Turniri od 27.07 – 02.08.

Swiss Open Gstaad, Gstaad, Switzerland, ATP250, 494.310, šljaka
ATP Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 6) KLEC, Ivo (SVK) 6-4 6-4
2/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 6) CACHIN, Pedro (ARG) 6-3 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) HEMERY, Calvin (FRA, Q) 7-5 6-2
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ANDUJAR, Pablo (ESP, 4) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
SOUSA, Joao (POR)
DURAN, Guillermo (ARG)/
ZEBALLOS, Horacio (ARG)
6-7(3) 6-7(5)

Baku Cup, Baku, Azerbaijan, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) HLAVAČKOVA, Andrea (CZE) 6-7(6) 5-7

Biella, Italy, 42.500, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MARTIN, Andrej (SVK, 6) 6-4 4-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
NAPOLITANO, Stefano (ITA)
NEIS, Fabricio (BRA)/
SOUSA, Pedro (POR)(PR)
6-4 6-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
NAPOLITANO, Stefano (ITA)
RAMIREZ, Cesar (MEX)/
REYES-VARELA, Miguel Angel (MEX)(1)
7-5 6-2
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
NAPOLITANO, Stefano (ITA)
MARTIN, Andrej (SVK)/ (3)
PODLIPNIK-CASTILLO, Hans (CHI)
6-7(3) 6-7(4)

2015 Jiangxi International Women’s Open, Nanchang, China, $115.000, tvrda podloga
WTA Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) SAWAYANAGI, Riko (JPN) 6-2 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) LIU, Chang (CHN) 6-3 6-1
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) DUAN, Ying-Ying (CHN, 5) 7-6(3) 6-0
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) HAN, Xinyun (CHN) 6-1 6-2
FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1, WC) CHANG, Kai-Chen (TPE) 6-3 7-6(6)

Soho Square Egypt F24 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) FARHANG, Piers (GBR, Q) 6-2 6-1
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) TAWEEL, Issam Haitham (EGY, Q) 6-4 6-1
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) BRTNICKY, Filip (CZE, 7) 6-2 6-1
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) BONADIO, Riccardo (ITA, 5) 6-7(1) 7-6(5) 6-7(7)
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
PULGAR-GARCIA, Javier (ESP)(3)
CANTER, Alexis (GBR)/
IOANNIDES, Constantinos (CYP)
7-6(5) 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
PULGAR-GARCIA, Javier (ESP)(3)
CHETTY, Joshua (RSA)/
MUGABE, Duncan (UGA)
7-5 7-6(7)
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
PULGAR-GARCIA, Javier (ESP)(3)
DOWSON, Dan (AUS)/
WARD, Alexander (GBR)
3-6 1-6
SERBIA F7, Sombor, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) PETROVIĆ, Aleksa (SRB) 2-6 7-6(4) 2-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) MIRSKIY, Evgeniy (RUS, WC) 6-0 6-0
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) SOOKTON-ENG, Acanchai (AUS) 6-7(4) 1-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) DE PAULA, Pedro (BRA) 3-6 1-6
DEDIĆ, Predrag (SRB) TRAJKOV, Bojan (MKD) 6-2 6-2
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) 6-1 6-0
JOKIĆ, Đorđe (SRB) ATANASOV, Martin (BUL) 4-2, ret.
BAJIĆ, Bogdan (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 6-3 6-4
BLANUŠA, Stefan (SRB) KANARIS, Alexandros (GRE) 6-4 6-1
ERES, Bence (SRB) ANDRE, Chris Lukanu (GER) 0-6 1-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 3-6 2-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) TULLIANI, Ethan (AUS) 6-3 1-6 6-0
PERIĆ, Milan (SRB, WC) GASPERINI, Lourenzo (BRA) 2-6 0-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) AMIROV, Temurmalik (RUS) 6-7(2) 6-3 6-0
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) WAKITA, Shunsuke (JPN) 2-6 0-2, ret.
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 8) GASPERINI, Lourenzo (BRA) 7-5 3-6 1-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) TARPOV, Danail (BUL, 1) 2-6 2-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) MARTINSKI, Aleks (BUL) 2-6 0-6
DEDIĆ, Predrag (SRB) DE PAULA, Pedro (BRA) 4-6 0-3, ret.
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) ANDRE, Felix (GER) 6-7(2) 4-6
JOKIĆ, Đorđe (SRB) MUNOZ BAROJA, Pablo (ESP) 5-7 2-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) WOJNAR, Bartosz (POL, 6) 6-7(3) 6-3 5-7
BLANUŠA, Stefan (SRB) LOVRINOVIĆ, Marko (CRO) 0-6, ret.
OPAČIĆ, Đuro (SRB) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 2-6 4-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SIMON, Csaba (HUN) 3-6 6-4 1-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 6) WAKITA, Shunsuke (JPN, Q) 6-2 0-6 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) OSMAKČIĆ, Marko (SUI) 6-4 0-6 6-1
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) FATIĆ, Nerman (BIH) 6-3 7-6(4)
ILIĆ, Luka (SRB) VEGER, Filip (CRO, 7) 6-4 6-2
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB, WC) BIRO, Andre (HUN, Q) 2-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) TABATRUONG, Maxime (FRA, 2) 6-3 2-6 6-3
2. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO, WC) 7-5 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) WALENDOWSKY, Joao (BRA, Q) 6-4 3-6 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) RADINSKI, Aljaž (SLO, Q) 6-4 6-2
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) ŠABANOV, Matej (CRO) 7-6(9) 6-1
ILIĆ, Luka (SRB) BIRO, Andre (HUN, Q) 7-5 6-3
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) 3-6 6-7(4)
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) BELLIER, Antoine (SUI) 6-0 6-3
ILIĆ, Luka (SRB) RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) 1-6 6-0 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) ILIĆ, Luka (SRB) 5-7 7-6(9) 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 1) 3-6 3-6
FINALE ILIĆ, Luka (SRB) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 1) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)/
KRNJETIN, Milan (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
2-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/ (4)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
MILUSHEV, Plamen (BUL)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
4-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
JOVANOVIĆ, Marko (AUS)
PANIĆ, Stefan (SRB)/
VLAOVIĆ, Aleksandar (SRB)
6-1 6-1
ILIĆ, Luka (SRB)/
PREMOVIĆ, Boris (SRB)
MARTINSKI, Aleks (BUL)/
TARPOV, Danail (BUL)
7-5 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
HAENLE, Pirmin (GER)/ (2)
VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS)
6-1 6-2
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
JOVANOVIĆ, Marko (AUS)
MILUSHEV, Plamen (BUL)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
4-6 4-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
PREMOVIĆ, Boris (SRB)
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
2-6 1-6
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
ROMBOLI, Fernando (BRA)/
SILVA, Caio (BRA)(3)
6-3 6-7(6) 10-3
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(1)
4-6 0-6
Internacionais de Ténis de Castelo Branco III, Castelo Branco, Portugal, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) BERRETTINI, Matteo (ITA, 8) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
ANDREWS, Max (GBR) (WC)
COMPLETO, Artur (POR)/
SALGADO, Afonso (POR)
4-6 4-6
Bredeney Open – Internationale Herrenmeisterschaften vom Niederrhein, Essen, Germany, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB, WC) CHOINSKI, Jan (GER, 4) 2-6 1-6

