Turniri od 27.08 – 02.09.

Ove nedelje nema nasih na ATP Challenger Tour

Mamaia, Romania, $25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) 14 COTEANU, Jasmina Marina (ROM) 6-4 4-6 6-1 
2/3. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) 14 SOLTANICI, Alina (MDA) 6-7(5) 6-2 6-2  
3/3. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) 14 LUPU, Sabina (ROU) 1-6 6-2 6-4
Glavni žreb
1.kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)Q KLAFFNER, Melanie (AUT) 2-6 0-6
Osijek, Croatia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) slobodna
2/3. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) ORLANDO, Carlotta (ITA) 6 1-6 3-6
Bagnatica, italy, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) GRYMALSKA, Anastasia (ITA) 0-6 1-6
Belgrade, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOFILOSKI, Tijana (SRB) TROVI, Chiara (ITA) 1-6 2-6
NOVČIĆ, Andjela (SRB) STANKOVIC, Ivona (SRB) 6-3 6-4 
MAJTAN, Mila (SRB) VRHOVAC, Tamara (BIH) WC 3-6 6-1 7-5  
NEMČEVIĆ, Andjela (SRB) RADOJKOVIĆ, Isidora (SRB) 6-2 1-0 Retired 
AŠANIN, Nina (SRB) LUKAČ, Julija (SRB) 0-6 1-6
TASOVAC, Natalija (SRB) BOGICEVIĆ, Marija (SRB) 2-6 1-6
FILIPOVIĆ, Anastasia (SRB) WC OGNJENOVIĆ, Dajana (SRB) 6-2 5-7 6-2  
JEREMIĆ, Tamara (SRB) ĆERANIĆ, Emilija (BIH) 2-6 1-6
VESKOVAC, Olivera (SRB) NOVOSELOVA, Polina (RUS) 2-6 2-6
STEPANOVIĆ, Milica (SRB) ORLOVIĆ, Brankica (SRB) 6-0 6-1 
2/3. kolo ISAJILOVIĆ, Isidora (SRB) PAVLOVIĆ, Katarina (SRB) 6-2 3-6 3-6
NOVČIĆ, Andjela (SRB) REY, Gaelle (SUI) 2 4-6 4-6
STEFANOVIĆ, Teodora (SRB) MASTILOVIĆ, Marija (SRB) 0-6 2-6
MAJTAN, Mila (SRB) TRIFUNOVIĆ, Aleksandra (SWE)3 6-7(4) 2-6
POPOVIĆ, Jelena (SRB) SAMARDZIĆ, Dragana (SRB) 6-2 6-2  
NEMČEVIĆ, Andjela (SRB) VANGELOVA, Ani (BUL) 4 7-6(2) 6-1   
LUKAČ, Julija (SRB) HONIGOVA, Sandra (CZE) 5 7-6(5) 4-6 4-6
BOGICEVIĆ, Marija (SRB) DIMITROVA, Tsveta Konstantinova (BUL) 6-3 6-4
 
FILIPOVIĆ, Anastasia (SRB) WC TSIKLAURI, Katerina (RUS) 6 4-6 7-5 6-3  
GLUMAC, Ana (SRB) DRČA, Milana (CAN) 6-1 6-0 
BAUER, Elizabeta (SRB) ĆERANIĆ, Emilija (BIH) 6-2 6-1  
BABUNSKI, Vanja (SRB) NOVOSELOVA, Polina (RUS) 2-6 1-6
LAZIĆ, Marina (SRB) STEPANOVIĆ, Milica (SRB) 6-2 6-0 
3/3. kolo PAVLOVIĆ, Katarina (SRB) BEREZHNAYA, Dariya (KAZ) 1 1-6 1-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) REY, Gaelle (SUI) 2 2-6 0-6
POPOVIĆ, Jelena (SRB) TRIFUNOVIĆ, Aleksandra (SWE)3 0-6 1-6
NEMČEVIĆ, Andjela (SRB) KOLB, Marina (UKR) 6-0 6-0  
BOGICEVIĆ, Marija (SRB) HONIGOVA, Sandra (CZE) 5 1-6 2-6
