Turniri od 28.01 – 03.02.

DAVIS CUP – 1. kolo, Charleroi, Belgium, šljaka, dvorana
01-03.02. TV RTS
SRBIJA  – BELGIJA 3-2
Petak, 14h Viktor TROICKI STAT David GOFFIN 1-6 3-6 7-6(5) 6-4 6-4
Novak DJOKOVIC STAT Olivier ROCHUS 6-3 6-2 6-2
Subota, 14h Nenad ZIMONJIC/
Viktor TROICKI
STAT Ruben BEMELMANS/
Steve DARCIS
6-4 6-4 5-7 6-4 
Nedelja, 14h Boris PAŠANSKI David GOFFIN 4-6 6-2 2-6
Nenad ZIMONJIC Steve DARCIS 2-6 4-6

Paris, France, $ 690,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) COIN, Julie (FRA, WC) 6 7(5) 6 1 6 3
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) FEUERSTEIN, Claire (FRA) 6-4 1-6 6-1
3/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) NICULESCU, Monica (ROU, 2) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/ HUSAROVA, Jannte (SVK) GOERGES, Julia (GER)/      NICULESCU, Monika (ROU)   (3) 6-2 2-6 11-9 
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/ HUSAROVA, Jannte (SVK) DUSHEVINA, Vera (RUS)/
MEDINA GARRIGUES, Anabel(ESP)
6-4 5-7 10-12
Pattaya City, Thailand, $ 235,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni zreb
1. kolo IVANOVIC, Ana (SRB, 1) MORITA, Ayumi (JPN) 3-6 7-5 3-6

Ove nedelje nema nasih tenisera na ATP Challenger touru

Nussloch, Germany, $ 15,000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DJOKOVIC, Djordje (SRB) GIESSE, Jannick (GER, WC) 4-6 1-6
Glavni zreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 7) SCHMID, Michal  (CZE) 1-6 1-2 BI predao
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
GROEN, Sander (NED)       (4)
BEGA, Alessandro (ITA)/
ORADINI, Giacomo (ITA)
6-7(8) 6-3 10-5
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
GROEN, Sander (NED)       (4)
ARENDS, Sander (NED)/
PEL, David (NED)
7-6 7-5
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
GROEN, Sander (NED)       (4)
BURY, Alexander (BLR)/
GERASIMOV, Egor (BLR)      (2)
3-6 6-4 10-6 
FINALE BJELICA, Ivan (SRB)/
GROEN, Sander (NED)       (4)
KNITTEL, Bastian (GER)
OSWALD, Philipp (AUT)        (1)
2-6 5-7
Tijuana, Mexico, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIC, Bojan (SRB, 14) slobodan
2/3. kolo TEMUNOVIC, Bojan (SRB, 14) LOPEZ, Luis Humberto (MEX) 6-2 6-7(5) 6-4
3/3. kolo TEMUNOVIC, Bojan (SRB, 14) PASTOR, Hasier (ESP, 4) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo TEMUNOVIC, Bojan (SRB, Q) ANGELINOS, Theodoros (GRE, 7) 3-6 3-6 
Dubl
1. kolo TEMUNOVIC, Bojan (SRB)/ CAMPOS, Ramiro-Alexis (MEX) HADLICH, Guilherme (BRA)
OLIVEIRA, Marlon (BRA)
4-6 3-6 
Feucherolles, France, $ 10,000+H, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIC, Arsenije (SRB, 4) DUCOURAU, Loic (FRA) 2-6 7-5 6-3
2/3. kolo ZLATANOVIC, Arsenije (SRB, 4) TADAULT, Heiner (FRA) 6-2 6-4
3/3. kolo ZLATANOVIC, Arsenije (SRB, 4) MUSIALEK, Alexis (FRA, 16) 6-3 2-6 6-4
Glavni zreb
1. kolo CACIC, Nikola (SRB) PEREZ SANZ, David (ESP, Q) 0-6 2-6
ZEKIC, Miljan (SRB) HEMERY, Calvin (FRA, WC) 6-7(6) 1-6
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB, Q) VIBERT, Francois-Arthur (FRA, LL) 6-1 7-6(7)
2. kolo ZLATANOVIC, Arsenije (SRB, Q) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 7) 6-7(7) 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIC, Danilo (SRB)/
TOSIC, Goran (MNE)
DESCLOIX, Dorian (FRA)
SUM, Davy (FRA)
D/S odustali
CACIC, Nikola (SRB)/
ZEKIC, Miljan (SRB)            (4)
SIDORENKO, Alexandre (FRA)/
VOLANTE, Matteo (ITA)
6-4 6-4
1/4 finale CACIC, Nikola (SRB)/
ZEKIC, Miljan (SRB)            (4)
PETROVIC, Danilo (SRB)/
TOSIC, Goran (MNE)
PD/TG odustali
1/2 finale CACIC, Nikola (SRB)/
ZEKIC, Miljan (SRB)            (4)
DESEIN, Niels (BEL)/
JOUAN, Romain (FRA)          (2)
7-6(0) 2-6 11-9 
FINALE CACIC, Nikola (SRB)/
ZEKIC, Miljan (SRB)            (4)
FRANSEN, Stephan (NED)
KOOLHOF, Wesley (NED)      (3)
3-6 7-5 10-8 !!!