Kentucky Bank Tennis Championships, Lexington, KY, USA, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KALININA, Anhelina (UKR) 3-6 6-1 3-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB) BRADY, Jennifer (USA, 6) 6-1 3-6 4-6
TIRO A VOLO, Roma, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB) (WC) VORAČOVA, Renata (CZE, 1) 0-6 0-6
ERIĆ, Doroteja (SRB) BUZARNESCU, Mihaela (ROU, SR) 6-4 4-6 1-2, ret.
Savitaipale Ladies open, Savitaipale, Finland, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije (26-27.7.)
2/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, 1) NIKOLAEVA, Tatiana (RUS) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
HOMUTOVA, Anastasija (LAT)
BUKHANKO, Anastasija (RUS)/
PROZOROVA, Ekaterina (RUS)
5-7 4-6
Targu Jiu $10,000, Targu Jiu, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Kristina (SRB) SURESH, Anjana (CAN) 0-6 0-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 5) NAICU, Roberta 6-2 6-4
2/3. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 5) CIUTESCU, Francesca Dorothea (ROU) 6-3 6-2
3/3. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 5) GHEORGHITA, Ioana (ROU) 6-2 7-6(5)
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SZATMARI, Agnes (ROU) 6-7(6) 1-6
SPREMO, Milana (SRB, 8) PRATI, Federica (ITA) 6-2 6-3
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) CIOBANU, Daniela (MDA) 6-4 6-1
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 8) NAGYMIHALY, Luca (HUN, Q) 4-6 6-1 6-2
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) VDOVENCO, Anastasia (MDA, 6) 6-2 6-2
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) ARCIDIACONO, Federica (ITA) 3-6 2-6
SPREMO, Milana (SRB, 8) ROMEO, Caroline (FRA, 2) 6-2 7-6(3)
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB, 8) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN, 7) 6-0 6-4
FINALE SPREMO, Milena (SRB, 8) PARTAUD, Marine (FRA) 6-3 7-5
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ČAKAREVIĆ, Sara (FRA)
GAVRILA, Oana (ROU)/ (WC)
ROSCA, Andreea Amalia (ROU)
4-6 0-6