FILIPOVIĆ, Anastasia (SRB) WC GLUMAC, Ana (SRB) 6-3 6-3  
BAUER, Elizabeta (SRB) KOZUB, Kasandra (POL) 6-2 6-4  
LAZIĆ, Marina (SRB) NOVOSELOVA, Polina (RUS) 6-3 6-0  
Glavni žreb
1.kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 1 KNOLL, Xenia (SUI) 6-3 6-2 
KACHAR, Marina (SRB) FILIPOVIĆ, Anastasia (SRB) Q 6-2 6-1
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) WC CACIOTTI, Martina (ITA) 6-2 7-5
LAZIĆ, Marina (SRB) Q MALOVA, Viktoria (SVK) 6-4 3-6 4-6
ERIĆ, Doroteja (SRB) 6 ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) 6-0 6-4
JANKOVIĆ, Violeta (SRB) ESEN, Hulya (TUR) 5 4-6 7-6(3) 3-6
BAUER, Elizabeta (SRB) BUTKOVSKA, Lucia (SVK) 2-6 4-6
NEMČEVIĆ, Andjela (SRB) Q KOLB, Nadia (UKR) 6-7(4) 6-7(2)
UZELAC, Tijana (SRB) WC DEJANA, Radanović (SRB) 2-6 1-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB) 2 TOMIĆ, Danijela (SRB) WC 6-4 6-3
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) WC ZAFIROVA, Dalia (BUL) 4-6 5-7
KOSTIĆ, Natalija (SRB) 2 DEJANA, Radanović (SRB) 6-3 2-6 1-6
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 1 KACHAR, Marina (SRB) 4-6 6-2 2-6
ERIĆ, Doroteja (SRB) 6 MALOVA, Viktoria (SVK) 5-7 2-6
1/4 finale KACHAR, Marina (SRB) POCHABOVA, Michaela (SVK) 1-6 0-6
DEJANA, Radanović (SRB) STAMATOVA, Julia (BUL) 7 6-4 6-3 
1/2 finale DEJANA, Radanović (SRB) BUTKOVSKA, Lucia (SVK) 4-6 3-6

Santander, Spain F26, $15,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) POUILLE, Lucas (FRA) 2-6 6-7(4)
Osijek, Croatia F9, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) HABER, Ivan (HUN) WC 6-0 6-0 
KEČIĆ, Jefta (SRB) MANDIĆ, Bruno (CRO) 6-1 3-0 Retired   
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) MASAR, Juraj (SVK) 4-6 4-6
KEČIĆ, Jefta (SRB) BELOTSERKOVSKY, Kiril (UKR) 6-0 6-0
3/3. kolo KEČIĆ, Jefta (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 7-5 6-0  
Glavni zreb
1.kolo BJELICA, Ivan (SRB) 1 PEHAR, Antun (CRO) 6-3 4-6 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB) FRANJIČEVIĆ, Ivan 6-2 6-3
KEČIĆ, Jefta (SRB) Q HIŽAK, Mislav (CRO) 4-6 2-6
BEJTULAHI, Denis (SRB) ILG, Lorenz (GER) Q 6-1 6-2
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) HIŽAK, Mislav (CRO) 7-5 6-4 
BEJTULAHI, Denis (SRB) ROSENZWEIG, Nicolas (FRA) 8 6-4 3-6 4-6
BJELICA, Ivan (SRB) 1 MASAR, Juraj  (SVK) Q 7-5 6-0 
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB) 1 VUČIĆ, Ilija (SRB) 3-6 6-2 6-2
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB) 1 BRKIC, Tomislav (BIH) 3 WC 6-3 6-2
FINALE BJELICA, Ivan (SRB) 1 SETKIC, Aldin (BIH) 2 6-3 6-2 !!!