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) DZAGNIDZE, Temuri (GEO) 6-1 6-2
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) BASSO, Andrea (ITA, 12) 6-2 6-3
3/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) BORTOLOTTI, Marco (ITA, 3) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) SMIRNOV, Artem (UKR, 7) 1-6 2-6
BEJTULAHI, Denis (SRB) HORANSKY, Filip (SVK) 6-4 6-3
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) HELLER, Peter (GER, 6) 3-6 7-5 7-5 
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) HUANG, Liang-Chi (TPE, 2) 0-6 4-6
Sheffield, Great Britain, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 12) slobodan
2/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 12) BANASIK, Aaron (GBR) 6-1 6-2
3/3. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, 12) MARTIN, Toby (GBR, 8) 7-6(13) 6-3 
Glavni zreb 
1. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, Q) BUGBY, Miles (GBR, LL) 7-6(2) 1-6 6-3
2. kolo KRSTIN, Pedja (SRB, Q) OLIN, Robin (SWE) 7-5 3-6 4-6

Eilat, Israel, $ 75,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIC, Barbara (SRB) SASNOVICH, Aleksandra (BLR) 6-7 2-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo KOSTIC, Natalija (SRB, 5) GONEN, Sultan (TUR) 6-1 6-4
2. kolo KOSTIC, Natalija (SRB, 5) SAMUSEVA, Julia  (RUS) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo KOSTIC, Natalija (SRB)/
ZUUR, Monigue (NED)
ANDREI, Strfana (ROU)/     HINCU, Bianka (ROU)       (3) 6-1 7-6(4)
1/4 finale KOSTIC, Natalija (SRB)/
ZUUR, Monigue (NED)
KOLB, Maryna (UKR)/
KOLB, Nadiya (UKR)
6-1 6-3
1/2 finale KOSTIC, Natalija (SRB)/
ZUUR, Monigue (NED)
FERNANDEZ-BRUGUES, Eva(ESP)/
SHINIKOVA, Isabella (BUL)  (2)
KN/ZM odustale
Sharm E lsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) slobodna
2/3. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) PEHTOROVA, Hana (CZE) 6-2 6-1
3/3. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) LEBESHEVA, Darya (BLR, 4) 4-6 7-6(4) 3-6
Glavni žreb
1. kolo KACHAR, Marina (SRB) KAWA, Katarzyna (POL, 4) 6-1 6-4
2. kolo KACHAR, Marina (SRB) KNOLL, Xenia (SUI, SE) 4-6 4-6

11th SFAX ITF Junior Tournament, Sfax, Tunisia, G2, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo PANIC, Milica (SRB, 4) ZERULO, Martina (ITA, WC) 1-6 4-6
Glavni zreb
1. kolo MILOVANOVIC, Dzina (SRB) STOKKE, Melanie (NOR) 6-4 6-2 
2. kolo MILOVANOVIC, Dzina (SRB) KURZ, Karoline (AUT, 8) 7-5 6-4
1/4 finale MILOVANOVIC, Dzina (SRB) DAIR, Asiya (KAZ) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo MILOVANOVIC, Dzina (SRB)/
ZLATEVA, Dessislava (BUL)
BAKLOUTI, Farah (TUN)/
BECHRI, Chiraz (TUN)
6-2 6-1
1/4 finale MILOVANOVIC, Dzina (SRB)/