2015 EUROPEAN SUMMER CUPS, Veska, Czech Republic, B18, kvalifikacije, šljaka
29-31.7. Satnica
JUNIORI DO 18
Zona “A”: Austria, Bulgaria, Czech Republic (2), Israel (4), Poland (1), SERBIA (3), Sweden
1/4 finale SRBIJA B18 0-3 ŠVEDSKA B18
Stefan MILIĆEVIĆ Carl SODERLUND 6-3 4-6 3-6
Dušan VUKIČEVIĆ FILIP MALBAŠIĆ 3-6 6-4 3-6
Filip GRBIĆ/
Dušan VUKIČEVIĆ
Sam TAYLOR/
FILIP MALBAŠIĆ
3-6, ret.
5-7. mesto SRBIJA B18 1-2 IZRAEL B18
Filip GRBIĆ Ram KAPACH 6-3 6-3
Stefan MILIĆEVIĆ Edan LESHEM 5-7 6-1 2-6
Filip GRBIĆ/
Stefan MILIĆEVIĆ
Edan LESHEM/
Ram KAPACH
2-6 1-6
SRBIJA B18 je zauzela 7. (poslednje) mesto
2015 EUROPEAN SUMMER CUPS, Bursa, Turkey, G18, kvalifikacije, šljaka
29-31.7. Satnica
JUNIORKE DO 18
Zona “D”: Netherlands (2), SERBIA, Slovakia (1), Turkey
1. kolo SRBIJA G18 0-3 SLOVAČKA G18
Sara GRUBAČ Viktoria KUZMOVA 7-6(5) 4-6 3-6
Nikolina JOVIĆ Tereza MIHALIKOVA 2-6 1-6
Jana BOJOVIĆ/
Sara GRUBAČ
Tereza MIHALIKOVA/
Martina OKALOVA
2-6 2-5, ret.
2. kolo SRBIJA G18 0-3 TURSKA G18
Sara GRUBAČ Muge TOPSEL 6-3 1-6 0-6
Nikolina JOVIĆ Deniz PAYKOC W/O
Sara GRUBAČ/
Nikolina JOVIĆ
Deniz PAYKOC/
Melis BAYRAKTAROGLU
W/O
3. kolo SRBIJA G18 0-2 HOLANDIJA G18
Sara GRUBAČ Liza LEBDZEVA 6-2 5-7 0-1, ret.
Jana BOJOVIĆ Nina KRUIJER 2-6 2-6
Jana BOJOVIĆ/
Nikolina JOVIĆ
Liza LEBDZEVA/
Anastasiya MULDER-SYROVATSKAIA
Asset Banca San Marino Junior Open, San Marino, San Marino, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije (26-27.7.)
1/3. kolo DRAGOLJIĆ, Dina (SRB) MAZZOLA, Alessandra (ITA) 0-6 0-6
ANĐELIĆ, Mia (SRB) RIZZA, Camilla (ITA) 2-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

