Turniri od 27.06 – 03.07.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS VIMBLDON 2016

Ove nedelje nema naših predstavnika na ATP-CH turnirima

Rieter Open Pardubice 2016, Pardubice, Czech Republic, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar  (SRB) NOVAK, Jakub (CZE) 6-2 6-4
2/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar  (SRB) MARUSCAK, Matej (SVK, 15) 7-6(5) 4-6 5-7
TENNISPARK SKOPJE F2, Skopje, FYR Macedonia, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) slobodan
ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) slobodan
JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) slobodan
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 15) slobodan
BAJIĆ, Bogdan (SRB) PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) 6-4 6-1
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) INUI, Yuichiro (JPN) 6-3 6-3
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) MICEVSKI, David (MKD, WC) 1-6 0-6
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB) BORRONI, Andrea (ITA) 1-6 3-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) PLISIC, Marin (SUI) 4-6 6-7(7)
SUČEVIĆ, Luka (SRB) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-4 6-4
RAKIĆ, Strahinja (SRB) MELCHIORRE, Davide (ITA) 7-5 2-6 6-1
KORUGA, Stefan (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 0-6 3-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) PAVLOVIC, Luka (FRA, WC) 6-0 6-3
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) WAKITA, Shunsuke (JPN) 6-1 6-1
ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) 7-6(2) 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) BARRANCO, Sergio (ESP) 1-6 6-3 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 15) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-0 6-0
BAJIĆ, Bogdan (SRB) NUMAJIRI, Keisuke (JPN) 1-6 6-7(4)
SUČEVIĆ, Luka (SRB) GARZELLI, Francesco (ITA) 7-5 2-6 3-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) DONEV, Gabriel (BUL) 3-6 4-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) HIRSCHMUELLER, Christian (GER) 4-6 1-6
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) NIETO, Alberto (ESP) 6-0 6-2
ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) BILJESKO, Domagoj (CRO) 2-6 5-7
JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) BOTHWELL, Peter (IRL) 2-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 15) HIRSCHMUELLER, Christian (GER) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, Q) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 4-6 2-6
ILIĆ, Luka (SRB) TASHI, Vullnet (SUI, Q) 4-6 7-6 (4) 2-6
Dubl
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB)/
MULLER, Alexandre (FRA)
SALABA, Libor (CZE)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)(1)
2-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
BLASKO, Martin (SVK)/
FABIAN, Patrik (SVK)
6-3 4-6 3-10
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FORTUNA, Claudio (ITA)(3)
MAGDINCHEV, Lazar (MKD)/
RUSEVSKI, Predrag (MKD)(WC)
4-6 7-5 10-7
KATIĆ, Dejan (SRB)/
NUMAIRI, Keisuke (JPN)
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
MELCHIORRE, Davide (ITA)
4-6 5-7
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FORTUNA, Claudio (ITA)(3)
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
MELCHIORRE, Davide (ITA)
6-3 7-5
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FORTUNA, Claudio (ITA)(3)
SALABA, Libor (CZE)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)(1)
6-7(2) 4-6
Albinea-ITA-F18, Albinea, Italy, $10.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
YANG, Tsung-Hua (TPE)(1)
INSERRA, Nicolo (ITA)/
RONCALLI, Simone (ITA)
W/O

Rome Tiro a Volo, Rome, Italy, $50.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo  TOMIĆ, Tamara (SRB) COLMEGNA, Martina (ITA) 2-6 0-6
OPEN ENGIE PORTE DU HAINAUT, Denain, France, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) RAMIALISON, Irina (FRA, 8) 1-6 0-6
