Turniri od 28.05 – 03.06.

Grado, Italy, $25,000, šljaka

Kvalifikacije
1/2. kolo LAZAREVIC, Jelena (SRB)  – ADAM, Oceane (FRA) 15 6-3 6-1
2/2. kolo SPREMO, Milana (SRB) 3  – SABINO, Lisa (SUI) 10 7-5 4-1 ret.
LAZAREVIC, Jelena (SRB)  – PILLOT, Carolina (ITA) 4 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) Q  – GORGODZE, Ekaterine (GEO) Q 5-7 1-6
Maribor, Slovenia, $25,000, šljaka
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMIC, Danijela (SRB) BARBAT, Karen (DEN)  14 3-6 6-1 1-6 
BONIC, Barbara (SRB) GLAVIC, Lara (SLO) 6-0 6-2 
2/3. kolo BONIC, Barbara (SRB) GOLUBIC, Viktorija (SUI) 12 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIC, Aleksandra (SRB) SCHMIEDLOVA, Anna Karolina (SVK) SE 6-1 1-6 3-6
SUNKIC, Dunja (SRB) WC BARBAT, Karen (DEN) Q 6-4 1-6 2-6
Arad, Romania, $10,000, šljaka
Kvalifikacije
1/3. kolo PAVLOVIC, Katarina (SRB)  – ENEA, Laura (ROU) 0-6 1-6
STEPANOVIC, Milica (SRB)  – AVRAM, Carina (ROU) WC 6-3 6-1
2/3. kolo SAVIC, Aleksandra (SRB)  – ENACHE, Claudia Antonia (ROU) 1-6 0-6
RADOJKOVIC, Isidora (SRB)  – PUMP, Luca (HUN) 2-6 2-6
BAUER, Elizabeta (SRB) 5  – POSIRCA, Ioana (ROU) 6-3 6-1
STEPANOVIC, Milica (SRB)  – DUCA, Gabriela (ROU) 2-6 1-6
3/3. kolo BAUER, Elizabeta (SRB) 5  – CAMPLONE, Alessia (ITA) 6-4 7-6(4)
Glavni žreb
1. kolo BAUER, Elizabeta (SRB) Q  – TALABA, Gabriela (ROU) 1-6 2-6
JAKSIC, Jovana (SRB) 1  – FRANTOVA, Martina (SVK) 6-1 4-6 6-2
2. kolo JAKSIC, Jovana (SRB) 1  – ENEA, Laura (ROU) Q 3-6 6-7
Prerov, Czech Republic, $15,000, šljaka
Kvalifikacije
1/2. kolo KACHAR, Marina (SRB) JAROSOVA, Adela (CZE) 6-3 6-3
2/2. kolo KACHAR, Marina (SRB) KREJSOVA, Petra (CZE) 12 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) MALECKOVA, Jesika (CZE) 5-7 6-1 6-3
2. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) KANIA, Paula (POL) 8 0-6 3-6
Karshi, Uzbekistan, $10,000, šljaka
Glavni žreb
1. kolo CUROVIC, Tamara (SRB) 5  – GEGIA, Natia (GEO) 6-7(5) 6-3 6-3
2. kolo CUROVIC, Tamara (SRB) 5  – PALKINA, Ksenia (KGZ) Q 6-4 6-2
1/4 finale CUROVIC, Tamara (SRB) 5 VASYLYEVA, Anastasiya (UKR) 1 6-3 6-4
1/2 finale CUROVIC, Tamara (SRB) 5 MILEVSKAYA, Ksenia (BLR) 8 odustala

