Turniri od 28.04 – 04.05.

 

Oeiras, Portugal, € 485,760, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) SOUSA, Henrique (POR) 6-2 6-0
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) DANIEL, Taro (JPN, 4) 6-7(3) 3-6

Oeiras, Portugal, $250,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) PUIG, Monica (PUR) 6-4 4-6 6-4
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) VESNINA, Elena  (RUS, 8) 7-5 5-7 6-7(7)

Ostrava, Czech Republic, € 85,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB) REHACEK, Marek (CZE, WC) 6-2 6-4
2/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB) VAGNOZZI, Simone (ITA, 1) 3-6 7-6(2) 6-2
3/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB) MICHALICKA, Marek (CZE) 6-7(5) 6-4 4-6
Tallahassee, United States, $ 50,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) KRUEGER, Mitchel (USA, Q) 6-2 6-7(6) 0-2 predao
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
VENUS, Michael (NZL)
SKUGOR, Franko (CRO)/
VEIĆ, Antonio (CRO, 3)
6-3 4-6 7-10
Tunis, Tunisia, $125,000 +H, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
PAVIC, Ante (CRO)
LIZARITURRY, Juan (ESP)/
OUAHAB, Lamine (MAR, WC)
2-6 1-6

Grasse, France, $ 15,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 3) DELMAS, Amaury (FRA, WC) 6-1 6-0
2/2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 3) GOMONT, Jonathan (FRA, WC) 6-4 6-0
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Milan (SRB) TABATRUONG, Maxime (FRA, Q) 7-5 6-2
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 3) REBOUL, Fabien  (FRA, WC) 2-6 6-2 6-2
2. kolo ZEKIĆ, Milan (SRB) GALDON, Pablo (ARG) 4-6 4-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 3) LOKOLI, Laurent  (FRA) 6-2 6-7(7) 6-7(1)
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Milan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
slobodni
1/4 finale ZEKIĆ, Milan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
LAMASINE, Tristan (FRA)/
OBRY, Julien (FRA, 2)
Walkover 
1/2 finale ZEKIĆ, Milan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
DEVIATIAROV, Mara  (UKR)/
GALDON, Pablo (ARG)
1-6 0-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) GUDOZHNIKOV, Nikita (RUS) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) ZUKAS, Matias (ARG, Q) 6-3 6-2
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) SOBOLTA, Igor (UKR) 6-1 5-1, predaja
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) SURCHENKO, Dmitry (RUS) 7-6(4) 6-4
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) GINER, Marc (ESP, 2) 7-6(6) 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)
DURGUTI, Besir (MKD)/
MICOV, Stefan (MKD)
6-2 6-2
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)
STATZBERGER, Thomas (AUT)/
TAWEEL, Issam Haitham (SYR, 1)
6-3 6-4
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)
MANZANARES, Facundo (ARG)/
PORTMANN, Leandro (ARG)
7-6(3) 2-6 10-7
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
RONDONI, Pietro (ITA, 2)
W/O
Kish, Iran, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) MANN, Maximilian (AUT) 6-2 6-2
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) DE VALK, Roy Sarur (NED) 7-5 3-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) HOSSEIN, ZADE, Mohsen (IRI, Q) 6-3 3-0, predaja
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) KINCAID, Joel (USA, Q) 2-6 6-3 6-3
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) ELANGOVAN, Neeraj  (IND, Q) 6-3 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) VIBERT, Francois-Arthur (FRA, 3) 6-3 3-6 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 2) DESCOTTE, Matias Franco (ARG) 6-2 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) KACZYNSKI, Kevin (GER, 6) 1-6 2-6
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 2) KACZYNSKI, Kevin (GER, 6) 4-6 7-5 7-5
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 2) Tepavac, prva ITF titula SBOROWITZ, Matias (CHI, 4) 6-1 2-6 6-2
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KINCAID, Joel (USA)
AHUJA, Sagar  (IND)/
BENDRE, Anvit (IND)
Walkover
TEPAVAC, Marko (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 2)
ESCUDERO-SOLER, Luis (ESP)/
MADZHAR, Artur (RUS)
6-1 6-0
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 2)
AHUJA, Sagar  (IND)/
BENDRE, Anvit (IND)
7-5 6-2
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 2)
KACZYNSKI, Kevin (GER)/
PLATTES, Christian (GER)
3-0, predaja
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 2)
Tepavac (2.sleva), 1.titula u dublu MANUJA, Ronak (IND)/
WAGH, Akash (IND)
7-6(5) 4-6 10-1
Vero Beach, FL, USA, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo VUKALOVIĆ, Marko (SRB) SENDEGEYA, Alexander (GBR) 1-6 1-6