2015 EUROPEAN SUMMER CUPS, Monopoli, Italy, B16, kvalifikacije, šljaka
29-31.7. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
ZONA “A”: Croatia, Italy (3), Latvia, Netherlands, Poland (1), SERBIA (4), Slovenia, Ukraine (2)
1/4 finale SRBIJA B16 3-0 SLOVENIJA B16
Boris BUTULIJA Nick CMAGER 6-3 6-1
Marko MILADINOVIĆ Anže ARH 2-6 6-3 6-1
Boris BUTULIJA/
Konstantin KIROVSKI
Luka MIKLAVČIČ/
Anže ARH
6-3 3-6 6-1
1/2 finale SRBIJA B16 1-2 UKRAJINA B16
Boris BUTULIJA Igor KARPOVETS 6-3 1-6 6-4
Marko MILADINOVIĆ Mykyta MASHTAKOV 4-6 4-6
Boris BUTULIJA/
Konstantin KIROVSKI
Mykyta MASHTAKOV/
Igor KARPOVETS
3-6 6-4 6-7(3)
3-4. mesto SRBIJA B16 2-1 ITALIJA B16
Konstantin KIROVSKI Mattia FRINZI 6-4 6-4
Marko MILADINOVIĆ Federico IANNACCONE 6-4 5-7 6-3
Boris BUTULIJA/
Marko MILADINOVIĆ
Francesco FORTI/
Mattia FRINZI
4-6 1-6
SRBIJA B16 je osvojila 3. mesto
2015 EUROPEAN SUMMER CUPS, Northumberland, Great Britain, G16, kvalifikacije, šljaka
29-31.7. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Zona “B”: Belgium, Cyprus, France (2), Great Britain (1), Israel, Netherlands, Portugal (4), SERBIA (3)
1/4 finale SRBIJA G16 3-0 KIPAR G16
Tijana SPASOJEVIĆ Anthoula PANAGIOTOU 6-0 6-1
Kristina MILETIĆ Eleni MAKRIDE 6-3 6-3
Hristina ĐOKIĆ/
Tijana SPASOJEVIĆ
Eleni MAKRIDE/
Panteleima NICOLAIDOU
6-0 6-0
1/2 finale SRBIJA G16 0-3 HOLANDIJA G16
Tijana SPASOJEVIĆ Suzan LAMENS 5-7 2-6
Kristina MILETIĆ Isolde DE JONG 2-6 1-6
Hristina ĐOKIĆ/
Kristina MILETIĆ
Isolde DE JONG/
Suzan LAMENS
4-6 0-6
3-4. mesto SRBIJA G16 1-2 PORTUGALIJA G16
Tijana SPASOJEVIĆ Rita Maria BENTES DE OLIVEIRA PINTO 6-0 6-3
Hristina ĐOKIĆ Francisca JORGE 3-6 3-6
Kristina MILETIĆ/
Tijana SPASOJEVIĆ
Francisca JORGE/
Marta OLIVEIRA
6-7(2) 2-6
SRBIJA G16 je osvojila 4. mesto
Niksic open, Niksic, Montenegro, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Miroslav Cvjetan, Filip Petrovic
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Suvajac, Matija Zugic, David Obradovic (Q); 2. kolo: Sabit Šuntić
1/4 finale MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, 6) DAVID, Giovanni (ITA, Q) 2-6 6-3 6-3
1/2 finale MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, 6) KOVALENKO, Ostap (RUS, 4) 7-5 6-2
FINALE MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, 6) LA VELA, Giuseppe (ITA) 0-6 1-6
Dubl
1/2 finale MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB)/
DABANOVIĆ, Igor (MGO) (3)
ALEKSIĆ, Bodin (MGO)/
ALEKSIĆ, Mario (MGO)(1)
4-6 6-4 11-13
SUVAJAC, Stefan (SRB)/
KWIATKOWSKI, Adam (POL)
JURKOVIĆ, Marin (CRO)/
KOVAČIĆ, Vid (CRO) (2)
3-6 4-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Tara Dakić; 2. kolo: Katarina Dražić
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) ŠIPEK, Lana (CRO) 2-6 6-4 7-5
KOJČIĆ, Emilija (SRB, 5) DRAŠKOVIĆ, Anja (MGO, 2) 6-7(6) 1-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR, 7) 7-6(5) 6-4
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) ZADORI, Reka (HUN, 1) 2-6 6-0 6-2
VUJOVIĆ, Milica (SRB) DRAŠKOVIĆ, Anja (MGO, 2) 7-5 2-6 0-6
FINALE ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 3) DRAŠKOVIĆ, Anja (MGO, 2) 4-6 6-3 3-6
Dubl
1/2 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
ZADORI, Reka (HUN) (2)
KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
VUJOVIĆ, Milica (SRB) (4)
2-6 7-5 6-10
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
DRAŠKOVIĆ, Anja (MGO)
ŠIPEK, Lana (CRO)/ (3)
TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR)
0-6 4-6
FINALE KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
VUJOVIĆ, Milica (SRB) (4)
ŠIPEK, Lana (CRO)/ (3)
TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR)
4-6 7-6(4) 5-10
LBS-Cup Waiblingen, Waiblingen, Germany, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Strahinja Pjeranović, Peđa Kolarić
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Andrijana Stoiljković (6, WC)
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 7) BERCHTOLD, Christina (GER, 2) 6-3 6-3
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 7) KELLER, Nadine (SUI, 3) 5-7 1-4, ret.
Sport 2000 TE Junior Tour Krems 2015, Krems, Austria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jovana Tričković; 3. kolo: Jovana Perić
Swiss Junior Trophy Sommer, Oberentfelden, Switzerland, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nađa Nonković
SAN MICHEL INTERNATIONAL TOURNAMENT, Kordin, Malta, U14, C3, asfalt
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale SIMOVIĆ, Andriana (SRB, 4) PEDULLA, Anita (ITA, 6) 6-0 6-2
1/2 finale SIMOVIĆ, Andriana (SRB, 4) MIKHAYLOVA, Ksenia (RUS) 1-6 2-6
Dubl
1/2 finale SIMOVIĆ, Andriana (SRB)/
DONNINI, Sara (ITA)(3)
BOURBOTTE, Zoe (FRA)/
MOEN, Arabella (GBR) (1)
1-6 1-6
Baldaran Cup 2015, Sofia, Bulgaria, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Jovan Poznan
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Marđonović; 3. kolo: Uroš Jović (11), Luka Stefanović (2)
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 1) ORESHIN, Denis (RUS, 8) 6-4 7-5
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 1) GENOV, Anthony (RUS, 7) 6-2 6-1
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB, 1) KARAZHOV, Vladislav (BUL, 6) 6-3 6-4