLIERS, Nadine (RSA, 3) 6-4 6-4
1/2 finale KLARIĆ, Vanja (SRB) JACOBS, Lesedi Sheya (NAM, 1, WC) 4-6 6-7(5)
Swiss Junior Trophy, Oberentfelden, Switzerland, G3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) ZEMP, Vanessa (SUI, Q) 6-3 3-6 3-6
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CASTILLE, Cindy (FRA)
FORYS, Weronika Jasmina (POL)/
POLANSKA, Patrycja (POL)
6-0 7-5
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CASTILLE, Cindy (FRA)
BISKIĆ, Ana (CRO)/
BOŽINOVIĆ, Sandra (FRA)
4-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Summer Cups 2014, B16, Qualifying B, Slobozia, Romania, šljaka
30.07-01.08. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Qualifying B: Belarus (1), Estonia, Germany (4), Israel, Netherlands, Portugal (3), Romania, Serbia (2)
SRBIJA: Boris Butulija, Miomir Kecmanović, Aleksa Petrović
1/4 finale SRBIJA B16 2-1 RUMUNIJA B16
BUTULIJA, Boris MANDA, Calin 6-7(1) 0-6
KECMANOVIĆ, Miomir MOLDOVAN, Cristian Stefan 6-1 6-4
KECMANOVIĆ, Miomir/
PETROVIĆ, Aleksa
CODESCU, Razvan Marius/
MANDA, Calin
6-4 3-6 7-6(4)
1/2 finale SRBIJA B16 1-2 ESTONIJA B16
 BUTULIJA, Boris SIMAR, Mattias 4-6 1-6
KECMANOVIĆ, Miomir RANDPERE, Martin Valdo 6-2 6-1
BUTULIJA, Boris/
PETROVIĆ, Aleksa
SIMAR, Mattias/
SIMAR, Kristofer
1-6 2-6
3-4. mesto SRBIJA B16 1-2 BELORUSIJA B16
PETROVIĆ, Aleksa  – TYBAR, Maxim 2-6 6-3 6-7(2) 
BUTULIJA, Boris HALIAK, Mikalai 0-6 6-2 7-5 
 BUTULIJA, Boris/
PETROVIĆ, Aleksa
HALIAK, Mikalai/
TYBAR, Maxim
0-6 3-6
SRBIJA B16 se NIJE kvalifikovala za završni turnir 🙁
Summer Cups 2014, G16, Qualifying A, Rakovnik, Czech Republic, šljaka
30.07-01.08. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Qualifying A: Austria, Belarus, Czech Republic, Norway, Serbia, Slovenia, Sweden
SRBIJA: Srbija G16, Rakovnik, 2014 Nikolina Jović, Kristina Miletić, Tijana Spasojević
1/4 finale SRBIJA G16 0-3 ŠVEDSKA G16
JOVIĆ, Nikolina BJORKLUND, Mirjam 2-6 4-6
MILETIĆ, Kristina JARLSKOG, Ida 1-6 6-2 5-7
SPASOJEVIĆ, Tijana/
JOVIĆ, Nikolina
BJORKLUND, Mirjam/
JARLSKOG, Ida
2-6 2-6
5-8. mesto SRBIJA G16 0-3 NORVEŠKA G16
SPASOJEVIĆ, Tijana BRUNE OLSEN, Astrid Wanja 3-6 4-6
MILETIĆ, Kristina HELGO, Malene 3-6 1-6
SPASOJEVIĆ, Tijana/
JOVIĆ, Nikolina
HELGO, Malene/
BRUNE OLSEN, Astrid Wanja
3-6 4-6 
SRBIJA G16  se NIJE kvalifikovala za završni turnir 🙁
LBS-Cup Waiblingen U16 C2, Waiblingen, Germany
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
3.k. Bojana Marković (WC)
Eminent Podgorica Open, U16, C3, Podgorica, Montenegro, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1.k. Luka Stojčević, Luka Vukmanović
Glavni žreb
1.k. Luka Stojčević (LL), Igor Banićević (WC)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1.k. Sara Čvorović (8), Katarina Kostić; 2.k. Katarina Dražić
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) GUKASYAN, Daryna (UKR, 6) 6-2 6-3
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7) USHAKOVA, Anastasia (RUS, 3) 0-6 1-6
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) KHLESTOVA, Anastasia (RUS, 5) 2-6 4-6
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) USHAKOVA, Anastasia (RUS, 3) 4-6 1-6 
Dubl
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)  (1)
NIKOCEVIC, Sarah (GER)/
SCHMIDT, Zoe-Merlyn (GER) (4)
1-6 6-2 6-10 
DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
ČVOROVIĆ, Sara (SRB)    (2)
USHAKOVA, Anastasia (RUS)/
YAKSHINA, Ekaterina (RUS)  (3)
0-6 6-7(3)
Swiss Junior Trophy, Oberentfelden, Switzerland, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1.k. Katarina Lazarević;
1/4 finale STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, WC) FUX, Michelle (SUI, 5, WC) 3-6 0-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2.k. Jelena Dimitrijević
Internationale Deutsche Tennismeisterschaften U14, Düren, Germany, C1, šljaka
Livescore Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2.k. Jovana Samočeta (7)
Devin Cup 2014, Sofia, Bulgaria, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2.k. Aleksa Ćirić; 4.k. Luka Stefanović (9)
Glavni žreb
2.k. Luka Stefanović (Q)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2.k. Ana Živković, Lia Ristić; 4.k. Dina Dudić (6)
Glavni žreb
1.k. Mija Ljubić; 2.k. Dina Dudić (Q);
San Michel International Tournament, KORDIN – PAOLA, Malta, U14, C3, podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2.k. Jovana Babić (3)