ZLATEVA, Dessislava (BUL)
BOULTER, Katie (GBR)/
RUSH, Lana (GBR)            (2)
5-7 3-6
ITF East African 18 & Under Junior Circuit 2013, Nairobi, Kenya, G4, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo IVKOVIC, Iva (SRB, 6) MUTSUMI, Chizi (KEN) 6-0 6-0
2. kolo IVKOVIC, Iva (SRB, 6) VAN OOST, Nina (BEL) 6-3 6-3
1/4. finale IVKOVIC, Iva (SRB, 6) SURAPANENI, Nidhi (IND) 7-6(5) 6-1
1/2 finale IVKOVIC, Iva (SRB, 6) ALEXANDER, Sasha (AUS, 8) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo IVKOVIC, Iva (SRB)/           (4) LYUKSHINOVA, Elisabeth (RUS) BHWENJE, Lonah (KEN)/      MUTSUMI, Chisi (KEN) 6-0 6-0
1/4 finale IVKOVIC, Iva (SRB)/           (4) LYUKSHINOVA, Elisabeth (RUS) ALEXANDER, Sasha (AUS)/
GRANT, Ruby (GBR)
3-6 4-6
Oman International Junior 1, Muscat, Oman, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo NOVAKOVIC,Milica (SRB) SUDHIR, Saniana (IND) 7-5 4-6 5-7
RADOSAVLJEVIC, Teodora(SRB,7) SILLS, Savannah (GBR) 6-2 6-0 
SABLJAREVIC, Sofia (SRB) TOPSEL, Muge (TUR, 4) 2-6 6-2 0-6
SABLJAREVIC, Teodora (SRB,WC) SEDOVA, Dayana (UZB) 1-6 1-6
2. kolo  RADOSAVLJEVIC, Teodora(SRB,7) ABU ALHAJ, Anna (JOR, WC) 6-2 6-0
1/4 finale RADOSAVLJEVIC, Teodora(SRB,7) LASHEEN, Habiba (EGY) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo NOVAKOVIC, Milica (SRB)/
NILSSON, Ann-Cristin
NATARAJAN, Ramiya (IND)/
THANDI, Karman Kaur (IND)
4-6 2-6
SABLJAREVIC, Sofia (SRB)/
SABLJAREVIC, Teodora (SRB)
DYSON, Katie (GBE)/
SILLS, Savannah (GBR)
2-6 3-6
RADOSAVLJEVIC, Teodora (SRB)/
KULIKOVA, Valentina (RUS) (2)
HEMMES, Janine (NED)/
VAM DIJKMAN, Inge (NED)
2-6 1-6
Krka Cup, Otocec, Slovenia, G4, tepih
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo SUCEVIC, Luka (SRB, 5) KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO, WC) 6-3 6-3 
SUNJEVARIC, Ognjen (SRB) GOSTINCAR, Domen (SLO, 7) 2-6 6-1 6-4 
2/3. kolo SUCEVIC, Luka (SRB, 5) POTH, Kevin (GER, WC) 2-6 6-4 7-6(4)
SUNJEVARIC, Ognjen (SRB) KAC, Matija (SLO) 7-6(3) 6-2
3/3. kolo SUCEVIC, Luka (SRB, 5) OSMAKCIC, Marko (SUI, 1) 1-6 3-6
SUNJEVARIC, Ognjen (SRB) HORVAT, Valentin (SLO) 6-3 6-0 
Glavni zreb
1. kolo SUNJEVARIC, Ognjen (SRB, Q) ZLOBINSKY, Julian (USA, 1) 4-6 6-3 5-7
CONKIC, Petar (SRB, 3) RONCALLI, SIMONE (ITA) 6-3 6-3
JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) OSMAKCIC, Marko (SUI) 3-6 5-7
SUCEVIC, Luka (SRB, LL) GRISON, Gianluca  (ITA, Q) 3-6 1-6
2. kolo CONKIC, Petar (SRB, 3) SUNTAR , Jan Vit (SLO, WC) 6-0 6-0
1/4 finale CONKIC, Petar (SRB, 3) SPEC, Matic (SLO, 8) 6-3 6-4
1/2 finale CONKIC, Petar (SRB, 3) KIJAMETOVIC, Aziz (BIH, 6) 6-4 6-2
FINALE CONKIC, Petar (SRB, 3) PANAK, Yvo (CZE, 5) 3-6 6-1 4-6
Dubl
