Turniri od 27.08 – 02.09.

Ove nedelje nema ATP i WTA turnira
GS US OPEN 2018

TORNEO CITTA DI COMO, Como, Italy, 64.000, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) VIOLA, Matteo (ITA, 8) 6-2 6-4
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) DUTRA DA SILVA, Daniel (BRA) 7-6 6-4
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) ARGUELLO, Facundo (ARG) 4-6 6-3 6-7(8)
RAFA NADAL OPEN BANC SABADELL, Mallorca, Spain, 43.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB) VAN RIJTHOVEN, Tim (NED) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
MIEDLER, Lucas (AUT)
BEDNAREK, Tomasz (POL)/
WALKOW, Szymon (POL)
4-6 6-3 5-10

Székesfehérvár Open, Szekesfehervar, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) RICHARDSON, Connoe (AUS) 6-3 7-6(3)
3/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) MAMMETGULYYEV, Isa (TKM, 2) 6-2 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) GLOECKLER, Michael (AUT, Q) 6-7(3) 6-4 6-1
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) SELS, Jelle (NED, 2) 7-6(1) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
BORSOS, Gabor (HUN)/
PICHLER, David (AUT)(1)
7-6(2) 6-4
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
NECZ, Andras (HUN)/
TOTH, Gabor J. (HUN)(WC)
6-4 6-2
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
BROUWER, Gijs (NED)/
SELS, Jelle (NED)(4)
3-6 7-6(4) 8-10
SUBOTICA OPEN, Subotica, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo: Tadija RADOVANOVIĆ, Igor BANIĆEVIĆ, Andrej POPOVIĆ, Marko PAVLOVIĆ, Dušan SARAMANDIĆ, Nemanja TOŠIĆ, Strahinja PJERANOVIĆ (WC), Dušan MILOJEVIĆ, Stefan SUVAJAC, Stefan CIZELJ-ŽIVKOVIĆ
2/3. kolo: Stefan LATINOVIĆ, Filip STIPIĆ, Nemanja ŠUBANOVIĆ (2), Dušan OBRADOVIĆ, Vitomir MARKOVIĆ, Pavle DALJEV (6), Jovan ĆIRKOVIĆ
3/3. kolo: Miloš VUKOVIĆ, Luka MARKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, Q) ŠABANOV, Matej (CRO) 1-6 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) PURIĆ, Nikola (SRB, Q) 6-1 6-1
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO) 2-6 2-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) HODOR, Samuel (SVK, Q) 3-6 3-6
BUĆAN, Aleksa (SRB, Q) TURINI, Thales (BRA) 7-5 2-1, ret.
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) DRINIĆ, Milan (SRB) 7-6(3) 1-0, ret.
JANDRIĆ, Darko (SRB) ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, Q) 4-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) KOPRIVA, Vit (CZE, 2) 6-4 7-6(1)
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 6) AJDUKOVIĆ, Duje (CRO, Q) 3-6 6-7(5)
BUĆAN, Aleksa (SRB, Q) POSPISIL, Jaroslav (CZE, 3) 3-6 1-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, Q) 6-4 6-3
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) ŠABANOV, Ivan (CRO) 3-6 5-7
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) ŠABANOV, Ivan (CRO) 6-4 6-2
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) PAROULEK, Tadeas (CZE, 5) 3-6 6-2 6-2
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) PODZUS, Martins (LAT, 1) 2-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
2-6 3-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)/
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)(WC)
HU, Xin (CHN)/
SHEN, Ao (CHN)(WC)
6-4 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)(3)
AJDUKOVIĆ, Duje (CRO)/
ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO)
7-5 7-6(3)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
KRSTEV, Ondrej (CZE)/
PAROULEK, Tadeas (CZE)
1-6 5-7
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)(3)
BATALJIN, Lawrence (AUS)/
PAPAC, Tomislav E. (AUS)
6-2 6-2
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)/
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)(WC)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
1-6 0-6
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)(3)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
1-6 3-6

NEK Ladies Open, Budapest, Hungary, $60.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) VISMANE, Daniela (LAT 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) DOROSHINA, Olga (RUS) 1-6 6-3 4-1, ret.
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) BONDAR, Anna (HUN, WC) 7-6(7) 6-4
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) HAAS, Barbara (AUT) 4-6 6-3 5-7