Pålsjö Ladies, Helsingborg, Sweden, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) PIGOSSI, Laura (BRA) 6-2 6-4
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) CAREGARO, Martina (ITA, 3) 6-2 6-4
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) EIDUKONYTE, Joana (LTU, Q) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)
BARRITZA, Karen (DEN)/
RAAHOLT, Andrea (NOR)
7-5 0-6 10-2
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)
TIAN, Ran (CHN)/
YOU, Xiaodi (CHN)(1)
3-6 4-6
Banjaluka Ladies Open 2016, Banja Luka, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) slobodna
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) slobodna
KOSTIĆ, Katarina (SRB) slobodna
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) slobodna
MANDIĆ, Sofija (SRB) FRANTOVA, Martina (SVK) 0-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) COHEN, Inbar (ISR) 6-3 6-3
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 6-4 7-6(3)
MALETIN, Sandra (SRB) SKOPAC, Klara (CRO) 2-6 4-6
MILOVANOVIĆ, Dzina (SRB, WC) RADAKOVIC, Laura (BIH) 6-0 6-1
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, A) MULALIC, Ema (BIH) 6-3 6-1
BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) BISKIC, Ana (CRO) 6-7(0) 0-6
2/3. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) JOVICIC, Marija (BIH) 6-4 6-1
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) BRGLEZ, Pia (SLO) 3-6 6-4 1-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) KOSTIĆ, Katarina (SRB) 6-4 2-6 6-4
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) TURKOVIC, Domenika (CRO) 1-6 2-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) JOVANOVIC, Isabela (BRA) 6-0 6-0
MILOVANOVIĆ, Dzina (SRB, WC) RADISIC , Dragana (BIH) 4-6 6-2 6-2
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, A) STEFANOVIC, Ana (FRA) 6-0 6-1
3/3. kolo ĐOKIĆ, Hristina (SRB) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 7-5 6-3
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, A) BISKIC, Ana (CRO) 5-7 3-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) DARIO, Alessia (ITA) 7-6(4) 6-1
MILOVANOVIĆ, Dzina (SRB, WC) KARANUSIC, Anda (CRO) 1-6 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) LAZAREVIĆ, Jana (SRB, WC) 6-2 6-0
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, Q) DRAŽIĆ, Mariana (CRO) 3-6 3-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) MILOVANOVIĆ, Dzina (SRB, Q) 6-2 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) VUKSAN, Bojana (SRB, WC) 6-1 6-1
MARJANOVIC, Nina (SRB, WC) KUZMOVA, Viktoria (SVK, 1) 2-6 0-6
POPIVODA,  Mila (SRB) MILETIĆ, Kristina (SRB) 2-6 5-7
MIJATOVIC, Mia (SRB) NOVOTNA, Natalie (CZE) 4-6 4-6
LUKIĆ, Jelena (SRB) PISLAK, Manca (SLO) 4-6 2-6
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) POTOČNIK, Nina (SLO, 5) 4-6 2-6
SPREMO, Milana (SRB, 3) DRAŽIĆ, Mariana (CRO) 6-4 6-0
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) ARGYELAN, Csilla (HUN, 7) 6-4 3-6 0-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) NOVOTNA, Natalie (CZE) 6-4 2-6 2-6
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 3) ARGYELAN, Csilla (HUN, 7) 4-6 6-3 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MANDIĆ, Sofija (SRB)(WC)
COHEN, Inbar (ISR)/
SPOLJARIĆ, Anamarija (CRO)
4-6 6-4 10-8
MIJATOVIĆ, Mia (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)
BRGLEZ, Pia (SLO)/
KLANEČEK, Saša (SLO)
4-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)(3)
slobodne
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SUROVA, Viktoria (SVK)
DARIO, Alessia (ITA)/
VISENTIN, Elisa (ITA)(WC)
0-6 3-6
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)(3)
BRGLEZ, Pia (SLO)/
KLANEČEK, Saša (SLO)
6-4 6-4
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MANDIĆ, Sofija (SRB)(WC)
KUZMOVA, Viktoria (SVK)/
STAMATOVA, Julia (BUL)(1)
1-6 2-6
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)(3)
KOTELESOVA, Barbara (SVK)/
PISLAK, Manca (SLO)(2)
4-6 4-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Nike Junior International Roehampton, Roehampton, Great Britain, G1, trava
