Turniri od 27.05 – 02.06.

Mersin, Turkey, $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIC, Miki (SRB, 7) RICHARD, Antoine (CAN) 6-2 6-0
2. kolo JANKOVIC, Miki (SRB, 7) NAGYI, Norbert (AUT, Q) 6-0 6-1
1/4 finale JANKOVIC, Miki (SRB, 7) GOLDSTEINER, Peter (AUT) 6-4 6-7(3), JM predao
Bacau, Romania, $ 15,000+H, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) FRUNZA, Nikolae (ROU, Q) 7-6(5) 6-3
2. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) KLAHN, Bradley (USA, 2) 6-7(5) 2-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/                
ZIVKOVIC, Denis (USA)      (1)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/        PORUMB, Ciprian Alexandru (ROU) 3-6 6-3 7-10
 Prijedor, Bosnia/Herzegovina, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 2)
slobodan
KRNJETIN Milan (SRB, 3) slobodan
TOMIĆ, Petar (SRB, 4) slobodan
DEDIĆ, Predrag (SRB) slobodan
ROGANOVIĆ Stefan (SRB) slobodan
BARALIĆ, Marko (SRB)
MIJIĆ, Danijel (BIH) 6-0 6-0
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
PEHNEC, Jan (CRO) 6-3 4-0, predao JP
JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) RIEBEN, Michele (SUI) 6-1 6-1
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 5-7 3-6
JOKIĆ, Đorđe (SRB) MIŠE, Marin (CRO) 1-6 2-6
DALJEV, Pavle (SRB) DRAGANJA, Tomislav (CRO) 0-6 0-6
2/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 2) RADANOVIĆ, Goran (BIH, WC) 6-2 7-5
KRNJETIN Milan (SRB, 3) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 6-2 6-2
ROGANOVIĆ Stefan (SRB) PORIC, Haris (AUS) 1-6 1-6
TOMIĆ, Petar (SRB, 4) BORSOS, Gabor (HUN) 7-5 5-7 7-6(3)
DEDIĆ, Predrag (SRB) CERANIC, Oliver (AUS) 2-6 0-6
BARALIĆ, Marko (SRB) SALIBAŠIĆ, Alen (BIH) 3-6 6-2 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) DURAEK, Marsel (BIH) 6-0 6-1
3/3. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 2) BARALIĆ, Marko (SRB) 6-2 6-0
TOMIĆ, Petar (SRB, 4) JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) 4-6 7-6(3) 6-2
KRNJETIN, Milan (SRB, 3) PORIC, Haris (AUS) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo  PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) VUČIĆ, Ilija (SRB) 7-5 6-3
KRSTIN, Peđa (SRB, 6) MARINČIĆ, Ante (CRO, WC) 6-1 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 4) ILIĆ, Luka (SRB, Q) 4-6 4-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) TOMIĆ, Petar (SRB, Q) 6-3 6-2
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) PEHAR, Antun (CRO, Q) 6-3 2-6 7-6(3)
KRNJETIN, Milan (SRB, Q) KOPEINIGG, Daniel (AUT, Q) 6-4 6-3 
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) ORADINI, Giacomo (ITA) 7-6(3) 6-1
KRSTIN, Peđa (SRB, 6) DRAGANJA, Tomislav (CRO, Q) 6-4 6-0
ILIĆ, Luka (SRB, Q) GORCIC, Ismar (BIH) 6-3 6-7(6) 6-4
KRNJETIN, Milan (SRB, Q) RASPUDIC, Franjo (BIH) 3-6 6-4 6-1
BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) 6-4 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 6) PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) 2-6 6-4 6-3
BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) KRNJETIN, Milan (SRB, Q) 6-0 6-4
ILIĆ, Luka (SRB, Q) FATIC, Nerman (BIH, WC) 4-6 3-6
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) SETKIC, Aldin (BIH, 1) 2-6 0-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 6) FATIC, Nerman (BIH, WC) 6-4 6-1
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 6) SETKIC, Aldin (BIH, 1) 6-7(4) 0-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)         (4)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
6-1 6-1
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)    (3)
HEYMAN, Christopher (BEL)/
RIEBEN, Michele (SUI)      (WC)
2-6 6-1 7-10
KRNJETIN, Milan (SRB)/
ROGANOVIĆ Stefan (SRB)
ĆELEBIĆ, LJubomir (MNE)/
MELCHIORRE, Davide (ITA)
2-6 3-6
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)
ILIĆ, Đorđe (BIH)/
MILOJICA, Aleksa (BIH)
predali BD/ČN
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)         (4)
BORSOS, Gabor (HUN)/
GODRY, Levente (HUN)
 Prijedor (BIH) – zbog loših vremenskih uslova otkazan je nastavak turnira u igri parova.  