Canadian Open, Repentigny, Canada, G1, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) DI FEO, Hugo  (CAN) 4-6 2-6
Telentum Cup, Budapest, Hungary, G3, šljaka
DEČACI
Glavni zreb
1.kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) GEERTS, Michael (BEL) 3-6 2-6
DEVOJČICE
Glavni zreb
1.kolo DZINIĆ, Jelena 8SRB) SRAMKOVA, Rebecca (SVK) Q 1-6 0-6
Radenska Open, Maribor, Sovenia, G4, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1.kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) HENDSEL, Erika (EST) 1 1-6 3-6
MARINKOVIĆ, Jovana (SRB) GERCAR, Valerija (SLO) 6-4 6-3  
PETROVIĆ, Bojana (SRB) TORELLI, Beatrice (SRB) 0-6 1-6
2.kolo MARINKOVIĆ, Jovana (SRB) RITTBERGER, Sabrina (GER) 0-6 7-5 6-2
Education Cup, Jurmala, Latvia, G5, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) BELOV, Mikhail (RUS) 7-6(4) 2-6 6-4  
2/2. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) KLETTENBERG, Christopher Robin (EST) 5-7 4-6
2nd Mostar Open, Mostar, Bosnia/Herzegovina, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo DJUKIC, Aleksa (SRB) ZUKIĆ, Sanin (BIH) 3-6 1-6
BULIĆ, Pavle (SRB) MARIĆ, Lukas (CRO) 1-6 4-6
JANACKOVIĆ, Nikola (SRB) MANDIĆ, Franco (CRO) 0-6 0-6
Glavni zreb
1.kolo ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) KRSTANOVIĆ, Josip (CRO)LL 4-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) PODVINSKI, Tomislav (CRO) Q 6-1 2-6 6-1   
SUČEVIĆ, Luka (SRB) PALES, Phillippe Frederic Martin (SVK) 6-1 6-2 
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) 8 ČAGALJ, Stjepan (CRO) 7-5 6-4  
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH) 2 1-6 4-6
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) 5 ZUKIĆ, Faris (BIH) 6-3 6-2
SUČEVIĆ, Luka (SRB) WC ALPEZA, Marino (BIH) 6-4 6-3

JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) 8 BAKALOVIĆ, Faruk (BIH) 7-6(2) 2-6 2-6
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB) 5 SISKO, Stjepan (CRO) 4 3-6 7-6(5) 4-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB) WC SERDARUSIC, Nino (CRO) WC 1-6 4-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo SAVIĆ, Aleksandra (SRB) slobodna
2/2. kolo SAVIĆ, Aleksandra (SRB) BRNOVIĆ, Nataša (MNE) 1-6 3-6
Glavni zreb
1.kolo RELJIĆ, Aleksandra (SRB) WC RICANOVA, Danijela (CZE) Q 6-1 6-2  
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 7 BANIĆ, Ana Marija (CRO) 6-1 1-6 7-6(4) 
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) 8 OSTOJA, Marisa (CRO) WC 1-6 6-7(2)
MITROVIĆ, Sara (SRB) 2 SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH) 1-6 1-6
2.kolo RELJIĆ, Aleksandra (SRB) WC RAJIĆ, Barbara (CRO) WC 6-4 2-6 7-5
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 7 DOLAKOVA, Nikola (SVK) 0-6 0-6
1/4 finale RELJIĆ, Aleksandra (SRB) WC ANTONITSCH, Mira (AUT) Q 6-4 5-7 1-6
Neocon Open, Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo BLANUŠA, Stefan (SRB) slobodan
MINIĆ, Marko (SRB) slobodan
STOJKOVIĆ, Nikola (SRB) JURHAR, Mario (MKD) 3-6 0-6
RADOJKOVIĆ, Miodrag (SRB) BADEA, Robert (ROU) 0-6 2-6
VUKALOVIĆ, Marko (SRB) MIHAYLOV, Kaloyan (BUL) 0-6 1-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) DIMITROV, Assen (BUL9 4-6 3-6
KAIĆ, Luka (SRB) USHANOV, Georgy (RUS) 6-2 6-1   
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) GEORGIEV, Marian (BUL) 6-4 6-3
2/3. kolo BLANUŠA, Stefan (SRB) DIMITROV, Vaselin (BUL) 6-1 6-1  
KAIĆ, Luka (SRB) EFRIM, Ion (ROU) 5 1-6 1-6
MINIĆ, Marko (SRB) PEJIĆ, Antonije (CRO) 2-6 6-2 0-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) MARTINSKI, Aleks (BUL) 6 7-5 6-3 
3/3. kolo BLANUŠA, Stefan (SRB) ALAWI, Andrey (BUL) 2 6-4 4-6 6-2   
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) KUZMIN, Ruslan (RUS) 6-4 6-4
Glavni zreb
1.kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) 16 slobodan
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB) BONACIA, Federico (ITA) SE 6-7(5) 6-2 0-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 11 slobodan
