Turniri od 28.05 – 03.06.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
ROLAN GAROS 2018

INTERNAZIONALI DI TENNIS, Vicenza, Italy, 64.000, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) KUBLER, Jason (AUT, 7) 1-6 6-2 7-6(3)
PETROVIĆ, Danilo (SRB, SE) OFNER, Sebastian (AUT, 3) 1-1, ret.
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) CUEVAS, Martin (URU, Q) 6-1 6-0
1/4 finale
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) DONATI, Matteo (ITA, WC) 7-6(1) 6-7(2) 3-6

Trofeul Municipiului Bacau, Bacau, Romania, $25.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) SIMON, Tobias (GER, 7) 6-2 6-3
2. kolo
TEPAVAC, Marko (SRB) JIANU, Filip C. (ROU, WC) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
CORNEA, Victor V. (ROU)/
STURDZA, Constantin (SUI)(WC)
3-6 6-3 7-10
KISELJAK OPEN 2018, Kiseljak, Bosnia/Herzegovina, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 2-6 1-6
  ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) DODIG, Dominik (BIH, WC) 6-2 6-0
  VUKOVIĆ, Miloš (SRB) KARAHODŽA, Din (GER) 6-3 6-0
  ĐERKOVIĆ, Aleksa  (SRB) STOJANOVIĆ, Luka (SRB) 6-3 4-6 7-6(6)
  DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) SUBAŠIĆ,Kerim (BIH) 6-0 2-6 3-6
  ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) PICCHIONE, Andrea (ITA) 2-6 2-6
  RADAN, Đorđe  (SRB) CVJETAN, Miroslav (SRB, WC) 6-3 6-1
  TRBOJEVIĆ, Vuk  (SRB) VEHOVEC, Jan (SLO) 3-6 2-6
  NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) SUVAJAC, Stefan  (SRB) 7-5 4-6 6-4
  KIROVSKI, Konstantin (SRB) ŠIŠKO, Marin (CRO) 6-2 6-1
  BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) HALILOVIH, Haris (BIH) 7-6(2) 6-3
  BAJIĆ, Bogdan (SRB) KYLAR, Kevin (CAN) 4-6 6-4 7-5
2/3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) JURKOVIĆ, MMarinn (CRO) 6-2 6-4
  VUKOVIĆ, Miloš (SRB) OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO) 4-6 0-6
  ĐERKOVIĆ, Aleksa  (SRB) VUJIĆ, Marko (AUT) 4-6 2-6
  RADAN, Đorđe  (SRB) DURGUTI, Bešir (MKD, 10) 0-6 6-7(6)
  ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 6) GRANOLIĆ, Stefan (BIH, WC) 6-3 6-2
  NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) VEHOVEC, Jan (SLO) 7-5 6-3
  DALJEV, Pavle (SRB, 7) KIROVSKI, Konstantin (SRB) 2-6 6-2 1-0, ret
  BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) ZHAO, Lingxi (CHN, 11) 0-5. ret
  BAJIĆ, Bogdan (SRB) BATALJIN, Lawrence (AUS, 8) 6-2 3-6 6-1
3/3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) ROGIĆ HODŽALIĆ, Alen (CRO, 1) 6-4 3-6 6-3
  ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 6) NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) 2-6 3-6
  DALJEV, Pavle (SRB, 7) ZHAO, Lingxi (CHN, 11) 4-6 4-6
  BAJIĆ, Bogdan (SRB) RADINSKI, Aljaž (SLO, 9) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo DASKALOVIĆ, Aleeksa (SRB, WC) PICHLER, David (AUT, 3) 4-6 6-4 4-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) RADINSKI, Aljaž (SLO, Q) 4-6 4-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) SEMJAN, Marek (SVK) 3-6 1-6
DALJEV, Pavle (SRB, LL) KOČEVAR-D., Tom (SLO) 5-7 4-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) BUTLER, Samm (GBR, SE) 6-4 4-6 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB) WANG, Guan Kai (CHN, WC) 2-6 3-1, ret.
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) KEKEZ, Duje (CRO, 6) 2-6 4-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) KOČEVAR-D., Tom (SLO) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo CVJETAN, Miroslav (SRB)/
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRBB)
PROPPOGIA, Dane (AUS)/
PUODZIUNAS, Scott (AUS)(1)
3-6 2-6
PANIĆ, Stefan (SRB)/
ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO)
CAROU, Ignacio (ARG)/
MORA, Daniel (COL)
5-7 6-3 10-5
SUVAJAC, Stefan (SRB)/
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB)
CHEKHOV, Anton (RUS)/
GOLDSTEINER, Peter (AUT)(4)
3-6 1-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
VUJIĆ, Marko (AUT)
DALJEV, Pavle (SRB)/
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB)
7-6(11) 6-3
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
FATIĆ, Nerman (BIH)/(3)
PAZ, Juan Pablo (ARG)
4-3, ret.
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
SALINGER, Mario (CRO)
KOČEVAR D., Tom (SLO)/
RAZBORŠEK, Nik (SLO)
0-6 0-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
NIKLES, Johan (SUI)(2)
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO)
6-4 6-3
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
NIKLES, Johan (SUI)(2)
KOČEVAR D., Tom (SLO)/
RAZBORŠEK, Nik (SLO)
4-6 4-6
  ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
VUJIĆ, Marko (AUT)
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
3-6 4-6
PANIĆ, Stefan (SRB)/
ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO)
PROPPOGIA, Dane (AUS)/
PUODZIUNAS, Scott (AUS)(1)
2-6 2-6
1/2 finale ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
KOČEVAR D., Tom (SLO)/
RAZBORŠEK, Nik (SLO)
0-6 2-6
SINGAPORE ITF MEN’S FUTURES – SGP F3, Singapore, Singapore, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
VUČIĆ, Ilija (SRB, 4) BENDECK, Jose D. (COL) 6-3 1-6 6-1
2/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 4) SUSANTO, David A. (INA, 9) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) SINHA, Nitin K. (IND, Q) 6-3 6-1
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) BANES, Maverick (AUS. 1) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(4)
YEUNG, Pak Long (HKG)
CHEN, Ti (HKG)/(WC)
NG, Hao Yuan (SGP)
6-3 6-3
1/4 finale
VUČIĆ, Ilija (SRB)/(4)
YEUNG, Pak Long (HKG)
NOLAN, Daniel (AUS)/
PUTTERGILL, Calum (AUS)
6-0 6-2
1/2 finale
VUČIĆ, Ilija (SRB)/(4)
YEUNG, Pak Long (HKG)
HSU, Yu Hsiou (TPE)/
SHIMIZU, Yuta (JPN)(2)
3-6 6-4 7-10