Cesena, Italy, $15000+H, šljaka
Singl
1. kolo ZEKIC, Miljan (SRB)  – GIORGINI, Daniele (ITA) 4-6 4-6
CIRIC, Nikola (SRB)  2  – COMPORTO, Antonio (ITA) 6-3 6-4
2. kolo CIRIC, Nikola (SRB)  2  – BURZI, Enrico (ITA) WO
1/4 finale CIRIC, Nikola (SRB)  2  – VAGNOZZI, Simone (ITA) 5 6-3 6-4
1/2 finale CIRIC, Nikola (SRB)  2  – TRUNGELLITI, Marco (ARG) 6 6-3 7-6(6)
Finale CIRIC, Nikola (SRB)  2  – STRODE, Blake (USA) 6-4 6-4 !!!
Dubl
Finale Nikola CIRIC (SRB) / Miljan ZEKIC (SRB)  – Nicholas MONROE (USA) /  Simon STADLER (GER) [1] 6-4 3-6 5-10
Madrid, Spain, $10000, šljaka
Kvalifikacije
1/3. kolo DJOKOVIC, Marko (SRB)  5  – LEMOINE, Gaetan (FRA) 2-6 6-7(2)
Kiseljak, Bosnia/Herzegovina, $10000, šljaka
Kvalifikacije
1/3. kolo PETRONIJEVIC, Uros (SRB) RISTIC, Stefan (SRB) WC WO
LAZIC, Nemanja (SRB) MESIN, Dino (CRO) 6-3 6-2
JEVTIC, Slobodan (SRB) SARI, Botond (HUN) WC 6-1 6-0 
DALJEV, Pavle (SRB) SALETOVIC, Amar (BIH) 7-5 3-6 6-3
2/3. kolo ZAFIROVIC, Djordje (SRB) ESPASANDIN, Joss (SUI) 1 0-6 0-6
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) 10 DALJEV, Pavle (SRB) 6-2 6-3
TOMIC, Petar (SRB) 12 LALIC, Sven (BIH) 7-6(4) 1-6 6-4
RAJIC, Marko (SRB) 8 CERANIC, Oliver (AUS) 6-3 2-6 7-5
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) DJURIC, Sandro (BIH) 6-0 6-2
LAZIC, Nemanja (SRB) PROPST, Bjorn (AUT) 4 6-3 3-6 4-6
JEVTIC, Slobodan (SRB) DELIC, Mate (CRO) 5 4-6 2-6
3/3. kolo MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) 10 DELIC, Mate (CRO)  5 6-3 5-7 2-6
PETRONIJEVIC, Uros (SRB) MIJACEVIC, Marko (CRO) 2 6-7(11) 2-6
TOMIC, Petar (SRB) 12 NAGY, Peter (HUN) 7 5-7 0-6
RAJIC, Marko (SRB) 8 ADEMOVIC, Jasmin (BIH) 9 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIC, Miki (SRB)  – DZUMHUR, Damir (BIH)  1 WC 5-7 7-6(6) 3-6
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 7 BORGO, Francesco (ITA) 6-0 2-6 6-2
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) POKRAJAC, Milan (CAN) 7-6(7) 6-4
MARJANOVIC, Predrag (SRB) WC PAVIC, Mate (CRO) 1-6 3-6
PETROVIC, Danilo (SRB) 6 MESIN, Josip (CRO) 4-6 6-3 6-2
RAJIC, Marko (SRB) GOMBOS, Norbert (SVK) 5 1-6 2-6
BEJTULAHI, Denis (SRB) SETKIC, Aldin (BIH) 3 3-6 5-7
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) LL MIJIC, Ivo (GER) 3-6 1-6
2. kolo ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 7 SALABA, Libor (CZE) 6-3 6-2
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) BRKIC, Tomislav (BIH)  4 2-6 5-7
PETROVIC, Danilo (SRB) 6 PAVIC, Mate (CRO) 3-6 6-4 6-7(4)
1/4 finale  ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) 7 DZUMHUR, Damir (BIH)  1 WC 1-6 1-6 
Bled, Slovenia, $10000, šljaka
Kvalifikacije
1/2. kolo BJELOVIC, Marko (SRB) WC  – DIARRA, Gibril (AUT) 11 0-6 0-6
CVETKOVIC, Marko (SRB) WC  – BORTOLOTTI, Marco (ITA) 7 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo PAUNIC, Vladimir (SRB) WC  – RAZBORSEK, Nik (SLO) 2-6 0-6