Sofia, Bulgaria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RAJIĆ, Marko (SRB, 12) slobodan
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 8)
slobodan
2/3. kolo RAJIĆ, Marko (SRB, 12) TELKEDZHIEV, Nikola (BUL) 6-7(1) 4-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 8) PETROV, Vilian (BUL) 6-1 6-3
3/3. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 8) ATANASOV, Petar (BUL) 3-6 6-4 6-0
Glavni žreb
1. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) VACULIK, Ondrej (CZE, LL) 3-6 6-7(5)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) KAPAS, Andriej (POL) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
RAJIĆ, Marko (SRB)
HALACHEV, Dinko (BUL)
TRENDAFILOV, Petar (BUL)   (4)
2-6 1-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
KISHI, Ryota (JPN)
PETROV, Nikola (BUL)/
SNOBEL, Pavel (CZE)
2-6 7-5 4-10
Thessaloniki, Greece, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) CHATZISTOUGIANNIS, Dimitrios    (GRE, WC) 6-0 6-0
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
GKONTSARIS, Stelianos (GRE) 6-4 6-2
VIDOJEVIĆ, Saša (SRB) STERGIOU, Andreas Konstantinos (GRE) 6-3 6-1
2/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) PHOTIADES, Photos (CYP) 2-6 7-5 5-7
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) BARTH, Florian (GER, 2) 4-6 1-6
VIDOJEVIĆ, Saša (SRB) STAVROPOULOS, Vasilios (GRE,WC) 5-7 1-6
Glavni žreb
1. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) LINDAHL, Nick (AUS) 2-6 0-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) KALOVELONIS, Markos (GRE, WC) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
MOHS, (GER)
LAKHNO, Igor (UKR)/
TULLIANI, Ethan (AUS)
6-4 6-4
2. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
MOHS, (GER)
KING, Darian (BAR)/
SCHULZ, Dominik (GER, 2)
1-6 3-6
Quintana Roo, Mexico, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIC, Bojan (SRB, WC, 8) WYNAN, Jarred (AUS) 3-6 2-6
Bled, Slovenia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KAIC, Luka (SRB, WC) GHEDIN, Nicola (ITA) 0-6 1-6
SUBOTIC, Vuk (SRB, WC) KOCEVAR-DESMAN, Tom (SLO, WC) 0-6 0-6
STIPCIC, Filip (SRB, WC) PAVIC, Mate (CRO, 2) 1-6 6-3 1-6
Dubl
1. kolo STIPCIC, Filip (SRB)/
BECUZZI, Enrico (ITA)
RADINSKI, Aljaz (SLO)/
ZAJSEK, Mitja (SLO)
3-6 1-6

Changwon, Korea, Rep, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 6) HIBINO, Nao (JPN, Q) 1-6 6-0 4-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
ARTAMONOVA, Alexandra (RUS, 3)
BUAYAM, Kamonwan (THA)/
SHLOMO, Keren (ISR)
6-4 6-2
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
ARTAMONOVA, Alexandra (RUS, 3)
HAN, Xinyun (CHN)/
YE, Qiu Yu (CHN)
4-6 4-6
Moscow, Russia, $ 25,000, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 1) RUDAKOVA, Anastasia (RUS) 6-2 4-6 3-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) MAKAROVA, Christina (USA) 2-6 3-6
Grado, Italy, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2.kolo SPREMO, Milana (SRB) PILLOT, Carolina (ITA, 10) 6-4 7-5
2/2. kolo SPREMO, Milana (SRB) HESSE, Amandine (FRA, 5) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/             REMONDINA, Anna-Giulia (ITA) GOLUBIC, Viktorija (SUI)/
MARCINKEVICA, Diana (LAT)
6-2 3-6 5-10
El Paso, TX, USA, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  ČUROVIĆ, Tamara (SRB) PEREZ, Adriana (VEN, 4) 5-7 1-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BOWTELL, Amy (IRL)
PRUDHOMME, Tatum (USA)/
SAVEDRA, Sarah (USA)    (WC)
6-1 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BOWTELL, Amy (IRL)
CAKO, Jacqueline (USA)/
PLUSKOTA, Natalie (USA, 3)
3-6 2-6
Maribor, Slovenia, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POLIĆ, Ema (SRB) KONJUH, Ana (CRO) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ŠUNKIĆ, Dunja  (SRB, WC) BUKTA, Agnes (HUN, Q) 3-6 6-4 1-6
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)  EKLUND, Mia Nicole (FIN) 6-2 6-2
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) STOKKE, Melanie (NOR) 6-1 6-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB) ZAGORSKA, Sylwia (POL, 1) 2-6 5-7
Ranana, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo  PETROVIĆ, Bojana (SRB, Q) PETERSON, Rebecca (SWE, 4) 0-6 0-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Charleroi, Belgium, G1, šljaka
Livescore Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) BOVY, Margaux (BEL, WC) 4-6 4-6
Budapest, Hungary, G2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)
TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR) 6-1 6-0
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) POTOCNIK, Nina (SLO, 4) 6-2 6-3
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) MELOUNOVA, PETRA (CZE, Q) 2-6 6-2 6-1
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) BARZO, Lilla (HUN, 2, WC) 6-3 6-3
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB) BONDAR, Anna (HUN, 6) 6-3 6-3 !!!