Óbidos Ladies Open – Championships, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) ANDREI, Laura-Ioana (ROU) 6-4 6-1
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) MURTA, Ines (POR) 6-3 6-1
1/4 finale
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) ANSHBA, Amina (RUS, 6) 7-6(11) 7-5
1/2 finale
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) GJORCHESKA, Lina (MKD) 6-1 6-4
FINALE
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) KAWA, Katarzyna (POL, Q) 6-4 5-7 3-6
 
NIS OPEN 2018, Niš, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOJČIĆ, Emilija (SRB) NEGOITA, Maria V. (ROU) 6-4 2-6 6-3
KOSTIĆ, Katarina (SRB) TMUŠIĆ, Ksenija  (SRB) 6-1 6-2
GVOZDENOVIĆ, Jovana  (SRB) KUNIĆ, Ana (SRB) 4-6 6-3 6-2
SPREMO, Milana (SRB, 2) ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB) 6-1 6-0
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) SUROVA, Viktoria (SVK) 6-4 6-4
STEVANOVIĆ, Anamarija  (SRB) RISTIĆ, Teodora (SRB) 2-6 1-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) PEREIRA, Rebeca (BRA, 3) 1-6 7-5 4-6
BABIĆ, Jovana  (SRB) LJUBIĆ, Mija (SRB) 6-1 1-0, ret
MITROVIĆ, Teodora (SRB) MLADENOVIĆ, Darija (SRB) 6-0 6-2
TODOROVIĆ, Anđela  (SRB) VANGELOVA, Ani (BUL, 4) 4-6 0-6
LUKIĆ, Jelena (SRB) GVOZDENOVIĆ, Sara  (SRB) 6-3 6-3
STANKOVIĆ, Aleksandra  (SRB) SVITLICA, Tijana  (SRB) 6-2 6-2
SIMOVIĆ, Andrijana (SRB) TUTUNARU, Luminita (ROU) 0-6 0-6
MAKSIMOVIĆ, Simona  (SRB) ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) 2-6 6-7(13)
JOVANOVIĆ, Bojana (SRB) MARKOVIĆ, Vera (SRB) 0-6 0-6
MARJANOVIĆ, Jelena (SRB) ESEN, Hulya (TUR, 6) 0-6 1-6
CVETKOVIĆ, Jovana (SRB) PERUHOVA, Lyuboslava (BUL) 3-6 7-5 3-6
SAMOČETA, Jovana (SRB) PETROVIĆ, Anđela (SUI) W/O
VUJIČIĆ, Teodora (SRB) MULLER, Nikoletta (HUN) 6-3 7-5
DUKIĆ, Katarina (SRB) HRISTEA, Camelia E. (ROU, 7) 2-6 2-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) VANCAGOVIĆ, Teodora (SRB) 6-2 6-3
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH) 0-6 3-6
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) MEDCALF, Anne-Marie (AUS, 8) W/O
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) JANKOVIĆ, Julija Nina (SRB) 6-1 6-1
2/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 1) KOJČIĆ, Emilija (SRB) 6-2 6-0
KOSTIĆ, Katarina (SRB) GVOZDENOVIĆ, Jovana  (SRB) 6-3 6-4
SPREMO, Milana (SRB, 2) STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) 2-6, ret
RISTIĆ, Teodora (SRB) ONITA, Paula M. (ROU) 4-6 6-3 4-6
LJUBIĆ, Mija (SRB) PEREIRA, Rebeca (BRA, 3) 1-6 1-6
MITROVIĆ, Teodora (SRB) MEJIĆ, Mila (HUN) 4-6 0-6
LUKIĆ, Jelena (SRB) STANKOVIĆ, Aleksandra  (SRB) 6-2 6-2
ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) MARKOVIĆ, Vera (SRB) 2-6 2-6
VUJIČIĆ, Teodora (SRB) PETROVIĆ, Anđela (SUI) 7-5 6-7(2) 4-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) HRISTEA, Camelia E. (ROU, 7) 3-6 6-4 6-4
