Turniri od 27.05. – 02.06.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
ROLAN GAROS 2019

INTERNAZIONALI DI TENIS-CITTA DI VICENZA, Vicenza, Italy, $46.600+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) PAVLASEK, Adam (CZE) 6-7(3) 1-6

Kiseljak open 2019, Kiseljak, Bosna i Hercegovina, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB) MARKOVSKI, Obrad (MKD, 13) 3-6 6-1 5-10
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, WC) PULJIĆ, Luka (BIH, 12) 4-6 3-6
DALJEV, Pavle (SRB, 4) TALIC, Zaharije-Zak (AUS) 6-1 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) JANKOVIĆ, Luka (SRB) 2-6 6-3 10-7
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) BILJESKO, Domagoj (CRO, 8) 3-6 1-6
2/2. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 4) VIDAK, Antun (CRO, 14) 6-4 4-6 7-10
JANDRIĆ, Darko (SRB, 5) BOŠNJAK, Mislav (AUS, 11) 7-6(5) 3-6 10-30
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 4) STROMBACHS, Robert (GER, IR) 6-1 6-1
RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) SORGI, Joao Pedro (BRA, 8) 3-6 2-6
TEPAVAC, Marko (SRB) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE, Q) 6-3 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) O’CONNELL, Christopher (AUS, 7) 1-6 3-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) TURCHETTI, Nicolo (ITA) 1-6 2-6
DALJEV, Pavle (SRB, LL) FATIĆ, Nerman (BIH, IR) 1-4, ret
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 4) CERUNDOLO, Francisco (ARG) 2-6 4-6
TEPAVAC, Marko (SRB) VILLANUEVA, Gonzalo (ARG, 3) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB)/
OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO)
LEITE, Wilson (BRA)/(1)
TURCHETTI, Nicolo (ITA)
W/O
DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO)
5-7 2-6
ILIĆ, Luka (SRB)/(WC)
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB
CERUNDOLO, Juan Manuel (ARG)/
DELLATORRE, Andres (ARG)
6-3 4-6 4-10
TEPAVAC, Marko (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
VILLANUEVA, Gonzalo (ARG)
6-4 2-6 11-13
JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
STOJANOVIĆ, Luka (SRB)
GLINKA, Daniil (EST)/
RAISMA, Kenneth (EST)
6-7(4) 6-7(4)
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
VILLANUEVA, Gonzalo (ARG)
CERUNDOLO, Juan Manuel (ARG)/
DELLATORRE, Andres (ARG)
W/O
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/(3)
VILLANUEVA, Gonzalo (ARG)
CERUNDOLO, Francisco (ARG)/
SORGI, Joao Pedro (BRA)
4-6 6-3 5-10
Most Open 2019, Most, Czech Republic, $25.000+H, podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 14) CERNY, Matyas (CZE, WC) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
GERCH, Lucas (GER)
ADDED, Dan (FRA)/(1)
SARAIVA, Bernardo (POR)
6-4 7-6(6)
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
GERCH, Lucas (GER)
LENZ, Julian (GER)/
MERGEA, Florin (ROU)
3-6 3-6
Gyula Open, Gyula, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JEVTIĆ, Andrija (SRB) BOTEZAN, George (ROU, 1) 3-6 5-7
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 14) SZEBENI, Daniel (HUN) 6-2 6-0
POPOVIĆ, Andrej (SRB) KHIN, Daniel (HUN, 16) 6-7(4) 3-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB) KHOMENTOVSKIY, Matvey (RUS, 3) 2-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar  (SRB, 7) PAVLOVIĆ, Marko (SRB) 6-4 6-3
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 11) BALLA, Peter (HUN, WC) 7-6(4) 7-6(8)
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB) PROCOPIO, Alessandro (ITA, 8) 6-2 6-1
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) BANIĆEVIĆ, Igor (MNE, 15) 6-2 6-1
2/2. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 14) BOTEZAN, George (ROU, 1) 2-6 0-6
PJEVČEVIĆ, Petar  (SRB, 7) VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 11) 6-3 3-6 2-10
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB) RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Miloš (SRB, Q) NEJEDLY, Pavel (CZE, 4) 1-6 3-6
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB, Q) NIKLAS-SALMINEN, Patrik (FIN) 3-6 5-7
PJEVČEVIĆ, Petar  (SRB, LL) MAROZSAN, Fabian (HUN) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB)/
BANIĆEVIĆ, Igor (MNE)
FUELE, Matyas (HUN)/
SALLAY, Peter (HUN)
0-6 6-7(3)
JEVTIĆ, Andrija (SRB)/
JEVTIĆ, Nikola (SRB)
BORSOS, Gabor (HUN)/
MAROZSAN, Fabian (HUN)
0-6 0-6
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
COPPINI, Alessandro (ITA)/
ORLOV, Vladyslav (UKR)
3-6 1-6
ITF Men’s Circuit 2, Nonthaburi, Thailand, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, IR) SONG, Ming-Kyu (KOR, 6) 4-6 6-4, ret.
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, IR) CRNOKRAK, Alexander (AUS) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
GRIFFITH, William (USA)
AGARWAL, Rishab (IND)/
SINGH, Karunuday (IND)
6-3 7-5
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
GRIFFITH, William (USA)
ELLIS, Blake (AUS)/
HSU, Yu Hsiou (TPE)(2)
W/O
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
GRIFFITH, William (USA)
SULTANOV, Khumoyun (UZB)/
CHEKHOV, Anton (RUS)(4)
2-6 2-6
Porsche Karuizawa Open 2019, Karuizawa, Japan, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) SUNG, Yohan (KOR, WC) 6-4 6-2
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) BARCLAY, David (AUS) 7-6(4) 6-4
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) SUZUKI, Ko (JPN, Q) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
TAGASHIRA, Kent (JPN)
INUI, Yuichiro (JPN)/(3)
OGURA, Kosuke (JPN)
1-6 7-6(4) 10-6
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
TAGASHIRA, Kent (JPN)
KUMASAKA, Tekuya (JPN)/
MEGURO, Yukikazu (JPN)
6-3 2-6 10-4
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
TAGASHIRA, Kent (JPN)
KAWAHASHI, Yuta (JPN)/
MORITANI, Soichiro (JPN)
1-6 0-6
 