Astrid Bowl Charleroi, Charleroi-Marcinelle, Belgium, G1, šljaka
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo DJERE, Laslo (SRB)  – STORME, James Junior (BEL)  WC 6-2 6-4
2. kolo DJERE, Laslo (SRB)  – HOSSAM, Karim (EGY)  5 6-4 7-5
3. kolo DJERE, Laslo (SRB)  – FRIEDRICH, Gabriel (BRA)  9 6-4 4-6 7-5
1/4 finale DJERE, Laslo (SRB)  – COPPEJANS, Kimmer (BEL)  1 2-6 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) 10  – VAN DER ZWAAN, Roos (NED) 1-6 4-6
Podgorica Open 2012, Podgorica, Montenegro, G5, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo ALEKSIC, Aleksa (SRB) A  – OSMANAGIC, Samir (MNE) 6-0 6-2
ANTONIC, Dejan (SRB) A  – PEROVIC, Jovan (MNE) 7-5 6-3
2/3. kolo VITOSEVIC, Luka (SRB)  – JONCOUR, Ronan (FRA) 5 6-4 4-6 1-6
SUNJEVARIC, Ognjen (SRB) 7  – MISE, Marin (CRO) 2-6 4-6
ALEKSIC, Aleksa (SRB)  A  – MODICA, SACHA (GBR)  2 1-6 1-6
ANTONIC, Dejan (SRB) A  – RAICKOVIC, Philipp-Luca (GER) 6 A.D. predao
Glavni žreb
1. kolo PJEVCEVIC, Petar (SRB)  – ZIELINSKI, Jan (POL) 1 1-6 4-6 
CONKIC, PETAR (SRB)  – MULLER, Alexandre (FRA) Q 6-7(6) 2-6
JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) WC  – CARKOVS, VLADIMIRS (RUS) WC 7-6(3) 7-5
2. kolo JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) WC  – KRAJNC DOMITER, Urh (SLO) 7-6 5-7 7-5
1/4 finale JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) WC  – ROGAN, Pavle (MNE) WC 2-6 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo BABUNSKI, VANJA (SRB) A  – HEINOVA, Adela (CZE) 6-4 6-2
2/3. kolo ACIMOVIC, Marijana (SRB) 1  – BRNOVIC, NATASA (MNE) 6-2 6-1
PETROVIC, Julijana (SRB) A  – SAMARDZIC, Kristina (MNE) 5-7 6-1 6-0
IVKOVIC, Iva (SRB) 3  – ZHURAVLEVA, Natalia (RUS)  A 3-6 6-2 3-6
MARINKOVIC, Bojana (SRB) 6  – HEINOVA, Simona (CZE) 2-6 3-6
PEJOVIC, Isidora (SRB) 4  – KLAC, Ivana (MNE) 4-6 6-3 6-4
BABUNSKI, VANJA (SRB) A  – STOJANOVSKA, Tanja (MKD) 2 4-6 2-6
3/3. kolo ACIMOVIC, Marijana (SRB) 1  – DAIR, Asiya (KAZ)  A 4-6 3-6
PETROVIC, Julijana (SRB) A  – STOJANOVSKA, Tanja (MKD) 2 2-6 0-6
PEJOVIC, Isidora (SRB) 4  – SPASOJEVIC, Gorica (BIH) 5 1-6 7-6(4) 6-4
Glavni žreb
1. kolo PEJOVIC, Isidora (SRB) Q VERSTER, Nelise (RSA)  6 6-3 5-7 2-6
GRUBAC, Sara (SRB)  WC DEAGOSTINI, Margaux (SUI)  1 4-6 5-7
RADANOVIC, Dejana (SRB) 8 JOKIC, KATARINA (BIH) 1-6 6-7(6)
IVANOVIC, Andrea (SRB) TRITOU, Maria (GRE) 6-2 6-0
KUZMANOVIC, Petra (SRB) SLJUKIC, Milica (MNE) WC 6-3 4-6 7-5
NOVAKOVIC, Milica (SRB) WC STOILKOVSKA, Magdalena (MKD) 3 4-6 4-6
DUKIC, Dajana (SRB) 7 SPASOJEVIC, Gorica (BIH) LL 6-0 7-6(3)
MITROVIC, Sara (SRB) CHRISTIE, Freya (GBR) 2 2-6 0-6
2. kolo IVANOVIC, Andrea (SRB) GRIFFIN, Alannah (GBR)  4 3-6 1-6
KUZMANOVIC, Petra (SRB) FRAPOLLI, Chiara (SUI) 5 0-6 0-6
DUKIC, Dajana (SRB) 7 HEINOVA, Simona (CZE) Q 3-6 4-6
Epitok-Abris Cup, Budapest, Hungary, G2, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIC, Goran (SRB) 2 AGOSTON, Gyorgy (HUN) 3-6 2-6
Singl
1. kolo ILIC, Luka (SRB) 6 AGOSTON, Gyorgy (HUN) Q 7-6(3) 6-4
2. kolo ILIC, Luka (SRB) 6 ZHENG, Weiqiang (CHN) 6-4 6-2
1/4 finale ILIC, Luka (SRB) 6 ZVEREV, Alexander (GER) Q 6-3 6-1
1/2 finale ILIC, Luka (SRB) 6 PLA MALFEITO, Jaume (ESP) LL 6-7(4) 6-7(4)
.
DEVOJČICE
Singl
1. kolo DZINIC, Jelena (SRB) HORN, Pippa (GBR) 6-4 6-2
2. kolo DZINIC, Jelena (SRB) HAAS, Barbara (AUT) 2 5-7 0-6

 Nema turnira ove nedelje