1. kolo CONKIC, Petar (SRB)//
ZLOBINSKY, Julian (USA)      (1)
BABIC, Bruno (CRO)/
HAMPEL, Lenny (AUT)
6-2 6-2 
SUCEVIC, Luka (SRB)/ SUNJEVARIC, Ognjen (SRB) KAC, Matija (SLO)/
SUNTAR, Jan Vit (SLO)   (WC)
6-2 6-1 
1/4 finale CONKIC, Petar (SRB)//
ZLOBINSKY, Julian (USA)      (1)
KRALJ, KEVIN (GER)
ROLSKI, Michal (POL)
6-7(5) 6-7(1)
SUCEVIC, Luka (SRB)/ SUNJEVARIC, Ognjen (SRB) MORITZ, Philipp (AUT)
OFNER, Sebastian           (2)
SL/SO odustali
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo ACIMOVIC, Marijana (SRB, 4) slobodna
2/3. kolo ACIMOVIC, Marijana (SRB, 4) JANIS, Michelle (GER) 6-2 6-0 
3/3. kolo ACIMOVIC, Marijana (SRB, 4) RAKOCEVIC, Stania  (SLO) 6-3 7-5 
Glavni zreb
1. kolo ACIMOVIC, Marijana  (SRB, Q) PROSPERI, Valeria  (ITA) 0-6 2-6
MARKOVIC, Mina (SRB, 6) RAKOCEVIC, Stania  (SLO, LL) 6-0 6-0
MARINKOVIC, Bojana (SRB, 4) OPARENOVIC, Ana (SLO) 1-6 6-2 6-4 
DUKIC, Dajana (SRB) BRGLEZ, Pia (SLO) 3-6 4-6
2. kolo MARKOVIC, Mina (SRB, 6) ALIBALIC, Nina (CRO, Q) 6-1 4-6 6-4
MARINKOVIC, Bojana (SRB, 4) VOVK, Lara (SLO) 6-0 6-1
1/4 finale MARKOVIC, Mina (SRB, 6) PAOLINI, JASMINE (ITA, 3) 1-6 5-4 PJ predala 
MARINKOVIC, Bojana (SRB, 4) SIPEK, Natalija (SLO, 8) 3-6 0-6
1/2 finale MARKOVIC, Mina (SRB, 6) MUMINOVIC, Damira (BIH, Q) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIC, Bojana (SRB)/
MARKOVIC, Mina (SRB)         (3)
CESNEKOVA, Sarlota (SVK)/
GRIGORIU, Madalina (ROU)
7-5 4-6 5-10
DUKIC, Dajana (SRB)/
DJURDJEVIC, Sara (SLO)
HOLANOVA, Nina (CZE)/
MIHALIKOVA, Tereza (SVK)
3-6 3-6

     Kvalifikacije za EP, Minsk, Belarus, U16
01-03.02. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
1/4 finale
Estonia Estonia Belarus Belarus  0-3
Slovenia Slovenia Italy Italy  0-3
Finland Finland Russia Russia  0-3
SERBIA Serbia slobodna  
1/2 finale Italy Italy  Russia Russia 0-3
SERBIA Serbia Belarus BELARUS 1-2
 MILICEVIC, Stefan KHOMICH, Aleksei 0-6 6-7(4)
VUKICEVIC, Dusan HALINKO, Aliaksandr 1-6 2-6
GRBIC, Filip/
VUKICEVIC, Dusan
HALINKO, Aliaksandr/
KHOMICH, Aleksei
6-1 6-4 
FINALE Russia Russia Belarus Belarus  3-0
Za 3. mesto SERBIA Serbia Italy Italy
 1-2
MILICEVIC, Stefan
VUKICEVIC, Dusan
GRBIC, Filip
PELLEGRINO, Andrea
MOSCIATTI, Marco
OCLEPPO, Julian
MILICEVIC, Stefan OCLEPPO, Julian 4-6 1-6
GRBIC, Filip PELLEGRINO, Andrea 3-6 4-6
VUKICEVIC, Dusan/
GRBIC, Filip
MOSCIATTI, Marco
OCLEPPO, Julian
6-2 6-4
Kvalifikacije za EP, Brest, France, U16
01-03.02. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
1/4 finale
 Ukraine G16 Ukraine Bulgaria Bulgaria G16  2-1
Sweden G16 Sweden Spain Spain G16 1-2
Croatia G16 Croatia France France G16 2-1
SERBIA SRB slobodna  
1/2 finale  Croatia G16 Croatia Spain Spain G16 2-1
