Turniri od 28.03 – 03.04.

Raanana, Israel, $125.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) MOLCHANOV, Denys (UKR, Alt) 4-6 5-7
Leon, Mexico, $75.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN,  Peđa (SRB, SE) SUGITA, Yuichi (JPN, 4) 7-5 6-1
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) SAFWAT, Mohamed (EGY, Alt) 6-3 4-6 6-7(7)
2. kolo KRSTIN,  Peđa (SRB, SE) NGUYEN, Daniel (USA, Alt) 1-6 2-6
OPEN HARMONIE MUTUELLE, St. Brieuc, France, €42.500+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) NYS, Hugo (FRA) 2-6 7-6(5) 7-6(2)
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) PENAUD, Alexandre (FRA, PR) 6-1 6-4
3/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) CORRIE, Edward (GBR, 8) 4-6 4-6

8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) NIKLES, Johan (SUI, 5) 6-7(5) 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB) FARMER, Elliott (GBR) 6-4 6-2
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) IOANNIDES, Constantinos (CYP, 16) 6-4 3-0, predaja
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) ECONOMIDIS, Konstantinos (GRE, 6) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) AMIRI, Farzin Danny (USA, WC) 6-2 6-2
DRINIĆ, Milan (SRB, Q) DIAZ-FIGUEROA, Christopher (GUA, 8) 4-6 6-3 4-6
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) VON MASSOW, George (GER) 6-4 3-6 7-6(8)
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) ERIKSSON, Markus (SWE, 6) 7-6(6) 4-6 7-6(7)
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) MOLČAN, Alex (SVK, Q) 7-5 6-2
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) DUBARENCO, Maxim (BLR, 2) 3-6 7-6(2) 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
MILOVIĆ, Željko (SRB)
KLEIN, Lukaš (SVK)/
MOLČAN, Alex (SVK)
6-4 7-5
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
MILOVIĆ, Željko (SRB)
BORN, Yannick Stephan (GER)/
VON MASSOW, George (GER)
2-6 2-6
Tunisia F12 Futures, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) SHAHGHOLI, Anoosha (IRI, LL) W/O
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) CUNHA SILVA, Felipe (POR, WC) 7-5 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) SALMAN, Omar (BEL, WC) 5-7 7-6(5) 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) NUTZ, Tim (GER) 6-2 6-1
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) SULUOGLU, Sefa (TUR, 12) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) VASILENKO, Alexander (RUS, 6) 6-1 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) GODRY, Levente (HUN, WC) 6-4 6-7(3) 5-7
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) MONTEBAN, Paul (NED) 6-1 3-6 6-1
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB) ILKEL, Cem (TUR, 4, WC) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VASILENKO, Alexander (RUS)
BALLA, Peter (HUN)/
GODRY, Levente (HUN)
6-4 7-5
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
AMILLETA GONZALEZ, Unai (ESP)/
MUNOZ BAROJA, Pablo (ESP)(WC)
6-4 6-3
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
PICHLER, David (AUT)(2)
4-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VASILENKO, Alexander (RUS)
BOBROV, Bogdan (RUS)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(4)
6-3 6-1
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VASILENKO, Alexander (RUS)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
PICHLER, David (AUT)(2)
2-6 3-6