ĆONKIĆ, Petar (SRB) 6 slobodan
BLANUŠA, Stefan (SRB) Q KAPSHUK, Artem (UKR) 6-3 Retired 
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) GOCHEV, Denislav (BUL) WC 6-0 6-1 
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 14 slobodan
2.kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) 16 BUCUR, Sergiu Ioan (ROU) Q 0-6 6-3 6-4  
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 11 MICEVSKI, David (MKD) 2-6 0-6
ĆONKIĆ, Petar (SRB) 6 KHRUSTALEV, Nazar (RUS) Q 6-2 6-0  
BLANUŠA, Stefan (SRB) Q LESHTANSKI, Lubomir (BUL) 4 1-6 4-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) SEBAOUN, Leo Julien (JPN) 5 6-2 6-4  
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 14 BORISOV, Denis (RUS) 3-6 6-7(3)
3.kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) 16 CHESSARI, Ricardo (ITA) 1 6-2 5-7 0-6
ĆONKIĆ, Petar (SRB) 6 THEODOROU, Eleftherios, (GRE) 10 7-6(3) 6-4
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) BORZA, Bogdan (ROU) 9 1-6 0-6
1/4 finale ĆONKIĆ, Petar (SRB) 6 LESHTANSKI, Lubomir (BUL)  4 6-2 7-5 
1/2 finale ĆONKIĆ, Petar (SRB) 6 BORZA, Bogdan (ROU) 9 5-7 6-1 7-6(2) 
FINALE ĆONKIĆ, Petar (SRB) 6 TATOMIR, Luca George (ROU) 12 Q 6-3 2-6 3-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo TEŠIĆ, Milica (SRB) slobodna
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) slobodna
DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) slobodna
2/2. kolo TEŠIĆ, Milica (SRB) SAKI, Ariana (ROU) 7-6(5) 3-6 4-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) IVASCU, Iulia Maria (ROU) 0-6 1-6
DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) FUIOREA, Ioana Larisa (ROU) 6-1 7-6(4)
Glavni zreb
1.kolo PANIĆ, Milica (SRB) BAUCHER, Larissa (SUI) WC 6-4 6-4  
LUKIĆ, Jelena (SRB) ALEKSOVSKA, Doris (MKD) 6-0 6-1 
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) 6 slobodna
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) LL ZACOPCEANU, Ana (ROU) 1-6 2-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) 8 slobodna
TEŠIĆ, Milica (SRB) LL slobodna
IVKOVIĆ, Iva (SRB) 9 slobodna
DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) Q BARDAROVA, Viktorija (BUL) 0-6 7-5 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 7 slobodna
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) WC SINDILIJEVA, Hristijana (MKD) 6-1 7-5  
KENIĆ, Jovana (SRB) VESELINOVSKA, Elena (MKD) 6-0 6-4    
2.kolo PANIĆ, Milica (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD) 1 4-0 Retired  
LUKIĆ, Jelena (SRB) ARSHNIKOVA, Petia (RUS) 12 WC 6-3 6-4  
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) 6 STANCIU, Luana (ROU) 7-5 6-2      
DUKIĆ, Dajana (SRB) 8 MINOVSKA, Ivana (MKD) 6-2 6-1  
TEŠIĆ, Milica (SRB) LL KRUPNOVA, Alexandra (RUS) WC 6-2 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 7 IVASCU, Iulia Maria (ROU)  Q 6-1 6-1 
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) WC DARZYAN, Marina (RUS) 10 5-7 6-4 6-3  
KENIĆ, Jovana (SRB) AKDEMIR, Yagmur (TUR) 2 6-4 6-3 
3.kolo PANIĆ, Milica (SRB) TUDOR, Cristiana Miruna (ROU) 15 1-6 2-6
LUKIĆ, Jelena (SRB) SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) 6 6-3 6-1
DUKIĆ, Dajana (SRB) 8 LOZANOVSKA, Aleksandra (MKD) 6-0 6-2
TEŠIĆ, Milica (SRB) LL KNEŽEVIĆ, Jovana (CYP) 5 2-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 7 DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) WC 6-2 6-1
KENIĆ, Jovana (SRB) STOJANOVSKA, Tania (MKD) 16 5-7 3-6
1/4 finale LUKIĆ, Jelena (SRB) TUDOR, Cristiana Miruna (ROU)  15 1-6 2-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) 8 MARINKOVIKJ, Mina (MKD) 7-6(4) 6-0 
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 7 STOJANOVSKA, Tanja (MKD) 16 6-3 6-1 
1/2 finale DUKIĆ, Dajana (SRB) 8 TUDOR, Cristiana Miruna (ROU)  15 6-4 6-2 
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 7 CHINELLATO, Silvia (ITA) 4 6-3 7-6(4) 
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 7 DUKIĆ, Dajana (SRB) 8 7-5 6-1 !!!