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 10) DAVIS, James (GBR, LL) 6-2 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 10) SULTONOV, Khumoyun (UZB) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
RUUD, Casper (NOR)(5)
DECAMPS, Gabriel (BRA)/
ROSS, Gianni (USA)
6-2 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
RUUD, Casper (NOR)(5)
DRAPER, Ben (GBR)/
MOLLOY, Jack (GBR)(WC)
6-4 5-7 11-9
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
RUUD, Casper (NOR)(5)
KARIMOV, Jurabek (UZB)/
SULTONOV, Khumoyun (UZB)
3-6 4-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 9) APPLETON, Emily (GBR) 6-1 6-4
2. kolo  DANILOVIĆ, Olga (SRB, 9) BOLKVADZE, Mariam (GEO, Q) 2-6 6-4 6-1
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 9) DAY, Kayla (USA, 5) 6-4 6-4
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 9) MATEAS, Maria (USA) 6-1 6-3
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 9) POTAPOVA, Anastasia (RUS, 4) 3-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
BJORKLUND, Mirjam (SWE)
PERVUSHINA, Olesya (RUS)/
POTAPOVA, Anastasia (RUS)(1)
7-5 4-6 8-10
Tihta Aruba 2016, Aruba, Aruba, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) WILLIAMS, Savannah (USA) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
GADALOV, Jennifer (USA)
TUTECKY, Alexandra (CAN)/
WILLIAMS, Kriti (USA)
6-3 7-5
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
GADALOV, Jennifer (USA)
BREUNICH, Willa Bay (USA)/
RADOVČIĆ, Lulu (SUI)(2)
3-6 3-6
LTAT ITF Junior G4 (Week 2) , Nonthaburi, Thailand, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo  SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) slobodna
2/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) RANA, Mayanka (NEP) 6-1 6-1
3/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) JITMANEE, Nicha (THA, 7) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) SUKKANHA, Priyachanok (THA) 6-2 6-0
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) HIGASHITANI, Nagomi (JPN, 16) 5-7 6-3 6-4
3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) IGLUPAS, Khim (PHI, 1) 1-6 3-6
Dubl
1.kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ALLAKHVERDIYEVA, Adelaida (KAZ)
CHANTA, Aunchisa (THA)/
PATNAIK, Lasya (IND)
6-1 6-1
2.kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
ALLAKHVERDIYEVA, Adelaida (KAZ)
HIGASHITANI, Nagomi (JPN)/
TSUKUDA, Shiho (JPN)(6)
2-6 0-6
HEAD Cup Bruchköbel powered by Steinfeger Immobilien, Bruchkoebel, Germany, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) ZORN, Anne Elisa (GER) 1-6 7-5 6-3
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) WIRGES, Angelina (GER) 1-6 4-6
Preveza Cup, Preveza, Greece, G5, tvrda podloga
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) TCHERKES ZADE, Isabella (ITA, 6) 6-3 0-6 1-6
Dubl
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS)
STAMATOGIANNOPOULOU , Vasiliki (GRE)/
GRIVA, Varvara (GRE)(WC)
7-6(3) 6-3
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS)
GIAQUINTA, Chiara (ITA)/
URELLI RINALDI, Valentina (ITA)
6-2 3-6 10-8
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
BELOVUKOVIC, Stephanie (AUS)
ADALOGLOU, Magdalini (GRE)/
LOPEZ GIESE, Laura (ESO)(1)
2-6 1-6
TC Bakkum Dutch Junior Open 2016, Castricum, Netherlands, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 9) slobodan
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 9) WASSERMANN, Deney (NED) 4-6 6-0 6-3
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 9) HOYOS FRANCO, Alejandro (COL) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) NEWMAN, Louis (GBR, Q) 6-2 7-6(1)
BUTULIJA, Boris (SRB, Q) TSENG, Chun Hsin (TPE) 3-6 6-7(7)
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) HERNANDEZ RAMIREZ, Sergio Luis (COL, 15) 3-6 6-7(1)
Dubl
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
SKORILAS , Alexandros (GRE)
BAEZ, Sebastian (ARG)/
TIRANTE, Thiago Agustin (ARG)
3-6 4-6