ENGIE OPEN DE SEINE-ET-MARNE, Croissy-Beaubourg, France, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) RAZZANO, Virginie (FRA) 6-3, 3-0, ret.
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) KULICHKOVA,  Elizaveta (RUS, 1) 6-3 6-0
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) PANOVA, Alexandra (RUS) 6-3 6-4
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) DODIN, Oceane (FRA, 8) 4-6 6-3 6-3
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB) PARMENTIER, Pauline (FRA, 2) 6-1 4-6 6-4
2016 WILDE LEXUS $50,000 WOMEN’S PRO CIRCUIT EVENT, Osprey , FL, USA, $50.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) ALBANESE, Lauren (USA) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SCHIAVONE, Francesca (ITA, 6) 1-6 6-2 1-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SCHMIDT, Mara (USA)
BRENGLE, Madison (USA)/
CRAWFORD, Samantha (USA)
7-5 2-6 8-10
Soho Square Egypt F12 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) SAITOVA, Anastasiya (RUS) 6-0 6-4
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) CHILUMULA, Nidhi (IND) 3-6 6-2 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) ZHUK, Sofya (RUS) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MUNTEAN, Victoria (FRA)(3)
BAŠKOVA, Dagmara (SVK)/
BUBNOVA, Svetlana (RUS)
6-2 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
MUNTEAN, Victoria (FRA)(3)
BIZHUKOVA, Tamara (RUS)/
POGREBNYAK, Valeriya (RUS)
6-7(3) 6-3 3-10
8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) DYNKA, Sandra (CAN) 1-6 1-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB, WC) VOSTRIKOVA, Aleksandra (RUS) 1-6 1-6
MILETIĆ, Kristina (SRB) KLANEČEK, Saša (SLO) 1-6 0-6
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) SAMWAYS, Chelsea May (GBR, WC) 7-6(5) 5-7 3-6
NOVČIĆ, Anđela (SRB) ALEXANDRE DA ROSA, Karolayne (BRA) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) LIEBENS, Klaartje (BEL) 6-3 2-6 2-6
Dubl
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
LY, Heden (FRA)(WC)
FLOOD, Emma (NOR)/
FRANCATI, Emilie (DEN)
1-6 1-6
BONIĆ, Barbara (SRB)/
STAMATOVA, Julia (BUL)(4)
NEPLIY, Elina (RUS)/
STADLER, Nina (SUI)
2-6 6-4 10-5
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
STAMATOVA, Julia (BUL)(4)
POSPELOVA, Aleksandra (RUS)/
SILICH, Alina (RUS)
7-6(4) 1-6 6-10
$10,000 Hammamet, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KAČAR,  Marina (SRB) SCHOENER, Christina (GER, WC) 6-0 6-0
SPREMO, Milana (SRB, 7) LUCERO, Carla (ARG, Q) 2-6 7-5 2-6
2. kolo KAČAR,  Marina (SRB) HOBGARSKI, Katharina (GER, 8) 5-7 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) SCHLUENZEN, Imke (GER) 6-7(3) 2-6
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)  – SLOVAKOVA, Anna (CZE, Q) 6-3 5-7 2-6

Dubl

X ITF Junior Benicarlo Castellon Spain, Benicarlo, Spain, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 4) PELLICER PERELLO, Laura (ESP, WC) 7-6(6) 6-7(5) 6-1
2/3. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 4) TATARUS, Gabriela Nicole (ROU) 6-4 4-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) GUERRERO ALVAREZ, Eva (ESP, 2) 3-6 1-6
Dubl
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ARIAS MANJON, Paula (ESP)
MOLINA MEGIAS, Carlota (ESP)/
SHAWKY, Nermeen (EGY)
6-1 6-1
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ARIAS MANJON, Paula (ESP)
CANTOS SIEMERS, Irina (GER)/
GUERRERO ALVAREZ, Eva (ESP)(1)
6-3 6-4
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ARIAS MANJON, Paula (ESP)
BUSCA, Cristina (ESP)/
JONES, Francesca (GBR)
7-6(1) 6-4
USTA International Spring Championships, Carson, CA, USA, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) SHIN, Janice (USA) 2-6 2-6
TTO Bmobile ITF Juniors, Port of Spain, Trinidad & Tobago, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Stefan (SRB) VISHNICK, Daniel (GBR) 3-6 0-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ,  Katarina (SRB) HUMPHREY, Alexa (VIN) 6-1 6-0
2. kolo DRAŽIĆ,  Katarina (SRB) XU, Catherine (USA, 3) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale DRAŽIĆ,  Katarina (SRB)/
BUTERA, Alexa (USA)(3)
LAUSECKER, Lisa Marie (AUT)/
MUNOZ, Adriana (CRC)
6-4 6-2
1/2 finale DRAŽIĆ,  Katarina (SRB)/
BUTERA, Alexa (USA)(3)
BUNEA, Nicole (CAN)/
TUTECKY, Alexandra (CAN)(2)
6-1 6-1
FINALE DRAŽIĆ,  Katarina (SRB)/
BUTERA, Alexa (USA)(3)
MANDLIK, Elizabeth (USA)/(1)
ROGOZINSKA DZIK, Stefania (POL)
W/O
2nd Qatar ITF Junior Open 2016, Doha, Qatar, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 3) ALKIO, Aino (FIN) 6-4 6-2
2/2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 3) BIAGIANTI, Martina (ITA) 4-6 0-6

