Turniri od 27.11 – 03.12.

Sezona ATP/WTA/ATP-CH/WTA-125 turnira za 2017. godinu je završena

TK NERIDE, Prague, Czech Republic, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) slobodan
RAJIĆ, Dušan (SRB, 16) VLADUSIĆ, Nenad (AUT) 6-2 6-2
2/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) CIURLETTI, Andres G. (ITA, 13) 6-3 6-4
RAJIĆ, Dušan (SRB, 16) SUDE, Jakob (GER, 3) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) SCHMID, Michal (CZE) 7-6(6) 6-2
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) MOLLEKER, Rudolf (GER) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
LOOTSMA, Niels (NED)(2)
LAURENT, Yanais (FRA)/
OUVRARD, Victor (FRA)
6-4 6-7(9) 10-5
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
LOOTSMA, Niels (NED)(2)
DUDA, Filip (CZE)/
VRBENSKY, Michael (CZE)
2-6 3-6
Egypt Men’s Futures, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) slobodan
BAJIĆ, Bogdan (SRB) NABIL, Youssef (EGY, WC) 6-1 6-2
2/3. kolo ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) BOYCHUK, Roman (UKR, 7) 4-6 4-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) EFSTAHIOU, Menelaos (CYP, 3) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB)/(WC)
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB)
HOSSAM, Youssef (EGY)/
OSAMA, Mazen(EGY)
6-2 5-7 10-8
1/4 finale BAJIĆ, Bogdan (SRB)/(WC)
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB)
SABRY, Sherif (EGY)/
TAWEEL, Issam H. (EGY)(2)
3-6 1-6
Joyce Eisenberg Men’s Circuit, Ramat Hasharon, Israel, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) OVIL, Orel (ISR) 6-4 2-6 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB) HOLOBAEV, Nikolay (ISR, Q) 6-2 6-1
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) LESHEM, Edan (ISR, 1) 0-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) PATAEL, Ben (ISR, 6) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PERRET, Loic (SUI)(3)
ELBAZ, Shahar (ISR)/
HASSON, Jordan (ISR)
4-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ORLOV, Vladyslav (UKR)(2)
AMAR, Ran (ISR)/
LURIA, Emmanuel (ISR)(WC)
6-2 6-1
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ORLOV, Vladyslav (UKR)(2)
BEHR, Noam (ISR)/
KERR, Jordan (AUS)
7-5 3-6 10-5
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ORLOV, Vladyslav (UKR)(2)
BITTOUN K., Constantin (FRA)/
SMITH, Barnaby (GBR)
3-6 4-6
Digicall Futures, Stellenbosch, South Africa, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) FRANKEN, Philip (RSA, WC) 7-6(6) 6-2
2/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) NIJBOER, Ryan (NED, 1) 2-6 2-6
Thailand ITF $15,000 Men’s Futures 2017, Hua Hin, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) KRITAKARA, Punnakrit (THA) 6-7(1) 3-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) SEATEUN, Nasthan (FRA, Q) 7-5 7-6
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) GIL, Fred (POR, 4) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
HIDALGO, Diego (ECU)/
OLIVEIRA, Goncalo (POR)(2)
1-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BENSOUSSAN, Samuel (FRA, 6) 6-0 6-0
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) TOREBKO, Peter (GER) 3-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(1)
AZKARA, Arda (TUR)/
YYLMAZ, Burakcan (TUR)(WC)
6-0 6-1
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(1)
AKSU, Centiz (TUR)/
GORE, Kaya (TUR)
7-5 6-3
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(1)
JOHANSSON-HOLM, Jakob (SWE)/
KLIMOV, Daniil (GER)(A)
6-2 6-3
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(1)
ERGENEMAN, Gokberk (TUR)/
SULTANOV, Khumoyun (UZB)
7-5 6-2

Al-Solaimaneyah F35 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) KULIK, Wiktoria (POL) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) KARREGAT, Dominique (NED) 1-6 6-3 6-2
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) AKIYAMA, Minami (JPN, WC) 6-1 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) KUBANOVA, Karolina (CZE, Q) 6-4 6-0
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) SAMIR, Sandra (EGY, 1) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RILEY, Alexandra (USA)(3)
KUBANOVA, Karolina (CZE)/
SEVCIKOVA, Linda (CZE)
4-6 4-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) slobodna
2/2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) SPOSETTI, Ilaria (ITA) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) SMITH, Alicia (AUS) 7-5 7-5
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) AL NABHANI, Fatma (OMA, 3) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
ZHABRAILOVA, Milana (RUS)
BACHER, Valentine (FRA)/
STOICA, Denise Antonela (ROU)
W/O

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Eddie Herr ITF, Bradenton, FL, USA, G1, šljaka
Nema naših predstavnika
ITF East Africa Junior Circuit 18 & Under KEN 2, Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/2. kolo: Mihailo RADOSAVLJEVIĆ (1)
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) KEBEDE, Yabets (ETH) 6-2 6-0
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) NJOGU, Albert (KEN, 14) 7-5 6-0
3. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) ZAVERI, Aaryan (IND, 3) 6-3 6-4
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) NCUBE, Thabo (ZIM, 5) 6-0 6-1
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) KABURA, Abdoul S, (BDI, 10, WC) 6-3 6-1
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) VANSHELBOIM, Eric (UKR, 1) 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
PETROVIĆ, Luka (GBR)(WC)
HAMISI, Sulle Omary (TAN)/
NJOGU, Albert (KEN)(7)
2-6 6-3 10-8
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
PETROVIĆ, Luka (GBR)(WC)
COLLINS F., Parker (USA)/
NCUBE, Thabo (ZIM)(4)
6-7(2) 2-6
Rakiura Junior Cup, Luque, Paraguay, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB) FERREIRA B., Nazarena L. (PAR, Q) 6-3 6-0
2. kolo GANČEV, Tara (SRB) DOLDAN, Susan (PAR, 3) 2-6 4-6
Junior Zagreb Cup, Zagreb, Croatia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Relja ESKIĆ; 3/3. kolo: Adam KOVAČ
Glavni žreb
1. kolo ŽUGIĆ, Matija (SRB, WC) MARMOUSEZ, Lilian (FRA) 1-6 1-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB, Q) MALAKHOV, Volodymyd (UKR) 4-6 1-6
SUVAJAC, Stefan (SRB, Q) MARINESCU, Mihai R. (ROU) 4-6 1-6
JUHAS, Kristijan (SRB) MAYOT, Harold (FRA, 2) 4-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Doroteja JOKSOVIĆ (1, WC); 2/3. kolo:  Jovana BABIĆ (4)
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) GLAVAS, Sheila (SLO) 4-6 3-6
BABIĆ, Jovana (SRB, LL) ZIODATO, Sara (ITA, Q) 6-4 3-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

, Paola, Malta, U16, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen Brozović (Q), Aleksandar Ljubojević (Q); 2. kolo: Lav Dašić
3. kolo: Marko Topo
1/4 finale TOPO, Marko (SRB) BAILLY, Pierre Yves (BEL) 5-7 1-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Natalija Nikolić, Jovana Nikolić
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 3) VANDEWINKEL, Hanne (BEL, 5) 6-4 1-6 1-6
Norrkoping Elite Hotels Junior Open, Norrkoping, Sweden, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Vuk David Stramput (12)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Danica Nedeljković