SERBIA SRB Ukraine UKRAINE G16
2-1
JOROVIC, Ivana VEKSLER, Maryna 7-5 6-4 
JOVIC, Nikolina FEDORYSHYN, Anastasiya 6-1 3-6 4-6
JOROVIC, Ivana/
JOVIC, Nikolina
FEDORYSHYN, Anastasiya/
VEKSLER, Maryna
6-4 6-3
Za 3. mesto Ukraine G16 Ukraine Spain Spain G16 2-1
FINALE SERBIA SRB Croatia CROATIA G16
0-3
LUKIC, Jelena BASIC, Martina 3-6 4-6
JOVIC, Nikolina GRANIC, Petra 1-6 4-6
JOROVIC, Ivana/
LUKIC, Jelena
BASIC, Martina/
SLAVICA, Lana
4-6 6-3 7-10
Kvalifikacije za EP, Budapest, Hungary, U14
01-03.02. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
1/4 finale
Bulgaria B14 Bulgaria Great Britain Great Britain B14  0-3
Austria B14 Austria Czech Republic Czech Republic B14 1-2
Hungary B14 Hungary Denmark Denmark B14 2-1
SERBIA B14 Serbia Greece GREECE B14 3-0
BUTULIJA, Boris KOSTARAS, Panagiotis
7-5 6-4
KECMANOVIC, Miomir AGIOUS, George 6-1 6-0
KECMANOVIC, Miomir
KIROVSKI, Konstantin
KOSTARAS, Panagiotis/
KAPIRIS, Stamatis
6-2 6-2
1/2 finale Great Britain B14 Great Britain Czech Republic Czech Republic B14 2-1
SERBIA B14 Serbia Hungary HUNGARY B14 2-1
BUTULIJA, Boris PIROS, Zsombor 6-2 6-0
KECMANOVIC, Miomir SOHA, Lenard 6-2 6-2
KECMANOVIC, Miomir/
KIROVSKI, Konstantin
SOHA, Lenard/
MAROZSAN, Fabian
3-6 6-4 5-7
Za 3. mesto Hungary B14 Hungary Czech Republic Czech Republic B14 0-3
FINALE SERBIA B14 Serbia Great Britain GREAT BRITAIN B14 0-3
 BUTULIJA, Boris MOLLOY, Jack 6-3 3-6 5-7
KECMANOVIC, Miomir STEWART, Max 6-7(4) 6-1 2-6
BUTULIJA, Boris/
KIROVSKI, Konstantin
STEWART, Max/
WEST, Dominic
6-7(5) 1-6
Kvalifikacije za EP, Adapazari, Turkey U14
01-03.02. Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
1/4 finale Russia G14 Russia Latvia Latvia G14 3-0
Belgium G14 Belgium Switzerland Switzerland G14 0-3
Slovenia G14 Slovenia Spain Spain G14 0-3
 SERBIA G14 Serbia Turkey TURKEY G14  1-2
VUKOVIC, Jovana CENGIZ, Berfu 6-3 7-6(5)
MILETIC, Kristina OGUT, Inci 1-6 1-6
MILETIC, Kristina/
MIJATOVIĆ, Mia
OGUT, Inci/
OLCAY, Defne
4-6 4-6
1/2 finale Turkey G14 Turkey Spain Spain G14 0-3
Russia G14 Russia Switzerland Switzerland G14 3-0
 
Za 5-8.
Belgium G14 Belgium Latvia Latvia G14 2-1
SERBIA G14 Serbia Slovenia SLOVENIA G14 2-1
 VUKOVIC, Jovana ERJAVEC, Veronika 5-7 4-6
MILETIC, Kristina BENEDEJCIC, Lian 6-0 6-1
VUKOVIC, Jovana/
MIJATOVIĆ, Mia
ERJAVEC, Veronika/
ZUPANCIC, Nika
6-7(1) 6-3 6-4 
FINALE Russia G14 Russia Spain Spain G14 2-1
Za 3. mesto Turkey G14 Turkey Switzerland Switzerland G14 1-2
Za 5. mesto SERBIA G14 Serbia Belgium BELGIUM G14
2-1
 VUKOVIC, Jovana  – VEREECKE, Julie 2-6 4-6
MILETIC, Kristina HEYNEMANS, Gitte 6-2 3-6 6-3
MILETIC, Kristina
MIJATOVIĆ, Mia
HEYNEMANS, Gitte
VEREECKE, Julie
6-4 6-3