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Les Internatinaux de Tennis Junior Banque Nationale du Canada, Quebec, Canada, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Doroteja JOKSOVIĆ (Q)
SBW-NET ITF Junior Open 2018, Kreuzlingen, Switzerland, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Nađa NONKOVIĆ (Q)
Herodotou Tennis Academy ITF U18, Larnaca, Cyprus, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Matija ŽUGIĆ (7)
23. Slovenian Junior Open 2018, Domzale, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Luka DRAGOLJIĆ; 2. kolo: Nikola KIJAC; 3. kolo: Mihailo RADOSAVLJEVIĆ
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Vanja VIDANOVIĆ
ITF International 2018, Pančevo, Srbija, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Luka TODOROVIĆ, Aleksa PEŠIĆ (WC), Luka JANKOVIĆ, Dragan OMČIKUS (WC), Ivan SAVIĆ (WC), Dušan TRUNIĆ, Aleksandar BALJ, Lav DAŠIĆ (WC), Uroš DELIĆ (A), Luka POLOVINA
2/3. kolo: Luka STEFANOVIĆ, Stefan SPASOJEVIĆ, Nikola JEVTIĆ, Dušan KOSTIĆ (WC), Luka KALENIĆ (A), Uroš TODOROVIĆ
3/3. kolo: Stefan KALAFATIĆ (7), Vanja DOBRNJAC
Glavni žreb
1. kolo: Stefan POPOVIĆ (WC), Mateja JANIĆIJEVIĆ (WC), Slobodan ČEJOVIĆ (WC), Vanja DOBRNJAC (LL), Stefan IVIĆ (Q), Hamad MEĐEDOVIĆ
2. kolo: Mihailo POPOVIĆ, Petar TEODOROVIĆ (WC), Lazar MILIĆEVIĆ (Q), Kristijan JUHAS
1/4 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) MARMOUSEZ, Lilian (FRA, 3) 6-1 6-3
1/2 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) MAGGIOLI, Emiliano (ITA) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale IVIĆ, Stefan (SRB)/
KALAFATIĆ, Stefan (SRB)
DICA, Nini G. (ROU)/
STROM, Gustaf (SWE)(3)
6-4 6-7(5) 10-6
1/2 finale IVIĆ, Stefan (SRB)/
KALAFATIĆ, Stefan (SRB)
ERHARD, Mathys (FRA)/(1)
MARMOUSEZ, Lilian (FRA)
W/O
FINALE IVIĆ, Stefan (SRB)/
KALAFATIĆ, Stefan (SRB)
DUDEK, Tomasz (POL)/
HORVAT, Roko (CRO)
6-1 2-6 3-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Mia VUČKOVIĆ (WC), Anđela VIDOVIĆ (A), Teodora ĐOKIĆ (WC), Anja MILOŠEVIĆ (A), Tara DAKIĆ, Jovana ČAVIĆ (A), Doroteja PETROVIĆ, Marija MIČIĆ (WC), Ana VILČEK (A), Senka DELETIĆ
2/3. kolo: Milana VULIN, Aleksandra STANKOVIĆ, Natalija ĐUKIĆ (A), Anđela LOPIČIĆ, Simona MAKSIMOVIĆ
3/3. kolo: Anđela JOCOVIĆ (1), Teodora VUJIČIĆ (A), Emilija KOJČIĆ (7)
Glavni žreb
1. kolo: Tamara ERAKOVIĆ (WC), Natalija SENIĆ (WC),
2. kolo: Tamara MALEŠEVIĆ (WC)
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) HENNEMANN, Caijsa W. (SWE, 3) 6-7(3) 4-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, 6) LOVRIĆ, Pia (SLO) 1-6 6-4 7-5
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 6) HERTEL, Anna (POL, 8) 4-6 6-1 5-7
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)(WC)
HERTEL, Anna (POL)/(4)
JELEN, Aleksandra J. (POL)
5-7 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Bohdan Tomaszewski Cup, Warszawa, Poland, U16, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale PALEČEK, Nikol (SRB, 1) GUSTOWSKA, Karina (POL, 8) 6-2 2-6 5-7
Dubl
1/2 finale PALEČEK, Nikol (SRB)/(2)
VINAHRADAVA, Hanna (BLR)
BARTUSEK, Karolina (POL)/
SZCZEPANSKA, Zuzanna (POL)(4)
2-6 3-6
Budaors Cup, Budaors, Hungary, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Pisarić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jelena Gojković
Oradea Junior Trophy, Oradea, Romania, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Vanja Petrov (7)
Szczawno Open Victoria Cup 2018, Szczawno Zdroj, Poland, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Strahinja Ristić
1/4 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB) NAGEL-HEYER, Karl (GER) 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB)/
TEJCHTMAN V., William (SWE)
ANDRZEJCZAK, Martin (POL)/
JEDRZEJCZAK, Jakub (POL)
2-6 7-6(3) 8-10