2019 Luzhou Open, Luzhou, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) ZHANG, Ying (CHN, Q) 7-6(6) 6-2
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) HSU, Chieh-Yu (TPE, 8) 4-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, IR)/
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)
HONDO, Sakura (JPN)/
USHUMA, Risa (JPN)
6-4 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, IR)/
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)
GUO, Hanyu (CHN)/
YE, Qiu Yu (CHN)(2)
7-5 3-6 4-10
Prudential Women’s $25,000 tournament in Hong Kong (Week 2), Hong Kong, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) CAKO, Jacqueline (USA) 6-2 6-0
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) NG, Man Ying Maggie (HKG) 6-3 6-1
1/4 finale
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) HOURIGAN, Paige (NZL) 6-2 4-6 11-9
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) LU, Jia-Jing (CHN, 1) 3-6 6-3 5-7
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)(2)
NEFEDOVA, Anastasia (USA)/
WANG, Dan Ni (CHN)
7-5 3-6 10-4
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)(2)
APPLETON, Emily (GBR)/
HARRISON, Catherine (USA)
W/O
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)(2)
HAYASHI, Erina (JPN)/
KOBORI, Momoko (JPN)(3)
2-6 6-7(4)
ITF Incheon Women’s Challenge, Incheon, Korea, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) LEE, Eunhye (KOR, Q) 6-4 6-0
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) SUKHOTINA, Anastasia (RUS, IR) 6-2 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) SIMMONDS, Chanel (RSA, Q) 6-3 6-1
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) HAN, Na-Lae (KOR, 1) 2-6 2-6
14th Lyttos Beach ITF World Tour, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 9) YORDANOVA, Kristin (BUL) W/O
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, SE) SANER, Julita (SWE) 6-2 6-4
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, SE) KIMMELMANN, Julia (GER) 4-6 7-6(3) 6-2
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, SE) OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO, 6) 6-2 2-6 4-6
Dubl
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)
GAVRILA, Oana (ROU)/(4)
TATARUS, Gabriela N. (ROU)
3-6 4-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO)
OSTLUND, Fanny (SWE)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)(2)
6-0 6-2
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO)
POILE, Miranda (AUS)/
UGRELIDZE, Nina (USA)
6-0 3-6 10-6
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO)
ARKADIANOU, Anna (GRE)/
CHRISTOPOULOU, Adreanna (GRE)
4-6 0-6
 

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate od  četvrtfinala SINGLA i polufinala DUBLA