Dubl
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
STANIKOVA, Monika (SVK)
BOLSOVA ZADOINOV, Aliona (ESP)/
POTOCNIK, Nina (SLO, 1)
3-6 6-2 5-10
Tallinn, Estonia, G4, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo TOMIC, Tamara (SRB) PAKHOMOVA, Polina (RUS) 1-6 6-2 7-6(7)
2. kolo TOMIC, Tamara (SRB) GORLATS, Valeria (EST) 1-6 3-6
Podgorica, Montenegro, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Ognjen ŠUNJEVARIĆ (8), Dejan ANTONIĆ (5), Marko MINIĆ, Milan DRINIĆ (A), Marko VUKALOVIĆ (A)
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) FATAEL, Ben (ISR, 1) 7-5 1-6 7-5
ANTONIĆ, Dejan (SRB, Q) CLARKE, Jay (GBR, 5) 4-6 2-6
MILOVIĆ, Željko (SRB)
USHANOV, Georgy (RUS, WC) 6-2 6-1
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
ROLSKI, Michal (POL, 7) 6-3 5-7 3-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) DONAT, Carlos (ESP) 3-6 1-6
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) ZAWISZA, Pawel (POL) 5-7 2-6
MILOVIĆ, Željko (SRB) SAVELJIC, Ivan (MNE, 4) 6-3 4-6 6-4
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB) MITAK, Mladen (CRO, Q) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)
ROLSKI, Michal (POL)/
ZAWISZA, Pawel (POL)   (4)
6-3 5-7 5-10
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Teodora SABLJAREVIĆ (1), Milica ČUBRANOVIĆ (A), Jovana ANTONIJEVIĆ (A)
Glavni zreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) BOJANIĆ, Tamara (MNE) 6-3 7-6(6)
PETROVIĆ, Julijana (SRB, WC) JURAŠIĆ, Mia (CRO) 4-6 2-6
KENIĆ, Jovana (SRB) TUDOR, Cristiana Miruna (ROU, 5) 2-6 1-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 7)
SILWANOWICZ, Karolina (POL, WC) 6-2 2-6 6-2
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) BULATOVIĆ, Nikoleta (MNE, WC) 6-1 6-1
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) STOJANOVSKA, Tanja (MKD) 0-6 4-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) TOMEY, Ege (TUR, 2) 5-7 4-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 7) KUPKOVA, Tamara (SVK) 5-7 4-6
Dubl
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CHEMODANOVA, Daria (RUS)
BEKKER, Ksenia (RUS)/
MIHALIKOVA, Tereza (SVK)   (1)
1-6 1-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
TOMEY, Ege (TUR)       (2)
KENIĆ, Jovana (SRB)/
BOJANIĆ, Tamara (MNE)
6-2 4-6 11-9
1/2 finale NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
TOMEY, Ege (TUR) (2)
AXON, Georgina (GBR)/
HUTCHINSON, Holly (GBR, 3)
0-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Tirana, Albania, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Miodrag Radojković
Bucharest, Romania, G1, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Nevena Soković
Dubl
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
CADAR, Selma Stefania (ROU, 8)
CHIVU, Ramona Eva (ROU)/
CRACIUN, Georgia Andreea (ROU, 5)
4-6 4-6
Pécs, Hungary, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Stefan Radovanović
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Teodora Ristić (3), Mila Mejić (6), Katarina Dražić (15)
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 3) FURAK, Csenge (HUN,12) 1-6 2-6
MEJIĆ, Mila (SRB, 6) PROSENJAK, Lara (SLO) 6-4 1-6 6-4
1/2 finale MEJIĆ, Mila (SRB, 6) TANASESCU, Maria (CAN) 4-6 0-6
Koper, Slovenia, G3, U12
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Jovana Babić