Andijan, Uzbekistan, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1, Q) ABDURAKHIMOVA, Alina (UZB) 7-5 6-1
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1, Q) GRIGORYAN, Anna (RUS) 6-4 6-1
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 1, Q) KUDERMETOVA, Veronika (RUS, 5) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
THOMBARE, Prarhtana (IND, 3)
ABDURAKHIMOVA, Alina (UZB)/
MUKHAMETSHINA, Amina (UZB)
6-2 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
THOMBARE, Prarhtana (IND, 3)
SADYKHZANOVA, Jamiliya (UZB)/     SAIDHUAJEVA, Sarvinoz (UZB) 6-2 7-6(5)
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/  (3)
THOMBARE, Prarhtana (IND)
MONOVA, Polina (RUS)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)  (2)
3-6 4-6
Aning, China, $ 50,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) RAINA, Ankita (IND) 6-1 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) YANG, Zi (CHN) 6-1 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) BURGER, Cindy (NED, 7) 6-3 6-3
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) MAJERIĆ, Tadeja (SLO, 3) 7-6(3) 7-5
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) ZHENG, Saisai (CHN, 4) 2-6 3-6
Indian Harbour Beach, FL, USA, $ 50,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) WOODSON, Christi (USA, WC) 6-4 6-4
2/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) EIKERI, Ulrikke (NOR, 1) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)
MUHAMMAD, Asia (USA)/
TOWNSEND, Taylor (USA, 2)
2-6 0-6
Wiesbaden, Germany, $ 25,000, šljaka
Live Stream Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 5) JAKUPOVIC, Dalila (SLO) 6-1 3-6 6-4
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 5) PASZEK, Tamira (AUT) 7-6(3) 1-6 2-6
Seoul, Korea, Rep, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) SAKAI, Yuriko (JPN) 6-1 6-3 
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) KIM, Yun Hee (KOR, WC) 6-1 6-2
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) LEE, Hye Min (KOR) LHM odustala
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) AKITA, Shiho (JPN, Q) 6-2 6-0
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) LU, Jia-Jing (CHN, 7) 6-3 6-7(4) 2-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 4) slobodna
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) slobodna
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) GIBSON, Aimee (GBR) 1-6 2-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) slobodna
2/2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 4) KADAGIDZE, Anna (GEO) 6-0 6-0
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) GIBSON, Aimee (GBR) 6-1 6-1
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) COVINGTON, Dominique (GBR) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) YURCHENKO, Yana (RUS, WC) 6-1 6-2
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) BOWTELL, Amy (IRL, 5) 4-6 3-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) LAINE, Emma (FIN) 2-6 3-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, Q) ARGYELAN, Csilla (HUN, 7) 1-6 1-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) BOWTELL, Amy (IRL, 5) 3-6 7-6(5) 6-2
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) KONIG, Pia (AUT, 4) 7-6(3) 6-1
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) DONG, Xiaorong (CHN) 6-3 5-7 6-3
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB) BOULTER, Katie (GBR, 8) 3-6 6-4 6-3
Dubl
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)
LAINE, Emma (FIN)/
MORGINA, Anna (RUS, 1)
2-6 1-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GBR)
RIGOZZI, Chantelle (AUS)/
RILEY, Alexandra (USA)
7-5 6-2
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)/
ALFREDSSON, Ida (SWE)/
MELICHARKOVA, Tereza (CZE)/
SILLS, Savannah (GBR, WC)
1-6 2-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
BAMBURAC, Sabrina (GBR)
DONG, Xiaorong (CHN)/
KONIG, Pia (AUT, 2)
6-4 5-7 6-10
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GBR)
LAINE, Emma (FIN)/
MORGINA, Anna (RUS, 1)
6-2 6-7(4) 10-5
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GBR)
SILVA, Eden (GBR)/
VAN DER SYPT, Elena (BEL)
3-0, ret.
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GBR)
DONG, Xiaorong (CHN)/
KONIG, Pia (AUT, 2)
6-4 6-2
Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) slobodna
KRNJAJA, Milica (SRB) slobodna
2/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) TE TAI, Chelsea (NZL) 6-3 7-5
KRNJAJA, Milica (SRB) BONDAR, Anna (HUN) predala K.M.
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB, Q) KUBICIKOVA, Martina (CZE, 3) 0-6 1-6