55th Astrid Bowl Charleroi, Belgian International Junior Championships, Charleroi-Marcinelle, Belgium, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Goran ŽIVOTIĆ (9)
Tirana Open U18, Tirana, Albania, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Jovan POZNAN
Glavni žreb
1. kolo: Luca TEBOUL
1/4 finale TOPO, Marko (SRB) KUSIEWICZ, Piotr (POL, 4) 6-4 6-3
1/2 finale TOPO, Marko (SRB) BOSSEM, Sam (GBR, 1) 0-6 6-4 1-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1/4 finale PALEČEK, Nikol (SRB, 4) PEDONE, Georgia (ITA, 6) 6-4 6-2
1/2 finale PALEČEK, Nikol (SRB, 4) LINNIKOVA, Angelina (RUS, 8) 6-0 6-1
FINALE PALEČEK, Nikol (SRB, 4) SAFAROVA, Zdena (CZE, 2) 6-2 6-1
Dubl
1/2 finale PALEČEK, Nikol (SRB)/(1)
TOGLUKDEMIR, Mina (TUR)
CHERUBINI, Diletta (ITA)/
MODESTI, Vittoria (ITA)
4-6 6-1 6-10
Sporting Club ITF-U18, Limassol, Cyprus, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Mateja JANIĆIJEVIĆ (5)
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Marija RISTANOVIĆ
2. kolo: Tara GANČEV (6)
Dubl
1/2 finale GANČEV, Tara (SRB)/(3)
VELEVA, Vikttoria (BUL)
RUSSELL, Charlotte (GBR)/
ZEYNALOVA, Sabina (UKR)(2)
3-6 1-6
SEB Outdoor Open, Varnamo, Sweden, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) LORENS, Mikolaj (POL, 1) 7-6(4) 6-4
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 5) GUSTAFSSON, Carl (SWE, 4) 6-2 3-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

, Tallinn, Estonia, U16/U12, C2/C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 4) BORTNICHEK, Nikita (RUS, Q) 6-4 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 4) SABALIAUSKAS, Ainius (LTU, 1) 4-6 3-6
, Budapest, Hungary, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Denis Stančulov
, Sofia, Bulgaria, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Lazar Dimitrijević
3. kolo: Aleksa Pisarić (9), Zoran Ludoški (7), Vuk Rađenović (13)
Dubl
1/2 finale LUDOŠKI, Lazar (SRB)/
PISARIĆ, Aleksa (SRB)(2)
KUBIAK, Clement (FRA)/(3)
PIRES ANTONIO, Tiago (FRA)
6-7(3) 6-2 10-4
FINALE LUDOŠKI, Lazar (SRB)/
PISARIĆ, Aleksa (SRB)(2)
DZHENEV, Adriano  (BUL)/
RADULOV, Iliyan (BUL)(1)
W/O
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sanja Đurđević
2. kolo: Anja Stanković
1/4 finale RISTIĆ, Mia (SRB, 10) BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS, 1) 1-6 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 8) STOJANOVA, Jana (MKD, 3) 5-7 0-6
GRUJIĆ, Jovana ((SRB, 4) GRECHKINA, Anastassia (RUS, 9) 0-6 -6
Dubl
1/2 finale ĐURĐEVIĆ, Sanja (SRB)/
GRECHKINA, Anastassia (RUS)(6)
BARANOVSKA, Alisa (UKR)/
GHERMAN, Iulia (MDA)(2)
6-3 2-6 6-10
Mostar Open 14&U 2019, Mostar, Bosna i Hercegovina, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Marko Miletički
1/4 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB, 8) MULALIĆ, Edin (BIH, 2) 6-7(4) 3-6
Dubl
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
PHILIBERT, Nicolas (GBR)(3)
KENDALL, Jose Luis (POR)/
MELAGA, Samue (SVK)
6-2 6-4
FINALE HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
PHILIBERT, Nicolas (GBR)(3)
ALLEN, Walker (USA)/(1)
M’CHICH, Andrea (FRA)
W/O
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Sara Ristić
BITOLA OPEN 2019 U 14, Bitola, Severna Makedonija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Sergej Živković, Petar Marković, Simeon Stanković (14),
3. kolo: Luka Ilić (15)
1/4 finale VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB, 9,A) LABITZKE, Carl (GER, 1) 4-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jelena Gojković (4)
1/4 finale SAVKOVIĆ, Ana (SRB, 11) ABBAS, Aliya (MDA, 1) 6-3 3-6 5-7
VAJA, Klara (SRB, 5) BUTUSINA, Maria (ROU) 7-6(5) 6-2
STOJANOVSKI, Lara (SRB, 9) ARIFULLINA, Arina (RUS, 2) 7-5 6-3
1/2 finale VAJA, Klara (SRB, 5) STOJANOVSKI, Lara (SRB, 9) 7-6(7) 6-3
FINALE VAJA, Klara (SRB, 5) NOVOZHENOVA, Alina (RUS) 4-6 4-6
Dubl
1/2 finale GOJKOVIĆ, Jelena (SRB)/
VAJA, Klara (SRB)(2)
DANEVA, Iva (MKD)/(4)
KOCHISHKI, Srna (MKD)
4-6 4-6