Kvarner Junior Open 2016, Rijeka, Croatia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo:  Stefan IVIĆ, Luka JANKOVIĆ, Peđa KOLARIĆ, Nikola KIJAC (7)
2/3. kolo: Matija ŽUGIĆ, Sabit ŠUNTIĆ (10), Miroslav CVJETAN
3/3. kolo: Kosta PETROV (2)
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) SPEZIALI, Filippo (ITA, 1) 4-6 1-6
OMČIKUS, Dragan (SRB) STEPANIĆ, Patrik (CRO) 4-6 1-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 9) KRANJČEVIĆ, Andro (CRO) 6-1 6-0
NOVITOVIĆ, Vuk (SRB, WC) PODLIPNIK, Matic (SLO, 13) 0-6 0-6
2. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB, 9) SRAJ, Borut (SLO) 6-2 6-3
3. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB, 9) MISOLIĆ, Filip (AUT) 6-7(3) 6-4 0-4, predaja
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 12) MIKULAN, Nicole (AUT) 6-0 7-5
KOJČIĆ, Emilija (SRB, 13) PLANK, Maruša (SLO) 6-4 7-5
ĐUKIĆ, Natalija (SRB) CIUCA, Alessia Beatrice (ROU) 3-6 1-6
2. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 12) ZEČEVIĆ, Andrea (CRO, WC) 4-6 7-5 6-1
KOJČIĆ, Emilija (SRB, 13) MEDIĆ, Ana Marija (CRO, WC) 6-3 6-4
3. kolo TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, 12) SIPEK, Lana (CRO, 6) 2-6 4-6
 KOJČIĆ, Emilija (SRB, 13) BOJIĆ, Milica (BIH, 4) 0-6 3-6
Dubl
1/4 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)(5)
DELAI, Melania (ITA)/
LOVRIČ, Pia (SLO)(2)
W/O
WOW Air Open 16U, Kópavogur, Iceland, U16, C3, tepih
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB) STREIMIKIS, Tadas (LTU, 8) 7-5 1-6 0-6
IRAKLIO JUNIOR TOURNAMENT, Iraklio/Crete, Greece, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo TRUNIĆ, Dušan (SRB) ASTREINIDIS, Filippos (GRE) 6-0 6-1
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, 6) MITROPAPAS, Ilias (GRE, Q) 6-1 6-1
2. kolo TRUNIĆ, Dušan (SRB) DIDO, Alexandros (ALB) 3-6 1-6
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, 6) VAN DIJK, Daan (NED) 7-6(3) 6-7(4) 6-2
1/4 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, 6) ALAM, Peter (GBR, 2) 1-6 3-6
Dubl
1/4 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)/
PASQUARIELLO, Flavio Mario (ITA)
COOKSON, Harry (GBR)/
NOLAN, William (GBR)
7-5 6-3
1/2 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)/
PASQUARIELLO, Flavio Mario (ITA)
PETROU, Andreas (CYP)/
SPERLE, John (GER)
3-6 1-6