Medias, Romania, G2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 4) slobodna
2/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 4) RIZEA, Clara Patricia (ROU, WC) 6-2 6-1
3/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 4) NOVAC, Izabela Gabriela (ROU) 3-6 6-3 5-7
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) GHIOCA, Mihaela (ROU, WC) 6-3 6-4
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) MIBCA, Ioana (ROU, 7) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
POLANSKA, Patrycja (POL)
CRACIUN, Georgia Andreea (ROU)/
ONITA, Paula Mihaela (ROU)
6-4 3-6 7-10
Salsomaggiore Terme, Italy, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 3) REITANO, Stefano (ITA) 6-2 4-6 6-3
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 3) TURCO, Andrea (ITA, 7) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, LL) BALZERANI, Riccardo (ITA, Q) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
LIZEN, Aswin (GBR)
slobodni
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
LIZEN, Aswin (GBR)
GRIEKSPOOR, Tallon (NED)/
VAN RIJTHOVEN, Tim (NED, 7)
1-6 6-4 7-10
Coral Gables, FL, USA, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 11) WALKER, Logan (USA, LL) 6-1 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 11) KIRKOV, Vasil (USA, Q) 7-5 6-3
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 11) MORENO, Lucas (CHI, 8) 6-3 7-5
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 11) PEREZ, Alfredo (USA) 0-6 6-4 6-4
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 11) MBITHI, Mwendwa (USA, 7) 7-5 6-4
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 11) ALESHCHEV, Alexey (RUS, 6) 6-0 6-0
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PILONES, Gabriel (USA, 5)
JUARES, Facundo (ARG)/
SCHINTEIE, Laurentiu (ROU)
6-3 7-5
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PILONES, Gabriel (USA, 5)
OSORIO, Camilo (COL)/
VARGAS, Matias (BOL)
6-3 4-6 6-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) NEVEUX, Korina (USA) 1-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Ashkelon, Israel, G2, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Katarina Dražić (7), (2.k.)
Dubl
1/2 finale DRAŽIĆ, Katarina/
TETRUASHVILI, Ilana (ISR, 3)
ORICHKEVITCH, Daria (UKR)/
VISHNEVSKAYA, Ekaterina (RUS, 2)
0-6 0-6
Oetwil am See, Switzerland, G2, U16
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Mia Anđelić (5)
Frederiksberg, Denmark, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Milica Kostić, (1.k.)
Ulcinj, Montenegro, G3, U12
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Dušan Trunić, Maksim Nikolić, Luka Kurtović (WC)
Glavni žreb
*Dušan Trunić (Q), Maksim Nikolić (Q), (1.k.)
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Tamara Eraković, Iva Pantović (1.k.), Anđela Lopičić
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB) OGNJANOVSKA, Jana (MKD) 4-6 1-6