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) JARUSKOVA, Timea (SVK 0-6 0-6
3/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 1) KOSTIĆ, Katarina (SRB) 6-2 6-2
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) ONITA, Paula M. (ROU) 6-3 6-1
LUKIĆ, Jelena (SRB) VANGELOVA, Ani (BUL, 4) 6-3 3-6 6-7(4)
MARKOVIĆ, Vera (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS, 5) 2-6 1-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) KRZNARIĆ, Noa (CRO, WC) 6-4 3-6 7-5
Glavni žreb
1. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 1) 0-6 5-7
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, Q) VANGELOVA, Ani (BUL, Q) 6-3 6-3
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) JARUSKOVA, Timea (SVK, Q) 4-6 4-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 6-2 7-5
GEMOVIĆ, Elena (SRB) BANDECCHI, Susan (SUI, 5) 5-7 4-6
BONIĆ, Barbara (SRB) MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, WC) 6-1 6-1
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) JOVANOVIĆ, Maša (AUS, 3) 6-4 4-6 4-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB, WC) ANIL, Cemre (TUR) 3-6 4-6
2. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, Q) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 1) 3-6 2-6
  ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) PEREIRA, Rebeca (BRA, Q) 0-6 0-1, ret.
BONIĆ, Barbara (SRB) JOVANOVIĆ, Maša (AUS, 3) 6-2 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB) HORAČKOVA, Gabriela (CZE) 6-4 2-6 2-4, ret.
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JABLONOVSKA, Jana (SVK)(1)
DUCA, Gabriela (ROU)/
LYSA, Yuliya (UKR)
5-7 6-4 6-10
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)/
KLINCOV, Bojana (SUI)(WC)
HRISTEA, Camelia E., (ROU)/
ONITA, Paula M. (ROU)
6-1 2-6 3-10
BONIĆ, Barbara (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
GATICA, Barbara (CHI)/
PEREIRA, Rebeca (BRA)(4)
6-1 3-6 14-16
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)(WC)
ARSHINKOVA, Petia (BUL)/
MIHAYLOVA, Gebriela (BUL)
6-3 3-6 6-10
GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)
KURATA, Nathaly (BRA)/
PIAI, Eduarda (BRA)(3)
6-4 1-6 7-10
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MADINA, Sofia (RUS)(WC)
3-6 6-7(6)
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MADINA, Sofia (RUS)(WC)
JOVANOVIĆ, Maša (AUS)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)(2)
1-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Sporting Club Junior Tournament 2018, Limassol, Cyprus, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB) SPYROU, Zoi (GRE, WC) 6-3 6-3
2. kolo
GANČEV, Tara (SRB) SASKA, Wiktoria (POL, 7) 1-6 6-4 6-1
1/4 finale GANČEV, Tara (SRB) SAFAROVA, Zdena (CZE, 4) 0-6 3-6
Dubl
 