BUTULIJA, Boris (SRB)/
TAMM, Kristjan (EST)
ADMIRAAL, Amadatus (NED)/
VAN BUUREN, Ilco (NED) (WC)
3-6 6-3 10-6
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
TAMM, Kristjan (EST)
BITTOUN KOUZMINE, Constantin (FRA)/
VRZESINSKI, Robertas (LTU)(2)
5-7 0-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) KRUGER, Zoe (RSA, WC) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)
MIYAMOTO, Ayumi (JPN)/
SATO , Himari (JPN)(3)
4-6 6-7(2)
Alex Metreveli Cup, Telavi, Georgia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB)  – BUGAJ, Martin (CZE, 1) 6-4 6-0
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) TORTORA, Davide (ITA, Q) 3-6 0-6
Babolat Cup 2016, Kiev, Ukraine, G5, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Stefan DUDUN, Igor (UKR) 6-7(4) 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Marin Suica Junior Open, Čakovec, Croatia, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3/4. kolo: Matija Žugić
Glavni žreb
1. kolo:  Miroslav Cvjetan, Dimitrije Zubac (Q), Adam Kovač, Matija Žugić (LL)
2. kolo: Sabit Šuntić,   Stefan Živković (WC),  Nikola Kijac
3. kolo: Vanja Dobrnjac (14), Nemanja Šubanović (9), Relja Eskić
1/4 finale Kristijan JUHAS (SRB, 8) PLANINŠEK, Filip Jeff (SLO, 16) 6-4 6-0
1/2 finale Kristijan JUHAS (SRB, 8) Peter SALLAY (HUN, 3) 6-4 6-0
FINALE Kristijan JUHAS (SRB, 8) Filippo SPEZIALI (ITA, 1) 4-6 2-6
Dubl
1/2 finale Nikola KIJAC (SRB)/
Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB)
Peter SALLAY (HUN)/
Lukas SEIDLER(AUT)(3)
6-4 6-7(2) 5-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Dejana Milenković; 2. kolo: Doroteja Joksović
Sport Palace Cup 16& under, Sliven, Bulgaria, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Luka Stefanović (8); 2. kolo: Lazar Radenković (Q)
Amstelpark Tennis Academy Trophy 2016, Amsterdam, Netherlands, U16/14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Sava Stanković
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/4. kolo:  Andrija Stošković
European Summer Cups-Qualifying, Mersin, Turkey, U14, šljaka
 26-28.6. Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Zona D: Georgia, Germany, Greece, Moldova, Russia, SERBIA, Slovakia, Turkey
1/4 finale SRBIJA B14 2-1 MOLDAVIJA B14
Goran ŽIVOTIĆ Bogdan BOCLINCA 6-1 6-1
Viktor JOVIĆ Ilya SNITARI 3-6 2-6
Uroš JOVIĆ/
Goran ŽIVOTIĆ
Bogdan BOCLINCA/
Ilya SNITARI
6-2 2-6 10-7
1/2 finale SRBIJA B14 0-2 RUSIJA B14
 Goran ŽIVOTIĆ Daniel IBRAGIMOV 4-6 7-6(5) 5-7
Viktor JOVIĆ Nikita KASHIRIN 4-6 6-7(3)
Viktor JOVIĆ/
Goran ŽIVOTIĆ
Petr KAPUSKIN/
Nikita KASHIRIN
3-4. mesto SRBIJA B14 2-0 TURSKA B14
Uroš JOVIĆ  – Kaan CEPEL 7-6(1) 6-0
Viktor JOVIĆ Orhan Gur UMUR 6-2 6-0
Uroš JOVIĆ/
Viktor JOVIĆ
Viktor JOVIĆ/
Uroš JOVIĆ
 
SRBIJA B14 je osvojila 3. mesto i NIJE se kvalifikovala za završni turnir
European Summer Cups-Qualifying, Saint Valery En Caux, France, U14, šljaka
 26-28.6. Satnica
  DEVOJČICE DO 14 GODINA
Zona B: France, Netherlands, Poland, Portugal, SERBIA, Slovenia, Switzerland, Ukrain
1/4 finale SRBIJA G14 0-3 PORTUGALIJA G14
Jelena MARJANOVIĆ Leonor OLIVEIRA 4-6 4-6
Natalija SENIĆ Maria Ines FONTE 2-6 3-6
Jelena MARJANOVIĆ/
Iva PANTOVIĆ
Maria Ines FONTE/
Matilde MENDES
2-6 1-6
5-8. mesto SRBIJA G14 0-3 HOLANDIJA G14
 Jelena MARJANOVIĆ Kim HANSEN 1-6 6-7(2)
Iva PANTOVIĆ Julie BELGRAVER 3-6 3-6
Jelena MARJANOVIĆ/
Natalija SENIĆ
Kim HANSEN/
Carmen VAN POELGEEST
1-6 1-6
7-8. mesto  SRBIJA G14 1-2  POLJSKA G14
 Jelena MARJANOVIĆ Karolina BARTUSEK 6-2 6-1
Natalija SENIĆ Weronika BASZAK 5-7 4-6
Iva PANTOVIĆ/
Natalija SENIĆ
Weronika BASZAK/
Alicja NIEDZWIENSKA
6-4 3-6 8-10
SRBIJA G14 je zauzela 8. (poslednje) mesto i NIJE se kvalifikovala za finalni turnir
Budaors Cup, Budaors, Hungary, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Pisarić, Haralampije Toskić
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Natalija Nikolić
TORNEO U12 – PORTO SAN GIORGIO, Porto San Giorgio, Italy, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Tea Lukić