1/4 finale
GANČEV, Tara (SRB)/
ORTEGA R., Paula (ESP)
LOUKA, Eleni (CYP)/
SAFAROVA, Zdena (CZE)(1)
2-6 3-6
Tirana Open U18, Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Lav DAŠIĆ
Glavni žreb
1. kolo JEVTIĆ, Andrija (SRB, WC) SCHROEDER, Laurent (LUX) 6-4 6-3
ZUBAC, Dimitrije (SRB) FERY, Arthur (GBR) 4-6 5-7
KIJAC, Nikola (SRB, Q) ANDONOV, Luka Ljuben (MKD) 5-0, ret.
JEVTIĆ, Nikola (SRB) VALERIO, Espedito (ITA) 6-0 6-2
2. kolo JEVTIĆ, Andrija (SRB, WC) BAGNOLINI, Daniel (ITA) 2-6 2-6
  KIJAC, Nikola (SRB, Q) TRAMONTIN, Alessio (ITA) 6-4 6-4
  JEVTIĆ, Nikola (SRB) ALEKSIĆ, Mario (MNE, 8) 4-6 3-6
1/4 finale
KIJAC, Nikola (SRB, Q) MURAT, Yerassyl (KAZ, 4) 6-3 5-7 3-6
Dubl
 
1/4 finale
KIJAC, Nikola (SRB)/
ALEKSIĆ, Mario (MNE)
BRAMBATI, Massimo (ITA)/
PIRANOMONTE, Filippo (ITA)
6-3 6-7(5) 10-6
1/2 finale
KIJAC, Nikola (SRB)/
ALEKSIĆ, Mario (MNE)
LAGARDE, Espen (FRA)/
SCHROEDER, Laurent (LUX)(4)
2-6 2-6
China Junior 9, Shiyan City, China, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo OBRADOVIĆ, Mina (SRB) WANG, Xin Tong (CHN) 3-6 2-6
NIKOLIĆ, Tijana (SRB) YANG, Yihan (CHN) 2-6 2-6
NONKOVIĆ, Nađa (SRB) QU, Yang (CHN) 1-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

5° Torneo Internazionale di Tennis U16 Città di Biella- Trofeo LAURETANA – Memorial “Renzo Bramanta”, Biella, Italy, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Petar Teodorović (4)
1/4 finale TOPO, Marko (SRB) TRIONE, Riccardo (ITA) 6-3 7-5
1/2 finale
TOPO, Marko (SRB) HORAK, Ondrej (CZE, 1)  5-7 7-5 6-1
FINALE
TOPO, Marko (SRB) GIGANTE, Matteo (ITA, Q) 7-6(5) 5-7 1-6
Dubl
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)(4)
BOMBARA, Gabriele (ITA)/
ORSO, Alberto (ITA)
6-4 1-6 6-10
Grand Slam Park Cup, Budapest, Hungary, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Pisarić (4)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Elena Ivanović (Q)
Albena Cup 2018, Albena, Bulgaria, U14, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) MITROFANOVA, Violina (BUL) 6-3 5-7 6-0
1/2 finale
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) PEEVA, Stela (BUL, 4) 7-6(2) 2-2, ret.
FINALE
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) GLUSHKOVA, Denislava (BUL, 5) 6-2 6-4
BITOLA OPEN 2018 U 14, Bitola, Makedonija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Petar Marković
3. kolo: Zoran Ludoški (3), Aleksa Miljković
1/4 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 4) DESPODOV, Martin (BUL, 8)  3-6 1-3, ret
  CVETKOVIĆ, Veljko (SRB, (WC) LABITZKE, Carl (GER, 2)  0-6 0-6
Dubl
1/2 finale
LUDOŠKI, Zoran (SRB)/
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)(1)
ALAM, Tomas (GBR)/(5)
SMITH, Christopher (GBR)
1-6 7-5 5-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Danica Nedeljković (13), Neda Milenković (11), Natalija Nikolić (8)
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 1) MASTRODIMA, Despoina (GRE, 9) 6-4 6-1
  STANKOVIĆ, Anja (SRB, 15) LAZARIDOU, Eleni (GRE, 12) 6-4 6-2
  ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 2) KIROVSKA, Stefanija (MKD, 6) 6-2 6-1
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 1) GJINAJ, Vesa (KOS, 3) 6-3 6-4
  ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 2) STANKOVIĆ, Anja (SRB, 15) 6-2 6-0
FINALE
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 1) ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 2) 6-4 7-5
Dubl
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)(1)
STANKOVIĆ, Anja (SRB)/
ANGELOVA, Simona (MKD)(4)
6-3 6-0
FINALE
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)(1)
KIROVSKA, Stefanija (MKD)/
KUZMANOSKA, Iva (MKD)(2)
6-0 3-6 10-8
19. Euroregion Nisa Cup, Hradek Nad Nisou, Czech Republic, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB) ANDRZEJCZAK, Marcin (POL) 2-6 7-6(5) 6-1
1/2 finale
KRSTEVSKI, Danijel (SRB) NAGEL-HEYER, Karl (GER) 1-6 4-6
HAI Cup, Arad, Romania, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Filip Balint
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Milica Popovski